182818
178171

Smart Agro Marketing Forum (ФОТО)

І-й Smart Agro Marketing Forum відбувся 23 листопада 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, конференц-зал технопарку UNIT.City - UNIT.Core.

Smart Agro Marketing Forum - це спеціалізований форум, який присвячений розумним технологіям, сучасним методам роботи та новітнім інструментам для успішного агромаркетингу.

Smart Agro Marketing Forum - це унікальний market place для агро-бізнесу. В рамках якого є можливість представити ваші продукти і послуги перед більш ніж 150 учасниками форуму. В Україні відкрили перший сертифікований завод органічних олій (фото)

Сьогодні, 24 листопада, запустили сучасний високотехнологічний виробничий комплекс, який спеціалізується на переробці насіння соняшнику та виробництві органічних олій «Укролія Органік».

Підприємство, розташоване в Диканьці Полтавської області, є першим в Україні заводом, сертифікованим за стандартом органічних продуктів Європейського Союзу № 17-0773-01.

«Наш завод стане першим в Україні сертифікованим виробником олії по Європейському органічного стандарту. Сертифікацію проводила компанія Organic Standard, що свідчить про визнання відповідності наших продуктів суворим нормам, застосовуваним до органічної продукції в Європі. З цим сертифікатом ми отримуємо доступ до європейських і світових ринків і в якості одного з лідерів галузі в Україні готові пробивати шлях української органічної продукції в Європу» – розповів Сергій Косвінцев, головний технолог «Укролія Органік».

Виробничий цех підприємства оснащений сучасним обладнанням, кращим у своєму класі пресом виробництва Хорольського механічного заводу, передовою установкою рафінації чернігівської фірми ТАН, унікальним для України пробовідбірником французької компанії HERON. Процес виробництва олії є безвідходним, ступінь автоматизації – максимальна для такого типу виробництва. Отримана олія характеризується гарантованою відсутністю в її складі пестицидів.

Заплановані виробничі показники:
переробка соняшника – 18000 т/рік, органічне соняшникова олія – 7020 т/рік, макуха – 7100 т/рік, лушпиння соняшнику – 3000 т/рік, переробка сої – 50000 т/рік, органічна соєва олія – 6750 т/рік, макуха – 39500 т/рік.

Старт продажів органічної олії намічений на грудень 2017 року.

Ваш вибір 'Подобається'.


«АгроКомплекс2017»: виставка ефективних рішень для агробізнесу (фото)

31 жовтня – 2 листопада 2017 року відбулась головна аграрна подія осені - міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс2017».

Виставка проводилась за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української аграрної конфедерації, Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Національної академії аграрних наук України, Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецького сільськогосподарського товариства DLG, Економічної Служби Посольства Франції в Україні.

Учасники церемонії урочистого відкриття в своїх виступах відмітили, що виставка «АгроКомплекс 2017» логічно вписується  в сучасний агротехнологічний  простір та  має  свою індивідуальну концепцію.

Ковальова Олена Вікторівна, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України:

«Не випадково виставка «АгроКомплекс» має назву «Пошук ефективних рішень для агробізнесу», адже сьогодні світ дуже швидко змінюється з глобальним потеплінням, тенденцією щодо зміни споживчих вподобань, структурні зміни глобального продовольчого ринку. Все це дуже впливає на сільське господарство і на агропродовольчий сектор нашої країни. Я впевнена, що сьогодні ви знайдете те, що вам необхідно, адже дана виставка  побудована дуже логічно. Ви сьогодні знайдете практично всі необхідні елементи в ланцюжку від виробництва до кінцевого споживача:  економічна ринкова інформація,  насіння і садівництво, внутрішня логістика, техніка, технології і обладнання. Тобто все те, що необхідно сучасному виробнику».

Козаченко Леонід Петрович, Народний депутат України, Президент Всеукраїнського громадського об’є́днання «Українська Аграрна Конфедерація»:  «Сьогодні у аграріїв нашої країни велике свято. Усі вони зібралися в цій залі для того, щоб не тільки поділитись здобутим досвідом, а й отримати інформацію щодо світових трендів розвитку передових аграрних технологій та впровадити їх у власне виробництво для ще кращого результату. Тому, я бажаю, щоб кожен, хто відвідає «АгроКомплекс 2017» отримав саме те, що необхідно для максимальної реалізації потенціалу сільськогосподарського виробництва. І як наслідок, зробили свій внесок у зростання валового виробництва, яке за останні роки збільшилося втричі!».

Пан Герман Інтеманн, Керівник відділу з питань продовольства, сільського господарства, захисту прав споживачів та охорони навколишнього середовища при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні: «Шановні присутні тут пані та панове. Сьогодні дуже чудовий і важливий день, оскільки саме сьогодні розпочинає свою роботу виставка «АгроКомплекс», яка продемонструє сучасні технологічні досягнення в сфері сільського господарства. Ця виставка - чудова платформа, яка з одного боку об’єднує фермерів, а з іншого - людей, які пропонують ці новітні технології».

 

Пан Ніколя Перен, Радник з питань сільського господарства при Посольстві Франції в Україні: «Я хочу подякувати організаторам за те, що вони регулярно організовують сільськогосподарські виставки, за те, що вони щоразу знаходять нові концепції для самої виставки, для різних зустрічей та обміну думками.  Я думаю, що це дуже корисно для товаровиробників. Ми дуже раді співпрацювати, обмінюватися досвідом, надавати товари та послуги для покращення виробництва».

Іванов Володимир Андрійович, Голова правління  ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок»: «На відміну від інших виставок, «АгроКомплекс» має чітку ідею спрямовану на просування інноваційних технологічних та організаційних рішень для господарств різних видів. Презентовані досягнення вітчизняних та закордонних виробників в селекційній справі та насінництві, агрохімії та засобах захисту рослин, біологічних препаратах, внутрішньогосподарській логістиці мають на меті сприяти якісному підвищенню економічної ефективності аграрного виробництва.»

Основні данні:

Виставкова площа -  20 000 кв. м.

Понад 250 компаній-учасниць

12 країн-учасниць: Україна, Індія, Іспанія, Італія, Німеччина, Китай, Сербія, США, Угорщина, Туреччина, Франція, Чехія

Національна експозиція Німеччини

Колективна експозиція Франції

25 ділових заходів за участі провідних експертів сільськогосподарської галузі та представників влади: конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи

Офіційно виставку відвідали 13 561 фахівців

Склад компаній – учасниць теж підтверджує  технологічну спрямованість виставки та її масштабність. Серед учасників виставки відомі в усьому світі  насіннєві компанії Limagrain, Maisadour Semences, DSV (Deutsche Saatveredelung AG), RAGT Semences, вітчизняні компанії Рост Агро,  НВФГ Компанія Маїс , АПК Маїс, Селекта, ВНІС   та інші.

Серед компаній, що пропонували комплексні технологічні рішення для рослинництва - Agrimatco, Хімагромаркетинг, Дніпровська Асоціація-К, Агро Маркетинг Груп, АПК-Груп, БТУ-Центр.

Звичайно, що ефективні  технології  неможливо уявити без сучасної високопродуктивної техніки. Відвідувачі виставки  мали можливість отримати якісні технічні консультації від ряду відомих світових  компаній таких як: KUHN, Vaderstad, Berthoud, Gaspardo, Agrimatco, ROPA, MZURI, Trimble, KMZ, Big Dutchman, Grimme, Frank Lemex, Агрохім, Аграрна індустріальна компанія та інших.

Як ніколи масштабною була експозиція вітчизняних  виробників причіпної техніки та оприскувачів. Це, в першу чергу, компанії Велес Агро, Краснянське СП Агромаш, Агромаш-Калина, Львівагромашпроект, ОЗСМ Агротех,  Оріхівсільмаш,  Вінмашпостач, ВК Технополь, Сорока І.Ф.  та багато інших, які представили на виставці, окрім  своїх традиційних лінійок  техніки, ряд нових цікавих розробок.

 

Ділова програма виставки

Під час виставки була реалізована насичена ділова програма заходів за участі відомих вітчизняних та іноземних експертів аграрного сектору, що надало можливість  операторам вітчизняного ринку знайти оптимальні рішення  назрілих проблем.

 

  •  Цьогоріч «АгроКомплекс» вперше  вийшов за рамки виставкового проекту – в 2017 році дирекція виставки реалізувала випробувальний проект «Агрополігон 2017».

 

Що собою представляє проект?

В період з березня до листопада цього року організатори, спільно з насіннєвими та ресурсними компаніями, в реальних умовах господарств степової та лісостепової зони протестували 63 гібрида кукурудзи. Від початку посівної кампанії до збору врожаю командою проекту відстежувалися ключові технологічні операції, наслідки форс-мажорних ситуацій та ефективність прийнятих рішень фахівцями господарств.

Результати «Агрополігону» були висвітлені та обговорені в рамках підсумкового агротехнологічного форуму  «Кукурудза. Архітектура  собівартості. Тест 2017», що відбувся в рамках виставки 1 листопада.

Під час агротехнологічного форуму були обговорені питання:
- аналіз та перспективи розвитку ринку кукурудзи;
- особливості використання технології No-Till при вирощуванні кукурудзи;
- внесення безводного аміаку та курячого посліду, як безбаластних добрив;
- програми антистресового захисту рослин (долаємо заморозки, нічні перепади температур, посухи);
-методика контролю бур`янів;
- внесення трихограми дронами та контроль ефективності.

 

  • Круглий стіл: «Аграрна Україна. Концепція світової першості».

 

Мета: досягти цілісного бачення концепції й механізму досягнення світової першості України як розвиненої індустріально-аграрної держави.

Основні теми круглого столу:

  • країною якого типу має стати Україна в міжнародному середовищі: аграрною країною з експортно-орієнтованою сировинною економікою чи високоіндустріальною країною з технологічно розвиненим сільським господарством, виробництвом матеріально-технічних ресурсів та харчовою промисловістю?
  • яку модель сільського господарства «сповідує» Україна: великотовартне виробництво з максимальною концентрацією земельних ресурсів в одного господаря чи модель родинного фермерства з середнім земельним банком?
  • як знайти точки дотику суб’єктів кожної з ланок агропромислового комплексу, щоб забезпечити синергетичний розвиток аграрної економіки з дотичними до неї галузями та розвитком сільських територій?
  •  
  • Міжнародна конференція: «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів».

 

Основною метою конференції було допомогти малим та середнім агровиробникам підібрати дієві організаційні моделі співпраці та механізми залучення ресурсів, що гарантуватимуть зростання економічних показників бізнесу та сталий розвиток сільських територій. Захід був орієнтований на малий та середній агробізнес, а також всіх, хто бажає розвивати інноваційний підхід й шукає додаткові можливості реалізувати власні та колективні бізнес-ідеї.

 

  • День молодого спеціаліста: «Твій професійний старт»

 

Де знайти молодого фахівця? Звичайно на «АгроКомплекс 2017»!

Майже 400 студентів аграрних вузів взяли участь в Дні молодого спеціаліста «Твій професійний старт», який відбувся 2 листопада в рамках виставки. День молодого спеціаліста проходив втретє та мав на меті допомогти студентам/випускникам знайти своє перше омріяне місце роботи!

Цьогорічно, у ярмарку вакансій прийняли участь рекордна кількість провідних агропромислових компаній та агрохолдингів, серед яких: KERNEL, ІМК, Cygnet Agrocompany, ED&F Man Ukraine, Нібулон, Хай Філд, Агросем, Корпорація Сварог Вест Груп, Агро Легіон, Група компаній VITAGRO, Timac AgroУкраїна, Юпітер 9 Агросервіс, Данон Україна.

Захід був організований та проведений порталом Агрокар'єра спільно з ТОВ "Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та ДУ НМЦ «Агроосвіта» за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

 

ІМК, Cygnet Agrocompany, ED&F Man Ukraine, ТОВ СП "Нібулон", ТОВ "Хай Філд", ТОВ "Агросем", Корпорація «Сварог Вест Груп», ТОВ "Агро Легіон", Група компаній VITAGRO, Timac AgroУкраїна, ТОВ «Юпітер 9 Агросервіс», ТОВ "Данон Україна".
 

Завдяки участі провідних міжнародних та вітчизняних компаній, насиченій потужній діловій програмі та співробітництву з провідними організаціями галузі, виставка «АгроКомплекс» стала головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для визначення перспектив розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Українсько-німецький форум харчових продуктів (ФОТО)

14 листопада в Торгово-промисловій палаті України відбувся українсько-німецький форум харчових продуктів.

На дискусійній панелі обговорювалося "Майбутнє українського агро бізнесу. Реалії і нові можливості".

Відкривав форум Геннадій Чижиков, президент ТПП України. Далі мали слово:

Герман Інтеманн, Аграрний аташе Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні;

Александер Маркус, Голова правління Німецько-української промислово-торговельної палати;

Андре Піллінг, керівник проекту "Агроторгівля України" та багато інших експертів з української та німецької сторін;

Досвідом роботи МЕТРО на українському ринку поділився Андрий Цвих, фінансовий директор МЕТРО Кеш енд Кері Україна.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ АГРОБІЗНЕСУ 2017 (ФОТО)

Більше 100 провідних керівників агробізнесу зібрались на Український форум агробізнесу, що був організований Strategy Council в готелі Hilton Kyiv 14 листопада.

Український форум агробізнесу - 2017 об'єднав усіх ключових зацікавлених сторін, щоб обговорити, що потрібно для того, щоб Україна зміцнила свою позицію як провідного гравця на світових сільськогосподарських ринках.

Керівники та акціонери провідних агрохолдингів та стратегічні міжнародні інвестори, серед яких Agricom, Астарта-Київ, Cargill, COFCO Agri, Grain Alliance, HarvEast, IMC, Мрія, UkrLandFarming, VolWest Group і Кищенці поділилися своїми стратегіями розвитку.

"З 2010 року Україна вирощувала більше 20 млн. тон кукурудзи на рік, і ми навіть не досягли 50% нашої потенційної прибутковості", - сказав Микола Горбачов (Українська Зернова Асоціація) під час Українського форуму агробізнесу у вівторок.

Шведський Зерновий Альянс планує відкрити млин в м. Яготин, що знаходиться на відстані 100 км на схід від Києва, навесні, вклавши 2 млн. дол США, повідомив Євген Радовенюк, генеральний директор Зернового альянсу. Інші інвестиції включають: 1.1 млн. дол. США на виробництво насіння та 1 млн. дол. на мінеральні добрива. З метою вироблення 1 млн. тон зерна до 2020 року, компанія також подвоює кількість своїх зернових елеваторів.

Учасники також поговорили про земельну реформу, представили свою точку зору на майбутнє галузі, обговорили проблеми, з якими стикаються сільськогосподарські виробники - великі та малі фермерські господарства.

Інші обговорювані питання включали наступне:
• Що потрібно зробити, щоб розблокувати та захистити інвестиції в сільське господарство?
• Система аграрних надходжень та як зробити її ефективнішою;
• Розвиток наступного покоління аграріїв шляхом залучення, навчання та підтримки мотивованих та кваліфікованих кадрів. 

Серед спікерів також були Олена Волошина, керівник діяльності в Україні, Міжнародна фінансова корпорація, Віктор Шеремета, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Владислав Рутицька, віце-президент, інвестиційна група SigmaBleyzer, Інна Метелєва, регіональний директор, Charterhouse, Пітер Томсон, директор аграрного департаменту, Cushman & Wakefield, Кей Хейзінга, головний виконавчий директор, Кищенці.

Генеральний Партнер – Креді Агріколь. Банк Спонсор – Evris Law Firm.

Ваш вибір 'Цікаво'.


Смакобум (ФОТО)

Гастрономічний фестиваль "СмакоБум" проходив 18-19 листопада у 2-му павільйоні ВДНГ. Унікальні фермерські продукти і крафтовые вироби з натуральних української сировини - все це можна було спробувати, помацати і купити.

Фермерські господарства представили свою продукцію, а майстри з приготування солодощів, кондитерських виробів, національних страв провели майстер-класи з кулінарії, де розкривали секрети смачних і здорових страв. Все, що представлено на фесті, можна було продегустувати безпосередньо у самих виробників і за бажання купити.

У кожного майстра своя культура створення продукту, багато з них тримають в секреті рецепти приготування - відвідувачам пропонувалися нові смакові відкриття та дегустації. Гастрономічний фестиваль для всієї родини включав:

- фестиваль солодощів і смакоти;

- товари і продукти для здоров'я;

- ярмарки продуктів фермерських господарств;

- крафтовый сир від українських виробників;

- крафтові напої для дорослих і дітей;

- майстер-класи з кулінарії;

- текстиль та предмети інтер'єру.

Якщо ви пропустили цю подію, можна "походити онлайн" разом із нашим кореспондентом під час прямого включення.

Також AgroReview записали ексклюзивне відеоінтерв'ю з виробником крафтового приправи.

Дар'я Анастасьєва

 

Ваш вибір 'Цікаво'.