170513

Отрута на ринку: чим в Україні обробляють овочі

Якість овочів на українських ринках на даний момент досягла катастрофічних показників.

Журналісти радять не ходити в такі місця без спеціальних пристроїв, інакше здоров'ю може бути завдано непоправної шкоди, передають "Факти".

Відзначається, що головну роль відіграє навіть не кількість використаних пестицидів, а їх якість. Зокрема, за даними експертів, зараз на українському ринку 25% хімікатів – це підробка і чим обернеться споживання оброблених ними овочів – невідомо.

При цьому, кажуть аграрії, фермери, які купуються на дешевизну, втрачають врожаї.

"Ситуація на ринку препаратів для присадибних ділянок ще гірше. Кожен 4 з 5 пестицидів – підробка. Під найбільш відомими назвами продають невідомі хімічні сполуки. Наслідки використання – непередбачувані", - йдеться в сюжеті.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вчені представили перший у світі "розумний обприскувач"

Не часто виробник отримує нову техніку, яка може забезпечити повну рентабельність інвестицій протягом одного року і може зменшити вплив ферми на навколишнє середовище. Проте саме це обіцяє пристрій, розроблений дослідниками з Міністерства сільського господарства США (USDA) та Коледжу харчових, сільськогосподарських та екологічних наук штату Огайо (CFAES), пише agrarii-razom.com.ua.

Їх "розумний обприскувач" - це перша в світі система автоматичного розпилення.

"Використовуючи звичайні обприскувачі, виробники просто вмикають обприскувач в одному кінці ряду і зупиняють розпилення на іншому кінці", - сказав Ердал Озкан, професор сільськогосподарського машинобудування на кафедрі продовольчої, сільськогосподарської та біологічної інженерії CFAES.

"Ми все ще використовуємо той самий тип обприскувачів, який був розроблений більше 60 років тому. Однак застосування фіксованої норми пестицидів безперервно, незалежно від варіацій у цільових умовах, більше не є принципом, який ми можемо практикувати".

Використовуючи високошвидкісні датчики і обчислювальні технології, об’єднана група дослідників з USDA і CFAES переносить застосування пестицидів у цифрову еру. Лазери виявляють тінь рослини біля розпилювача, а алгоритм, розроблений командою, визначає оптимальний рівень розпилення, який повинен випускати кожен з 40 сопел обприскувача.

Система працює автоматично під час переміщення обприскувача по полю. Оператор може також вручну управляти системою через вбудований сенсорний екран.

«Дослідники по всьому світу намагалися розробити обприскувач з аналогічними функціями, але на сьогодні обприскувач, розроблений тут, в Огайо, є єдиним у своєму роді, що працює задовільно», - сказав професор Ердал Озкан.

Результати польових експериментів були не менш вражаючими.

При випробуваннях у порівнянні зі звичайними пристроями інтелектуальний обприскувач забезпечив:

зменшення втрати хімікатів при розпилюванні на 87 %,

зменшення втрати розпилення на землю на 93%,

зниження використання пестицидів більш ніж на 50%.

При цьому інтелектуальний обприскувач показав той же рівень боротьби з шкідниками, що і звичайний обприскувач.

«Запобігання забрудненню навколишнього середовища пестицидами повинно бути таким же важливим сьогодні, як контроль над шкідниками, а то й більш важливим», - сказав Ердал Озкан. «Технологія, використовувана в інтелектуальному розпилювачі, є одним із прикладів досягнення як задовільного контролю за шкідниками, так і зниження ризику, пов'язаного із забрудненням навколишнього середовища пестицидами».

Команда також працює над створенням інтелектуального набору обприскувачів, який може бути встановлений практично на будь-якому традиційному обприскувачі, що зменшить додаткові витрати. Інтелектуальний обприскувач отримав національну нагороду Американського товариства інженерів сільського та біологічного права і премію «Новатор року 2018 року» від CFAES. Виробники також проявили інтерес до цієї нової технології і розробки, як її можна адаптувати до власних конструкцій обприскувачів.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Японець робить духові музичні інструменти з овочів і фруктів

В Японії живе незвичайна людина Дзюндзи Кояма, який робить духові музичні інструменти з овочів і фруктів. Пан Кояма працює викладачем молодших класів і вже 11 років займається унікальним хобі. Його овочеві флейти та горни звучать практично також, як і професійні музичні інструменти, пише ЗЕРНО.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

М'ясо з пробірки - вже скоро на прилавках!

Кілька років тому голландські вчені виростили штучне м'ясо. Ідея отримала широку підтримку і фінансування, в результаті чого «м'ясо з пробірки» виявиться на прилавках вже в недалекому майбутньому, пише agrarii-razom.com.ua.

Зростання чисельності населення планети загрожує продовольчою кризою: природні ресурси не можуть впоратися із запитами людства, і вчені давно шукають альтернативні джерела їжі. Над створенням «м'яса з пробірки» вже кілька років працюють фахівці з Нідерландів. Технологія його виробництва полягає в тому, що взяті у звичайної тварини клітини вчені «вчать» розмножуватися в штучно створеному середовищі. При цьому всього з однієї групи клітин можна виростити стільки м'яса, що його вистачить на виробництво 80 тисяч стограмових котлет для гамбургерів.

Проблемою досі залишався смак продукту: приготовлена ​​зі штучного м'яса котлета, представлена ​​в 2013 році, не була соковитою, як справжня. Вчені пообіцяли усунути цей недолік протягом наступних 10 років, проте інвестори наблизили термін випуску незвичайної продукції: в компанії Mosa Meat заявили, що будуть готові відправити перші партії м'яса на ринок в 2021 році. Така їжа буде вкрай дешевою: одна котлета обійдеться споживачеві не дорожче $1.

Ще однією перевагою є екологічність виробництва - зниження обсягів викидів в атмосферу метану, що відбувається з вини сільськогосподарських тварин. Людству залишилося придумати термін для нової продукції: в той час як прихильники проекту називають м'ясо «чистим» (тобто без жиру і жил), противники пропонують визначення «синтетичне».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Дніпропетровщині фермери з допомогою Канади відкрили сучасний елеватор

Теґи: 

На Дніпропетровщині фермери з допомогою Канади відкрили сучасний елеватор. Тепер фермери можуть напряму працювати з найбільшими трейдерами та переробниками. Тож отримують більший прибуток та захист врожаю. Загалом, Канада допомогла більш ніж трьомстам малим та середнім господарствам стати більш ефективними у своїй роботі. Як вони працюють, перевірила міністр міжнародного розвитку Канади, йдеться у сюжеті ТСН. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

За передовими технологіями сімейне господарство вирощує популярні ягідні культури

Родина Павлівських професійно займається ягідним бізнесом на Херсонщині. У сімейному господарстві вирощують та реалізують за кордон полуницю, виноград, малину та ожину, пише superagronom.com.

На 18 га у господарстві застосовують останні ноу-хао агровиробництва. Тут вирощують винорад за італійським зразком. Розумно використовують простір в тепличних комплексах і мають сучасні ягідні плантації, пише agro-yug.com.ua.

Ще 15 років тому фермер із цікавості придбав на виставці 2 саджанці ожини. Сьогодні ця екзотична ягода займає у господарстві 3 га.

«В минулому році відправляли ягоду в Німеччину. Урожайність до 40 тонн з гектару», — розказує він.

З початку стиглі ягоди родина Павлівських реалізовувала в Криму, проте після анексії півострову були змушені переорієнтуватись на європейський ринок.

Михайло Павлівський говорить, що європейський ринок вимагає якісної продукції, тому в його справі не можна допускати помилок. І європейські стандарти дають не лише покращити якість отримати хороші прибутки, але і навчити українського садівника підходити до своєї справи з відповідальністю.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview