186395

Проти агрорейдерів порушили 11 кримінальних справ

Про це він повідомив під час зустрічі з представниками Американської торгової палати в Україні, передає РБК-Україна.

"Міністр юстиції зазначив, що вперше в історії України була розпочата реальна війна з рейдерськими захопленнями, які більше 20 років існували в країні. В українському законодавстві з'явилося визначення рейдерства і була введена відповідальність до 10 років в'язниці для учасників захоплення", - йдеться в повідомленні.

За його словами, тільки за перший місяць роботи антирейдерські аграрні штаби запобігли десяткам рейдерських захоплень і, що найголовніше - силовим зіткненням. Проти рейдерів порушили 11 кримінальних справ.

"Ефективно працюють як Комісія по розгляду скарг на дії державних реєстраторів при Мін'юсті, так і оперативні антирейдерські аграрні штаби, які були створені рішенням уряду в кожному регіоні. І ми на цьому напрямку маємо реальні результати - сотні врятованих підприємств, земельних ділянок, квартир і порушені проти рейдерів кримінальні справи", - резюмував Петренко.Україна встановила історичний рекорд з експорту проса

Про це повідомили експерти «АПК-Інформ».

Найбільшими покупцями українського проса в 2016/17 МР стали держави ЄС, а в лідери вийшли Німеччина, на частку якої припадає 10% загального обсягу відвантажень, Великобританія (10%) і Бельгія (8%).

Крім європейських країн у топ-10 імпортерів українського проса також увійшли ПАР (8%) і Пакистан (5%).

 
Ваш вибір 'Подобається'.


Експорт олійних перевищив минулорічні показники

Такі показники експорту олійних із початку поточного маркетингового року наводить Департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби.

Із зазначеної кількості експорт ріпаку теж показує позитивну динаміку зростання – 1,2 млн тонн у порівнянні з минулорічними 0,56 млн тонн.

Загалом станом на сьогодні Україна експортувала уже понад 10 млн тонн зернових культур, зокрема 5,6 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої майже 3 млн тонн та фуражної майже 2,7 млн тонн), ячменю – майже 3 млн тонн, кукурудзи – 1,18 млн тонн. За аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 10,2 млн тонн зернових, зокрема 6,5 млн тонн пшениці (у тому числі продовольчої понад 3,3 млн тонн та фуражної пшениці 3,2 млн тонн), ячменю – понад 3,06 млн тонн, кукурудзи – понад 0,48 млн тонн).

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Груші приносять у чотири рази більше прибутку ніж яблука

Чистий прибуток за сім років за вирахуванням капітальних витрат становитиме: для яблуневого саду ― 4,42 млн грн, для грушевого ― 18,91 млн грн. Окупність проекту ― з 6-го року вегетації ― для яблуні, з 4-го року ― для груші.

Про це повідомила президент Академії Органічного Садівництва «Ekogarden» Валентина Лановенко,  пише Kurkul.com.

1 га інтенсивного саду яблуні та груші забезпечує урожайність на рівні 40-45 тонн з 4-5-річного періоду вегетації паротягом 15-30 років.

Якщо взяти середню цінову політику для груші ― 20 грн ― валовий дохід з 1 га саду становитиме: 40 т*20 грн = 0,8 млн грн. Доцільніше продавати грушу з лютого-березня: дохідність становитиме ― 40 т*35 грн = 1,4 млн грн. Для цього необхідно мати сховища з регульованим газовим середовищем або ж орендувати холодильники для зберігання продукції.

Витрати на поточне обслуговування яблуневого та грушевого садів знаходяться на одному рівні.

Ваш вибір 'Подобається'.


III щорічна Аграрна фінансова конференція + практичний тренінг: разом ефективніше!

У п'ятницю, 22 вересня, в Київському Гольф Центрі пройшла III щорічна Аграрна фінансова конференція, зібравши понад 80 профільних фахівців, які прагнуть підвищити свій професійний рівень.

Пізнавальні, засновані на власному досвіді, доповіді фінансових керівників провідних українських агрохолдингів не залишили байдужими нікого з учасників форуму.

В учасників конференції була можливість послухати виступи представників агрохолдингу «Мрія», компаній «Агродом», DuPont Pioneer Україна, «Сварог Вест Груп», Baker Tilly, Alexandrov&Partners, Smart Consulting Україна та Державної фіскальної служби України. Фахівці охопили широке коло питань, що стосуються фінансових інструментів, внутрішнього контролю, вибудовування системи адміністрування фінансів, використання бізнес-аналізу, трансфертного ціноутворення, питань реєстрації податкових накладних та інші. Після кожного виступу спікерам доводилося відповідати на питання аудиторії, особливо багато роз'яснень просили у представника ДФС. Конференція пройшла в робочій обстановці, під час кава-пауз, обіду і майстер-класу з гольфу обговорення гострих тем і ділове спілкування тривало.

Для бажаючих отримати більш глибокі та практичні знання з окремих аспектів фінансової діяльності агрокомпаній 23 вересня відбувся тренінг «Шахрайство в компанії», де досвідчена бізнес-тренер Оксана Басманова, керуючий партнер Smart Consulting Україна, навчила розпізнавати випадки зловживання в компанії, вибудовувати систему профілактики шахрайства. Учасники тренінгу відзначають високий професіоналізм Оксани Басманова, її вміння доносити знання до слухачів. Приклади з практики були дуже доречними, розгляд окремих випадків проходив у ігровій формі. Учасники бізнес-тренінгу вважають відвідування заходу дуже корисним і впевнені, що отримані знання знадобляться їм у повсякденній роботі.

Перший досвід проведення відразу двох заходів, об'єднаних однією темою, виявився успішним! Спільно з компанією Smart Consulting Україна організатори продовжать проводити тематичні тренінги. Крім того, «ПроАгро» планує радувати своїх гостей новими форматами: семінари, бізнес-сніданки, круглі столи. «ПроАгро» дякує спікерам, бізнес-тренеру, модераторам, усім інформаційним партнерам та учасникам конференції за підтримку, активність і довіру! Чекаємо Вас на наступних заходах «ПроАгро».

 

Ваш вибір 'Подобається'.


У грудні в Україні почне дорожчати хліб

Теґи: 

Про це ГолосUA повідомив голова Асоціації фермерів і приватних землевласників України Іван Томич.

«В Україні ближче до середини грудня почне дорожчати хліб. Протягом періоду зима - весна 2017-2018 хліб подорожчає на 20%. Для цього є багато чинників. Один з них - подорожчання енергетичних ресурсів», - сказав І. Томич.

Експерт зазначив, що неврожай зернових не вплине на собівартість хліба.

«Ціна на внутрішньому ринку залежить від цін на зовнішніх ринках і експорту, а також зростання мінімальної заробітної плати, транспортування та інших факторів. В половині вартості хліба закладається борошно, а вона в порівнянні з минулим роком вже подорожчала до 20%. У підсумку потрібно готуватися, що перше подорожчання хліба відбудеться вже до нового року. Другий етап подорожчання відбудеться вже навесні, а третій влітку 2018 року», - резюмував В. Томич.

 


 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.