Перша равликова ферма запрацювала на Закарпатті

Досі на Закарпатті равликів як делікатес тільки збирали, а перша ферма запрацювала цьогоріч, і вона здатна вирощувати до 10 т равликів на рік.

На фермі вирощують  3 види равликів. Для цього тут створені найбільш сприятливі для цього умови - і кормові, і кліматичні.

Екскурсія фермою коштує 30 гривень з людини. Якщо екскурсія з дегустацією - 100 гривень.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Проінспектували "Кукулабію" - AgroReview рекомендує! (ФОТО)

Вже традиційно головним атракціоном “Кукулабії” є лабіринт, шляхи якого складають зображення мапи України. Лабіринт створений у величезному кукурудзяному полі площею 45 000 метрів квадратних. Назва “Кукулабія” якраз і походить від слів “кукурудза” і “лабіринт”. Лабіринт вже вдруге внесено до Національного реєстру рекордів України - спершу як найбільший у країни дизайнерський лабіринт у кукурудзяному полі, а нині за “Найбільше зображення карти України, вирізане в кукурудзяному полі”. Загальна довжина стежок лабіринту 1538 метрів. Цьогоріч лабіринт виконано у формі карти нашої країни із девізом “Мандруй Україною”. Організатори пропонують відвідувачам подорожувати Україною, знайомитись з унікальними туристичними об’єктами і відкривати для себе незвідану красу нашої держави.

Окрім лабіринту в Кукулабії є понад 30 локацій для активних розваг і відпочинку: різноманітні ігрові майданчики, піраміда із сіна, надувний батут, гойдалки, гамаки серед дерев, пісочниці, басейн із сіном і багато інших інтерактивів. Включаючи ще два лабіринти - мотузковий і із солом’яних тюків. До послуг відвідувачів пропонуються цікаві арт-об’єкти, фотозони, і, звісно, смачні фуд-корти із розширеним меню (включаючи страви для дітей).

Агропарк працює кожні вихідні і святкові дні з 15 липня до 1 жовтня. Також Кукулабія організовує та проводить на замовлення дитячі дні народження, корпоративні заходи, тімбілдінги та квест-змагання для компаній.

Офіційний сайт агропарку: www.kukulabia.kiev.ua

Дар’я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

 
Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кукурудзяні генії (ФОТО)

Спеціальним запрошеним спікером була Сенді Ендікотт, старший міжнародний менеджер з агрономії. Сенді працює в компанії упродовж 27 років і спеціалізується на аспектах вирощування кукурудзи на територіях Африки, Канади, Східної Європи та Латинської Америки. Цікаве інтерв'ю з нею ви можете прочитати за посиланням: https://agroreview.com/news/nasinnyevyj-lokomotyv-ukrayinskoho-ahrobiznesu.

Разом із пані Ендікотт брали слово спеціалісти DuPont Pioneer Україна - Сергій Резніченко, менеджер з маркетингу, Володимир Андрущенко, менеджер з продукту, та Григорій Колісніченко, регіональний менеджер з агрономічної підтримки.

Про потенціал гібридного насіння, виробленого в Україні можна детальніше дізнатися тут: https://agroreview.com/news/andrushchenko-ukrayinski-hibrydy-mozhut-buty....

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Митець створює шедеври зі старої сільгосптехніки (ФОТО)

Зі старої сільгосптехніки і металобрухту, виявляється, можна створювати справжні шедеври. Джон Лопес, що виріс на ранчо в Південній Дакоті - художник і скульптор, який використовує ці незвичайні матеріали.

В результаті виходять твори мистецтва в стилістиці стимпанка: корови, бізони та коні, барани і буйволи, і інша живність відображені Лопесом в металі.

Враження неоднозначне: начебто поп-арт і арт-деко танцюють свій танець під кантрі-музику. Величні, неординарні, іржаві.

Використання старих матеріалів, усілякого мотлоху для створення скульптур давно в тренді; але застосування відслужив свій термін сільськогосподарської техніки - це вже щось нове.

Скульптор запевняє, що по-справжньому любить своє заняття, яке не дає йому засумувати або занудьгувати. До того ж створення дивовижних монументів передбачає зосередженість і самовдосконалення.

За матеріалами журнала Зерно

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Аграрії розповіли про проблеми галузі (ФОТО)

Сьогодні, в четвер, 06 липня, відбувся діловий сніданок, на який було запрошено представників видань, що освітлюють аграрну тематику, в тому числі і AgroReview.

З журналістами спілкувалися Леонід Козаченко, Президент Української аграрної конфедерації (УАК) та Вадим Бодаєв, віце-президент агрокомпанії AgroGeneration.

Під час розмови йшлося про ситуацію в аграрному секторі, перспективи урожаю, підіймалися інші актуальні питання. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Новий тренд у тваринництві: вживлення нано-гаджетів у тіло тварин

У деяких країнах почав розвиватися новий тренд: в перший відділ багатокамерного коров'ячого шлунка впроваджують пластиковий порт діаметром з товщину руки дорослої людини - фістулу, або каннюлю.

Через цю дірку в боці зоологи, зоотехніки, ветеринари і фахівці з харчування тварин дивляться за тим, як йде у корови травлення, беруть аналізи напівпереварених кормів, додають різні ферменти, вітаміни і так далі.

Якщо корова з'їла що-небудь не те, через цю ж дірку вказану речовину можна витягти. Корова чудово живе з дірою в боці, заткнутою пробкою, все своє життя, хоча багато хто вважає, що виглядає це «ноу-хау» просто по-вбивчому!

За матеріалами Agroportal

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ваш вибір 'Нічого сказати'.