У Миргороді протестували проти будівництва елеватора

Про це пише kurkul.com.

Підприємець, який викупив колишні хімсклади та орендує землю, Андрій Удовиченко стверджує, що не планує будувати елеватор. В його планах лише зведення сховищ для зерна.Спочатку розглядався варіант з елеватором, але після зустрічі з мером Миргороду вирішили від нього відмовитись. Наразі підприємець планує провести ремонт складів для подальшого використання для зберігання зерна.

"Громадськість не слухає — це раз. Два — їх влаштовує лише варіант побудувати парк, але за які гроші — це вже інше питання. Я їм пропоную, хай міська рада викупить цю територію разом із цими складами", — відповідає Андрій Удовиченко.

Містяни одноосібно проголосувати проти забудови території. Головні аргументи — бажання зберегти екологічну ситуацію мікрорайону Лісок.

Протест тривав близько години. Протестувальники та підприємець не дійшли згоди.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

KSG Agro продав частину своїх активів

"У березні 2019 року група погодилася продати свою 100%-ву частку в ТОВ "Гончарово" третій стороні за $404 тис.", – йдеться у річному фінансовому звіті агрохолдингу KSG Agro, пише fixygen.ua.

Власником "Гончарово" до березня-2019 була компанія KSG Agricultural and Industrial Holding Limited, кінцевим бенефіціаром якої є співвласник KSG Agro Сергій Касьянов. За даними держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, нині власником "Гончарово" є кіпрська "Дніпро Агро Альянс" (35%) і ТОВ "Бук Інвест" (65%). Кінцеві бенефіціари "Дніпро Агро Альянсу" – Євген і Василь Астионы і Михайло Кошляк, бенефіціари "Бук Інвест" – Лукашук Віталій і Тетяна Фастовець. Як повідомлялося, агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток в 3 рази, до $310 тис., збільшив виручку до $24,76 млн (+7%).

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових та олійних культур і свинарством. До кінця 2018 року земельний банк холдингу в Україні становив близько 27 тис. га.

"Дніпро Агро Груп" – вертикально інтегрована група компаній, основним напрямком діяльності якої є виробництво, зберігання, продаж зернових і олійних культур. До її складу входять підприємства по зберіганню ТОВ "Синельникове-Агро", ТОВ "Фісаковський елеватор" та вирощування сільгоспкультур ТОВ "Відродження", ТОВ "Кам'янське Агро", ТОВ "Дніпроагроальянс", ТОВ "Агрофірма Схід Агро". Група в 2018 році збільшила земельний банк до 50,3 тис. га (+16%, або на 7 тис. га), подвоїла потужність елеваторів – до 124 тис. тонн, а також запустила проект по свинарству на 1,3 тис. голів.
 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Голландцям дозволили придбати українського виробника кормів

Про це йдеться в повідомленні АМКУ, пише agroportal.ua.

«Надано дозвіл компанії De Heus Animal Nutrition BV (р. Еде, Нідерланди) на набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «Д-Мікс» (с. Хильчиці, Львівська обл.), що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», — йдеться в повідомленні.

Також іноземній компанії дозволили спільний з українцем контроль над підприємством.

Довідка: у березні 2019 р. фірма Koudijs Animal Nutrition, дочірня компанія нідерландської Royal De Heus (Нідерланди), підписала угоду про придбання контрольного пакету акцій українського виробника кормів для тварин D-Mix («Д-Мікс»).

Потужності виробництва D-Mix розташовані в м. Золочів на Західній Україні. Ця компанія виробляє концентрати спеціальних кормів та комбікормів, головним чином для птахівництва і свинарства. Виробнича потужність становить 80 тис. т. Незабаром компанія почне будівництво заводу з виробництва преміксів, який, як очікується, почне діяти на початку 2020 року.

De Heus (Нідерланди), заснована в 1911 році, є міжнародною компанією, основною діяльністю якої є виробництво та реалізація високоякісних кормів для тварин.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Крадіжка на чотири мільйонів гривень: на Вінниччині обікрали будинок фермера

Зухвалий злочин скоїли у містечку Липовець на Вінниччині. У підприємця вкрали близько чотирьох мільйонів гривень, повідомляє прес-офіцер вінницької обласної поліції Анна Олійник.

За попередньою інформацією, невідома особа через вікно потрапила у приватний будинок чоловіка, який займається підприємницькою діяльноістю.

— Вкрали 100 тисяч доларів, 1 мільйон гривень, а також вироби із золота. Відкрито кримінальне провадження за частиною 5 статті 185 КК України (крадіжка), — розказує журналістці "20 хвилин" Анна Олійник.

Наразі обставини злочину встановлюються.

Джерело: vn.20minut.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Сучасні системи моніторингу посівів: «UKRAVIT» підписала договір про співпрацю з Innovation Agrotechnologies

Дбати, щоб праця аграрія була продуктивною, а врожай – щедрим. Ось чим чи вже упродовж 20 років керується лідер національного ринку ЗЗР і мікродобрив компанія «UKRAVIT». З цією метою 26 квітня компанія уклала угоду про співпрацю з експертом із впровадження інноваційних аграрних технологій – Innovation Agrotechnologies.

«Світ рухається до «оцифровки» усіх галузей, і щоб бути успішним, необхідно застосовувати новітні технології. Саме тому ми вважаємо супутниковий моніторинг полів не якоюсь конкурентною перевагою, а вже невід’ємним елементом успішного агробізнесу, – відзначив засновник «UKRAVIT» Віталій Ільченко. – Від дня заснування ми працюємо, щоб забезпечити наших клієнтів комплексним сервісом, що втілюється у нашій ціннісній пропозиції: «UKRAVIT» – завжди більше можливостей. Ми створюємо новітні продукти і системи захисту, надаємо консультаційні та агробіологічні послуги, пропонуємо вигідні фінансові інструменти й унікальну програму лояльності, забезпечуємо технологічний супровід аграріїв по всій Україні. І система TARANIS від Innovation Agrotechnologies стане ще одним важливим інструментом у портфелі «UKRAVIT».

За словами розробників, цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків із дронів та супутників. А завдяки технології штучного інтелекту має змогу аналізувати її, виявляючи проблеми у розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур.

Читайте також: Генезис сучасного захисту соняшника

«Цей продукт сьогодні «підриває» ринок по всьому світу, – пояснює Генеральний директор Innovation Agrotechnologies Євген Кугук. – Програма в автоматичному режимі віднаходить широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу у культур макро- та мікроелементів тощо. Виявити проблему вдається з високим ступенем точності, адже база даних, яку використовує штучний інтелект, містить сотні тисяч фотографій з усього світу. Для порівняння, один безпілотник може замінити до 60 агрономів, які здійснюють моніторинг шляхом об’їзду полів».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні продовжує дорожчати торішня картопля

Як повідомляють експерти проекту EastFruit з посиланням на учасників ринку, за вихідні торішня картопля на українському ринку стала ще дорожче.

Так, на сьогоднішній день виробники відвантажують картоплю урожаю 2018 року по 11-18 грн/кг ($0,41-0,67 /кг) в залежності від якості, сорту та об'єму партії, що практично на 80% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня. Для порівняння: картопля на ринку України тиждень тому пропонували до продажу не дорожче 9 грн/кг ($0,34/кг).

За словами операторів ринку, підвищувати ціни на картоплю фермерам вдається за рахунок сезонного скорочення пропозиції в умовах стабільного попиту. Також варто відзначити, що оптові компанії нерідко скаржаться на нестачу якісної картоплі у виробників, що не дозволяє їм сформувати достатню кількість партій закупівлі.

Також на ринку присутня імпортна картопля нового врожаю виробництва Італія. Ціни на ранню продукцію стартують від 40 грн/кг($1,49/кг). Але через високу вартість попит на дану продукцію залишається стриманим.

Додамо, що на даний момент ціни на картоплю в Україні вже перевищують максимальний рівень на початок травня як мінімум за останні 10 сезонів! Так, на сьогоднішній день торішня картопля в Україні коштує в середньому у 4 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому  оператори ринку впевнені в подальше подорожчання даної продукції, оскільки відсоток некондиційної картоплі в цьому році досить високий, а запаси в господарствах населення продовжують стрімко скорочуватися.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview