Прибуткові бізнес-ідеї в аграрному секторі: варто пошукати в нішах

Більший економічний ефект дасть побудова вертикально інтегрованої компанії, де будуть об'єднані вирощування сировини і його переробка, пише pro-consulting.ua.

Сировиною можуть бути не тільки досить традиційні для України культури, а й поки досить екзотичні. Можна звернути увагу на амарант. Виявилося, що амарантова олія дуже корисна для організму і містить, зокрема, речовину сквален, яку раніше можна було отримати тільки з печінки акули. Світовий ринок цієї олії зростає в середньому на 12% в рік, і її обсяг уже досяг півмільярда доларів. За прогнозами, в 2020 році загальна площа під амарантом в Україні складе 20 тис. га, що не так вже й багато в масштабах країни, але якщо врахувати, що три роки тому ця культура вирощувалася всього на 250 га, то стає зрозуміло, що в нашій країні відбувається справжній амарантовий бум, і самі спритні інвестори вже знімають вершки з перспективного ринку.

Разом з тим, високоприбуткові ніші можна відшукати не тільки в малопоширених в Україні культурах, адже існують ще й субніші. Наприклад, вітчизняних фермерів анітрохи не здивуєш соняшником. Наша країна - світовий лідер з випуску соняшникової олії. Однак такий різновид, як високоолеїновий соняшник займає всього 3% від загальної площі посівів. Олія цього соняшнику за складом близька до оливкової, але набагато дешевше останньої, і попит на неї в Євросоюзі значно випереджає пропозицію.

Те ж саме стосується і іншого різновиду соняшнику - кондитерського. З нього не роблять олію, але, як випливає з назви, багаті білком і амінокислотами насіння придатні для виробництва спортивного харчування, халви, козинаків та інших кондитерських виробів. Зацікавлених у купівлі зерна кондитерського соняшнику можна легко знайти як в Європі, так і в Азії.

Загалом, якщо хтось думає, що в Україні щільно зайняті вже всі сільськогосподарські ніші, той сильно помиляється. З плином часу відкриваються нові можливості для заробітку.

Ваш вибір 'Подобається'.

Здавати на переробку овочі вигідніше, ніж займатися утилізацією

Про це повідомляє agrotimes.ua.

«Мені відомо про 6 компаній у Харківській області, які за рік переробляють приблизно 6 тис. тонн капусти та моркви, –– розповів Олександр Золотарьов. –– Три роки тому з ними було доволі цікаво працювати в економічному плані. Ми їм постачали велику відбірну моркву, за яку вони готові були платити на 50 копійок дорожче порівняно з ринковою ціною. Наразі нам не відомо, які зміни в технологічній лінійці в них відбулися, але багато з них замовляють продукцію другого та третього сортів: головне, щоби ціна була не вище 2 грн/кг. Ми підтримуємо з ними співпрацю, оскільки розуміємо, що краще реалізувати низькосортну продукцію за такою ціною, ніж займатися її утилізацією.

Крім того, Олександр Золотарьов поділився досвідом сусідніх фермерів про співпрацю з підприємством, що виготовляє квашену капусту. За попередньою домовленістю з переробником ціна реалізації капусти мала бути на гривню меншою за ринкову ціну, товар переробник зобов’язався забирати з поля. При цьому капуста мала бути певного сорту й параметрів.

«У період збирання врожаю ціна капусти на оптовому ринку Харкова «Перший кілометр» становила 4–4,5 грн/кг. Замовник з поля викупив лише декілька машин капусти за ціною 3–3,5 грн/кг, як і домовлялися, і відмовився від подальшої купівлі продукції начебто через її непотрібність. Згодом виявилося, що цей переробник купував на Півдні України капусту зовсім не того сорту й не тих параметрів, які були заздалегідь обумовлені з харківським постачальником, але –– по дві гривні за кілограм». 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Кавуновий бекмес із Херсону прийшовся до смаку закордонним дегустаторам

У турецькому Стамбулі пройшла середземноморська виставка туризму та курортів “Emitt” 2020. У виставці взяли участь і представники Херсонської області, які пригощали охочих унікальним херсонським смаколиком –кавуновим бекмесом.

Бекмес – східний десерт, створений шляхом випарювання фруктового або ягідного соку до отримання густої маси. Для створення солодощів використовуються найрізноманітніші види фруктів, ягід і навіть овочів, а от на Херсонщині бекмес готують з кавуна.

Після випарювання сік стає дуже густим і відмінно зберігається протягом тривалого часу. Завдяки простоті обробки, бекмес зберігає більшість корисних елементів, що містяться в основному продукті. Цей десерт рекомендують людям, що страждають на анемію або іншими захворюваннями крові.

У багатьох східних країнах бекмес включають в раціон видужуючих людей в період відновлення організму після перенесених важких захворювань. Херсонський бекмес прийшовся до смаку іноземним дегустаторам.

Цього року бекмез став справньою родзинкою фестивалю “Український кавун – солодке диво”, що проходить кожного літа у Голій Пристані.

Джерело: seeds.org.ua

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Вітчизняним аграріям необхідно інвестувати в альтернативні технології обробітку ґрунту

Економічно доцільними можна вважати всі технології, які дозволяють зберегти та підвищити якість ґрунту.

Про це SuperAgronom.com розповів Михайло Кришко, комерційний директор компанії BEDNAR в Україні.

Зокрема, він радить звернути увагу на технологію вертикального обробітку ґрунту.

«Звичайно, враховуючи нашу сівозміну та клімат, навряд чи ця технологія може бути єдиною, але вона може ефективно доповнювати класичну та мінімальну технологію. Що ж стосується питання, через скільки років можна очікувати стійкого покращення стану ґрунту, то тут, мабуть, не існує однозначної і простої відповіді. Адже на результат впливає багато чинників: стан та тип ґрунтів, кліматична зона, сівозміна, парк техніки, який використовується на полі, та багато іншого. Але з впевненістю можна сказати, що стан ґрунтів в Україні нині переважно дуже поганий, і потрібно максимально швидко їх «рятувати», зводячи до мінімуму використання класичної технології. Адже вертикальний обробіток сприяє покращенню обміну вологою/повітрям, сприяє збільшенню кількості гумусу, дозволяє корінню легше проникати в глибокі шари ґрунту, і як результат всього цього збільшувати врожай, при цьому зменшивши витрати на обробіток гектару», — розповідає Михайло Кришко.

Експерт зазначив, що ефективність вертикальної технології напряму навіть більше залежить від сівозміни, ніж від кліматичних зон України. Складність в обробці може виникати на тих полях, де після збирання врожаю залишилась велика маса пожнивних решток, і ще складніше буде, якщо ця маса «стояча». Головною проблемою у впровадженні вертикальної технології може стати лише технічна забезпеченість господарств, адже доведеться вкладати кошти, щоб купувати агрегати для вертикального обробітку. Проте ці вкладення виправдають себе вже за кілька років збільшенням продуктивності ґрунтів.

Через фальсифіковане масло молокозавод оштрафували на 70 тисяч

Про це під час звіту Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розповів начальник відомства Роман Гурський, пише golos-info.com.

Нагадаємо, журналісти показали результат унікальної акції, яку здійснили за допомогою громадських активістів. Як виявилось, лідер із кількості фальсифікату – Прикарпаття. Івано-Франківський  міськмолокозавод «наплодив» найбільше фейку – аж п’ять зразків.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба проведе позапланові перевірки потенційних виробників-порушників масла.

ЄС відмовився переглядати ембарго на експорт української курятини

Про це "Європейській правді" стало відомо із джерел в уряді.

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів 23 січня повідомила про рішення ЄС призупинити ввезення з України м’яса птиці.

Рішення, очевидно, пов’язане із загибеллю птиці від грипу 18 січня на ПП "Хутір" у Вінницькій області. У відомстві запевнили, що станом на 23 січня вся наявна в епізоотичному осередку птиця умертвлена гуманним безкровним методом та спалена і розпочалися заходи щодо проведення дезінфекційних робіт.

29 січня в рамках Ради асоціації Україна-ЄС українська сторона переконувала європейських партнерів локалізувати заборону найближчими селами навколо виявлених осередків зараження.

Цього тижня у Брюсселі відбулося засідання Комітету головних ветеринарних інспекторів, на якому пропозиція про локалізацію була відхилена.

Нагадаємо, у березні 2019 року Єврокомісія досягла домовленості з Україною про зміну угоди про зону вільної торгівлі, що має на меті обмежити неконтрольоване ввезення курятини в ЄС.

Рішення стосувалося ситуації, якою незадоволені європейські фермери. Йдеться про знайдений українською компанією "Миронівський хлібопродукт" спосіб обійти жорсткі обмеження на імпорт курячого філе в ЄС.

Ваш вибір 'Подобається'.