186395

Найбільший виробник курятини збирається взяти кредит у $ 100 млн

Відповідне питання внесене до порядку денного запланованих на 12 серпня загальних зборів акціонерів, повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна».

Згідно з документом, безпосереднім позичальником виступить інша структура МХП ‒ Scylla Capital Limited (Британські Віргінські острови). Кредиторами ‒ ING Bank N.V. (Нідерланди), Credit Agricole Corporate and Investment Bank та інші банки та/або фінансові установи.

Гарантами по кредиту виступають MHP S.A. (Люксембург) та Raftan Holding Limited (Кіпр), поручителями ‒ ТОВ «Науково-виробнича фірма «Урожай», ТОВ «Катеринопільський елеватор» (обидва ‒ Черкаська область) ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (Київська область), ТОВ «Урожайна країна» (Сумська область) і ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Кредит може бути збільшений до $150 млн. Термін кредиту ‒ до 31 серпня 2020 року.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Українські виробники стурбовані зниженням цін на зернові

Про це повідомляє Agritel.

В даному контексті, вони вважають, що зниження цін на останньому тендері GASC порівняно з минулим, є попереджувальним знаком.

Враховуючи прибрані обсяги, протягом усього 2017/18 МР, очікується сильна конкуренція між усіма гравцями Чорноморського регіону.

Побоювання щодо тиску збирання врожаю на ціни сприяє продажу, особливо на ринку пшениці і, зокрема, фуражної пшениці.

Ваш вибір 'Цікаво'.


Мартин: мораторій - сучасна форма кріпацтва

Пояснюючи свою думку, експерт зазначив, що мораторій давно став шкідливим для нашої держави, він вбив дрібне фермерство в Україні. Тому що тільки на приватній власності можна побудувати нормальне ефективне сільське господарство. Будь-які тимчасові права на землю позбавляють перспектив, позбавляють можливості планування. Жоден не хоче робити серйозні інвестиції, коли знає, що на цій землі він працюватиме лише 5 років.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

 Великий агрохолдинг відповів на звинувачення у рейдерському захопленні землі

Теґи: 

Про це йдеться у прес-релізі компанії, передає НВ.

"Землі, навколо яких виник спір, були незаконно виведені з Мрії в момент дефолту. Нам вдалося це довести і відновити свої права. Частина земель була повернута Мрії разом з корпоративними правами юридичних осіб, на які оформлені договори оренди, частина - в результаті скасування подвійної реєстрації договорів поверх діючих договорів оренди агрохолдингу, ще частина - рішенням судів про визнання незаконними договорів про розірвання ", - пояснив директор з юридичних питань агрохолдингу Мрія Сергій Ігнатовський.

Також, в компанії стверджують, що Мрія діє виключно в рамках закону і має всі документи, що підтверджують юридичну позицію компанії та її права на землі, що стали об'єктом спору.

"Для Мрії це принципово важливо, тому що компанія має за плечима вкрай негативний досвід шахрайства з боку колишніх власників і менеджменту, який не тільки мало не знищив саму компанію, але і завдав величезної шкоди іміджу України в очах іноземних інвесторів", - пояснив Ігнатовський.

Він також додав, що над поверненням незаконно виведених з Мрії активів компанія працює вже більше двох років, і весь цей час відкрито повідомляла про проблемні і спірні активи, закликаючи не вступати в сумнівні угоди

"Люди, які купили право оренди цих земель, знали про всі можливі ризики, і свідомо на ці ризики пішли. А тепер, коли закон виявився не на їхньому боці, замість того, щоб йому підкоритися, звинувачують у рейдерстві та Мрію, і інстанції, які взяли рішення на її користь", - констатував він.

Нагадаємо, раніше компанія Перлина Поділля звинуватила Мрію в рейдерському захопленні 360 га землі.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


ФАО запускає в Україні проект з адаптації до змін клімату

Україна визначає свої національні пріоритети в питаннях зміни клімату, і проект, реалізацію якого починає сьогодні ФАО, націлений на сприяння цьому процесу.

Заклик до встановлення пріоритетів у питанні пом'якшення наслідків змін клімату та відповідної адаптації сільськогосподарського сектору міститься у Рамковій конвенції ООН зі змін клімату 2015 року, так званої «Паризької угоди».

Проект повністю фінансується ФАО та буде реалізовуватися у тісній співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства і Міністерством екології та природних ресурсів України. Дії будуть спрямовані на розробку національної політики, методичних підходів і надання технічних консультацій.

Україна вже в певній мірі працює над вирішенням питань, пов'язаних зі зміною клімату, однак ця тематика поки не стала частиною державної політики або стратегії сільськогосподарської галузі на національному та регіональному рівнях.

У 2015 році Україна подала до Рамкової конвенції зі змін клімату (РКЗК ООН) свій план (INDCs) щодо намірів країни істотно запобігти збільшенню обсягу викидів парникових газів в атмосферу і вирішити проблеми адаптації до зміни клімату. Досягнення цих цілей потребує формування ефективної державної політики і значних фінансових вкладень.


Новий проект ФАО проводиться відповідно до Рамкової угоди про співробітництво, підписаної ФАО та Міністерством аграрної політики та продовольства України у 2016 році.


В рамках проекту будуть розглянуті поточні і майбутні кліматичні умови в Україні та їх вплив на сільське господарство (включаючи лісове та рибне господарство). Також буде проведена оцінка вразливості та ризиків і визначено пріоритетні напрямки роботи. Окрім того, проект передбачає розробку заходів щодо пом'якшення наслідків змін клімату та адаптації до нього. Буде проведено серію консультацій, метою яких стане забезпечення прозорості та участі всіх зацікавлених сторін в процесі розробки плану дій.


«Впродовж багатьох років ФАО є світовим лідером у вирішенні питань, пов'язаних із зміною клімату, спираючись на передові дослідження та інноваційні технології», - коментує координатор програм розвитку ФАО в Україні Михайло Малков.

«Сьогодні цей проект надзвичайно важливий для України, оскільки питання іригації, вирубки та деградації лісів стали ключовими пріоритетами національного агроекологічного плану дій», - продовжує пан Малков. «Я впевнений у тому, що ця ініціатива допоможе розвитку науки у сфері зміни клімату, і, таким чином, сприятиме розробці інструментів для зниження рівня викидів парникових газів і захисту держави від наслідків кліматичних змін».

Проект ФАО буде реалізовано до кінця грудня 2017 року і, таким чином, доповнить напрацювання  Міністерства аграрної політики і продовольства України. Результатом проекту стане досягнення такого результату у формуванні державної політики та обмеженні викидів парникових газів, що перевершить існуючі на даний момент міжнародні зобов'язання України.

Про ФАО

ФАО є міжурядовою організацією, до складу якої входять 194 держави-члена, два асоційованих члена і одна організація-член - Європейський союз. ФАО зі  штаб-квартирою у Римі (Італія) представлена ​​у більш ніж в 130 країнах.

Україна приєдналася до ФАО в 2003 році і співпрацює з різними проектами ФАО як в країні, так і в регіоні. Починаючи з 2015 року, ФАО здійснює свою діяльність в Україні за двома напрямками: Програма реагування у надзвичайних ситуаціях, що реалізується на території, охопленій збройним конфліктом на сході України, і Програма розвитку сільського господарства по всій країні.

 

 

 Українські ковбаси поїдуть до Європи

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«У продовження системної роботи з розширення ринку збуту ТОВ "Роганський м'ясокомбінат" проходить наступний етап перевірки на відповідність виробництва й системи менеджменту і якості міжнародним нормам. Аудит проводить компанія AFNOR Certification ― один з підрозділів компанії AFNOR Group (Франція)», - говорять на комбінаті.

Сьогодні «Роганський м’ясокомбінат» працює згідно зі стандартом Euro-4. Підприємство обладнане найсучаснішим виробничим обладнанням провідних Європейських фірм: «Handtmann», «PolyClip», «Laska», «Maja», «Meat», «Mauting», «Intermik», «Gunther», «Rex Pol», «Henkelman» .

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.