182818
178171

Турбота розпочинається до сходів: гербіцидне рішення для кукурудзи, соняшника і сорго

Адже в період проростання культурних рослин поле має бути чистим від бур’янів. А нестача вологи, світла та елементів живлення, які бур'яни споживають на ранніх етапах росту і розвитку культур, може стати реальною причиною недобору врожаю у майбутньому.

Щоб цього не сталося, фахівці «UKRAVIT» рекомендують неодмінно включити в технологію вирощування ґрунтові та післясходові гербіциди. Вони забезпечать культурам безконкурентне середовище й створять оптимальні умови для формування високої врожайності з високими якісними показниками.

«Обираючи ґрунтовий гербіцидний захист, раджу звернути увагу на препарати, до складу яких входить дві або три діючі речовини, – рекомендує керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Адже такі гербіциди контролюють широкий спектр злакових та дводольних бур’янів й забезпечують пролонгований період захисної дії. Цим характеристикам відповідає гербіцид Варяг (метолахлор, 315 г/л + тербутилазин,190 г/л). Він має досить широке «технологічне вікно» застосування – однаково добре підходить як для ґрунтового, так і ранньопіслясходового внесення у посівах сорго та кукурудзи; у посівах же соняшника Варяг застосовується до появи сходів культури і ефективно захищає їх від однорічних злакових та дводольних бур’янів».

Читайте також: Ґрунтові гербіциди як невід’ємний елемент технології вирощування сої

Вдале поєднання діючих речовин із різних хімічних класів дозволяє контролювати надзвичайно широкий спектр бур’янів, від яких зазвичай потерпають сільськогосподарські культури, – амброзію полинолисту, щирицю, підмаренник чіпкий, гібіск трійчастий, гірчицю польову, паслін чорний, лободу, талабан польовий, мишій (види), пальчатку (види) та інші види. При цьому препарат не є фітотоксичним до культурних рослин і повністю розкладається в ґрунті, внаслідок чого відсутні будь-які обмеження щодо організації сівозміни.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


«UKRAVIT» модернізує своє виробництво

«Сьогодні виробничі потужності «UKRAVIT» дуже високого рівня. А ті рішення, які ми плануємо запропонувати, оглянувши виробництво, дадуть можливість випускати ще більше нової продукції, гарантувати якість та екологічність усіх процесів, забезпечувати оптимізацію, стабільність й енергоефективність виробництва, – відзначив директор представництва NETZSCH Роман Гордєєв. – Компанія «UKRAVIT» отримає можливість виробляти новітні препарати для ринку, що не мають аналогів. І ці можливості нададуть потужності для реалізації інноваційних ідей у виробництві».

«В історії компанії було декілька етапів модернізації. За понад 20 років свого існування «UKRAVIT» пройшла шлях від родинної компанії, що мала в асортименті 15 найменувань продукції, до національного лідера з найбільшим продуктовим портефелем в Україні – понад 150 препаратів, – розповідає директор Департаменту досліджень, розробки та інновацій «UKRAVIT» Сергій Проценко. – Постійний процес вдосконалення виробництва – запорука нашого розвитку і задоволеності наших клієнтів. Завдячуючи співпраці з найкращими світовими виробниками обладнання, такими, як NETZSCH, ми можемо не тільки виробляти більші об’єми продукції та покращувати її якість, а й гідно представляти національну торгову марку на міжнародному ринку».

Спеціалісти компанії постійно переймають та адаптують сучасний світовий досвід виробництва ЗЗР і мікродобрив; а з 2018 року в структурі компанії працює унікальний R&D центр для досліджень та впроваджень інновацій – «Інститут здоров’я рослин». Це дозволяє «UKRAVIT» власними силами досліджувати актуальні наукові питання й забезпечувати аграріям комплексний технологічний сервіс на усіх етапах виробництва сільгосппродукції. Це дає партнерам впевненість, що 2019 бізнес-рік буде роком модернізації та впровадження новітніх технологій в роботу компанії.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


ХАРП провів вебінар про переваги підшипників і технології виробництва

На вебінарі учасники дізналися про особливості конструкції та переваги кулькових радіальних підшипників закритих і відкритих типів, а також роликових радіальних підшипників, ознайомилися з удосконаленою системою захисту і контролем якості підшипникової продукції HARP.

Конструкція кулькових радіальних підшипників включає в себе: кільця, кульки, сепаратор. Кільця, твердість яких становить 61...65 HRC, зроблені з високоміцної підшипникової сталі. Деталі піддаються зміцнюючій обробці – це кування заготовки і холодна розкочування, за рахунок чого забезпечується зносостійкість і термостійкість – 60...+150 °С. Кульки підшипника володіють високою точністю – шорсткість не більше 0, 025 мкм, різнорозмірність не більше 0,8 мкм. Високоміцний, стійкий до ударів сепаратор підшипника ХАРП може бути зі сталі або з армаміда.

Кільця підшипників залізничного типу для зміцнення піддаються гарячому розкочуванню і поверхневому загартуванню. Різнорозмірність роликів становить по діаметру не більше 3 мкм. Крім цього, в роликах підшипників ХАРП є кишені мастила для зменшення тертя на торцях, чого немає в аналоговій продукції інших виробників. Сепаратор виготовляється з латуні або армаміда.

Харківський підшипниковий завод розробив стандартні та індивідуальні рішення для захисту підшипників специфіки різних галузей. Робоча порожнина підшипника захищена від впливу води, пилу, абразивних частинок механічних ушкоджень завдяки системі багатокромкових ущільнень X-Shield. При цьому зберігається підвищена кількість мастила – 50-70 % об'єму порожнини. Наприклад, підшипники HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-Shield вирішують проблему аграріїв у зниженому ресурсі роботи сільгосптехніки в дуже жорстких умовах експлуатації. Так, підшипники HARP щорічно беруть участь у зборі понад 50 млн т зерна в складі зернозбиральних комбайнів. Середній термін служби підшипників 5-10 років.

На підприємстві функціонує сувора система контролю якості, починаючи від контролю сировини і матеріалів і закінчуючи готовим продуктом. Продукція ХАРП, що відповідає міжнародним стандартам, перш ніж відправитися до замовника проходить стендові та експлуатаційні випробування на знос, твердість і рівень захисту.

Більш докладно дізнатися про підшипники HARP можна подивившись запис вебінару, яка доступна на Youtube каналі ХАРП. Тут же ви зможете подивитися попередній вебінар, який був присвячений ознайомленню з номенклатурою ХАРП.

Просимо учасників заповнити форму зворотного зв'язку (посилання в описі), а також нагадуємо, що скоро стартує екскурсійний тур на виробництво ХАРП – заповнюйте заявку і дізнайтеся про всі етапи виробництва підшипників.



Кернел першим в Україні здійснив валютний своп

Агрохолдинг обмінявся валютами з ІНГ Банк Україна з умовою зворотного обміну через певний час.

«Наша компанія як один із найбільших представників українського бізнесу використовує найкращі доступні практики на українському фінансовому ринку, – коментує Руслан Аксьонов, керівник казначейства Кернел. – НБУ щойно дозволив валютні свопи для небанківських установ. Ми підтримуємо лібералізацію ринку з боку Нацбанку і сподіваємося, що цей інструмент дозволить ринку запозичувати гривневий ресурс більш ефективно, що є важливим фактором для зростання економіки».

Валютний своп – один з інструментів валютної лібералізації, котра зараз активно впроваджується Національним Банком України. Своп дозволяє здійснювати операції з обміну валют із зобов’язанням зворотного обміну через деякий час на фіксованих умовах.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Ґрунтові гербіциди як невід’ємний елемент технології вирощування сої

Соя – одна з небагатьох культур, яка характеризується тривалим гербокритичним періодом (45-50 діб). І високий рівень забур’яненості в цей період може призвести в подальшому до втрат врожаю на рівні 30-50%, залежно від специфіки погодних умов року, агротехніки та культури землеробства господарства. Тому на початкових етапах органогенезу дуже важливо забезпечити їй достатню кількість вологи, елементів живлення та світла, до яких культура дуже вибаглива.

«Одна з умов отримання щедрого врожаю сої – висівати її у чисте, звільнене від бур’янів поле, – відзначає керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець. – Також потрібно застосовувати ґрунтові гербіциди до появи сходів культури. Ці агротехнічні прийоми дозволяють відтермінувати появу бур’янів, і відповідно, забезпечують сприятливе середовище для росту і розвитку сої. Тому гербіцидний захист є невід’ємною частиною будь-якої технології вирощування цієї культури».

Читайте також: Нове комплексне рішення для захисту зернових колосових від «UKRAVIT»

Як для до-, так і післясходового контролю бур’янів Олександр Мигловець рекомендує застосовувати Селефіт Екстра у нормі 2,5 л/га (прометрин, 400 г/л + метрибузин, 100 г/л). Комбінування двох діючих речовин із різних хімічних класів надійно захищає культуру та забезпечує контроль широкого спектру дводольних та деяких злакових видів бур’янів, зокрема амброзії полинолистої, лободи (види), підмаренника чіпкого, гірчаків (види), елевзини індійської, пасльону чорного, переліски однорічної та інших.

Гербіцид поглинається як кореневою системою, так і проростками бур’янів. Механізм дії полягає у блокуванні процесу фотосинтезу через зв’язування електронів; припиняється виробництво білків, які є структурними елементами стінок клітин, внаслідок чого ріст бур’янів призупиняється, і вони гинуть.

Максимальна тривалість захисної дії препарату досягається за сприятливих погодних умов (достатня кількість вологи в ґрунті, температурний режим від +12˚С). Крім того, за достатнього рівня зволоження Селефіт Екстра не потребує заробки в ґрунт.  

Читайте також: Як захистити зернові ранніх строків сівби

Якщо ж у посівах переважають однорічні злакові види бур’янів, для розширення спектру дії варто застосувати Тізер, 2,0 л/га (пропізохлор, 720 г/л).

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401



Найбільший вітчизняний агрохолдинг звільнив головного агронома через фінансові махінації

Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Олексій Сергієнко був викритий у неправомірних діях, які спричинили фінансові та репутаційні збитки компанії. Багато років, працюючи в компанії, Сергієнко мав авторитет висококваліфікованого фахівця і міг лобіювати інтереси контрагентів, застосовуючи для цього різні схеми і отримуючи від цього фінансову вигоду", – зазначається у повідомленні.

У компанії повідомили, що перевірка на поліграфі не спростувала підозри щодо зловживання Сергієнком службовим становищем, а, навпаки, підтвердила їх.

"Тому він був звільнений з посади головного агронома 26 березня 2019 року", – прокоментували в МХП.

У компанії додали, що через непрофесійні дії Сергієнка МХП також завдано репутаційного збитку на ринку, оскільки доступ компаній-постачальників до участі в тендерах штучно обмежувався.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, зокрема, на його підприємствах у Нідерландах і Словаччині.

Земельний банк агрохолдингу станом на кінець 2017 року становив близько 370 тис. га.