Шахраї продають добрива від імені «Аграрного фонду»

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Аграрний фонд».

Встановлено, що ТОВ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 39732451) пропонує агровиробникам добрива на вигідних умовах, просить перерахувати аванс у розмірі 50% від загальної вартості товару на рахунок компанії, однак добрива не поставляє. Зокрема, такий випадок зафіксовано у Дніпропетровській області. Всі матеріали справи передані до Національної поліції України.

ПАТ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 38926880) просить агровиробників бути уважними з вибором компаній, які продають мінеральні добрива, укладають форвардні контракти, тощо, прикриваючись назвою лідера аграрного ринку України. Просимо також ретельно перевіряти всі документи, перш ніж укладати контракти.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» дебютують на виставці в Німеччині

Захід триватиме з 29 вересня по 7 жовтня.

На відкритому майданчику компанія представить дискову борону ДУКАТ-6 з робочою шириною захвату 6 метрів. Агрегат укомплектований двома П-подібними змінними катками, відрізняються великою несучою здатністю. За рахунок контакту «грунт» з «грунтом» П-подібний профіль забезпечує ощадливу обробку грунту, відкриваючи доступ поживним речовинам і створюючи оптимальний баланс температури і вологи. Знаряддя володіє функцією самоочищення і не потребує додаткового обслуговування.

«Такий вибір техніки не випадковий, – коментує директор з продажу Агродивізіона Едуард Чудопалов. – За відгуками нашого офіційного представника в Німеччині, саме така машина найбільш затребувана на даному ринку. Німецькі аграрії педантично ставляться до природних ресурсів і віддають перевагу органічному землеробству. Сьогодні екологічне землеробство дотується на державному рівні».

Е. Чудопалов також зазначив, що в лінійці ДУКАТІВ реалізований комплекс унікальних рішень, виконаних з урахуванням тенденцій, що переважають у європейському сільськогосподарському секторі. Залежно від способу грунтообробки, типу ґрунту і кліматичної зони дискові агрегати також можна оснастити прутково-клітьовим, гумовим, тарілчастим або зубчастим катком.

«За тематикою біологічного землеробства ми також будемо пропонувати німецьким фермерам нашу оновлену зубопружинну широкозахватну борону ЛІРУ, яка добре себе зарекомендувала і користується великим попитом у аграріїв», – говорить директор з продажу.

У Штутгарті у «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» заплановано ряд зустрічей і переговорів з клієнтами з Ганновера, з потенційними німецькими партнерами та офіційними дистриб'юторами з Угорщини, Болгарії, Сербії.

«Наше завдання домовитися з існуючими продавцями на ринку Німеччини, розширити дилерську мережу і збільшити обсяг поставок нашої техніки в Європу», – резюмує Едуард Чудопалов.
 

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

Landwirtschaftliches Hauptfest 2018 стане 100 ювілейною виставкою. Захід проводиться у форматі ярмарку. Виставковий комплекс в 130 тис м2 щорічно збирає близько 700 експонентів і понад 200 тис. відвідувачів.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У 2018 році ХТЗ планує випустити понад 800 тракторів

Про це пише propozitsiya.com.

На сьогодні підприємство вже сформувало портфель замовлень, що включає реалізацію близько 300 тракторів на внутрішньому і більше 500 тракторів на зовнішньому ринках. Продукція підприємства реалізується в Молдові, Казахстані, Вірменії, Болгарії, Польщі, Новій Зеландії, Білорусі та ін. Пошук нових ринків збуту триває.

Як відзначають на заводі, ключовим заходом 2018-2019 рр. повинні стати оновлення парку обладнання і модернізація виробничих приміщень.

Читайте також: Як фермеру придбати надійний трактор за доступною ціною

Тракторний завод відновив свою роботу після тривалого простою в лютому 2017 року. Протягом 2017 р.  було випущено 794 одиниці техніки. Харківський тракторний завод, завершив 2017 рік з прибутком в 48,8 млн. грн. (у порівнянні зі збитком в 667 млн. грн. за підсумками 2016 року).

Зараз ХТЗ виготовляє від 80 до 150 тракторів на місяць. Пікова потужність ХТЗ дозволяє випускати до 180 машин на місяць.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Епіцентр планує отримати 4 млрд грн виторгу від агронапрямку

Про це «Ліга.Бізнес» повідомив Василь Мороз, керівник аграрного напряму компанії.

«Аграрне напрям в цьому році буде мати близько 4 млрд грн виторгу від реалізації продукції. При таких результатах хіба можна говорити, що аграрії сидять на шиї у торгівлі? Мабуть, ні», — зауважив Мороз.

За словами Василя Мороза, самостійним аграрний напрямок бізнесу може бути вже сьогодні, але чи буде він в такому випадку досить ефективним і прибутковим — питання.

«Всі напрямки групи компаній «Епіцентр» консолідовані в одну фінансово-економічну модель. Розподіл коштів відбувається в залежності від потреб напрямків. Консолідуються і доходи від їх діяльності», — підкреслив він.

Довідка:

«Епіцентр К» обробляє більше 110 тис. га. Земельний фонд зосереджений в Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій та Київській областях.

Джерело: agroinsider.com.ua

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Виробник "Нашої Ряби" купує завод на Балканах

Про це повідомляє прес-служба компанії, пише Економічна правда.

"МХП робить стратегічний крок з розширення діяльності, який принесе компанії додану вартість та посилить її позиції в якості глобального гравця. У свою чергу, Perutnina Ptuj отримує стратегічного і довгострокового інвестора", - відзначають в компанії.

Як відзначають в МХП, дана співпраця принесе пряму вигоду не тільки місцевим фермерам і співробітникам Perutnina Ptuj, але також позитивно вплине на галузь птахівництва в Балканському регіоні в цілому.

Нагадаємо, у 2016 році МХП запустив завод з переробки м'яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект становили 3,5 млн доларів. У 2017 році компанія у співпраці з європейським дистриб'ютором заснувала м'ясопереробний завод в Словаччині. Обсяг інвестицій - близько 3 млн доларів.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Косюк через компанію WTI Trading Limited володіє 66% акцій МХП.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП посилює свої позиції на світовій арені

«China International Bearing Industry Exhibition 2018» (CIBIE 2018) – ключова галузева подія в світі, яка проходить раз на два роки і збирає найбільших дилерів підшипникової індустрії з 50 країн. За підсумками демонстрації продукції, можливостей і компетенцій підприємства ряд дилерів з Іспанії, Чехії, Угорщини, Італії, Бельгії, США, Бразилії, а також Індії та Пакистану зацікавилися підшипниками ХАРП і висловили намір про співпрацю. На даний момент до підписання готується ряд договорів.

«Все більша кількість дистриб'юторів, представників великих торговельних мереж та кінцевих споживачів по всьому світу переконуються в надійності підшипників і вузлів ХАРП, які не потребують обслуговування, відрізняються збільшеним терміном служби, зносостійкістю і довговічністю», – зазначає віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

Окремо варто відзначити, що серед 1000 експонентів на CIBIE 2018 ХАРП став першим українським виробником, презентував досягнення національної підшипникової галузі та єдиним представником серед країн СНД.

Зокрема, на виставці ХАРП представив зносостійкі необслуговувані комплектуючі для аграрного сектора, автомобільної промисловості та загального машинобудування, інноваційні лінійки продукції для залізничного транспорту.

«Якість підшипників харківського заводу перевірена часом, – каже Роман Гіршфельд. – Більше 70 років підшипники і вузли ХАРП успішно поставляються найбільшим виробникам стратегічних промислових галузей в більш ніж 30 країн світу. Наприклад, підшипники ХАРП – вибір таких виробників сільгосптехніки як Ростсільмаш, Конюшина, МТЗ, Гомсільмаш, Salford, Metalagro, серед підприємств гірничо-металургійного комплексу нам довіряють такі провідні компанії Arcelor Mittal, Метінвест, Металоінвест».

Віце-президент додає, що сьогодні підприємство і далі активно працює над розширенням географії експортних поставок. Так, Східна Азія стала третім континентом після Європи і Північної Америки, на ринок якої вийшов вітчизняний виробник. Після участі в «Agritechnica-2017» у Ганновері (Німеччина) ХАРП став стрімко збільшувати кількість дилерів в країнах Європи. В цьому році ХАРП перетнув океан і 11-13 вересня успішно дебютував в Канаді на міжнародній галузевій виставці «Сanada's Outdoor Farm Show», за результатами якої досягнуто ряд домовленостей про партнерство з представниками світового агробізнесу.

«Участь ХАРП у головній галузевій події світу – хороший приклад того, як можуть розвиватися вітчизняні підприємства завдяки освоєнню сучасних інноваційних лінійок продукції, що відповідають світовим стандартам якості, з подальшим ефективним просуванням їх на нові ринки. А результати участі в CIBIE 2018 в черговий раз підтвердили, що продукція ХАРП здатна скласти (а в багатьох країнах світу вже становить) гідну конкуренцію світовим брендам. Сьогодні український виробник завойовує все більшу популярність на світовій арені в підшипникової індустрії, – резюмує Роман Гіршфельд. – Тому ми не боїмося конкурувати з китайськими виробниками і успішно робимо це завдяки інноваціям і стабільно високій якості продукції ХАРП».

Довідка:
Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – провідне в СНД підприємство з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, автомобільної промисловості, гірничо-металургійного комплексу і загального машинобудування. Продукція заводу поставляється більш ніж в 30 країн світу через офіційного дистриб'ютора ХАРП – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Східної Європи.

China International Bearing Industry Exhibition проходить з 1990 р. з періодичністю раз у два роки. На території площею в 55000 кв. м. більше 1000 компаній зі всього світу представили свою продукцію 60000 відвідувачам і покупцям з 50 країн. Організатор виставки – Китайська асоціація підшипникової промисловості (CBIA).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview