Рада затвердила новий склад Кабміну

Прем'єр-міністром України став Олексій Гончарук.

В новому Кабінеті міністрів України не буде Міністерства аграрної політики та продовольства. Частина повноваження Мінагрополітики передадуть Міністерству економічного розвитку і торгівлі, яке буде працювати під керівництвом Тимофія Милованова, призначеного міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Тимофій Милованов народився 15 березня 1975 року в Києві.

Він закінчив київську фізико-математичну школу №145, Київський політехнічний інститут та Києво-Молилянскую академію.

У 1999 році Милованов отримав ступінь міністра економіки в Київській школі економіки, а у 2004 отримав ступінь PhD (вчений ступінь доктор філософії - відповідає ступеню кандидат наук в країнах колишнього СРСР).

Викладав у Пенсельванському університеті Бонна, Університеті штату Пенсільванія, а також в Університеті Піттсбурга.

7 липня 2016 року був призначений членом Ради Національного банку України, а в жовтні 2016 року - заступником голови Ради НБУ.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна виробляє все менше свинини

Про це свідчать дані Держстатистики, передає УНН.

Так, у січні-липні 2019 року було вироблено 116 тис. тонн свинини, що на 2,8% менше, ніж в січні-липні 2018 року.

Зокрема, у липні 2019 року в Україні було вироблено 17,8 тис. тонн свинини. Це на 2,8% більше, ніж у липні 2018 року. У порівнянні з червнем 2019 року виробництво свинини в Україні зросло на 9,3%.

Йдеться про виробництво свіжої та охолодженої продукції (тушки, напівтушки).

Дані наведено без урахування анексованого Росією Криму та Севастополя, а також окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Зауважимо, що скорочення виробництва свинини відбувається, в тому числі, і через епідемію АЧС в Україні.

За словами політика Сергія Тригубенка, хвороба зумовила знищення понад 32 тис. голів свиней в минулому році, і це тільки за офіційними даними.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У ресторанах KFC з’являться страви зі штучної курятини

Про це повідомляє landlord.ua.

Курятина на рослинній основі буде готуватися в ресторанах разом зі звичайною, що може не влаштовувати вегетаріанців та веганів. Експеримент, який розпочався 27 серпня, орієнтований на флексітаріанців (людей, які дотримуються переважно рослинної дієти, але допускають споживання м’яса тварин) – коментують у KFC.

На підставі відгуків клієнтів ресторану в Атланті прийматиметься рішення, чи поширювати експеримент на інші заклади KFC.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Яким буде керівний склад Аграрного комітету ВР

У Зеленського визначилися із кандидатурами на посади заступників та секретаря комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Попередньо відомо, що заступниками аграрного комітету призначать Олега Мейдича (ВО «Батьківщина»), Владислава Хахуліна (ВО «Батьківщина»), Степана Чернявського («Слуга народу») та Ігоря Колихаєва (самовисуванець).

Секретарем аграрного комітету стане Іван Чайківський(самовисуванець).

Членами комітету продовжать бути Микола Кучер, Олег Кулініч і Петро Юрчишин. Загалом аграрний комітет складатиметься з 32 народних депутатів

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У новому Кабміні не буде Міністерства аграрної політики

Теґи: 

В новому Кабінеті міністрів України не буде Міністерства аграрної політики та продовольства. Про це РБК-Україна повідомили джерела за підсумками засідання фракції "Слуги народу" за участю президента Володимира Зеленського.

Повідомляється, що частина повноваження Мінагрополітики передадуть Міністерству економічного розвитку і торгівлі. Крім того, очікується, що МЕРТ очолить Тимофій Милованов.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Найбільшим покупцем української мороженої риби стала Молдова

Так, 49% всього експорту української мороженої риби (у грошовому вимірі) припало на країни Європи ($281,1 тис.). До країн СНД поставлено 32% продукції на $183,7 тис. та країн Азії – 18% на $105,8 тис.

Найбільшим покупцем української мороженої риби стала Молдова – 68,4 тонни на $183,2 тис. Також серед лідерів: Угорщина (46,2 тонни на $149,8 тис.), Німеччина (55,9 тонни на $80,6 тис.), Туреччина (13,1 тонни на $52,8 тис.), Грузія (13,8 тонни на $52,8 тис.), Румунія (4,5 тонни на $24,2 тис.) та Польща (13,1 тонни на $21,4 тис.). В аналогічному періоді минулого року найбільше такого товару постачалося до Німеччини – 61,7 тонни на $220 тис.

У розрізі товарних позицій за перше півріччя 2019 року найбільше експортовано такої мороженої риби (в абсолютному вимірі):

- мерлузи і морського миня – 17,5 тонни на $33,8 тис.;

- лосося атлантичного – 9,3 тонни на $70,3 тис.;

- калкана – 7,8 тонни на $34,5 тис.;

- морської камбали – 7,1 тонни на $28,4 тис.;

- оселедця – 6,1 тонни на $7,6 тис.;

- сома – 6,1 тонни на $5,5 тис.;

- сардин – 4,2 тонни на $3,9 тис.;

- скумбрії – 1,1 тонни на $4,4 тис.;

- іншої замороженої риби – 156,4 тонни на $371,9 тис.

Довідка:

Нагадаємо, за підсумками січня-червня 2019 року в Україні вироблено 190 тонн філе рибного замороженого. Це майже у півтора рази більше (на 49,6 %) аналогічного періоду минулого року.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview