Нова партнерська програма підтримки від Vitagro Partner допоможе українським аграріям отримувати гарні врожаї

У лютому 2019 року компанія Vitagro Partner провела 13 семінарів в 13 регіонах України. Ключовою темою заходів стала  презентація «Програми спільного вирощування», а також знайомство з новинками ЗЗР та кращими сортами насіння, які компанія представила на українському ринку в цьому році. 

Читайте також: "Sеmelita висіваєш – гарне колосіння маєш!"

«Програма спільного вирощування» – це проект підтримки українських аграріїв, де компанія Vitagro Partner виступає взаємодоповнюючим партнером у вирощуванні врожаю.  Ключова особливість програми – це відсутність грошових відносин. Клієнт отримує повний перелік засобів захисту рослин, насіння, добрива, інокулянти на безоплатній основі, а розраховується в кінці сезону частиною врожаю. Таким чином аграрії мають змогу заощадити кошти в період, коли вони потрібні на виробничі потреби.

Працюючи з компанією за програмою, аграрії мають доступ до найкращих практик та застосовують авторські програми вирощування, що розробляються та впроваджуються провідними агрономами Vitagro Partner.

Читайте також: Компанія Vitagro Partner розширює асортимент продукції торгової марки Semelita

У рамках семінару також обговорювались актуальні проблеми та нагальні питання, що хвилюють аграріїв. Експерти компанії поділилися своїм досвідом з сільгоспвиробниками задля досягнення нових гарних врожаїв.

Нагадаємо, нещодавно в рамках виставки «Зернові технології 2019» компанія Vitagro Partner презентувала нові препарати Bayton – високоефективні засоби захисту нової формуляції, які довели свою ефективність на демополях у минулому році. Крім того було представлені нові сорти насіння від ТМ Semelita

Довідка: Агрохімічна компанія Vitagro Partner – сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Вітчизняний агрохолдинг інвестує у свинарство 11 млн грн

Це дозволить в 2020 році збільшити виробництво поросят на 20%. Про це повідомила прес-служба компанії.

Агрохолдинг KSG Agro планує в 2019 році завершити будівництво та ввести в експлуатацію на свинокомплексі в с. Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область) новий корпус-маточник на 714 голів.
Прогнозний обсяг інвестицій в об'єкт складе 11 млн грн, Планується оснащення репродуктора обладнанням виробництва німецької компанії Big Dutchman.
За даними прес-служби компанії, введення в експлуатацію нового корпусу-маточника, яке заплановане на вересень-жовтень 2019 р дозволить збільшити кількість вироблених поросят на 20%, тобто на 1,5-2 тис. щомісяця. На даний час на свинокомплексі щомісяця виробляється від 9 до 10 тис. поросят.

У 2018 р. KSG Agro почав реконструкцію прилеглих до свинокомплексу інфраструктурних об'єктів. Зокрема, стартувало будівництво каналізаційно-насосної станції, обсяг інвестицій в її обладнання склав 2,5 млн грн. Крім того, агрохолдинг в 2018 році інвестував 1 млн. грн. в обладнання для крематорію з утилізації відходів свинарства.

Як повідомлялося раніше, інвестиції в інфраструктуру свинокомплексу дозволили компанії збільшити реалізацію продукції свинарства в грошовому вираженні до 403 млн. грн.. (+ 6,3% до 2017 року).

За даними компанії, середньорічне поголів'я свиней в 2018 році на свинокомплексі в с.Нива Трудова Дніпропетровської обл. складало близько 55 тис. голів.
 

Довідка:
KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу внесені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).
Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливні пелети).

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Як захистити озимі зернові від зимуючих бур’янів

Як стверджують агрономи, вже сьогодні у посівах можна спостерігати такі види, як підмаренник чіпкий, талабан польовий, злинка канадська, грицики звичайні та інші.

В чому ж полягає небезпека зимуючих видів для культурних рослин в період відновлення вегетації?

«Сходи зимуючих бур’янів з’являються восени і зимують під снігом, а навесні поновлюють вегетацію, – розповідає керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Так як їхній ріст і розвиток збігаються в часі із ростом і розвитком культурних рослин, бур’яни починають конкурувати з ними за ґрунтову вологу, поживні речовини, світло і простір. А культурні рослини в цей період особливо чутливі, так як відбувається формування майбутнього врожаю. Тому якщо вчасно не взяти ситуацію під контроль і не ліквідувати конкурентів, гарний врожай ми вже не отримаємо».

Читайте також: Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

Щоб цього не трапилося, фахівці «UKRAVIT» рекомендують застосовувати гербіцид системної дії Вейрон (флуметсулам, 120 г/л + флорасулам, 80 г/л) у нормі 50-70 мл/га. Він забезпечує високу біологічну ефективність проти зимуючих видів бур’янів – підмаренника чіпкого, маку-самосійки, волошки синьої, талабану польового, кучерявця Софії та інших дводольних видів. При цьому гербіцид не проявляє післядії на наступні культури в сівозміні.

Препарат має надзвичайно широке технологічне вікно застосування й забезпечує високоефективну дію на основні дводольні види бур’янів, в тому числі, стійкі до сульфонілсечовин та 2,4-Д. Він також є незамінним «помічником» у контролі падалиці соняшника (звичайної, стійкої до трибенурон-метилу, імазамоксу та імазапіру), а також підмаренника чіпкого – навіть у перерослій фазі (до 14 кілець).

За високої чисельності у посівах зернових колосових лободи білої рекомендовано застосовувати бакову суміш Вейрона в нормі 60-70 мл із гербіцидом Голіаф (0,4 л/га) або Тур (0,4 л/га); для контролю осоту рожевого – з Мастак (0,3 л/га), берізки польової – з Макстар (0,5 л/га) або Диво Н (0,25 л/га). 

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Завжди поряд з клієнтом: «UKRAVIT» провела навчальні семінари для аграріїв України

Тож обираючи системи захисту й підживлення для своїх посівів, аграрій хоче бути певен, що вони пасуватимуть саме до його географії та спрацюють на його полях.

Тому 20 семінарів, які компанія «UKRAVIT» провела по всій Україні, стали їм у пригоді для розуміння, чого чекати у 2019 році, та як більш ефективно та економічно вигідно впроваджувати сучасні технології захисту та живлення рослин. Тим паче, за 20 років роботи з українським виробником фахівці компанії досконало вивчили особливості кожного регіону й тонкощі вирощування в ньому різних культур.

Читайте також: Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

«Завжди більше можливостей» – це комплексний формат співпраці, який пропонує своїм клієнтам «UKRAVIT», як провідний та єдиний український R&D виробник ЗЗР і мікродобрив. На це працює багаторічний досвід виробництва, унікальні формуляції препаратів, широкий агробіологічний сервіс «Інституту здоров’я рослин», унікальні фінансові інструменти, програма з повернення використаної тари та багато іншого. А головне – індивідуальний підхід до кожного клієнта, який забезпечує максимальну ефективність співпраці. Від молекули до технології, від зернини до врожаю, від кредитування первинних потреб до тривалих партнерських відносин – ось що пропонує «UKRAVIT», прагнучи зробити працю аграрія продуктивною, а співробітництво – комфортним.

Підготовку до посівної фахівці «UKRAVIT» рекомендували розпочинати з дослідження ресурсів господарства, оскільки вони із року в рік можуть, у силу різних причин, змінюватись. Тільки так можна дізнатися про їхні сильні й слабкі сторони і максимально ефективно використати потенціал своєї землі, води, ЗЗР і добрив.

Аби впевнитися в якості агробіологічного сервісу «Інституту здоров’я рослин», кожен учасник отримав сертифікат на безкоштовне дослідження води або вмісту діючої речовини у пестицидах, а також 20% знижку протягом 2019 року на визначення агрохімічних показників ґрунту у своєму господарстві. Тож у цьому сезоні вони працюватимуть зі своїми ресурсами цілеспрямовано, що дозволить відчутно знизити виробничі витрати і одночасно – забезпечити поля усім необхідним.

Читайте також: Як захистити зернові ранніх строків сівби

Для контролю найпоширеніших шкідників, бур’янів і хвороб культур, від яких господарства потерпали упродовж останніх сезонів, компанія презентувала ряд продуктових новинок – протруйники Баріон, Каріоліс, Рестлер та Екзор, гербіциди Кайліс і Галант, інсектициди Венон і Колібріс і фунгіциди Інферно та Захисник Екстра. Кожен препарат розроблений з огляду на потреби аграрія, еволюцію резистентності шкідників і кліматичних змін, які відбуваються в Україні упродовж кількох останніх сезонів.

Якщо ж із коштами на придбання ЗЗР і мікродобрив скрутно – не біда: адже «UKRAVIT» – це завжди більше можливостей. Тому для своїх клієнтів компанія спільно з «ОТР Bank» запропонувала унікальну фінансову програму «UKRAVIT Finance». До вже відомих умов, якими аграрії охоче користувалися минулого сезону, тепер додався знижений «поріг входу» для господарств – від 200 га і можливість отримати позику до 3 млн грн без жодної застави. Умови участі будуть переглядатися й надалі, в бік ще більшої лояльності до клієнта, пообіцяли в «UKRAVIT». Тож малі та середні господарства можуть більше не турбуватися про свою забезпеченість ЗЗР і мікродобривами.

Особливу зацікавленість аграріїв викликали супутниковий моніторинг полів і моніторинг з допомогою безпілотників. Адже саме вчасне виявлення захворювань, збільшення популяції шкідників чи бур’янів може врятувати врожай. Тому компанія вже давно відслідковувала світові тенденції цього напрямку і в цьому році починає активне впровадження цих послуг для своїх клієнтів. Крім того, до пакету послуг входить ще й прогноз погодних умов, зроблений за допомогою супутникових даних, та багато іншого.

Головне в роботі, вважають в «UKRAVIT», – комфорт клієнта. І фахівці компанії не втомлюються працювати над створенням умов для його забезпечення.  

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Подобається'.

Аграрна біржа: цінові тенденції на ринку борошна у лютому

За внутрішніми контрактами серед продукції переробки зерна (борошно, висівки) середньозважені ціни показала невелике зростання у лютому 2019 р.:

Товар

Середньозважена ціна у лютому 2019 р.

Середньозважена ціна у січні 2019 р.

Приріст цін, %

1

борошно пшеничне вищого гатунку

8 703,78

8 540,15

1,92

2

борошно пшеничне першого гатунку

8 338,19

8 130,16

2,56

3

борошно пшеничне другого гатунку

7 722,00

7 612,15

1,44

4

борошно житнє

6 368,21

5 500,00

15,79

5

висівки пшеничні

3 158,89

3 158,32

0,02

6

висівки житні

1 855,68

1 850,00

0,31

Так, середньозважена ціна на продукцію переробки зерна (борошно, висівки) у лютому 2019 р. порівняно з відповідним періодом 2018 р. зросла (грн. / тонн.):

Товар

Середньозважена ціна у лютому 2019 р.

Середньозважена ціна у лютому 2018 р.

Приріст цін, %

1

борошно пшеничне вищого ґатунку

8 703,78

6 720,81

29,50

2

борошно пшеничне першого ґатунку

8 338,19

6 405,57

30,17

3

борошно пшеничне другого ґатунку

7 722,00

5 996,10

28,78

4

борошно житнє

6 368,21

5 157,04

23,49

5

висівки пшеничні

3 158,89

2 934,64

7,64

6

висівки житні

1 855,68

1 788,00

3,79

 

Інформацію про торги можна отримати на сайті товарної біржі  https://agrex.gov.ua

«НІБУЛОН» будує на Запоріжжі новий термінал за $ 23 млн

Старт будівництва цього об’єкта був даний у жовтні 2018 року.

Перевантажувальний термінал у с. Тернівка Вільнянського  району стане третім підприємством «НІБУЛОНа» на Запоріжжі. Сума інвестицій в будівництво в Тернівці складає 23 млн дол. США. Високотехнологічний перевантажувальний термінал забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік, скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також щорічно буде поповнювати місцевий бюджет за рахунок сплачених податків більше ніж 5 млн грн. Введення перевантажувального термінала в експлуатацію заплановано на червень 2019 року.

У зведенні високотехнологічного термінала компанії в Тернівці задіяно близько 1,5 тис. чоловік з 70 підрядних організацій практично зі всієї України.

Крім того, власними зусиллями компанія «НІБУЛОН» проведе і днопоглиблення 1821 метра лівої притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала.

Нагадаємо, що перший свій підрозділ на території Запорізької області – філію «Кам’янка-Дніпровська» – «НІБУЛОН» побудував ще у 2010 році. У червні 2017 року в присутності Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, представників міжнародних фінансових установ та послів різних країн компанія урочисто ввела в експлуатацію перевантажувальний термінал  філії «Хортиця» у с. Біленьке Запорізького району.

Ваш вибір 'Подобається'.