Повернення вівчарів додому: свято полонини у Карпатах
Щороку в Карпатах відбувається два великих свята - проводи та зустріч вівчарів.
Українські Новини зняли за допомогою квадрокоптера, як повертаються пастухи з полонини Болота на Івано-Франківщині.
Вівчарі спускають на зиму кошару з майже 500 овець з полонини.
Пастухам допомагали пасти овець собаки. Без них тут ніяк. Відчувши вовків, вони піднімають страшний гвалт і гавкіт, тим самим відганяючи зграю вовків.
Кошару з полонини Болота супроводжували 8 вівчарів і 6 собак.
В селі роздають худобу їх власникам. Вівці залишатимуться в господарів до наступної весни, а потім знову їх поженуть на все літо пастися на полонину.
Проводи пастухів - це ціле дійство, яке відбувається щороку в травні.
Як фермер змушував рости дерева за його власним дизайном (фото)
Аксель Ерландсон (1884 – 1964) був незвичайним фермером, який в буквальному сенсі змушував рости дерева за його власним дизайном. Дерева самих різних химерних форм, які стали відомі як самі дивні дерева у світі, а сам він назвав це «Цирк дерев». На превеликий жаль, Аксель так і помер, нікому не повідомивши свого секрету.
Пропонуємо подивитися на дерева нереальних плетених форм, які більше нагадують декоративні статуї.
За матеріалами: prikolno.cc
ІІІ Щорічна Аграрна фінансова конференція
Розпочала роботу "lll щорічна Аграрна фінансова конференція", яку проводить інформаційна компанія ПроАгро.
Практики агрокомпаній розкриють секрети побудови ефективної фінансової системи агрокомпанії. Цікаві спікери, #Том_Хулс, фінансовий директор Мрія Агрохолдинг, #Ігор_Денисюк, генеральний директор Агродом, #Сергій_Зуєв, фінансовий директор Сварог Вест Груп, #Олена_Дуніна, директор Dupont Pioneer, Іван Лунев, начальник фінансового відділу Agricom Group.
За круглим столом вирішувалася доля фермерських господарств (ФОТО)
Проте у загальній структурі виробництва валової продукції сільського господарства частка фермерських господарств залишається незначною – на рівні 6-8% на рік. А основний обсяг власної сільськогосподарської продукції фермерськими господарствами генерується в галузі рослинництва – понад 90%. Фактично, дуже велика кількість зареєстрованих фермерських господарств не є самостійними, а входять до великих агрохолдингів.
Ухвалена Урядом України «Концепція розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки» передбачає за три роки вдвічі збільшити виробництво валової продукції сільського господарства та розвинути переробку сировини всередині країни. А в держбюджеті на наступний рік планується закласти 1 млрд.грн. на підтримку фермерських господарств.
Як само це буде працювати, які результати може принести, і як самі фермери оцінюють новації – обговорювали у форматі круглого столу 18 вересня, який був організований Українською Асоціацією медіа Бізнесу (УАМБ).
Міжнародна конференція "Енергія з біомаси 2017"
Наразі у Великому Конференц-залі Національної академії наук України відбувається професійна подія найвищого рівня з широким представництвом політиків, органів державної влади, бізнесу та науки.
Тематика конференції охоплює широкий спектр питань, пов'язаних з енергетичним використанням біомаси: ресурси біомаси; дослідження й розвиток біоенергетичних технологій; демонстраційні і комерційні проекти з використанням біомаси; питання законодавства, стратегії розвитку і фінансування біоенергетичних проектів; економічні та екологічні аспекти розвитку технологій виробництва енергії з біомаси.
АГРОБІЗНЕС: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ (ФОТО)
Новинний портал Agroreview.com виступив ІНФОРМАЦІЙНИМ ПАРТНЕРОМ Міжнародного Бізнес-Форуму "АГРОБІЗНЕС: СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ, НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ І ФІНАНСОВІ РІШЕННЯ", який відбувся 7 вересня в Київ р. в Конференц-залі "Голосієво" (Парк-Готель "Голосієво").