Селективний гербіцидний захист для сої

Контроль дводольних бур’янів у посівах сої – серйозний виклик для аграрія. Особливо на ранніх етапах росту і розвитку культури: адже в цей період рослини сої  надзвичайно чутливі до конкуренції за світло, вологу, простір та елементи живлення з боку бур’янів. І недостатнє або несвоєчасне знищення щириці, гірчаків, лободи білої, пасльону чорного, амброзії й інших шкодочинних видів може призвести до втрат врожайності на рівні 50% і вище.

Щоб забезпечити сої безконкурентне середовище, фахівці «UKRAVIT» рекомендують застосовувати двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії Флагман Екстра (бентазон, 360 г/л + ацифлуорфен, 160 г/л). Він забезпечує комплексний захист посівів сої від однорічних і деяких багаторічних дводольних видів бур’янів. Адже на відміну від гербіцидів на основі одного лише бентазона, здатен контролювати надзвичайно широкий спектр бур’янів, в тому числі, й найбільш проблемних.

«Завдяки двом діючим речовинам із різними механізмами дії Флагман Екстра забезпечує вдосконалений контроль надзвичайно широкого спектру небажаної рослинності у посівах сої – щириці, гірчаків, пасльону чорного, амброзії полинолистої, падалиці соняшника та ріпака, в тому числі, стійких до імідазолінів, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – При цьому про культурні рослини та їх послідовників у сівозміні можна не турбуватися: препарат є м’яким та селективним до рослин сої й не має післядії на наступні культури».

Читайте також: Для зернових, ріпака і борофільних культур: позакореневі підживлення для підвищення врожайності

Флагман Екстра має досить широке технологічне вікно застосування: від одного до чотирьох трійчастих листків культури. Однак, як показали дослідження, за необхідності його можна застосовувати й по примордіальних листках сої, тобто, до появи першого трійчастого листка, у нормі 1,5 л/га.
При цьому не рекомендується застосовувати гербіцид під час тривалих періодів посухи, за надмірної вологості, або якщо соя перебуває у стресових умовах. Максимальний ефект забезпечується при рівномірному покритті поверхні бур’янів робочим розчином, а також за умов бездощової погоди у перші шість годин після або до обприскування.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Сучасні системи моніторингу посівів: «UKRAVIT» підписала договір про співпрацю з Innovation Agrotechnologies

Дбати, щоб праця аграрія була продуктивною, а врожай – щедрим. Ось чим чи вже упродовж 20 років керується лідер національного ринку ЗЗР і мікродобрив компанія «UKRAVIT». З цією метою 26 квітня компанія уклала угоду про співпрацю з експертом із впровадження інноваційних аграрних технологій – Innovation Agrotechnologies.

«Світ рухається до «оцифровки» усіх галузей, і щоб бути успішним, необхідно застосовувати новітні технології. Саме тому ми вважаємо супутниковий моніторинг полів не якоюсь конкурентною перевагою, а вже невід’ємним елементом успішного агробізнесу, – відзначив засновник «UKRAVIT» Віталій Ільченко. – Від дня заснування ми працюємо, щоб забезпечити наших клієнтів комплексним сервісом, що втілюється у нашій ціннісній пропозиції: «UKRAVIT» – завжди більше можливостей. Ми створюємо новітні продукти і системи захисту, надаємо консультаційні та агробіологічні послуги, пропонуємо вигідні фінансові інструменти й унікальну програму лояльності, забезпечуємо технологічний супровід аграріїв по всій Україні. І система TARANIS від Innovation Agrotechnologies стане ще одним важливим інструментом у портфелі «UKRAVIT».

За словами розробників, цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків із дронів та супутників. А завдяки технології штучного інтелекту має змогу аналізувати її, виявляючи проблеми у розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур.

Читайте також: Генезис сучасного захисту соняшника

«Цей продукт сьогодні «підриває» ринок по всьому світу, – пояснює Генеральний директор Innovation Agrotechnologies Євген Кугук. – Програма в автоматичному режимі віднаходить широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу у культур макро- та мікроелементів тощо. Виявити проблему вдається з високим ступенем точності, адже база даних, яку використовує штучний інтелект, містить сотні тисяч фотографій з усього світу. Для порівняння, один безпілотник може замінити до 60 агрономів, які здійснюють моніторинг шляхом об’їзду полів».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY представлять техніку ефективного землеробства в Румунії

На виставці Agriplanta-RomAgroTec-2019 (16-19.05, Румунія) компанія презентує дискову борону ДУКАТ шириною захвату 5 метрів. LOZOVA MACHINERY представить новий дилер - компанія ExpertTtractor.

ДУКАТ-5 буде в класичній комплектації з прутково-клітьовим катком. За бажанням фермерів машина може бути укомплектована будь-яким з п'яти видів катків. Серед переваг ДУКАТ-5 також підшипниковий вузол HARP AGRO UNIT що не потребує обслуговування і мастила і індивідуальна гнучка стійка, що дозволяє економити паливо. Транспортні габарити машини чітко відповідають європейським вимогам.

Читайте також: LOZOVA MACHINERY відзначають 10-річчя дискової борони ДУКАТ

«Румунія аграрна країна з розвиненим сільським господарством і великими посівними площами, що характеризуються різноманітністю ґрунтів, - коментує начальник відділу продажів Агродивізіону Марина Каменєва. - Ми бачимо активний інтерес до нашої продукції і готові запропонувати місцевим фермерам оптимальні рішення для будь-яких ґрунтово-кліматичних умов».

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Кернел» впровадив систему електронного документообігу

Потреба бізнесу в ЕДО дуже висока. Компанія Кернел – одна з перших, хто наважився самостійно змінити бізнес-процеси як всередині, так і на зовнішньому ринку, що ознаменувало початок технічної революції не тільки в компанії, але і на ринку, і в країні в цілому. Завдяки спільним зусиллям компаній Soft Xpansion Ukraine, «Документ. Онлайн», ДП «Національні інформаційні системи» вдалося добитися економії часу та ресурсів, підвищення ефективності, підтримки бізнес-партнерів і розвитку державних механізмів стандартизації цієї діяльності.

У 2017 році Кернел стала першою компанією в Україні, яка почала інтегрувати ЕДО і використання кваліфікованих електронних підписів (КЕП) на всі бізнес-напрямки.

«Ми були першовідкривачами в цьому питанні. Для того, щоб отримати всі переваги використання КЕП, нам довелося взяти ініціативу в свої руки і розробити зручну для користувача схему генерування і зберігання електронних ключів наших колег з різних напрямків, які підписують документи. З цією метою ми уклали договір з Міністерством юстиції, – розповідає Андрій Пеший, директор по IT Кернел. – На отримання персональної КЕП співробітник витрачає не більше хвилини. Можливість затверджувати документи навіть зі смартфона заощадила сотні хвилин цінного робочого часу».

Спочатку Кернел сфокусувався на оптимізації внутрішнього документообігу. З 15 000 співробітників компанії на сьогодні близько 2000 мають КЕП, на даний момент ЕДО покриває внутрішню діяльність 52% елеваторів компанії, 21% агропідприємств і 48% заводів.

«Показовим у плані ефективності нововведення став масштабний внутрішній проект. Після купівлі 100% акцій залізничного оператора «РТК-Україна» виникла необхідність у підписанні актів введення вагонів в експлуатацію, а це 3 тис. примірників, та 12 тис. підписів. На папері процес зайняв би три місяці, якщо не більше. За фактом оформлення документів тривало близько тижня! Завдяки системі ЕДО робота була виконана швидко, якісно, і найголовніше – з економією матеріальних, часових і трудових ресурсів», – каже Ольга Одарюк, головний бухгалтер Кернел. – У перспективі плануємо перевести на ЕДО всі внутрішньогрупові операції та внутрішні документи – оформлення подорожніх листів на легковий транспорт і службових відряджень. Для цього спеціально проведені доопрацювання нашої облікової системи з метою ідентифікації таких операцій і контрагентів, які працюють за ЕДО».

У грудні 2018 року Кернел запропонував партнерам-експедиторам перейти на електронну систему, гарантувавши їм більш швидку оплату рахунків шляхом економії часу на підписання. Замість 3-5 днів з моменту передачі актів транспортні компанії отримували оплату день або на наступний день.Зараз близько 15% експедиторів - партнерів Кернел працюють з ЕДО і їх кількість зростає.

Наступними на ЕДО почали переходити агровиробники. Перші онлайн-договори були підписані з партнерами, у яких Кернел купує зерно і насіння соняшнику. На порталі компанії Open Agribusiness був відкритий «Кабінет партнера» – спеціальний ресурс, на якому агровиробникам пропонують цифрові сервіси, що поліпшують роботу. Першим таким поліпшенням став ЕДО, а час підписання документів з зовнішніми партнерами скоротився від тижня до 30-40 хвилин.

«Чутки про ефективність системи дуже швидко поширюються по ринку і партнери самі звертаються з пропозицією перейти на електронну документацію. Це вигідно і по часу, і по витратах ресурсів на папір. Наприклад, підписання одного електронного документа нам обходиться в 1 грн. Для порівняння – середня вартість одного паперового листа з пересилкою в дві сторони становить 6-8 грн., – коментує Марія Ботвінкіна, керівник IT-проектів напрямку організаційного розвитку та HR. – Протягом наступних року-півтора ми плануємо перевести в ЕДО до 85-90% існуючих на папері документів, що стане одним з найважливіших кроків у стратегії діджиталізації бізнесу».

Мобільність підпису вже сьогодні можна забезпечити завдяки операторам мобільного зв'язку. Агровиробники та інші віддалені від комп'ютерів партнери можуть підписувати документи прямо з телефону. «Київстар», який першим вийшов на ринок з цією послугою, пропонує послугу зберігання цифрового підпису на спеціальній sim-карті, яку можна оформити в представництвах оператора по всій країні.

Електронний документообіг – це не ноу-хау, а світова практика. Не потрібно боятися зробити крок їй назустріч. У Кернел готові поділитися досвідом!

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY відзначають 10-річчя дискової борони ДУКАТ

Перший ДУКАТ з шириною захвату 2,5 метра був представлений у Києві на агропромисловій виставці АГРО влітку 2009 року. Продажі агрегату стартували восени того ж року.

«Створенню ДУКАТ передував глибокий аналіз ринку, ми уважно вивчали потреби галузі. Далі був ряд конструктивних замальовок, кілька концепцій, серед яких були 4-х та 2-х-рядні машини на базі різних стійок, після чого ми визначилися, що необхідно створювати коротку дискову борону на індивідуальній, гнучкій стійці», – розповідає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) і розробник лінійки ДУКАТ Олексій Гриненко.

Ресорна 3D-стійка – це оригінальний конструкторський винахід ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН, що покращує якість обробки грунту і дозволяє знизити витрату палива на 20%. Борона також оснащена унікальними обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT і зносостійкими робочими органами. «Якщо порівняти модель 2009 року і новітній ДУКАТ-9, то цілком очевидно, що багато в чому машина змінилася. Однак, основні компоненти, «серце» машини подшипниковий вузол, диски і підпружинена стійка, завдяки чому ДУКАТ став таким популярним, залишилися такими ж», – зазначає Олексій Гриненко.

Дискова борона ДУКАТ у цифрах:

  • 10 конфігурацій машин з шириною захвату від 2,5 до 16,75 метрів;

  • понад 2000 господарств у більш ніж 20 країнах світу;

  • 12 оформлених патентів.

Лінійка ДУКАТ стрімко розвивалася і вже на початку 2010 року була представлена дискова борона ДУКАТ-5, а потім з'явилися агрегати з іншою шириною захвату, поступово заповнивши весь модельний ряд.

«Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо модернізувати, поліпшувати дискові борони, – говорить віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд. – Нещодавно вийшла 9-метрова машина, скоро вийде ДУКАТ-8 в абсолютно новому стилі, з'явиться вдосконалена 4-х-метрова борона. Обновляться і інші агрегати. Додам, що всі ДУКАТИ можуть бути оснащені будь-яким з 5 варіантів ковзанок, призначених для різних типів ґрунтів».

Сьогодні ДУКАТ став лідером продажів на українському, так і на зарубіжних ринках і полюбився аграріям зі всього світу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кононовський елеватор «Кернел» скоротив витрати на сушку зерна на $50 тисяч

Про це в інтерв'ю elevatorist.com заявив директор по управлінню виробничими активами «Кернел» Юрій Пугач.

«На Кононовському елеваторі ми запустили пілотний проект і встановили теплогенератор TEFF з тепловою потужністю 4МВт для отримання гарячого повітря. Вартість генератора склала $200 тис., проект був реалізований за 6 місяців. Термін його окупності менше 5 років. В якості палива використовуються відходи, одержані в процесі очищення зернових. За рахунок цього витрати на сушку зменшилися на $50 тис. на рік», - розповів Юрій Пугач.

Нагадаємо, «Кернел» планує збільшити елеваторні потужності. В компанії  реалізується програма будівництва, реконструкції та модернізації елеваторів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview