ТОП-13 виробників крафтових сирів в Україні

ТОП-13 виробників крафтових сирів в Україні

Про це пише propozitsiya.com.

1. Крафт-сироварня Орловських (село Покровка Кіровоградської області)

На своїй сироварні Тетяна і Сергій Орловські виробляють: бринзу і свіжі сири з травами, м’ятою, паприкою, оливками і томатами; класичні козячі м’які сири з білою благородною цвіллю (Шевр, Валансі в золі, Шабішу, Брі, Камамбер, Вершкова куля біла і чорна); сири з блакитною благородною цвіллю (Блакитна Мрія і Бірюзовий); витримані сири (Еліт, Версаль, і інші); витримані сири в вині, витримані сири з добавками, крем-сири сирні і вершкові.

2. AVERSA

Сироварня італійця Мауріціо Перкуоко виготовляє чотири види сиру: моцарелу, напівтверді сири – качокавалло і качотта, а також м’який сир Рікотта. Сировина закуповує у постачальників.

3. Коза Чка (село Наталія Житомирської області)

Власник – Тетяна Дядечко. Молоко закуповують у чотирьох постачальників. Сири виготовляють як з козячого, так і з коров’ячого молока. У лінійці представлені молоді сири, авторські сири з блакитною пліснявою і сири витримані 3-6 місяців. Крім сирів, “Коза Чка” виготовляє йогурти з 12 різними смаками.

4. Селиська сироварня (село Нижнє Селище, Хустського району, Закарпатської області)

Це швейцарсько-український проект. Власник сироварні – Петро Пригара. Сироварня виробляє три види сирів – напівтверді “Селиський” і “Нарцис Карпат”, а також м’який “Хуст”.

5. Сири від фермера (село Нововознесенка Запорізької області)

Фермерське господарство Олександра Макухіна виробляє сири з козячого та коров’ячого молока. Є м’які (Лабне кульки в маслі, Белпер Кнолль) тверді (Любительський, Альпійський, Козацький, Козячий з травами, Качотта, Гауда) і сири з пліснявою (Кротті, Камамбер, Козій Шевр, Валансі).

6. Закарпатьске руно (Нижні ворота Воловецького району Закарпатської області)

З твердих сирів в асортименті представлені Овечий сир, сир “Коза-Корова” з козячого та коров’ячого молока, а також “Гірський”. Крім сирів і бринзи, “Закарпатське Руно” виробляє і продає овече і козяче молоко, м’ясо баранини, ягнятини і сирокопчену ковбасу. Овечу вовну підприємство продає місцевим невеликим виробникам традиційних карпатських шкарпеток, ковдр, хусток і рукавиць.

7. La Ferme d’Elise (село Дмитровичі, Мостиський район, Львівська область)

Бельгієць Бернар Вілем і його дружина Марія виробляють свіжі сири (фета, рикотта), молоді сири кратен і бюш (також вони є в приправах, травах і золі), витримані, з природною цвіллю том і томмет, а також особливий сир “Дмитрова”, названий на честь села Дмитровичі, в якому знаходиться ферма.

8. Бабині кози (село Галайки Київської області)

Сім’я Бабиних виготовляє 12 видів сиру: м’які, тверді та напівтверді сорти. Крім сироваріння, прибуток приносить і продаж кіз. Також на фермі є мильна мануфактура, яка виробляє близько 30 видів мила з козячого молока і масла.

9. Доообра ферма (село Івки Богуславського району Київської області)

Ферму заснував Георгій Ложенко, президент лотерейного оператора в Україні “М.С.Л”. “Доообра ферма” виробляє з козячого молока сири, бринзу, солодкі сирки з курагою, родзинками, чорносливом, горіхами, медом, солоні сирки з кропом, петрушкою, горіхами оливками.

З коров’ячого молока, яке постачає для ферми син засновника Тарас Ложенка, виробляють сир, сметану, вершки, масло, кефір. У 2016 році Тарас Ложенка відкрив в Києві Музей сиру.

10. Генацвале (село Саранчуки Тернопільській області)

Сироварня сім’ї Мукбаніані виробляє три види грузинських сирів: сулугуні, імеретинський і месхетинських. У планах розширювати виробництво і запускати нові лінійки продукції – сири, витримані в вині, тархуні і меді.

11. Семеро козенят (хутір Маковецький Таращанського району Київської області, власник – Ірина Дем’янюк)

Асортимент ТМ “Семеро козенят” широкий – сулугуні, халлумі, скаморца; м’які козячі і коров’ячі сири з білою пліснявою, м’які сири Лабна, класичні тверді сири – чеддер, гауда, едем, песто базірон, козячий сир трамонтана, чеддер в скоринці з копченої паприкою і оливковою олією, козячий чеддер, коров’ячий твердий сир із кмином. Крім того, виробляються кефіри та йогури.

12. Лісова ферма (селище Ставище Київської області)

Старше покоління родини Віктора Чиркина зайнято розведенням кіз, а син варить сири і їх реалізовує. В асортименті “Лісовий ферми” є сири тривалого визрівання, свіжі сири, йогурти, десерти.

13. Zinka (село Усівка Згурівського району Київської області, власник – Василь Цвик)

ФГ “Тетяна 2011” на початку виготовляло тільки молоко, кефір і йогурти. Зараз Zinka продає молоді, напівтверді і сири з пліснявою.

 

Перегляди: 168
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/top-13-vyrobnykiv-kraftovyh-syriv-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    23 Квітня

    Криваве зерно. ТОП-3 транснаціональні агрохолдинги, які працюють в Україні та водночас заробляють мільярди доларів в рф

    Міністра АПК Сольського підозрюють у незаконному заволодінні землею на майже 300 млн грн

    Аграрії пропонують нові ініціативи накопичення коштів для ЗСУ

    На Донеччині аграрій знайшов нерозірвану 500-кілограмову фугасну авіабомбу

    Супермаркети встановили нові ціни на курятину, свинину та яловичину

    Українські фермери почали роздавати цибулю безкоштовно

    Заморозки позбавили Україну частини врожаю ранніх яблук та кісточкових фруктів (фото)

    22 Квітня

    У квітні на понад 20% зменшились обсяги передачі зерна залізницею до Румунії та Словаччини

    В Україні створили шоколад із часником та трюфелем

    “Розвиває здатність заражати людей”: ВООЗ занепокоєна через поширення пташиного грипу

    БІЛЬШЕ НОВИН