174499

У Миргороді протестували проти будівництва елеватора

Про це пише kurkul.com.

Підприємець, який викупив колишні хімсклади та орендує землю, Андрій Удовиченко стверджує, що не планує будувати елеватор. В його планах лише зведення сховищ для зерна.Спочатку розглядався варіант з елеватором, але після зустрічі з мером Миргороду вирішили від нього відмовитись. Наразі підприємець планує провести ремонт складів для подальшого використання для зберігання зерна.

"Громадськість не слухає — це раз. Два — їх влаштовує лише варіант побудувати парк, але за які гроші — це вже інше питання. Я їм пропоную, хай міська рада викупить цю територію разом із цими складами", — відповідає Андрій Удовиченко.

Містяни одноосібно проголосувати проти забудови території. Головні аргументи — бажання зберегти екологічну ситуацію мікрорайону Лісок.

Протест тривав близько години. Протестувальники та підприємець не дійшли згоди.

KSG Agro продав частину своїх активів

"У березні 2019 року група погодилася продати свою 100%-ву частку в ТОВ "Гончарово" третій стороні за $404 тис.", – йдеться у річному фінансовому звіті агрохолдингу KSG Agro, пише fixygen.ua.

Власником "Гончарово" до березня-2019 була компанія KSG Agricultural and Industrial Holding Limited, кінцевим бенефіціаром якої є співвласник KSG Agro Сергій Касьянов. За даними держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, нині власником "Гончарово" є кіпрська "Дніпро Агро Альянс" (35%) і ТОВ "Бук Інвест" (65%). Кінцеві бенефіціари "Дніпро Агро Альянсу" – Євген і Василь Астионы і Михайло Кошляк, бенефіціари "Бук Інвест" – Лукашук Віталій і Тетяна Фастовець. Як повідомлялося, агрохолдинг KSG Agro за підсумками 2018 року скоротив чистий прибуток в 3 рази, до $310 тис., збільшив виручку до $24,76 млн (+7%).

Вертикально інтегрований холдинг KSG Аgro займається виробництвом, зберіганням, переробкою і продажем зернових та олійних культур і свинарством. До кінця 2018 року земельний банк холдингу в Україні становив близько 27 тис. га.

"Дніпро Агро Груп" – вертикально інтегрована група компаній, основним напрямком діяльності якої є виробництво, зберігання, продаж зернових і олійних культур. До її складу входять підприємства по зберіганню ТОВ "Синельникове-Агро", ТОВ "Фісаковський елеватор" та вирощування сільгоспкультур ТОВ "Відродження", ТОВ "Кам'янське Агро", ТОВ "Дніпроагроальянс", ТОВ "Агрофірма Схід Агро". Група в 2018 році збільшила земельний банк до 50,3 тис. га (+16%, або на 7 тис. га), подвоїла потужність елеваторів – до 124 тис. тонн, а також запустила проект по свинарству на 1,3 тис. голів.
 

Голландцям дозволили придбати українського виробника кормів

Про це йдеться в повідомленні АМКУ, пише agroportal.ua.

«Надано дозвіл компанії De Heus Animal Nutrition BV (р. Еде, Нідерланди) на набуття у власність частки в статутному капіталі ТОВ «Д-Мікс» (с. Хильчиці, Львівська обл.), що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», — йдеться в повідомленні.

Також іноземній компанії дозволили спільний з українцем контроль над підприємством.

Довідка: у березні 2019 р. фірма Koudijs Animal Nutrition, дочірня компанія нідерландської Royal De Heus (Нідерланди), підписала угоду про придбання контрольного пакету акцій українського виробника кормів для тварин D-Mix («Д-Мікс»).

Потужності виробництва D-Mix розташовані в м. Золочів на Західній Україні. Ця компанія виробляє концентрати спеціальних кормів та комбікормів, головним чином для птахівництва і свинарства. Виробнича потужність становить 80 тис. т. Незабаром компанія почне будівництво заводу з виробництва преміксів, який, як очікується, почне діяти на початку 2020 року.

De Heus (Нідерланди), заснована в 1911 році, є міжнародною компанією, основною діяльністю якої є виробництво та реалізація високоякісних кормів для тварин.

Крадіжка на чотири мільйонів гривень: на Вінниччині обікрали будинок фермера

Зухвалий злочин скоїли у містечку Липовець на Вінниччині. У підприємця вкрали близько чотирьох мільйонів гривень, повідомляє прес-офіцер вінницької обласної поліції Анна Олійник.

За попередньою інформацією, невідома особа через вікно потрапила у приватний будинок чоловіка, який займається підприємницькою діяльноістю.

— Вкрали 100 тисяч доларів, 1 мільйон гривень, а також вироби із золота. Відкрито кримінальне провадження за частиною 5 статті 185 КК України (крадіжка), — розказує журналістці "20 хвилин" Анна Олійник.

Наразі обставини злочину встановлюються.

Джерело: vn.20minut.ua

Сучасні системи моніторингу посівів: «UKRAVIT» підписала договір про співпрацю з Innovation Agrotechnologies

Дбати, щоб праця аграрія була продуктивною, а врожай – щедрим. Ось чим чи вже упродовж 20 років керується лідер національного ринку ЗЗР і мікродобрив компанія «UKRAVIT». З цією метою 26 квітня компанія уклала угоду про співпрацю з експертом із впровадження інноваційних аграрних технологій – Innovation Agrotechnologies.

«Світ рухається до «оцифровки» усіх галузей, і щоб бути успішним, необхідно застосовувати новітні технології. Саме тому ми вважаємо супутниковий моніторинг полів не якоюсь конкурентною перевагою, а вже невід’ємним елементом успішного агробізнесу, – відзначив засновник «UKRAVIT» Віталій Ільченко. – Від дня заснування ми працюємо, щоб забезпечити наших клієнтів комплексним сервісом, що втілюється у нашій ціннісній пропозиції: «UKRAVIT» – завжди більше можливостей. Ми створюємо новітні продукти і системи захисту, надаємо консультаційні та агробіологічні послуги, пропонуємо вигідні фінансові інструменти й унікальну програму лояльності, забезпечуємо технологічний супровід аграріїв по всій Україні. І система TARANIS від Innovation Agrotechnologies стане ще одним важливим інструментом у портфелі «UKRAVIT».

За словами розробників, цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків із дронів та супутників. А завдяки технології штучного інтелекту має змогу аналізувати її, виявляючи проблеми у розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур.

Читайте також: Генезис сучасного захисту соняшника

«Цей продукт сьогодні «підриває» ринок по всьому світу, – пояснює Генеральний директор Innovation Agrotechnologies Євген Кугук. – Програма в автоматичному режимі віднаходить широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу у культур макро- та мікроелементів тощо. Виявити проблему вдається з високим ступенем точності, адже база даних, яку використовує штучний інтелект, містить сотні тисяч фотографій з усього світу. Для порівняння, один безпілотник може замінити до 60 агрономів, які здійснюють моніторинг шляхом об’їзду полів».

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

В Україні продовжує дорожчати торішня картопля

Як повідомляють експерти проекту EastFruit з посиланням на учасників ринку, за вихідні торішня картопля на українському ринку стала ще дорожче.

Так, на сьогоднішній день виробники відвантажують картоплю урожаю 2018 року по 11-18 грн/кг ($0,41-0,67 /кг) в залежності від якості, сорту та об'єму партії, що практично на 80% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня. Для порівняння: картопля на ринку України тиждень тому пропонували до продажу не дорожче 9 грн/кг ($0,34/кг).

За словами операторів ринку, підвищувати ціни на картоплю фермерам вдається за рахунок сезонного скорочення пропозиції в умовах стабільного попиту. Також варто відзначити, що оптові компанії нерідко скаржаться на нестачу якісної картоплі у виробників, що не дозволяє їм сформувати достатню кількість партій закупівлі.

Також на ринку присутня імпортна картопля нового врожаю виробництва Італія. Ціни на ранню продукцію стартують від 40 грн/кг($1,49/кг). Але через високу вартість попит на дану продукцію залишається стриманим.

Додамо, що на даний момент ціни на картоплю в Україні вже перевищують максимальний рівень на початок травня як мінімум за останні 10 сезонів! Так, на сьогоднішній день торішня картопля в Україні коштує в середньому у 4 рази дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому  оператори ринку впевнені в подальше подорожчання даної продукції, оскільки відсоток некондиційної картоплі в цьому році досить високий, а запаси в господарствах населення продовжують стрімко скорочуватися.