Сезон демо-показів LOZOVA MACHINERY в Канаді

Фермери провінції Онтаріо і Квебек високо оцінили якість роботи дискових борін ДУКАТ з шириною захвату 3 і 6 метрів.

«ДУКАТ показав відмінний результат всього за один прохід. Борона легко виконала закладення органічної маси та залишків великостеблових культур заввишки близько 40 см», – коментує Джон Керр, один з аграріїв з Оттави (Онтаріо), що використав у своєму господарстві ДУКАТ-3.

Борони в черговий раз підтвердили свої технічні характеристики, продемонструвавши реальну економію палива і ефективність грунтообробки. Агрегати пройшли по різних грунтах, включаючи легкі піщані й важкопрохідні глинисті.

Канадські аграрії відзначили велику продуктивність ДУКАТ – до 7,8 га/год, точну глибину обробки від 3 до 14 см, рівномірність поверхні поля, а також простоту в налаштуваннях і експлуатації.

Оригінальним конструкторським рішенням дискових машин є комплектація п'ятьма видами змінних ковзанок, що створюють оптимальне прикочування та дозволяють працювати з будь-якими типами землеробства.

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ впевнено завойовують Північноамериканський континент. Український бренд продовжить знайомити представників канадських аграрних господарств зі своєю технікою. Наступний етап – це дебютна участь LOZOVA MACHINERY в найбільшій польовий виставці Ag in Motion в західній Канаді (Вудсток, 14-16 липня, стенд № 443).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Компанія Vitagro Partner провела масштабний День Поля

Цей захід відрізнявся не тільки чисельністю гостів, а й креативною концепцією, яку розробили в команді Vitagro Partner. 

Перша частина заходу відбувалася  у будинку творчості, де присутніх ознайомив  з передовими технологіями вирощування гібридів к.с.н., начальник відділу насінництва  Микола  Сучек.

Друга частина заходу проводилася в полі. Гості відвідали полігони з демо -ділянками кращих сортів ТМ Semelita, та змогли переконатися у якості та потенціалі насіння. Після огляду демо-ділянок гостів чекав справжній сюрприз. Вони потрапили у світ Дикого Заходу! Всі елементи декорацій, дрес-код команди та моделі у образі Ковбоїв  створювали незабутню атмосферу свята.

Розважали гостей команда Ліги Сміху  «Ветерани Космічних Військ» та гурт Gandz. Родзинкою виступу було виконання українського кантрі стилю! 
Кожен з гостей залишив собі на згадку невід’ємний атрибут справжнього ковбоя – капелюх.

Компанія Vitagro Partner.   на цьому не зупиняється та запрошує аграріїв на День Поля, який відбудеться 22.06.2019 у  м . Козелець (вул. Московськая, 110 , р-н "Московський", координати  демополігону: N50°51.226', Е31°07.118').

Незабутні враження, нові знання та яскраві емоції всім присутнім гарантовані! 

 

 

 
Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Найбільший вітчизняний агрохолдинг істотно скоротив прибуток

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт Юрія Косюка за підсумками першого кварталу 2019 року одержав $33 млн чистого прибутку, що на 63% менше, ніж за аналогічний період 2018 року. Про це компанія повідомила на сайті Лондонської біржі, пише НВ.

Виручка МХП збільшилася на 42% - до $436 млн, експортна виручка — на 65%, до $268 млн (61% від загальної виручки).

Операційний прибуток холдингу Косюка скоротився на 19% - до $50 млн, валовий залишився на рівні попереднього періоду — $81 млн, EBITDA скоротилася на 7% - до $83 млн порівняно з січнем-березнем 2018 го.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

HARP представив новинки на АГРО-2019

Серед експонатів HARP представлені як традиційні лінійки підшипникової продукція, так і оновлена серія.

«На виставці ми представили підшипники і підшипникові вузли, завдяки яким сільгосптехніка ефективно виконує свою роботу, – розповідає менеджер з продажу Валерія Акіньшина. – Це лінійка спеціальних підшипників HARP AGRO c системою багатокромкових ущільнень X-SHIELD, що забезпечують високу герметичність і захист від зовнішнього впливу. При цьому зовнішня сторона ущільнення металева, а значить рослинна маса, пил, бруд при роботі сільгосптехніки не може пошкодити ущільнення або потрапити всередину підшипника, тим самим вивести його і всю техніку з ладу».

HARP представив оновлені ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT. У модернізованій лінійці ширина корпусу (спеціально для імпортної техніки) виконана в розмірі 60 мм і встановлено додатковий захист з боку диска. З такою вдосконаленою конструкцією необслуговувані рішення HARP стали ще надійніше.

Експозицію Харківського підшипникового заводу доповнила серія підшипників UC і лінійка ефективних корпусних вузлів HARP, які мають збільшений термін служби і зниження тертя.

Традиційно продукцією HARP цікавилися аграрії, дилери, а також виробники сільгосптехніки.

Наприклад, Машинобудівний завод «Sunfloromash», який спеціалізується на виробництві надійної сільськогосподарської техніки для збирання врожаю, комплектує свої агрегати підшипниками HARP.

Директор підприємства Віктор Петрушенко розповідає, що вони вже давно працюють з ХАРП на ринку: «До цього купували підшипники іноземного виробництва, але почастішали випадки з поставкою підробок, які одразу виходили з ладу. Проблема вирішилася, коли ми перейшли на підшипники HARP, якими успішно комплектуємо нашу техніку вже протягом трьох років. І проблем у роботі виробів немає, все відмінно. Бажаємо ХАРП розвиватися і далі!»

Харківський підшипниковий завод не тільки робить серійну продукцію, а й розробляє нові, інноваційні рішення для кожного клієнта. Маючи 70-річний досвід, інженерні і технічні компетенції, HARP вирішує виклики, які стоять перед аграріями і виробниками, тим самим підвищує їх конкурентоспроможність.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY демонструють 20-річний досвід та ефективні новинки на виставці АГРО-2019

На масштабній експозиції представлені новинки сільпхозагрегатів - результат технічних досягнень і комплексних рішень для українського і європейського ринків, який відповідає найвищим вимогам аграріїв.

2019 рік - показовий і ювілейний для компанії. 20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН і легендарної зубової борони ЛІРА (яка є практично в кожному другому господарстві в Україні).

Також в цьому році лінійка дискових борін ДУКАТ відзначає свій 10-річний ювілей. Саме десять років тому перші борони ДУКАТ вийшли із заводських цехів і були презентовані на "АГРО-2009".

Сьогодні ДУКАТ це:
10 конфігурацій машин з шириною захвату від 2,5 до майже 17 метрів;
12 оформлених патентів унікальних вузлів і рішень;
понад 2000 господарств у більш ніж 20 країнах світу;

Новий вигляд LOZOVA MACHINERY

Компанія дбає, щоб техніка не тільки максимально якісно обробляла землю і була вигідним вкладенням коштів, але і щоб аграріям було зручно, естетично приємно працювати в полі. Новий дизайн LOZOVA MACHINERY, в основі якого закладено природна досконалість форм, в повній мірі вирішує цю задачу. Динамічний і потужний зовнішній вигляд агрегатів відповідає духу і технічним характеристикам ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН: швидкісний, міцний, інноваційний, сучасний і прогресивний.

“Ми вважаємо, що техніка повинна бути ергономічною і естетичною, а всі елементи зручними в експлуатації. Тому з 2019 року робимо рестайлінг всіх агрегатів: почали з глибокорозпушувачів і дискових борін. Ми думали близько півтора років - готували сотні скетчів, дизайнів, проб і відобразили потужність, прагнення, інноваційний дух ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН" - заявляє президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

ПРЕМ'ЄРИ LOZOVA MACHINERY

Найбільш очікуваною аграріями прем'єрою ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН став тракторний багатофункціональний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL. Це новітня розробка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН - трейлер, який може перевозити вантажі об'ємом до 43 м3. А унікальна система розвантаження - з допомогою стрічкового конвеєра - розвантажує трейлер за 2 хвилини.

Чудова маневреність, поліпшена прохідність, агрегатування з різними тракторами і тягачами, економна витрата палива. KELT може оснащуватися додатковими пристроями: стрічковий перевантажувач, розкидач органічних добрив, а також інноваційною системою регулювання тиску в шинах.

«Однією з переваг і відмінних особливостей трейлера є його повна відповідність правилам дорожнього руху за габаритами і навантаженні на вісь! Він спокійно і безпечно може їздити по дорогах загального користування», – розповідає головний конструктор ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН Олексій Гриненко.

Лідер сезону 2019 - дискова борона ДУКАТ з шириною захвату-9 метрів. Борона втілила в собі оновлений сучасний стиль ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН, новий дизайн і поліпшену конструкцію. Агрегат успішно пройшов випробування і вже восени його можна буде придбати у офіційних дилерів компанії.

“Я задоволений ДУКАТ, бо швидкохідна, допомогла нам у посівній. Якщо раніше з іншими дисками ми проходили 7-8 км/год, з вашими дисками - 14 км/год - в 2 рази більше і швидше закрили площа" - зазначає власник ДУКАТ-6, Ткаченко Андрій Миколайович, ТОВ МОРІС, Чернігівська обл., Козелецький район.

ДУКАТ-GOLD-6 - важка дискова борона з мінімумом обслуговування і максимумом продуктивності! Техніка створена для роботи з залишками великостеблових культур, ідеальна при обробці площ з пожнивной масою стебел кукурудзи і соняшнику. Випробування завершені і агрегат в серійному виробництві.

Глибокорозпушувач ФРАНК-3 із збільшеною до 3-х метрів шириною захвату. Оснащений твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які відрізняються самим тривалим терміном служби в своєму класі. Агрегат представлений в новому дизайні, у нього посилена рама, вбудовані необслуговувані підшипникові вузли.

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY

З цими та іншими новинками можна ознайомитися на ДНІ ПОЛЯ, який пройде традиційно, вже вп'яте, у Лозівському районі Харківської області 25 липня. Тут можна своїми очима побачити якість роботи техніки і з'ясувати всі найважливіші для вас питання по експлуатації ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН.

Агрегати, представлені на виставці, демонструють найважливіші характерні риси і всю вигоду використання техніки LOZOVA MACHINERY:
«нуль обслуговування» - коли агрегат за весь життєвий цикл практично не вимагає втручання людини для обслуговування;
мале споживання палива – що дає неймовірну економію протягом року;
максимально висока швидкість обробки грунту – в умовах скороченого агрономічного року набуває неймовірну важливість

Техніка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН цілком доступна українським аграріям - всі агрегати беруть участь у державній програмі 25%-ї компенсації вартості (40% для фермеских господарств).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Cтартувала програма навчання фіналістів MHP accelerator 2.0

В рамках проекту протягом 3 місяців 9 стартапів чекає інтенсивна робота над розвитком рішень, теоретична підготовка та практика, менторські сесії, а також запуск пілотних проектів на базі агрохолдингу МХП. Найбільш успішні команди в фіналі отримають можливість комерційного запуску проекту з МХП.

Нагадаємо, всього на участь у програмі MHP accelerator 2.0 було подано 123 заявки від підприємців з Києва, Вінниці, Дніпра, Одеси, Харкова та інших міст. Показово, що з 9 команд фіналістів 7 стартапів стали учасниками серії підготовчих івентів MHP accelerator 2.0, в тому числі регіональних Idea Garage в Дніпрі та Києві, а також зустрічей з експертами МХП Office hours.

Критерії, за якими експертне журі Radar Tech, Agrohub і МХП відібрали команди в акселерацію, були наступними:

  • Можливість інтеграції з МХП — наскільки стартап вирішує актуальні задачі агрохолдингу;

 

  • Інноваційність рішення — унікальність технології, складність копіювання;

 

  • Модель монетизації — реалістичність реалізації спільного проекту та заробітку.

 

  • Можливість масштабування — майбутні перспективи проекту;

 

  • Команда — наявність профільних фахівців в команді, готовність до активного розвитку.

 

Команди, які пройшли відбір, представляють різні технологічні рішення, що можливо використовувати в роботі агрохолдингу. Серед них рішення для екологічного моніторингу, переробки відходів виробництва, корпоративного управління та інші.

Команди резидентів:

Октопус — робототехніка для біобезпеки: дезінфекції, вакцинації та розпилення підстилки на птахофабриках.

Хмарка — чат-боти для корпоративного управління.

Bonechar — створення фосфорних добрив з кісткових відходів шляхом високотемпературного піролізу.

Chefbox — автоматизовані гастроном-кіоски готової їжі.

IntelSoft — впровадження математичного моделювання та методів штучного інтелекту в щоденну операційну діяльність, прогнозування внутрішніх процесів, поведінки клієнтів і зовнішніх чинників.

ITGroup — автономна станція екологічного моніторингу з мобільним додатком.

Kroll Technologies — функціональна багаторазова тара для використання в картонажному фризері з метою блокової заморозки.

QRSmarty — сервіс з обліку ТМЦ на виробництві.

Tocan Агротех — система планування для оптимізації переміщення врожаю з поля до місця зберігання та відвантаження.

Ці команди вже пройшли в рамках півфіналу тиждень інтенсивної підготовки до роботи з корпорацією. Преакселерація — це вступна частина програми розвитку, що складається з серії воркшопів, лекцій та експертних консультацій. Упродовж тижня півфіналісти MHP accelerator 2.0 знайомилися з трендами агро-галузі та юридичними аспектами взаємодії стартапів з великим бізнесом, розбиралися в корпоративній структурі агрохолдингу МХП, занурювалися в методологію service design і, звичайно, відточували навички презентації своїх рішень.

В рамках основного етапу програми, безпосередньо акселерації, команди отримають поради від експертів агро-, бізнес- і стартап-галузі, протестують гіпотези, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизи та менторську підтримку від провідних фахівців агрохолдингу. Фіналісти програми MHP accelerator 2.0 також отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

На учасників чекають 11 тижнів інтенсивної роботи над власними проектами. Програма акселератора складається з 3 навчальних модулів, кожен з яких включає в себе тиждень практичного навчання на території UNIT.City, а також час на доопрацювання рішень, індивідуальні зустрічі з закріпленими за командою фахівцями МХП і проведення пілотних проектів на базі агрохолдингу.

На фіналістів чекають поїздки на спеціальні тестові полігони агрохолдингу, на птахофабрики для проведення експериментів, пілотування та доопрацювання рішень.

У фіналі програми  — DEMO DAY, на якому резиденти акселератора презентують свої успіхи та напрацюваннями перед експертами агрохолдингу МХП, Radar Tech і Agrohub, ключовими гравцями галузі, інвесторами та партнерами. Цього року DEMO DAY акселераційної програми відбудеться 5 вересня.

 

 

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview