Сучасні системи моніторингу посівів: «UKRAVIT» підписала договір про співпрацю з Innovation Agrotechnologies

Дбати, щоб праця аграрія була продуктивною, а врожай – щедрим. Ось чим чи вже упродовж 20 років керується лідер національного ринку ЗЗР і мікродобрив компанія «UKRAVIT». З цією метою 26 квітня компанія уклала угоду про співпрацю з експертом із впровадження інноваційних аграрних технологій – Innovation Agrotechnologies.

«Світ рухається до «оцифровки» усіх галузей, і щоб бути успішним, необхідно застосовувати новітні технології. Саме тому ми вважаємо супутниковий моніторинг полів не якоюсь конкурентною перевагою, а вже невід’ємним елементом успішного агробізнесу, – відзначив засновник «UKRAVIT» Віталій Ільченко. – Від дня заснування ми працюємо, щоб забезпечити наших клієнтів комплексним сервісом, що втілюється у нашій ціннісній пропозиції: «UKRAVIT» – завжди більше можливостей. Ми створюємо новітні продукти і системи захисту, надаємо консультаційні та агробіологічні послуги, пропонуємо вигідні фінансові інструменти й унікальну програму лояльності, забезпечуємо технологічний супровід аграріїв по всій Україні. І система TARANIS від Innovation Agrotechnologies стане ще одним важливим інструментом у портфелі «UKRAVIT».

За словами розробників, цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків із дронів та супутників. А завдяки технології штучного інтелекту має змогу аналізувати її, виявляючи проблеми у розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур.

Читайте також: Генезис сучасного захисту соняшника

«Цей продукт сьогодні «підриває» ринок по всьому світу, – пояснює Генеральний директор Innovation Agrotechnologies Євген Кугук. – Програма в автоматичному режимі віднаходить широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу у культур макро- та мікроелементів тощо. Виявити проблему вдається з високим ступенем точності, адже база даних, яку використовує штучний інтелект, містить сотні тисяч фотографій з усього світу. Для порівняння, один безпілотник може замінити до 60 агрономів, які здійснюють моніторинг шляхом об’їзду полів».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Нічого сказати'.

«Кернел» впровадив систему електронного документообігу

Потреба бізнесу в ЕДО дуже висока. Компанія Кернел – одна з перших, хто наважився самостійно змінити бізнес-процеси як всередині, так і на зовнішньому ринку, що ознаменувало початок технічної революції не тільки в компанії, але і на ринку, і в країні в цілому. Завдяки спільним зусиллям компаній Soft Xpansion Ukraine, «Документ. Онлайн», ДП «Національні інформаційні системи» вдалося добитися економії часу та ресурсів, підвищення ефективності, підтримки бізнес-партнерів і розвитку державних механізмів стандартизації цієї діяльності.

У 2017 році Кернел стала першою компанією в Україні, яка почала інтегрувати ЕДО і використання кваліфікованих електронних підписів (КЕП) на всі бізнес-напрямки.

«Ми були першовідкривачами в цьому питанні. Для того, щоб отримати всі переваги використання КЕП, нам довелося взяти ініціативу в свої руки і розробити зручну для користувача схему генерування і зберігання електронних ключів наших колег з різних напрямків, які підписують документи. З цією метою ми уклали договір з Міністерством юстиції, – розповідає Андрій Пеший, директор по IT Кернел. – На отримання персональної КЕП співробітник витрачає не більше хвилини. Можливість затверджувати документи навіть зі смартфона заощадила сотні хвилин цінного робочого часу».

Спочатку Кернел сфокусувався на оптимізації внутрішнього документообігу. З 15 000 співробітників компанії на сьогодні близько 2000 мають КЕП, на даний момент ЕДО покриває внутрішню діяльність 52% елеваторів компанії, 21% агропідприємств і 48% заводів.

«Показовим у плані ефективності нововведення став масштабний внутрішній проект. Після купівлі 100% акцій залізничного оператора «РТК-Україна» виникла необхідність у підписанні актів введення вагонів в експлуатацію, а це 3 тис. примірників, та 12 тис. підписів. На папері процес зайняв би три місяці, якщо не більше. За фактом оформлення документів тривало близько тижня! Завдяки системі ЕДО робота була виконана швидко, якісно, і найголовніше – з економією матеріальних, часових і трудових ресурсів», – каже Ольга Одарюк, головний бухгалтер Кернел. – У перспективі плануємо перевести на ЕДО всі внутрішньогрупові операції та внутрішні документи – оформлення подорожніх листів на легковий транспорт і службових відряджень. Для цього спеціально проведені доопрацювання нашої облікової системи з метою ідентифікації таких операцій і контрагентів, які працюють за ЕДО».

У грудні 2018 року Кернел запропонував партнерам-експедиторам перейти на електронну систему, гарантувавши їм більш швидку оплату рахунків шляхом економії часу на підписання. Замість 3-5 днів з моменту передачі актів транспортні компанії отримували оплату день або на наступний день.Зараз близько 15% експедиторів - партнерів Кернел працюють з ЕДО і їх кількість зростає.

Наступними на ЕДО почали переходити агровиробники. Перші онлайн-договори були підписані з партнерами, у яких Кернел купує зерно і насіння соняшнику. На порталі компанії Open Agribusiness був відкритий «Кабінет партнера» – спеціальний ресурс, на якому агровиробникам пропонують цифрові сервіси, що поліпшують роботу. Першим таким поліпшенням став ЕДО, а час підписання документів з зовнішніми партнерами скоротився від тижня до 30-40 хвилин.

«Чутки про ефективність системи дуже швидко поширюються по ринку і партнери самі звертаються з пропозицією перейти на електронну документацію. Це вигідно і по часу, і по витратах ресурсів на папір. Наприклад, підписання одного електронного документа нам обходиться в 1 грн. Для порівняння – середня вартість одного паперового листа з пересилкою в дві сторони становить 6-8 грн., – коментує Марія Ботвінкіна, керівник IT-проектів напрямку організаційного розвитку та HR. – Протягом наступних року-півтора ми плануємо перевести в ЕДО до 85-90% існуючих на папері документів, що стане одним з найважливіших кроків у стратегії діджиталізації бізнесу».

Мобільність підпису вже сьогодні можна забезпечити завдяки операторам мобільного зв'язку. Агровиробники та інші віддалені від комп'ютерів партнери можуть підписувати документи прямо з телефону. «Київстар», який першим вийшов на ринок з цією послугою, пропонує послугу зберігання цифрового підпису на спеціальній sim-карті, яку можна оформити в представництвах оператора по всій країні.

Електронний документообіг – це не ноу-хау, а світова практика. Не потрібно боятися зробити крок їй назустріч. У Кернел готові поділитися досвідом!

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY відзначають 10-річчя дискової борони ДУКАТ

Перший ДУКАТ з шириною захвату 2,5 метра був представлений у Києві на агропромисловій виставці АГРО влітку 2009 року. Продажі агрегату стартували восени того ж року.

«Створенню ДУКАТ передував глибокий аналіз ринку, ми уважно вивчали потреби галузі. Далі був ряд конструктивних замальовок, кілька концепцій, серед яких були 4-х та 2-х-рядні машини на базі різних стійок, після чого ми визначилися, що необхідно створювати коротку дискову борону на індивідуальній, гнучкій стійці», – розповідає головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі (УКБТШ) і розробник лінійки ДУКАТ Олексій Гриненко.

Ресорна 3D-стійка – це оригінальний конструкторський винахід ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН, що покращує якість обробки грунту і дозволяє знизити витрату палива на 20%. Борона також оснащена унікальними обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT і зносостійкими робочими органами. «Якщо порівняти модель 2009 року і новітній ДУКАТ-9, то цілком очевидно, що багато в чому машина змінилася. Однак, основні компоненти, «серце» машини подшипниковий вузол, диски і підпружинена стійка, завдяки чому ДУКАТ став таким популярним, залишилися такими ж», – зазначає Олексій Гриненко.

Дискова борона ДУКАТ у цифрах:

  • 10 конфігурацій машин з шириною захвату від 2,5 до 16,75 метрів;

  • понад 2000 господарств у більш ніж 20 країнах світу;

  • 12 оформлених патентів.

Лінійка ДУКАТ стрімко розвивалася і вже на початку 2010 року була представлена дискова борона ДУКАТ-5, а потім з'явилися агрегати з іншою шириною захвату, поступово заповнивши весь модельний ряд.

«Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо модернізувати, поліпшувати дискові борони, – говорить віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд. – Нещодавно вийшла 9-метрова машина, скоро вийде ДУКАТ-8 в абсолютно новому стилі, з'явиться вдосконалена 4-х-метрова борона. Обновляться і інші агрегати. Додам, що всі ДУКАТИ можуть бути оснащені будь-яким з 5 варіантів ковзанок, призначених для різних типів ґрунтів».

Сьогодні ДУКАТ став лідером продажів на українському, так і на зарубіжних ринках і полюбився аграріям зі всього світу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кононовський елеватор «Кернел» скоротив витрати на сушку зерна на $50 тисяч

Про це в інтерв'ю elevatorist.com заявив директор по управлінню виробничими активами «Кернел» Юрій Пугач.

«На Кононовському елеваторі ми запустили пілотний проект і встановили теплогенератор TEFF з тепловою потужністю 4МВт для отримання гарячого повітря. Вартість генератора склала $200 тис., проект був реалізований за 6 місяців. Термін його окупності менше 5 років. В якості палива використовуються відходи, одержані в процесі очищення зернових. За рахунок цього витрати на сушку зменшилися на $50 тис. на рік», - розповів Юрій Пугач.

Нагадаємо, «Кернел» планує збільшити елеваторні потужності. В компанії  реалізується програма будівництва, реконструкції та модернізації елеваторів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Для зернових, ріпака і борофільних культур: позакореневі підживлення для підвищення врожайності

Легкодоступне мінеральне живлення є запорукою отримання високих врожаїв зернових, ріпака та й інших культур. Особливо коли йдеться про його застосування у критичні фенофази культур. Адже брак макро-, мезо- і мікроелементів у цей період знижує продукційні процеси і, відповідно, негативно впливає на потенціал врожайності. Тож позакореневі підживлення є додатковим важливим технологічним заходом при  вирощуванні культур.

Читайте також: Антистресовий захист для озимих культур

«Позакореневі підживлення культур у їх критичні фенофази набувають дедалі більшої популярності серед аграріїв, які прагнуть отримувати високі та якісні врожаї, – розповідає керівник відділу продуктів і сервісів мікродобрив компанії «UKRAVIT» Сергій Адаменко. – Адже повністю забезпечити потреби культури в мінеральному живленні із ґрунту неможливо – через низку факторів, які погіршують його доступність. Між тим, правильно підібрані добрива, застосовані у критичні фенофази, на 10-15% поліпшують коефіцієнти засвоєння головних елементів мінерального живлення (N, P, K) із добрив та ґрунту, підвищують антистресовий ефект і на 10 – 20%  – врожайність».

Для усунення браку мінерального живлення на культурах він рекомендує застосовувати добрива ТМ Авангард. Завдяки оптимально підібраному та перевіреному складу добрива повністю забезпечують потреби культур у мікроелементах та інших елементах мінерального живлення, що активує обмінні процеси  та підвищує їх стійкість до різного роду стресів і небезпечних хвороб.

Читайте також: Генезис сучасного захисту соняшника

«Для підживлення зернових у фазі кущіння-на початку виходу у трубку радив би застосовувати мікродобрива Авангард Р Зернов разом із Авангардом Цинк та Мідь, – рекомендує Сергій Адаменко. – Завдяки збалансованому складу вони сприяють більшому закладанню колосків у колосі, що в подальшому позитивно впливає на підвищення врожайності. На ріпаку озимому рекомендується застосовувати мікродобрива Авангард Р Ріпак разом із Авангардом Бор. При їх застосуванні на початку стеблування покращується відростання центрального стебла, бокових пагонів і закладання генеративних органів та поліпшується запліднення квіток. Крім того, не варто забувати про фізіологічні потреби й інших борофільних культур – соняшника, буряків цукрових, сої, плодових та ягідних культур – їм також підійдуть обробки Авангард Р Бор. Крім того, позакореневі підживлення підвищують  якісні та кількісні показники врожайності й забезпечують високу окупність».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY підкорює ринок Німеччини

Спільно з новим дилером, найбільшим європейським дистриб'ютором компанією Belimpex ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ презентують коротку дискову борону ДУКАТ з шириною захвату 3 метри. Надійний і ефективний агрегат користується попитом на ринку Німеччини.

Оригінальні конструкторські рішення роблять вигідним застосування борони в будь-яких агрокліматичних умовах. ДУКАТ забезпечує якісне копіювання рельєфу і стабільну глибину обробки. Підпружинена 3D-стійка знижує споживання палива на 20%. Агрегати не вимагають обслуговування і не мають жодної точки змащення – це додатковий плюс та суттєва економія коштів аграріїв.

Також встигли підкорити німецьких фермерів і зубопружинні борони ЛІРИ з шириною захвату 15 і 24 метри. Машини по достоїнству оцінили кілька великих господарств.

«Ми відкриваємо весняний сезон в Німеччині, – говорить директор з експорту Агродивізіону Едуард Чудопалов. – ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ успішно співпрацювали з місцевими аграріями весь минулий рік. Наша техніка стає популярною і затребуваною, про це говорять повторні продажі».

За його словами, LOZOVA MACHINERY очікує збільшення обсягів продажів і планує розширити ареал присутності у всіх регіонах Німеччини.
 

Стенд LOZOVA MACHINERY Halle FG, stand A103

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview