Скільки української ікри потрапляє на світовий ринок

Ікру осетра та стерляді українського виробництва подають у ресторанах Європи. Щоб експортувати делікатес до країн Євросоюзу, український бізнесмен Антон Яременко витратив понад мільйон доларів. Побудував сучасний цех і отримав європейську сертифікацію на свій продукт, пише uatv.ua.

Баночка ікри осетра коштує близько 100 доларів, ікри стерляді – 75 доларів. Тільки в Україні цей виробник за рік продає 400 кілограмів делікатесу.
Невелика рибна ферма розташована в селі Трипілля під Києвом, по сусідству з електростанцією. На березі Дніпра – конструкція з садками. Вона дозволяє утримувати рибу в природних умовах, але не дає їй поплисти.

8 років тому Антон Яременко з батьком розпочали ікорний бізнес. Уся складність цього бізнесу полягає в тому, що він дуже тривалий і дуже дорогий. Тривалий – тому що риба дозріває 10-12 років, поки у неї з’являється перша ікра, а дорогий – тому що всі ці проміжки, коли риба росте, вона їсть дуже дорогий датський корм, який коштує понад 3 долари за кілограм, а споживає вона його тоннами.

Сертифікат якості ЄС дав можливість українцям продавати ікру до Європи. Вона вже їде в магазини Франції та Іспанії. А ось у ресторані містечка Мец у Лотарингії її давно подають.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Японець робить духові музичні інструменти з овочів і фруктів

В Японії живе незвичайна людина Дзюндзи Кояма, який робить духові музичні інструменти з овочів і фруктів. Пан Кояма працює викладачем молодших класів і вже 11 років займається унікальним хобі. Його овочеві флейти та горни звучать практично також, як і професійні музичні інструменти, пише ЗЕРНО.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

М'ясо з пробірки - вже скоро на прилавках!

Кілька років тому голландські вчені виростили штучне м'ясо. Ідея отримала широку підтримку і фінансування, в результаті чого «м'ясо з пробірки» виявиться на прилавках вже в недалекому майбутньому, пише agrarii-razom.com.ua.

Зростання чисельності населення планети загрожує продовольчою кризою: природні ресурси не можуть впоратися із запитами людства, і вчені давно шукають альтернативні джерела їжі. Над створенням «м'яса з пробірки» вже кілька років працюють фахівці з Нідерландів. Технологія його виробництва полягає в тому, що взяті у звичайної тварини клітини вчені «вчать» розмножуватися в штучно створеному середовищі. При цьому всього з однієї групи клітин можна виростити стільки м'яса, що його вистачить на виробництво 80 тисяч стограмових котлет для гамбургерів.

Проблемою досі залишався смак продукту: приготовлена ​​зі штучного м'яса котлета, представлена ​​в 2013 році, не була соковитою, як справжня. Вчені пообіцяли усунути цей недолік протягом наступних 10 років, проте інвестори наблизили термін випуску незвичайної продукції: в компанії Mosa Meat заявили, що будуть готові відправити перші партії м'яса на ринок в 2021 році. Така їжа буде вкрай дешевою: одна котлета обійдеться споживачеві не дорожче $1.

Ще однією перевагою є екологічність виробництва - зниження обсягів викидів в атмосферу метану, що відбувається з вини сільськогосподарських тварин. Людству залишилося придумати термін для нової продукції: в той час як прихильники проекту називають м'ясо «чистим» (тобто без жиру і жил), противники пропонують визначення «синтетичне».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Дніпропетровщині фермери з допомогою Канади відкрили сучасний елеватор

Теґи: 

На Дніпропетровщині фермери з допомогою Канади відкрили сучасний елеватор. Тепер фермери можуть напряму працювати з найбільшими трейдерами та переробниками. Тож отримують більший прибуток та захист врожаю. Загалом, Канада допомогла більш ніж трьомстам малим та середнім господарствам стати більш ефективними у своїй роботі. Як вони працюють, перевірила міністр міжнародного розвитку Канади, йдеться у сюжеті ТСН. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

За передовими технологіями сімейне господарство вирощує популярні ягідні культури

Родина Павлівських професійно займається ягідним бізнесом на Херсонщині. У сімейному господарстві вирощують та реалізують за кордон полуницю, виноград, малину та ожину, пише superagronom.com.

На 18 га у господарстві застосовують останні ноу-хао агровиробництва. Тут вирощують винорад за італійським зразком. Розумно використовують простір в тепличних комплексах і мають сучасні ягідні плантації, пише agro-yug.com.ua.

Ще 15 років тому фермер із цікавості придбав на виставці 2 саджанці ожини. Сьогодні ця екзотична ягода займає у господарстві 3 га.

«В минулому році відправляли ягоду в Німеччину. Урожайність до 40 тонн з гектару», — розказує він.

З початку стиглі ягоди родина Павлівських реалізовувала в Криму, проте після анексії півострову були змушені переорієнтуватись на європейський ринок.

Михайло Павлівський говорить, що європейський ринок вимагає якісної продукції, тому в його справі не можна допускати помилок. І європейські стандарти дають не лише покращити якість отримати хороші прибутки, але і навчити українського садівника підходити до своєї справи з відповідальністю.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Черкащині можуть вирізати унікальний фундуковий сад

На Черкащині в місті Умань можуть вирубати унікальний фундуковий сад Національного дендрологічного парку «Софіївка», науково-дослідного інституту Національної академії наук України.

Про це йдеться в сюжеті 5 каналу.

 Науковці б’ють на сполох. Співробітники протягом одинадцяти років працювали над селекцією фундуку, розширювали сади та вже отримали декілька патентів на них. Проте науковці підозрюють, що ділянку, яку їм виділило Міністерство Оборони намагаються привласнити, щоб замість саду збудувати чергову багатоповерхівку.

Джерело: agravery.com

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview