Проінспектували "Кукулабію" - AgroReview рекомендує! (ФОТО)

Вже традиційно головним атракціоном “Кукулабії” є лабіринт, шляхи якого складають зображення мапи України. Лабіринт створений у величезному кукурудзяному полі площею 45 000 метрів квадратних. Назва “Кукулабія” якраз і походить від слів “кукурудза” і “лабіринт”. Лабіринт вже вдруге внесено до Національного реєстру рекордів України - спершу як найбільший у країни дизайнерський лабіринт у кукурудзяному полі, а нині за “Найбільше зображення карти України, вирізане в кукурудзяному полі”. Загальна довжина стежок лабіринту 1538 метрів. Цьогоріч лабіринт виконано у формі карти нашої країни із девізом “Мандруй Україною”. Організатори пропонують відвідувачам подорожувати Україною, знайомитись з унікальними туристичними об’єктами і відкривати для себе незвідану красу нашої держави.

Окрім лабіринту в Кукулабії є понад 30 локацій для активних розваг і відпочинку: різноманітні ігрові майданчики, піраміда із сіна, надувний батут, гойдалки, гамаки серед дерев, пісочниці, басейн із сіном і багато інших інтерактивів. Включаючи ще два лабіринти - мотузковий і із солом’яних тюків. До послуг відвідувачів пропонуються цікаві арт-об’єкти, фотозони, і, звісно, смачні фуд-корти із розширеним меню (включаючи страви для дітей).

Агропарк працює кожні вихідні і святкові дні з 15 липня до 1 жовтня. Також Кукулабія організовує та проводить на замовлення дитячі дні народження, корпоративні заходи, тімбілдінги та квест-змагання для компаній.

Офіційний сайт агропарку: www.kukulabia.kiev.ua

Дар’я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

 
Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Митець створює шедеври зі старої сільгосптехніки (ФОТО)

Зі старої сільгосптехніки і металобрухту, виявляється, можна створювати справжні шедеври. Джон Лопес, що виріс на ранчо в Південній Дакоті - художник і скульптор, який використовує ці незвичайні матеріали.

В результаті виходять твори мистецтва в стилістиці стимпанка: корови, бізони та коні, барани і буйволи, і інша живність відображені Лопесом в металі.

Враження неоднозначне: начебто поп-арт і арт-деко танцюють свій танець під кантрі-музику. Величні, неординарні, іржаві.

Використання старих матеріалів, усілякого мотлоху для створення скульптур давно в тренді; але застосування відслужив свій термін сільськогосподарської техніки - це вже щось нове.

Скульптор запевняє, що по-справжньому любить своє заняття, яке не дає йому засумувати або занудьгувати. До того ж створення дивовижних монументів передбачає зосередженість і самовдосконалення.

За матеріалами журнала Зерно

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Аграрії розповіли про проблеми галузі (ФОТО)

Сьогодні, в четвер, 06 липня, відбувся діловий сніданок, на який було запрошено представників видань, що освітлюють аграрну тематику, в тому числі і AgroReview.

З журналістами спілкувалися Леонід Козаченко, Президент Української аграрної конфедерації (УАК) та Вадим Бодаєв, віце-президент агрокомпанії AgroGeneration.

Під час розмови йшлося про ситуацію в аграрному секторі, перспективи урожаю, підіймалися інші актуальні питання. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Новий тренд у тваринництві: вживлення нано-гаджетів у тіло тварин

У деяких країнах почав розвиватися новий тренд: в перший відділ багатокамерного коров'ячого шлунка впроваджують пластиковий порт діаметром з товщину руки дорослої людини - фістулу, або каннюлю.

Через цю дірку в боці зоологи, зоотехніки, ветеринари і фахівці з харчування тварин дивляться за тим, як йде у корови травлення, беруть аналізи напівпереварених кормів, додають різні ферменти, вітаміни і так далі.

Якщо корова з'їла що-небудь не те, через цю ж дірку вказану речовину можна витягти. Корова чудово живе з дірою в боці, заткнутою пробкою, все своє життя, хоча багато хто вважає, що виглядає це «ноу-хау» просто по-вбивчому!

За матеріалами Agroportal

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ТОП-4 проблем, які допоможе вирішити аграріям перший український промисловий дрон

Вчора, 20 червня, на полях KERNEL тестували перший промисловий сільськогосподарський дрон Kray Technologies, розроблений на зміну літакам і наземної техніки для внесення засобів захисту рослин. Про це повідомляє AgroReview.

Засновник і головний виконавчий директор проекту Дмитро Сурду розповів про тих численних проблем, які в сільському господарстві вирішує дрон.

Найперша проблема - це дорожнеча нинішньої техніки для внесення засобів захисту рослин. Якщо говорити про США і Канаді, то найчастіше фермери беруть техніку в оренду (78% повітряних спреєр Аутсорс). Одна одиниця техніки коштує від $ 0,5-1,5M. Вартість оренди - $ 25-50 / га.

Рішення від Kray Technologies. Економія в 5-10 разів на операційних витратах. Вартість самого дрона - близько $ 50К. Економія на пестицидах - 70%. Практично нульова втрата врожаю. ROI для фермера> 500%.

Проблема 2. Внесення засобів захисту - одна з критичних для майбутнього врожаю операцій: захист рослин забезпечує 70% врожаю. Але орендована техніка не завжди доступна, а вікно внесення - 24-48 годин (інакше урожай починає гинути).

Рішення від Kray Technologies. Якщо у фермера свій дрон, то він завжди під рукою. Це дозволяє робити внесення вчасно і робити їх частіше. Продуктивність дрона Kray Technologies - 27-48 га на годину, 300-500 га за день. Дрон розвиває швидкість 110 км / год, це рекорд для мультіротора.

Проблема третя. Неохоплених літаком ділянки поля. Через це втрачається близько 4% врожаю. Рішення від Kray Technologies. Дрон Kray летить на висоті 1 метра над посівами в автоматичними режимі. Смуга внесення - 5 м. Втрати врожаю (необроблювані краю поля) - 0,5%.

Проблема № 4. Існуючі спереери - з форсунками - не дозволяють застосовувати деякі перспективні технології внесення.

Рішення від Kray Technologies. Дрон використовує роторні атомайзери. Вони дозволяють підтримувати дуже точний розмір краплі (відхилення плюс / мінус 15%) і виробляти якісне і економне ультра-малооб'ємне внесення. При цьому в широких діапазонах регулювати витрата хімікатів, точно регулювати норму обприскування в конкретних точках і однаково ефективно обробляти і краю і середину поля.

Низькі витрати на внесення дозволяють почати широке використання технології внесення добрив позакореневого підживлення. Традиційні способи внесення дороги, тому листові добрива вносять великими дозами за обробку, що знижує їх ефект, або взагалі відмовляються від позакореневого підживлення. Дрон Kray дозволить вносити листові добрива 10 і більше разів за сезон при прийнятною собівартості.

Ще про Дрон

Система комп'ютерного бачення дозволяє розпізнавати перешкоди, що постають на шляху дрона і автоматично ухилятися від них. У тому числі раптово, наприклад, вибіг собаку. Це забезпечується двома вбудованими стереокамерами камерами, простим лінійним лидара (16 сегментів), GPS-RTK (точність до 1-2 см), системою зору на мікрокомп'ютері з потужністю 1 Tflops. Камери здатні розпізнавати рельєф на на відстані 10-70 м, лідар - 5-25 м.

Підхід «однієї кнопки»: фермеру достатньо 1 раз задати маршрут по полю, а потім натиснути одну кнопку, і далі дрон все зробить сам.

У США і Канаді законодавство вимагає наявності оператора дрона, який контролює працює дрон візуально. Оператор стоїть на «базі», дозаправляти дрон хімікатами і змінює батареї.

Робочий цикл дрона: 15 хвилин політ, 1 хвилина обслуговування. За один цикл обробляє до 14 га.

Сьогодні автоматизація процесу забезпечується вбудованим контролером батареї і автоматизованої горловиною для заправки хімікатів. Контролер батареї - повністю автоматичне визначення стану підключеної батареї, вибір режиму заряду, заряд, відбраковування поламаних батарей. Після посадки дрона оператор лише «відщіпає» виряджену батарею з дрона і ставить її на зарядку в слот базової станції, а раніше заряджену «защелкивает» в дрон.

Час заряду пари батарей - до 60 хвилин. Безперервність роботи забезпечується достатньою кількістю батарей і слотів зарядного пристрою. При коротких циклах потрібно 8 змінних комплектів малої місткості, для довгих циклів - 4 змінних комплекту великої місткості. Ємність бака для хімікатів - 22,5 л і 15 кг.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Китаї вирощують дизайнерські овочі та фрукти химерних форм

Теґи: 

Вирощуванням таких незвичайних фруктів і овочів займається китайська компанія Fruit Mould Co, пише  ubr.ua.

Все просто: зростаючий плід укладають в індивідуальну пластикову формочку, яку він заповнює в міру зростання, приймаючи задуману форму.

На сайті компанії також є можливість замовити власний дизайн!

Компанія, поки єдина в своєму роді, базується в місті Сучжоу провінції Цзянсу в Китаї, і поширює свою техніку вирощування, поставляючи пластмасові формочки по всьому світу.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview