Найбільший вітчизняний виробник яєць отримав сертифікат відповідності Halal

Український агрохолдинг «Авангард» («AVANGARDCO IPL») бізнесмена Олега Бахматюка отримав сертифікат про відповідність яєць стандарту Halal.

Ще минулого року AVANGARDCO IPL отримав дозвіл на експорт яєць   до Європейського Союзу (яєчні продукти компанії дозволені до експорту в ЄС з 2014 року). Відтепер  якість яєць AVANGARDCO IPL підтверджено ще й сертифікатом відповідності стандарту Halal, що дозволить розширити ринок збуту в Україні та в країнах Близького Сходу, Африки та Азії.

Отриманням сертифікату агрохолдинг підтвердив, що дотримується високих стандартів виробництва, які висуваються до виробників представниками мусульманського світу.

“Щоб наша продукція відповідала найвищим критеріям якості, ми налагодили цикл виробництва, який дозволяє контролювати всі етапи - від вирощування кур-несучок до зберігання готової продукції та системи логістики, - коментує керівник відділу комунікацій AVANGARDCO IPL Маріанна Коніна. - Отримання сертифікату Halal означає, що ми можемо не тільки задовольнити попит на Halal продукцію в Україні, де проживає близько 2 млн. мусульман, а й експортувати її в ще більшу кількість країн світу, в тому числі - збільшити експорт в Європу. Мусульманське населення Європи за різними оцінками складає орієнтовно 52 млн. осіб і воно постійно зростає. Для європейців позначка Halal є своєрідним знаком якості. Також для нас відкриваються додаткові ринки Сходу, Африки та Азії, де дуже сильна культура Ісламу і вимоги до відповідності продуктів харчування”.

За оцінками Центру сертифікації Halal Global Ukraine, який видав сертифікат, оборот європейського ринку “ Halal ” продуктів становить приблизно $66 млрд., а в наступне десятиліття він може збільшитися ще на 20-25%. Світовий ринок продуктів, які відповідають стандартам «Halal», оцінюється в $500 млрд. на рік, а число потенційних споживачів сягає 1,5 млрд. осіб – орієнтовно стільки людей сповідують Іслам у світі.

Довідка: AVANGARDCO IPL - найбільший виробник яєць і сухих яєчних продуктів в Україні та Європі. До складу компанії входять 19 птахофабрик із виробництва яєць, птахокомплекси повного циклу «Авіс» та «Чорнобаївське», 3 інкубатори, 10 зон із підрощування молодняка, 6 комбікормових заводів, 3 склади тривалого зберігання яєць та біогазовий завод. До складу AVANGARDCO IPL також входить завод із виробництва яєчних продуктів «Імперово Фудз», який є одним з найбільш технологічно-розвинених об'єктів з переробки яєць на території Європи. Компанія експортує свою продукцію до Близького Сходу, країн Африки, Азії, СНД та ЄС.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Аграрний фонд поскаржився на тиск з боку НАБУ

Відповідна заява опублікована на офіційному сайті "Аграрного фонду".

"Безкінечні та безпідставні розслідування НАБУ впродовж останніх трьох років перешкоджають проведенню господарської діяльності, дискредитують імідж Товариства та репутацію його керівників, підривають довіру банків, державних органів та контрагентів. Вести прибуткову господарську діяльність в умовах постійного відвертого та безпідставного тиску та без документів, які були вилучені співробітниками НАБУ, вкрай проблематично. Це ставить під загрозу надходження коштів до державного бюджету, які Товариство сумлінно сплачує у вигляді податків, зборів та дивідендів", - йдеться у повідомленні.

У зв'язку цим, голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко звернувся до Президента України та Прем'єр-міністра України з проханням відреагувати на ситуацію, що склалась, захистити ПАТ «Аграрний фонд» від незаконного тиску, упередженості НАБУ та вжити в межах компетенції заходів щодо поновлення порушених законних прав та інтересів ПАТ «Аграрний фонд», як провідного оператора аграрного ринку та однієї з найприбутковіших державних компаній України.

"Оскільки під час проведення слідчих дій неодноразово порушувалися права працівників ПАТ «Аграрний фонд», Андрій Радченко також звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням провести перевірку на предмет вчинення правопорушень детективами НАБУ під час обшуків у приміщенні Товариства.

Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» також звернувся до Бізнес-омбудсмена України з проханням провести перевірку законності дій детективів НАБУ та вжити заходів щодо поновлення порушених прав ПАТ «Аграрний фонд» та притягнення до відповідальності співробітників НАБУ". - зазначають у прес-службі "Аграрного фонду".

Нагадаємо, що 7 лютого 2019 року співробітники НАБУ заблокували роботу ПАТ «Аграрний фонд» і протягом двох діб проводили обшуки в примішенні Товариства.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як захистити зернові ранніх строків сівби

Тож експерти вбачають у цьому передумови для гарного врожаю.

Однак погодні умови сприяли одночасно й розвитку численних хвороб зернових. Вже сьогодні на полях, особливо у посівах ранніх строків сівби, помітні перші ознаки снігової плісняви; а дуже скоро, відмічають агрономи, список небезпек поповнить септоріоз, борошниста роса та інші захворювання. Тож у таких умовах культури потребують посиленого захисту.

«При перших ознаках хвороб зернових колосових, а також профілактично необхідно провести фунгіцидну обробку, – рекомендує керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Якнайкраще для цього підійдуть багатокомпонентні препарати, що надзвичайно ефективно діють при понижених температурах. За рахунок різних механізмів дії діючих речовин вони контролюють збудників широкого спектру хвороб, проявляють лікувальні властивості, а також захищають рослини від нового зараження. Крім того, багатокомпонентні фунгіциди, як правило, не викликають у патогенів резистентності, що дає можливість максимально ефективно захищати посіви від хвороб».

Читайте також: Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

Цим характеристикам відповідають препарати Акула (прохлораз, 300 г/л + тебуконазол, 140 г/л + ципроконазол, 50 г/л), Ті Рекс (пропіконазол, 150 г/л + тріадимефон, 150 г/л), а також новинка сезону 2019 – Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л +  флутриафол, 190 г/л). Своєчасне застосування забезпечує миттєвий «стоп-ефект» у розвитку широкого спектру захворювань і одночасно – тривалу захисну дію, що розповсюджується на нові прирости. А відносно низька норма внесення в поєднанні з високою ефективністю дії робить фунгіциди Акула, Ті Рекс і Захисник Екстра економічними та рентабельними у застосуванні.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП продемонстрував кращі рішення для сільгосптехніки

Стенд ХАРП зібрав понад 150 відвідувачів з усієї України. Високий інтерес українські аграрії виявили до підшипників HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD.

«Наші підшипники з ущільненням відрізняються поліпшеною конструкцією, яка забезпечує підвищену герметичність і захист від механічного впливу, пилу, бруду і абразивних частинок. Зовнішня сторона ущільнення металева, завдяки цьому рослинна маса при роботі сільгосптехніки не може пошкодити ущільнення або потрапити всередину підшипника, тим самим перешкодити його нормальній роботі і вивести з ладу всю техніку. Унікальна система багатокромочних ущільнень робить підшипник необслуговуваним, що зараз дуже популярне серед сільгоспвиробників», – розповідає директор департаменту продажів Віталій Горбів.

Стенд підприємства також відвідали аграрії, які добре знайомі з продукцією ХАРП і встигли випробувати комплектуючі в непростих умовах експлуатації техніки, зокрема під час посухи у пильному і кам'янистому середовищі, а також у зоні надмірного зволоження. Так, за відгуками землеробів, підшипникові вузли ХАРП відрізняються високою надійністю. Техніка, яка комплектується підшипниковими вузлами підприємства, успішно відпрацювала не один сезон, при цьому деталі не потребували обслуговування і додаткового змазування.

«Ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT зарекомендували себе не тільки як необслуговувані рішення, що не потребують додаткової змазки, а і зручною установкою. Монтаж дуже простий. Аграрії виконують його і в польових умовах», – додає директор департаменту продажів.

Також економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки є серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників. Для забезпечення більш тривалого терміну служби вузлів і максимальної ефективності всі підшипникові вузли з чавунними корпусами мають прес-маслянки. Крім цього, підвищена якість виготовлення підшипника і корпусу дозволяє забезпечити їх повну взаємозамінність у будь-який потрібний час експлуатації.

З планів на 2019 рік Віталій Горбів виділив підготовку до випуску нової продукції та вихід на нові ринки: «На сьогодні підприємство працює над освоєнням близько 20 типів підшипників агронапрямку».

Численні відвідувачі стенду ХАРП висловили бажання відвідати підприємство і ознайомитися з технологією виробництва продукції. Як анонсують представники компанії, з приходом весни на Харківському підшипниковому заводі стартує новий екскурсійний сезон, в рамках якого всі охочі зможуть переконатися в сучасному рівні виробництва. Нагадаємо, що в минулому році, ХАРП прийняв понад 100 гостей.

«Перед виробниками сільгосптехніки стоїть головне завдання – випуск продукції, яка буде відповідати наступним вимогам: по-перше, висока продуктивність, надійність і безвідмовність, по-друге, технологічність роботи і універсальність застосування, по-третє, високий ресурс роботи та економія паливно-мастильних матеріалів. Перераховані вище фактори досягаються за рахунок використання якісних комплектуючих, у тому числі підшипників і вузлів. ХАРП розробив унікальну лінійку підшипникової продукції агронапрямку, яка задовольняє як виробників сільгосптехніки, так і кінцевих споживачів в надійності застосування», – резюмує Віталій Горбів.

Багаторічний досвід підприємства дозволяє задовольняти запити клієнтів по всьому світу. Продукція ХАРП затребувана такими великими виробниками техніки, як, наприклад, Ростсільмаш і Salford, Конюшина і МТЗ. Крім цього, ХАРП продовжує плідну співпрацю з найбільшим болгарським виробником сільгосптехніки «MetalAgro», провідною світовою металургійною компанією «Арселорміттал», продовжує контракт ексклюзивної дистрибуції з компанією «IGNERA» (Латвія).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» презентували новинки ґрунтообробної техніки

«Ми представляємо ефективну і якісну техніку вигідного землеробства. Універсальні агрегати «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» дбайливо обробляють грунт для високого врожаю», – зазначає віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату-9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав великий інтерес в аграріїв. «Це дійсно довгоочікувана техніка», – розповідає Іван Підгорний, власник фермерського господарства в Київській області. – Виглядає дуже красиво і сучасно. Ось у мене ДУКАТ-5 прекрасно працює, але потрібна машина ширше. Дев'ять метрів те, що потрібно. І проходів менше і на пальному економія».

Зацікавила борона і керівника фермерського господарства в Харківській області Ігоря Немашкало. «Хороша ширина захвату і привабливий зовнішній вигляд. Я кілька років успішно користуюся технікою «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ». У мене важка борона ЛІРА, мені дуже подобається. Це наша харківська техніка, треба підтримувати свого виробника. Ось хочу придбати шлейф-борону і думаю над іншими покупками», – ділиться аграрій.

ДУКАТ-9 доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

«Ми переглянули і поліпшили не тільки технічні характеристики, оснастивши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» – каже Роман Гіршфельд. – Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства».

За словами Романа Гіршфельда, рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН». У відповідності з цією концепцією з 2019 року компанія планує оновити весь парк техніки.

Удосконалена ротаційна борона ДИНАР 6,4 також викликала великий інтерес у фермерів. Машина стала легше на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати: важка зубова борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління знарядь, запущені в серійне виробництво. За словами Петра Бруненко, головного інженера фермерства на Полтавщині, ЛАРІ економний і універсальний агрегат. «Ми брали машину в тому році ранньою весною, дуже задоволені результатом. З нею ми перші в районі вийшли працювати в полі, ще по мокрому грунту!», – коментує він.

У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ, оснащений робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне в передпосівній обробці. За рахунок змінних наконечників і S-подібної пружинної стійки машина забезпечує ідеальне посівне ложе – рівне і правильно розпушене.

«Займаючи лідерські позиції у виробництві грунтообробної техніки України, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» в першу чергу, створені, щоб приносити максимальний економічний ефект аграріям: якісніша робота, менше простою і ремонту, швидка обробка і меншы витрати на паливо», – наголошує Роман Гіршфельд.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю в більш ніж 100 агроподыях в більш ніж 20 країнах світу. «Ми успішно дебютували на виставках Канади, Німеччини, Великобританії, Хорватії, а також запропонували широку лінійку універсальних знарядь для традиційного і органічного землеробства аграріям Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтії», – відзначає віце-президент з маркетингу та продажу.

У 2019 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» запровадили нову систему сервісного обслуговування техніки з скороченням термінів виконання гарантійних робіт. «Ми пропонуємо хороший і доступний сервіс. Вибираючи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – будьте впевнені – ВАШІ ГРОШІ ДІЙСНО ОРЮТЬ!» – резюмує Роман Гіршфельд.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

"Кернел" купив найбільшого після “Укрзалізниці” власника зерновозів

Про це повідомляється на сайті Варшавської фондової біржі, пише Економічна правда.

З урахуванням оборотного капіталу і чистого боргу, "Кернел" виплатив 49 млн доларів за покупку залізничного оператора, решта буде погашена при досягненні певних умов.

Очікується, що придбання дасть приріст EBITDA на 20 млн доларів на рік і зменшить витрати "Кернел" на логістику, а також забезпечить безперебійну та ефективну доставку зерна з внутрішніх сховищ у порти. Відзначається, що обсяги експорту збільшаться після введення компанією в експлуатацію терміналу TransGrainTerminal в Чорноморському порту.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview