Найбільший вітчизняний агрохолдинг збільшив прибуток в 3,5 рази

Про це йдеться у звіті компанії, пише biz.liga.net.

Виручка групи зросла на 66% - до $3,99 млрд, а EBITDA-на 55%, до $346.

Чиста маржа компанії зросла з 2,2% до 4,7%. Прибуток на акцію збільшився в 3,6 рази - до $2,31.

"Ми отримали $346 млн EBITDA і $189 млн чистого прибутку, що припадає на акціонерів Kernel Holding S. A., поліпшивши нашу міцну балансову позицію з співвідношенням чистої заборгованості до EBITDA на рівні 2,0", - прокоментував фінрезультати холдингу його засновник Андрій Веревський.

Кернел - найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію Кернел поставляє понад 80 країн світу. В 2018 - 2019 маркетинговому році компанія вперше експортувала 6,1 млн тонн зернових.

Ваш вибір 'Подобається'.

Вітчизняного виробника вина оштрафували на 758 тисяч грн

Теґи: 

Антимонопольний комітет України (АМКУ) наклав штраф у розмірі 758 тисяч грн на ТОВ "Котнар-М" за ряд порушень, пов'язаних з порушенням законодавства про захист від недобросовісної економічної конкуренції. Про це повідомили в прес-службі АМКУ, пише delo.ua.

Зокрема, "Котнар-М" оштрафований на 408 тисяч грн за три порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання недостовірної інформації АМКУ.

Крім того, АМКУ наклав штраф на компанію у розмірі 200 тисяч грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції із-за неправомірного використання без дозволу міжнародної компанії R&A Bailey&Co (Ірландія) назви і оформлення упаковки лікерів O daily, яка схожа за назвою та оформлення на упаковку лікеру Baileys.

Відомство також оштрафувало "Котнар-М" на 150 тисяч грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення неправдивих відомостей на контретикетці лікеру "O daily Original".

Ваш вибір 'Подобається'.

Осінні «помічники» для врожайності зернових

Що потрібно озимим зерновим восени? Підвищити енергію проростання насіння та польову схожість й поліпшити ріст і розвиток кореневої системи, щоб молоді рослини могли конкурувати за світло, вологу та простір. А ще – усунути дефіцит необхідних елементів живлення, щоб вони повноцінно розвивалися. Крім того, важливо також підвищити стійкість озимини до різного роду стресових умов, особливо низьких, температур та їх різких перепадів – адже від цього залежатиме, наскільки підготованими рослини увійдуть на перезимівлю і як добре зможуть перезимувати.

Забезпечити увесь цей спектр потреб озимини не так вже й складно, запевняють експерти «UKRAVIT»: необхідно лише застосувати комплекс стимуляторів росту та спеціальні мікродобрива при обробці насіннєвого матеріалу. 

«Передпосівна обробка насіння мікродобривами є першим кроком у програмі мінерального живлення культур, який дозволяє краще реалізувати потенціал їх високої продуктивності, – відзначає керівник відділу розвитку продуктів та сервісів мікродобрив компанії Сергій Адаменко. – Метою цього заходу є підвищення енергії проростання насіння та польової схожості, прискорення росту та розвитку кореневої системи, особливо кореневих волосків, які активно споживають воду і мінеральне живлення. Крім того, споживання культурами легкодоступних сполук фосфору, кальцію та мікроелементів сприяє появі дружніх ранніх сходів і ранньому відростанню культур навесні». 

Для передпосівної обробки насіння озимих зернових він радить обрати комплексне легкозасвоюване добриво Авангард Р Старт: воно на 3-5% підвищує енергію проростання насіння та на 8-10% т – польову схожість, а також забезпечує появу дружніх сходів. При цьому воно поліпшує імунітет культур та їх стійкість до різного роду стресів, захворювань і шкідників. А активуюча дія на ріст і розвиток кореневої системи дозволяє молодим рослинам покращити процеси живлення із ґрунту.

Читайте також: Формуємо систему підживлення для озимих культур

А щоб зміцнити культуру в загальному і забезпечити їй гарну перезимівлю, Авангард Р Старт рекомендується поєднувати зі стимулятором росту Гулівер Стимул (гумат калію в перерахунку на гумінові кислоти – не менше 40 г/л, бурштинова кислота – 3 г/л, мікроелементи, інші біологічно активні елементи). Він підвищує стійкість рослин до несприятливих умов, сприяє утворенню потужної кореневої системи, прискорює ріст і розвиток рослин, покращує цвітіння і плодоношення і в загальному забезпечує прибавку врожайності на 10-50 % (залежно від культури). Тож обробка посівного матеріалу, а також позакореневі осінні підживлення мікродобривами в поєднанні із комплексом стимуляторів росту є вигідним та високоокупним рішенням для отримання щедрого врожаю.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Один з найбільших вітчизняних виробників круп змінить реєстрацію на польську

Згідно з повідомленням компанії на сайті Варшавської фондової біржі, акціонери затвердили відповідне рішення на позачергових зборах 12 серпня, передає БизнесЦензор.

Як відзначають в компанії, зараз Cereal Planet проходить процес реєстрації у відповідних органах Польщі. У планах зареєструвати у Варшаві холдингову компанію групи під ім'ям "Cereal Planet SA".

Cereal Planet випускає вагові крупи для B2B під ТМ "ОЛІМП" – чотири лінійки продукції: "Булгур", "Ридлана", "Майфайна", "Златокосица", під ТМ "Люба ферма" – кормові суміші для тварин. Експортує крупи більш ніж в 30 країн світу.

Cereal Planet, за її даними, займає до 10% українського ринку круп. Щомісячний обсяг виробництва – 4,5-5 тис. тонн.

Cereal Planet у січні-червні 2019 року отримала чистий прибуток у розмірі 26 тис. євро, що в 3,2 рази менше, ніж за аналогічний період 2018 року. Виручка за вказаний період знизилася на 4,4% – до 8,82 млн євро.

За підсумками 2018 року Cereal Planet отримала 162 тис. євро чистого прибутку, що відповідає показнику за 2017 рік, її продажі зросли на 1,5% – до 18,9 млн євро. 

«Кернел» отримає кредит на передекспортне фінансування

Чорноморський банк торгівлі та розвитку надасть аграрній компанії Kernel Group до $15 млн в рамках синдикованого кредиту на передекспортне фінансування, пише finance.ua.

Кредит буде використаний для фінансування закупівель «Кернел» насіння соняшнику в Україні, його первинної обробки, зберігання та транспортування та подальшого експорту в інші країни, повідомляє прес-служба банку.

Фінансування ЧБТР є частиною забезпеченого синдикованого кредиту на суму $390 млн, наданого групою міжнародних комерційних банків.

«Підтримка сільського господарства, переробки продуктів харчування і експорту – ключові пріоритети ЧБТР в Україні, які значною мірою сприяють економічному зростанню і державним доходам. Наша співпраця з групою «Кернел» як великим виробником і експортером має важливий вплив на розвиток країни і сприяє регіональній торгівлі», – зазначив президент ЧБТР Дмитро Чанкін.

ЧБТР налагодив співпрацю з групою «Кернел», успішно виконавши операції з попереднього експорту та фінансування капвкладень на загальну суму $45 млн. Загалом, ЧБТР підписав понад 40 операцій в Україні, виділивши 540 млн євро.

«Кернел» – провідний на українському сільськогосподарському ринку виробник і продавець, найбільший в світі експортер соняшникової олії і агропродукції з України на світові ринки, включаючи Індію, Ірак, Європу, Китай.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Кернел відправив партію соняшникового шроту в Китай

Про це повідомляє прес-служба Кернел.

"Кернел відвантажив до Китаю 63 350 тонн соняшникового шроту. Після 29 днів переходу судно M/V YANGTZE XING HUA з дедвейтом 80 тис. тонн дісталося порту призначення Machong.

Цілий тиждень тривало вивантаження шроту із семи максимально завантажених трюмі. Чотири крани цілодобово наповнювали безліч підготовленого наземного транспорту, щоб перемістити шрот до портових складів", – ідеться в повідомленні.

Ваш вибір 'Цікаво'.