Осінній борщ для українців став доступнішим

Так, у жовтні  вартість однієї порції борщу (450 гр) знизилась на  8,4% або на 1 грн. 13 коп. порівняно з серпневою ціною. За даними Мінфіну майже всі інгрідієнти з цієї страви подешевшали цієї осені.

Найбільше всього ціни впали на ріпчастий лук. У вересні вартість цього овочу зменшилась на 13,4% порівняно з попереднім місяцем. На початку жовтня ціна за кілограм луку знов знизилась, а саме на 18.6% або на 1 грн. 86 коп./кг, порівняно із серпневою вартістю.

Також, свинина стала доступнішою для українськогго споживача. Її вартість у вересні та жовтні знизилась на 2,3% та 11,4%, порівняно з серпнем. У минулому році у вересні 1 кілограм свинини коштував на 1,5% дорожче вересневого показника 2019 року. Однією з причин такого змешення цін стало те, що обсяги виробництва данного виду продукці за січень-вересень 2019 року зросли на 4,7%  або 18,2 тис. т порівняно з показниками за аналогічний період минулого року. Усі побоювання щодо зменшення обсягів виробництва  та зростання цін на свинину через АЧС поки що не підтверджуються.

Білокачанна капуста у жовтні стала дешевшою на 13,8% або на 1 грн.19 коп. порівняно із серпневою ціною. Досить різко вартість цього овочу знизилас саме у вересні, на 12,5% порівняно з показниками на кінець літа. На  початку жовтня ціна на капусту становила 7 грн. 39 коп./кг, зменшившись на  1,6% (всього 12 коп.), порівняно з вересневими показниками.

На деякі види продуктів борщового набору ціна зросла. Так, буряк подорожчав на 5% у вересні порівняно з серпнем, та на 7,8% на початку жовтня порівняно з попереднім місяцем. Таку ситуацію з ціною на даний овоч можна пояснити невтішними прогнозами щодо скорочення обсягів його вирощування. Вартість картоплі у жовтні, порівняно з вереснем зросла на 6,5% або на 97 коп./кг, але все ж таки є меншою на 9% бо на 1 грн. 48 коп. порівняно з серпневою ціною. У жовтні значно подорожчали помідори. Якщо у вересні ціна на цей овоч впала на 3%, порівняно з серпнем, то вже у жовтні вона зросла на 14,2%, порівняно з попереднім місяцем. Зростання вартості цього овочу спричинене традиційним сезонним коливанням цін.

Незважаючи на те, що деякі продукти стали дорожчими, зниження вартості основних інгрідієнтів компенсувало цю ситуацію  і дозволило українцям восени ласувати борщем, дешевшим за літню пропозицію.

Джерело: Аналітичний департамент УАК 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні почала дешевшати картопля

На поточному тижні для ринку картоплі в Україні було характерно зниження цін, повідомляють аналітики проекту EastFruit. За словами самих виробників, пов'язано це було з послабленням активності покупців, у той час як пропозиція на ринку залишалася досить об'ємною за рахунок регулярних поставок імпортної картоплі.

В результаті понижувальних цінових коригувань продаж картоплі на сьогоднішній день здійснюються в межах 8-11 грн/кг ($0,32-0,44/кг), що в середньому на 8% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. При цьому знижували ціни, як правило, виробники, які не планували тривалого зберігання продукції. У той же час великі господарства йшли на поступки неохоче і в більшості своїй відмовлялися від реалізації за поточними цінами.

Тим не менш, середня оптова ціна на картоплю стандартної якості на сьогоднішній день є рекордно високою, тому виробники не особливо переживають через зниження цін на продукцію. Однак більшість фермерів і раніше вважають, що ціни на картоплю в зимовий та весняний період будуть набагато вище, ніж зараз, тому намагаються продавати лише ту продукцію, яка не підлягає тривалому зберіганню, а якісну продукцію закладають в картоплесховища.

При цьому, варто відзначити, що ціна на картоплю в Україні на даний момент в середньому вже в 3,3 рази вище, ніж в аналогічний період минулого року.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Гарний для покупців і поганий для продавців - Милованов оцінив законопроект про ринок землі

Про це написав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов у Facebook.

“Сьогодні аграрний комітет зібрався позачергово та підтримав альтернативний законопроєкт про обіг землі 2178-10. Законопроєкт відстроковує доступ іноземців до 2024 року”, - написав Милованов.

Він зазначив, що така відстрочка відповідає практикам запровадження ринку землі в Європі, приміром у Польщі.

“Відстрочка дозволить українським компаніям стати сильнішими і бути краще готовими до конкуренції. Одночасно, таке обмеження конкуренції призведе до того, що ціни на землю будуть зростати повільніше. Це добре для покупців землі (фермерів та агро холдингів), але погано для продавців землі (6-7 мільйонів власників паїв), які отримають менше грошей за продаж та оренду в перші 5 років”, - наголосив міністр. І додав, що з обмеження виключено компанії, які вже працюють в Україні більше 3 років.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики 18 жовтня розповсюдив інформацію про вже ухвалене рішення рекомендувати парламенту ухвалити за основу законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” № 2178-10 від 10.10 2019 р. (Законопроєкт № 2178-10 внесений 14-ма депутатами від “Слуги народу” є альтернативним урядовому. Загалом у парламенті зареєстровано 11 проєктів закону щодо обігу земель.)

Нагадаємо, більшість українців (52%) не схвалюють доручення президента України Володимира Зеленського про скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, про що свідчать дані опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Позитивно ставляться до доручення про введення ринку землі 35% опитаних, 13% не змогли відповісти на питання.

Також  Олексій Гончарук заявив, що ринок землі в Україні відкриють з 1 жовтня 2020 року. 

Раніше президент України Володимир Зеленський назвав маячнею страшилки про китайців, арабів чи інопланетян, які вивезуть українську землю вагонами у разі відкриття ринку землі.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українці недоїдають овочів, фруктів та ягід - дослідження

Відповідні дані містяться в національному дослідженні актуальної структури харчування українців, яке здійснювала міжнародна дослідницька компанія Ipsos за ініціативою компанії "Данон" в Україні, пише Інтерфакс-Україна.

Результати дослідження споживання харчових продуктів 2018-2019 року засвідчили, що дорослі споживають надмірну кількість борошняних виробів - 474 г на добу, водночас рівень споживання молочних продуктів у кілька разів нижчий за рекомендований, як і рідини (500 мл на добу). Українці споживають надзвичайно мало бобових - 9 г проти рекомендованих 75 г і лише чверть рекомендованої кількості горіхів і насіння - 8 г проти 30 г.

У дослідженні зазначено, що українці споживають удвічі більше за рекомендовану кількість солі - 9,7 г порівняно з рекомендованими 5 г Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Чоловіки споживають на 17% більше солі порівняно з жінками - 10,7 г проти 8,9 г.

Середній рівень споживання цукру у дорослих становить 46 г на добу. Лише близько чверті дорослого населення дотримується рекомендацій щодо оптимального споживання цукру - менше ніж 25 г на день (25% чоловіків і 23% жінок). 40% українців споживає від 25 г до 50 г цукру на день. Високий рівень споживання цукру - понад 50 г на день встановлено більш ніж у третини населення (35%), з яких 12% споживають понад 75 г цукру на день.

Дослідження споживання харчових продуктів 2018-2019 року у дітей засвідчило, що українські діти різного віку споживають невелику кількість овочів: діти раннього віку (1-3 роки) - 62 г на день; дошкільнята (4-6 років) - 100 г і діти шкільного віку та підлітки (7-14 років) 152 г овочів на день. Крім того, діти різного віку віддають перевагу картоплі над овочами, вживаючи її у кількості 74, 107 та 155 г на день у відповідних вікових групах.

Недостатня кількість характеризує і споживання фруктів та ягід: 95 г у дітей раннього віку; 101 г у дошкільному віці; 114 г в учнів молодших класів із подальшим падінням споживання у віці 11-14 років до 74 г.

Водночас у дослідженні зазначається, що діти різного віку споживають багато хліба та інших борошняних виробів. Середній денний показник для всіх вікових груп становить 200 г на день. Українські діти споживають невелику кількість молочних продуктів - у середньому 185 мл на добу. Особливо низьким виявився рівень вживання таких продуктів у підлітків - лише 155 мл щоденно.

Діти раннього віку споживають щодня 54 г страв з м'яса і птиці, ця кількість зростає до 81 г у дошкільнят та до 115 г у школярів і підлітків. Останні споживають 20% із цієї кількості за рахунок оброблених м'ясних продуктів - ковбаси, сосиски тощо.

У дослідженні зазначено, що з віком збільшується і споживання цукру. Діти різного віку споживають багато цукру: в середньому діти молодшого віку (1-3 роки) споживають 47 г цукру на день; діти дошкільного віку - 56 г, школярі і підлітки - 67 г. Також значно більше солі, ніж рекомендовано навіть для дорослих, споживають діти раннього і дошкільного віку, школярі та підлітки.

У дослідженні взяли участь 1232 людини віком від 1 до 60 років. Вибірка репрезентативна для міського населення України за критеріями: вік, стать, тип населеного пункту, регіон. Учасники дослідження заповнювали щоденники харчування, протягом семи днів фіксували на фото фактично спожиті страви для верифікації фактичних даних. У рамках дослідження було створено перелік із понад 800 продуктів і страв, які найчастіше споживають українці. Методологію дослідження розробляли та погоджували за участю локальних і глобальних експертів у галузі харчування. Експертизу дослідження забезпечувала Асоціація дієтологів України.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кабмін повернув "Укрзалізницю" до сфери управління Мінінфраструктури

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook, пише 112.ua.

"Рішенням уряду "Укрзалізницю" повернули до сфери управління Міністерства інфраструктури. Реформа "Укрзалізниці", яка повинна була початися ще три роки тому, нарешті відбудеться", - написав він.

"Українська залізниця" (АТ "Укрзалізниця") - державне акціонерне товариство залізничного транспорту загального користування, національний перевізник вантажів і пасажирів. Де-факто є державним підприємством-монополістом у сфері залізничних перевезень.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує оголосити про початок продажу своїх акцій.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук пропонував розділити Укрзалізницю на 3 компанії, 2 з яких приватизувати. У державній власності, відповідно до задуму прем'єра, має залишитися лише залізничне полотно.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні скорочується виробництво молока

Про це повідомляє Державна служба статистики України, пише milkua.info.

Виробництво молока за дев’ять місяців поточного року в господарствах усіх категорій знизилося на 3,5%, до 7 млн 889,8 тис. т. Виробництво наростили тільки Хмельницька (504,4 тис. т; +2,7%) і Тернопільська (356,0 тис. т; +0,9%) області.

У промислових господарствах вироблено 2 млн 99,4 тис. т молока, що на 1,2% менше порівняно з аналізованим періодом минулого року. Найактивнішими в нарощенні виробництва є Тернопільська (+10,4%), Хмельницька (+8%), Івано-Франківська (+5,5%) області.

Топові позиції з виробництва тримають: Полтавська (306 тис. т), Черкаська (219,5 тис. т), Чернігівська (189,5 тис. т), Київська (162,9 тис. т) та Хмельницька (136,1 тис. т), області.

У господарствах населення вироблено 5 млн 511,4 тис. т молока, що на 4,4 менше порівняно з аналізованим періодом 2018 року. Найбільший приріст молока показали Луганська 78 тис. т (+2,8%) і Хмельницька 368,3 тис. т (+0,9%) області.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview