Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

А зважаючи на те, що після 2018 року, який відзначився рекордним врожаєм, експерти прогнозують подальше збільшення виробництва зернових, посіви в новому сезоні потребуватимуть посиленого захисту.

За різними даними, недобір врожаю через ураженість хворобами може становити в середньому 12 – 18%, а в роки епіфітотій – до 25 % і більше. Тому, піклуючись про стан зернових колосових культур, у 2019 році компанія «UKRAVIT» виводить на ринок двокомпонентний фунгіцид Захисник Екстра (тіофанат-метил, 310 г/л + флутриафол, 190 г/л).

«Діючі речовини, використані при створенні Захисника Екстра, ефективно контролюють широкий спектр хвороб зернових колосових культур, соняшника, ріпака, сої, гороху та багатьох інших культур. І раніше аграріям частенько доводилося робити бакові суміші з препаратів із цими діючими речовинами, аби підвищити ефективність обробок, – розповідає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – Фахівці «UKRAVIT» поєднали їх в одній формуляції та зареєстрували для використання у посівах зернових колосових і соняшника. Згідно результатів польових випробувань, новинка демонструє значно вищу ефективність, ніж поєднання бакових «партнерів», і забезпечує надійний захист посівів від хвороб».

Читайте також: Захист зернобобових культур: «UKRAVIT» виводить на ринок новий фунгіцидний протруйник

Окрім контролю надзвичайно широкого спектру захворювань, препарат забезпечує одночасно швидкий «стоп-ефект» і пролонговану захисну дію й захищає нові прирости рослин. А поєднання профілактичних, лікувальних і викорінюючих властивостей робить його незамінним помічником у догляді за зерновими колосовими культурами та соняшником.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Дніпропетровщині агробізнес допомагає селянам відновити водогін

Соціально відповідальний агробізнес допомагає селянам відновити водогін, що забезпечує водою 2500 осіб на Дніпропетровщині. Підприємство Групи компаній "Укрлендфармінг" українського бізнесмена Олега Бахматюка профінансувало реконструкцію мережі водопостачання двох сіл в Нікопольському районі Дніпропетровської області.

Місцевому водопроводу, що забезпечує водою жителів сіл сіл Придніпровське та Мусіївка, більше 50 років. 70% труб уже вийшли з ладу, і постачання води мало от-от припинитись. Група компаній “Укрлендфармінг” долучилась до відновлення водогону на прохання селян. Всього користуватись водою з оновленого водопроводу будуть 900 домогосподарств з населенням 2500 осіб.

“У команді наших підприємств працюють місцеві мешканці, тому ми добре знаємо про актуальні проблеми сіл, - розповідає директор ТОВ «АП «Придніпровське» Олена Захарівна Храпунова. - Ми вирішили долучитись до збору коштів на реконструкцію мережі водопостачання й виділили більше 50 тисяч гривень на закупівлю труб. Вже в березні розпочнуться роботи із заміни труб на нові й сучасні, які довго прослужать. Добробут мешканців сіл у місцях присутності - одна з ключових задач компанії, а завдяки тісній взаємодії з головами територіальних об‘єднань нам разом це добре вдається”.

“Придніпровське” - наш давній партнер у вирішенні нагальних проблем регіону, - коментує в.о.старости Придніпровського старостату Червоногригорівської селищної ради Олександр Анатолійович Прокопенко. - Долучилось це підприємство “Укрлендфармінгу” також до проблеми водопостачання, яка непокоїть мешканців уже не перший рік. Ми на собі відчуваємо турботу не тільки через створення робочих місць і сплату податків, а й завдяки активній участі підприємства в житті громади”.

Нагадаємо, що “Укрлендфармінг” є найбільшою за розмірами земельного банку аграрним підприємством України і одним з найбільших платників податків. Як соціально відповідальна компанія «Укрлендфармінг» вкладає десятки мільйонів гривень в проекти, які впливають на добробут мешканців населених пунктів, в яких ведуть свою діяльність підприємства холдингу. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» готові до весняного сезону грунтообробки

«Весь цикл грунтообробки складається з трьох основних етапів: пожнивної, осінньої і весняної обробок. Перші два етапи аграрії вже виконали в минулому році. Найвідповідальнішим є весняний сезон. Найважливішою весняною операцією по обробці грунту є збереження вологи. Простий і ефективний спосіб запобігання втрати ґрунтом вологи – це боронування або дрібна культивація на глибину до 5 см», – розповідає головний конструктор УКБТШ Олексій Гриненко.

Так, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» розробили, опанували у виробництві та успішно протягом багатьох років реалізують на ринку продуктивні лінійки дискових борін «Дукат», пружинних борін «Ліра», культиваторів «Червонець», які забезпечують якісну весняну обробку грунту. Дана агротехніка руйнує ущільнений шар, що вирівнює поверхню грунту, припиняє капілярний відтік вологи з глибоких шарів, тим самим посилює мікробіологічний процес в ґрунті.

Крім цього, аграрії, які в осінній період не провели обробіток стерні, навесні здійснюють більш глибоке розпушування ґрунту – до 8-12 см. Технологічний процес розпушування і створення насіннєвого ложа на глибину загортання насіння виконується культиваторами «Шилінг».

Читайте також: «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять ефективну техніку для вигідного землеробства

Крім традиційної агротехніки для весняних робіт, в 2017 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» випустили інноваційну новинку – шлейф-борону «Ларі», основне призначення якої – передпосівна підготовка на попередньо зораному тлі. Шлейф-борона «Ларі» здійснює розпушування ґрунту та вирівнювання поля, щоб підготувати грунт до посіву, зберегти вологу, знищити бур'яни. За рахунок зручної конструкції робочих органів, ромбовидних зубів, «Ларі» практично не чутлива до вологості, виключаючи налипання і забивання. Це також дає можливість виїхати в поле за будь-якої погоди і набагато раніше інших агрегатів. Гнучке з'єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а ромбоподібні зуби забезпечують ефективний обробіток грунту на глибину від 3 до 8 см.

Для досходового та післясходового боронування з метою закриття вологи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» випускають ротаційну борону «Динар». Агрегат призначений для суцільної та міжрядної обробки зернових, просапних культур, а також овочів на всіх типах ґрунтів. При цьому особливо ефективно ці борони застосовуються для руйнування важкої грунтової кірки на глибину до 5 см.

«Основні причини низького врожаю складаються в неправильній технології опрацюванняі грунту та виборі техніки. Таким чином, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ пропонують аграріям універсальні агрегати, які здійснюють кілька операцій за один прохід, тим самим створюючи ідеальний посівний шар для росту культур, що містить мінеральні та органічні речовини, достатню кількість води і повітря», – резюмує Олексій Гриненко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ і HARP запрошують на виставку «Зернові технології»

У цьому році на одній з найбільших експозицій виставки «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять новинки сезону і вдосконалені моделі ґрунтообробної техніки. Прем'єрним стане показ оновленого сучасного дизайну агрегатів, який відрізняється прогресивними лініями і ергономічністю.

19 лютого о 14.00 на стенді «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» відбудеться прес-конференція, в ході якої представники компанії представлять експозицію, оголосять підсумки роботи та розкажуть про плани компанії на 2019 рік.
Спікерами виступлять:
Гіршфельд Роман Анатолійович, віце-президент з маркетингу та продажу;
Гриненко Олексій Анатолійович, головний конструктор «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН»

Також відбудеться спілкування з фахівцями компанії.
Прохання підтвердити Вашу участь і присутність за тел. 057 766 02 95 , 050 4193327 або ел.поштою [email protected], [email protected].

Ефективні рішення для безвідмовної роботи сільгосптехніки продемонструє лідер української підшипникової галузі – Харківський підшипниковий завод (ХАРП), підприємство з більш ніж 70-річним досвідом. Вся техніка «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» укомплектована обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO з ущільненнями X-SHIELD.

Дата і місце проведення: 19-21 лютого 2019 р. Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15

Стенди «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» «HARP» – у павільйоні № 3

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять ефективну техніку для вигідного землеробства

На одній з найбільших експозицій (300 м2) компанія презентує як нові модифікації, так і моделі, які давно зарекомендували себе.

Очікуваною прем'єрою сезону стане коротка дискова борона з шириною захвату-9 метрів – ДУКАТ-9. Цим агрегатом «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» остаточно заповнили лінійку коротких дискових машин з шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

ДУКАТ-9 буде виконаний в сучасному футуристичному дизайні – він відрізняється прогресивними лініями і ергономічністю. Оновлений зовнішній вигляд техніки повністю відповідає ідеології компанії – висока якість і ефективність грунтообробки для ефективних господарств.

ДУКАТ-9 агрегатується з тракторами потужністю від 300 л. с. і містить масу корисних опцій для аграріїв. Серед них вдосконалений механізм гідравліки, нова система складання, функція змінних ковзанок, адаптованих під різні види та умови землеробства, включаючи екстремальні. В цілому всі оновлення створять додатковий комфорт в експлуатації, дозволять скоротити терміни польових робіт і забезпечать дбайливе ставлення до ґрунту, знизивши його ущільнення.

Ротаційна борона ДИНАР 6,4 отримала цілий ряд поліпшень і оновлень. Знаряддя стало легше на 400 кг, що дозволить агрегатувати його з легкими тракторами, знизити витрати на паливо і вивільнити більш потужні трактори для інших сільгоспробіт.

У числі експонатів «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» також передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ укомплектований робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм, які допоможуть аграріям впоратися з різними типами грунтів та забезпечити високоякісну передпосівну підготовку по заздалегідь зораному фону.

Увазі відвідувачів будуть запропоновані комбіновані багатопрофільні агрегати – комплект з важкої зубової борони ЛІРА XL і шлейф-борони ЛАРІ. Дані знаряддя є незамінними помічниками в період весняних польових робіт. З допомогою ЛАРІ можна ідеально вирівняти оранку і забезпечити якісну передпосівну підготовку. ЛІРА XL дозволяє в найкоротші терміни закрити вологу по зораному фону, при необхідності перемішати і рівномірно розподілити по полю рослинні залишки, а також підготувати грунт до посіву. Купуючи одне знаряддя на спеціальній уніфікованій рамній конструкції, фермери отримують два знаряддя за ціною практично одного агрегату, тому що з «ЛОЗОВСКИМИ МАШИНАМИ» ГРОШІ ЗАВЖДИ – ОРЮТЬ!

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП продемонструє економічно ефективні рішення для сільгосптехніки

Підшипники HARP AGRO стійкі до високих динамічних навантажень, зберігають працездатність у важких умовах експлуатації, мають високий рівень захисту від абразивних частинок, пилу, бруду, забезпечують безвідмовну роботу механізмів, мають тривалий термін експлуатації.

На виставці ХАРП представить підшипники HARP AGRO з ущільненнями підвищеної герметичності X-SHIELD, серію підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL) і лінійку корпусних вузлів на базі даних підшипників, а також ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Через особливі умови експлуатації, підшипники для сільгосптехніки повинні мати більш високу герметичність – чим краще підшипник захищений ущільненням, тим вище його зносостійкість. ХАРП пропонує унікальне інноваційне рішення, включивши в підшипники і підшипникові вузли запатентовані конструкції багатокромкових і касетних ущільнень X-SHIELD. Ущільнення дозволяє підшипнику при контакті з запиленим навколишнім середовищем ефективно працювати навіть в екстремальних умовах експлуатації сільськогосподарської техніки та виключати попадання сторонніх речовин всередину підшипника.

Економічно ефективним рішенням для сільгосптехніки також є серія підшипників UC (аналоги YAR), ES (YET), EX (YEL), лінійка корпусних вузлів на базі даних підшипників і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT. Підвищена якість виготовлення корпусу підшипника і дозволяє забезпечити їх повну взаємозамінність у будь-який потрібний час експлуатації. Дворядний кульковий радіально-упорний підшипник, заправлений високоякісним мастилом, що не вимагає додаткового змащування протягом усього життєвого циклу.

Комплектація сільгосптехніки підшипниками HARP є фундаментом для забезпечення тривалої і безвідмовної роботи механізмів, а значить, унеможливлює простій техніки і фінансові втрати через це.

ХАРП займається виробництвом підшипників і вузлів для сільгосптехніки вже більше 70 років. Продукція HARP визнана в Чехії, Словенії, Польщі, Німеччині, Канаді, Китаї, Італії, Угорщині, Єгипті, Білорусії, Україні та ін. країнах.

Підшипники ХАРП є оптимальним вибором – співвідношення ціни та європейської якості комплектуючих отримало заслужену довіру від світових виробників сільгосптехніки.

Довідка:

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – вітчизняний виробник підшипникової продукції, підприємство з 70-річною історією, на якому працює понад 1500 співробітників. Унікальна та інноваційна продукція ХАРП має широкий спектр застосування, поставка ведеться по 5 основним напрямам: залізничний транспорт, аграрний сектор, автомобільна промисловість, гірничо-металургійний комплекс, загальне машинобудування.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview