У вітчизняному м’ясі антибіотиків стане менше

Це одна з умов Національного плану дій щодо боротьби зі стійкістю до протимікробних препаратів. Кабмін ухвалив цей документ у березні 2019-го.

Як зазначила Президент Асоціації «Свинарі України» Оксана Юрченко, впродовж наступних двох років профільні відомств (Мінагрополітики, ветеринарна служба) мають розробити порядок використання антимікробних препаратів у тваринництві. Зокрема йдеться про заборону застосовувати антибіотики з профілактичною метою. Адже таке їх використання спричиняє резистентність збудників до антимікробних препаратів.

«Користуватися антибіотиками треба розумно — визначати чутливість збудника до препаратів, які застосовують у випадках захворювання. Коли говоримо про вітчизняний сектор свинарства… а він у нас дуже розгалужений: є і дрібні виробники, і середні, і крупні, і присадибники… розуміємо, що нині підхід до використання антибіотиків у більшості контролюється питанням совісті й піклуванням про споживача. Наприклад, великі промислові підприємства контролюють такі питання, — дотримуються розроблених протоколів, перевіряють кінцеву продукцію. На жаль, гарантувати, що весь сектор чинить так само — неможливо», — поділилася пані Юрченко.

Разом з тим, очільниця АСУ зауважила, що для зміни підходів до використання антибіотиків у виробництві потрібен перехідний період, зокрема для напрацювання рекомендацій.

«Гравцям сектору потрібен час, щоб зрозуміти, які виклики перед нами стоять, що потрібно зробити, щоб реалізувати нові підходи і як розвиватися надалі. Всі розуміють, що мова йде про продукт, який потрапляє на тарілку до споживача. І він має бути безпечним.

Наприклад у Євросоюзі питання антибіотикорезистентності й благополуччя свиней йдуть пліч-о-пліч, існує велика кількість посібників, у яких детально прописано, як покращити умови утримання, зменшити стрес, досягти результатів зі зниження використання антибіотиків тощо», — відзначила вона.

«Правила повинні діяти для всіх гравців ринку, щоб свинарська продукція була безпечною, а вітчизняне виробництво відповідало світовим стандартам», — резюмувала пані Юрченко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Інноваційний захист саду від шкідників: «UKRAVIT» виводить на ринок новий інсектицид

З підвищенням температури повітря у весняний період в багаторічних плодових насадженнях спостерігається заселення ряду шкідників. Тож існує висока ймовірність того, що за подальшого потепління й недостатнього контролю вони можуть суттєво вплинути на потенційну врожайність плодових культур.

Для надійного контролю шкідників плодових насаджень, в тому числі й яблуні, компанія «UKRAVIT» у 2019 році виводить на ринок інноваційний інсектицид контактно-системної дії Колібріс (тіаклоприд, 280 г/л + новалурон, 120 г/л). Унікальна формуляція препарату, яка не має аналогів в Україні, забезпечує максимально широкий контроль шкідників плодових та інших культур.

Читайте також: Антистресовий захист для озимих культур

«Тіаклоприд – одна з найсучасніших діючих речовин із класу неонікотиноїдів, що впливає на нікотин-ацетилхолінові рецептори шкідників і забезпечує швидкий «нокаут-ефект» для широкого спектру шкідників, – розповідає про новинку керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – А новалурон – це регулятор росту хітину; він блокує ростові процеси шкідників, не дозволяючи їм переходити з однієї стадії розвитку до іншої. Таким чином, ми отримуємо максимально пролонгований захист саду, який, згідно результатів досліджень, може тривати до 3 тижнів».

Саме завдяки поєднанню діючих речовин із різних хімічних груп препарат контролює шкідників із рядів лускокрилих, твердокрилих, рівнокрилих та двокрилих на усіх стадіях розвитку й попереджує появу у них резистентності. А завдяки системності його дія розповсюджується навіть на необроблені частини рослини. При цьому тіаклоприд є найменш токсичною діючою речовиною для бджіл та інших комах-запилювачів, тож обприскування можна проводити під час цвітіння плодових насаджень в ранкові чи вечірні години.

Читайте також: Турбота розпочинається до сходів: гербіцидне рішення для кукурудзи, соняшника і сорго

Плодові дерева рекомендується обробляти двічі на сезон: перший раз – від початку до кінця цвітіння у нормі 0,3-0,4 л/га проти квіткоїдів, оленки волохатої та інших шкідників, вдруге – після цвітіння у нормі 0,4-0, 5 л/га для захисту від яблуневої плодожерки, молей, попелиць та інших небезпечних шкідників. При цьому фахівці із захисту рослин наголошують на необхідності проведення другої обробки, оскільки нехтування таким обприскуванням призводить до високого ризику отримати нетоварні плоди.

Окрім захисту плодових насаджень, Колібріс також рекомендовано застосовувати на ріпаку, соняшнику, сої, кукурудзі, картоплі, капусті, томатах, вишні, черешні та винограді.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Київщині рейдери намагалися захопити землі та зняти з посади голову сільради

Про це в Facebook повідомляє прес-служба поліції Київської області.

Зранку, 13 квітня, близько 50-ти чоловіків у балаклавах та камуфляжній формі зібралися біля сільського кооперативу "Новоселицьке". При собі вони мали документи, схожі на підроблені, та намагалися захопити підприємство.

На місце події викликали правоохоронців. Вже по приїзду поліцейські затримали нападників та поклали їх на землю. У машинах чоловіків поліція знайшла зброю.

За цим фактом правоохоронці відкрили три кримінальні провадження за статтями "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем", "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів" та "Службове підроблення".

Правоохоронці проводять обшуки в сусідньому населеному пункті, де тимчасово проживає група нападників.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Кукурудза, соняшник та соя втрачають рентабельність

В Україні вперше у цьому році площі під пшеницею можуть перевищити площі соняшнику. Кукурудза, соняшник та соя втрачають рентабельність, по пшениці і ріпаку цей показник зростає.

Таку думку висловила Єлизавета Малишко, аналітик «УкрАгроКонсалт».

За її словами, погода в Україні як ніколи сприятлива для сівби ярих культур та вегетації озимих.

«Весна чудова, перехід температур на позначку не вище + 5°C стався на 2 тижні раніше. Це добре і для озимих, і для ярової сівби», — зазначила Єлизавета Малишко.

Основне питання формування ярого клину – це співвідношення посівних площ соняшнику і кукурудзи.

«Інтрига — це сівба пізніх ярих. Чого більше соняшнику чи кукурудзи? Ми прогнозуємо в залежності від цін. Ціновий показник для соняшнику негативний. Але чи означає це, що кукурудзи посіють більше? Посівні площі кукурудзи можуть залишитися на рівні минулого року», — вважає Єлизавета Малишко.

На її думку, врожайність польових культур буде значною мірою залежати від кількості опадів в травні. «Ринок обговорює дефіцит вологи. Але потрібно дивитися на кількість травневих опадів. Якщо вони будуть вище звичайних, то і врожайність буде вище трендової», — підсумувала експерт зернового ринку.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Десять плодів, які комерція не пустила у "велике плавання"

Ці плоди навряд чи можна знайти на фермерських ринках або магазинних полицях. Не тому, що їх важко вирощувати. Більшість з них насправді навіть менш схильні до хвороб, ніж традиційні персики чи вишні, пише agro.guide.

Причина їх малого поширення більшою мірою пов’язана з обмеженими можливостями комерціалізації. У них низька врожайність, гірша транспортабельність.

Звичайно, це не проблема, якщо вирощувати рослину у себе в саду. Однак світ комерції поки обмежує нас від широкого поширення досить цікавих продуктів.

Біла шовковиця

У деяких країнах висушену білу шовковицю можна знайти у так званих «магазинах здоров’я», де вона продається як суперфуд за астрономічними цінами.

Але навіть в українських селах знають, що це таке і смакують білою шовковицею з задоволенням. Тим більше, що свіжі білі ягоди менш кислі, ніж звичні нам темні сорти.

Мармелад

Цей китайський фрукт, що нагадує маленьке червоне яблуко, дав свою назву популярним солодощам. Jujubes можна вживати в сирому вигляді, але в Азії їх зазвичай сушать. Це дає плоду жувальну, цукеркову текстуру, яка поєднується з приємним кисло-солодким смаком.

Плоди ростуть на тонких, колючих деревах, які дуже стійкі до посухи.

Сидрові яблука

Теоретично ви можете зробити сидр з будь-яких видів яблук. Однак існує певна група сортів, призначених саме для виробництва цього напою.

Ці сорти розводилися століттями. Вони мають унікальний ароматичний профіль, який сильно відрізняється від смакового профілю яблука, призначеного для вживання в їжу у свіжому вигляді.

Пау пау

Цей маловідомий місцевий плід зустрічається в окремих ділянках східних лісів американського континенту. Це далекий родич тропічних фруктів, таких як черімойя. Він має кремову текстуруру і екзотичний смак, часто описуваний як помісь банана, ананаса і манго.

Цей фрукт розміром з манго рідко росте на невеликих повільно зростаючих деревах з  однорідною пірамідальною формою. Пау пау надто вибагливі для комерційних виробників, але вони зібрали культових послідовників серед гурманів.

Ананасова гуава

Плід цього маленького вічнозеленого дерева нагадує гуаву зі смаком ананаса. Його великі червоно-білі тропічні квіти також їстівні. Вони мають солодкий, що нагадує корицю смак. Тому їх додають до десертів і літніх напоїв.

Ананасові гуави (також відомі як фейхоа) не морозостійкі. Їх вирощують на відкритому повітрі цілий рік в більшій частині Каліфорнії, південного Техасу, Флориди і далекого півдня. Але в інших умовах рослини доводиться на холодну пору року переносити в приміщення.

Айва

Все нове – давно забуте старе. Можливо, зовнішній вигляд айви не зовсім привабливий, а смак терпкий, але вона має неповторний аромат.

Мушмула

Мушмула є далеким родичем яблук і груш з субтропічних частин Азії. Фрукт виглядає як абрикос, зі схожою текстурою і смаком, але більш пряний.

Ці вічнозелені дерева мають декадентське тропічне листя і вимагають теплого клімату. Незважаючи на те, що дерева не величезні, вони завеликі для того, щоб рости в горщиках. Тому їх не занесеш на зиму в приміщення.

Арктичний ківі

Арктичний ківі (також відомий як «Арктична красуня» або «Коломікта-ківі») родом з холодних гір Росії і має аромат, схожий на звичайний пухнастий ківі, за винятком гладенької шкірки. З нею він і споживається.

Ця тіньовитривала лоза має вражаюче біле, рожеве і зелене строкате листя.

Шоколадна лоза

Ця тіньовитривала лоза, також звана акебія, має ніжне лапате листя і навесні дарує квіти з ароматом ванілі.

Влітку з’являються стручки у формі ковбаси, які розкриваються, коли дозрівають. Всередині – м’якоть, приправлена нотами банана, лічі і маракуї. М’якоть їдять як заварний крем або додають до фруктових салатів. Сирий стручок є неїстівним, але може бути приготований як овоч.

Майпоп

Американський двоюрідний брат маракуї, який росте в дикій природі по всій східній частині США.

Виноградні лози майже ідентичні тропічним аналогам, з пурпурно-фіолетовими і білими квітами до трьох дюймів у діаметрі. Змішайте жовту м’якоть фруктів в смузі або додайте до десертів. Листя майпопа вважаються трав’яним афродизіаком.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Виробники цукру просят вирішити проблему із закриттям вантажних станцій

Про це повідомляє прес-служба НАЦУ «Укрцукор».

Згідно повідомлення, ряд цукрових підприємств змушені збільшити витрати на приймання сировини і відправлення готової продукції, через визнання «Укрзалізницею» малодіяльними та подальше закриття вантажних станцій, якими вони користуються. Зокрема, до перелiку малодiяльних вантажних станцiй    включено окремi станцiї, якi обслуговують цукровi заводи ТОВ «Фiрма «Астарта-Київ» та ПП «Ланнiвський цукровий завод», а саме станцiї Пiвденної залiзницi Полтавської області - Ланна, Вили, Лiщинiвка та Водяна.

«Така ситуацiя  з малодiяльними вантажними станцiями та їx закриттям призведе до збiльшення витрат цукрових заводiв на приймання та вiдправлення продукцiї i зробить вказанi регiони логiстично непривабливими для подальшого розвитку пiдприємств та будiвництва нових об'єктiв», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що правлiнням АТ «Укрзалiзниця» у груднi 2018 року було затверджено порядок проведення рейтинг-аналiзу дiяльностi вантажних станцiй. За результатами такого аналiзу сформовано перелiк малодiяльних вантажних станцiй, до якого увiйшла 301 вантажна станцiя.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview