Tempo950x100

Tempo300x100

Продати свій пай готовий кожен десятий власник

Продати свій пай готовий кожен десятий власник

Про це свідчить дослідження, проведене Інститутом аграрної економіки в 520 сільських та 25 міських населених пунктах, пише Agravery.[[{“fid”:”396254″,”view_mode”:”default”,”fields”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false},”type”:”media”,”field_deltas”:{“1”:{“format”:”default”,”field_file_image_alt_text[und][0][value]”:false,”field_file_image_title_text[und][0][value]”:false}},”attributes”:{“class”:”media-element file-default”,”data-delta”:”1″}}]]

Це означає, що початкова пропозиція сільгоспземлі на ринку складе 1,5-2,8 млн га.

А от придбати ділянку висловили бажання 48,5 землекористувачів, що прийняли участь в опитуванні. Потенційно цей відсоток може бути ще вищим, вважає Олена Ходаківська, науковець інституту.

Очікування щодо ціни серед опитуваних — найрізноманітніші. Звісно, продати хочуть якомога дорожче, купити — подешевше. В цілому селяни обізнані, скільки може коштувати земля, говорить Ходаківська, і переважно називають ціни від $6 тис. до $12 тис/га.

Проте купити за такою ціною бажаючих поки небагато — 8,6%. Третина землекористувачів називає ціну в $500. І тільки кожен шостий готовий викласти за гектар $2,5 тис.

Окремо Ходаківська акцентує, що необхідність запровадження вільного ринку землі визнає приблизно половина спадкоємців. Це вдвічі більше, ніж серед учасників паювання.

Джерело: agroday.com.ua

 

Перегляди: 1
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/prodaty-svij-paj-hotovyj-kozhen-desyatyj-vlasnyk
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати