Сільгоспавіацію підозрюють у контрабанді наркотиків та зброї

Сільгоспавіацію підозрюють у контрабанді наркотиків та зброї

Федеральна прокуратура Бразилії вимагає від органів цивільної авіації змінити правила й посилити нагляд за сільськогосподарськими літаками, зокрема оприскувачами, які, за їхніми словами, можуть використовуватися для контрабанди наркотиків та агрохімікатів, повідомляє Reuters, пише agroday.com.ua.

Прокурори закликають до обов’язкового впровадження транспондерного обладнання для спостереження за такими літаками та запропонували запровадити нові правила до кінця поточного року. В офіційному повідомленні, яке було направлено до Національного агентства громадянської авіації Бразилії (Anac) на початку цього місяця, вони попросили розглянути це питання як пріоритетне.

«Сільськогосподарський літак є ідеальним засобом для транспортування зброї, наркотиків та незаконних агрохімікатів з таких місць як Парагвай. Ми мусимо посилити нагляд», – заявив прокурор Марко Антоніо де Альмейда.

Нині агентство розмірковує про вплив таких змін у правилах для сільськогосподарської авіації, але рішення щодо нової системи моніторингу ще не прийняте.

За даними Sindag, синдикату, який представляє сільськогосподарські авіаційні фірми, що діють у Бразилії, використання сільськогосподарських оприскувачів щороку зростає на 3%.

Минулого року Sindag заявив, що такі літаки оприскують територіюплощею 72 млн га, що майже дорівнює території Чилі. Відповідно до галузевих даних, літаки-розпилювачі для сільськогосподарських культур широко використовуються фермерами, що вирощують бавовник, цукрову тростину, рис та сою.

За даними Anac, в Бразилії зареєстровано 2131 сільськогосподарський літак.

Sindag стверджує, що за грудневими даними, 70% цього флоту базується в штатах Мато Гросу, Ріо-Гранде-ду-Сул, Сан-Паулу і Гоас. Близько двох третин належить постачальникам послуг, а решта – приватні.

Альмейда заявив, що прокурори наполягають на використанні транспондерного обладнання на сільськогосподарських літаках, що літають на низьких висотах і без будь-якого зв’язку з контролерами польотів, але сільськогосподарські авіаційні компанії виступають проти використання транспондерного обладнання, оскільки, за їхніми словами, це підвищує вартість.

В Sindag говорять, що використання транспондерного обладнання потребує сертифікації та перевірок компанії агентством Anac, а це процес, який може забрати багато часу. Також зазначається, що буде ефективніше використовувати пристрій локатора, відомий як DGPS.

 

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/silhospaviaciyu-pidozryuyut-u-kontrabandi-narkotykiv-ta-zbroyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    24 Квітня

    Рада спростила обіг насіння бавовнику, він потрібен для виробництва пороху

    23 Квітня

    Делегація Мінагрополітики ознайомилася з досвідом виконання Північною Македонією аграрних програм для вступу в ЄС

    У Фінляндії запустили в продаж кавовий бленд, створений штучним інтелектом

    Польща планує обмежити використання ГМ сировини у виробництві кормів

    Піца і торти можуть вбити: у МОЗ розповіли, яка їжа підвищує ризик смерті

    Виробництво біометану має потенціал потужного зростання – Герус

    Польська залізниця готується до виходу на український ринок. Хочуть працювати на прикордонних терміналах

    Україні потрібно напрацювати умови для привабливості інвестицій у біометан

    Сольський прокоментував підозру від НАБУ: вже є рішення судів

    OSTCHEM почав модернізацію двох цехів на Рівнеазоті

    БІЛЬШЕ НОВИН