Україна потрапила в трійку лідерів з експорту м'яса птиці в ЄС

Україна посіла третє місце з експорту м'яса птиці в країни Євросоюзу. За п'ять місяців 2018 року на європейський ринок країна поставила 50,1 тисяч тонн цієї продукції. Про це повідомляється в статистичній звітності Європейській комісії, пише Телеграф.

За рік поставки м'яса птиці зросли на 90%. Перше місце серед країн-експортерів м'яса птиці в ЄС займає Таїланд. На другому місці – Бразилія.

З початку року Таїланд поставив в Євросоюз 123 тис. тонн цієї продукції, а Бразилія - 110 тис. тонн. При цьому, зростання поставок таїландській курятини в ЄС склав 13,2%, бразильської впав на 41,9%.

Нагадаємо, частка ЄС в українському експорті сягнула в 2018 році 42%. За перші п'ять місяців 2018 року Україна збільшила товарообіг аграрними і харчовими продуктами з країнами Європейського союзу майже на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зовнішньоторговельний оборот склав 2,8 млрд доларів. Зазначимо, що аграрний експорт з країнами ЄС зріс порівняно з 2017 роком на 45 млн доларів і склав 1,9 млрд доларів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Дніпропетровській області з'явиться новий свинокомплекс

Про це йдеться в повідомлення на сайті Міністерства екології України, пише agrarii-razom.com.ua.

За планом, комплекс свиноферми планується розташувати на південній околиці смт Дніпровське за адресою: вулиця Київська, 1а у Верхньодніпровському районі Дніпропетровської області.

«Проектом передбачається створення восьми корпусів, які забезпечать виконання трьох виробничих циклів: репродукцію, дорощування і відгодівлю», — йдеться у повідомленні.

До складу проектованого комплексу мають увійти: свинарники; карантин; крематорій; кормоцех з бункерами завантаження готових кормів; силосні ями, силоси сировини та готової продукції; дезблок і дезінфекційні бар'єри; накопичувальна ємність гною; установка виробництва біогазу та допоміжні підрозділи: котельня, гараж, цех, адміністративно-побутовий корпус, санпропускник, очисні споруди води, очисні споруди стоків.

Площа території комплексу складає 18,1425 га.

Передбачається, що потужність річного випуску продукції свиноферми складатиме понад 36 тис.  ​​свиней (поросята вагою 30-32 кг) для подальшої відгодівлі та 30 тис. голів вигодованого молодняку ​​свиней живою вагою 115-120 кг для продажу на м’ясокомбінат.

За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб (ЄДР), засновниками «Маунтекс Агро» є Сергій Запара і Петро Маляр.

Компанія займається розведення свиней, виробництвом м’яса, торгівлею м’ясними продуктами, а також вирощуванням зернових та олійних культур.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Які основні види порушень фіксують в супермаркетах

Про це в блозі на АgroРolit.com. розповів голова Державної служби України з питань безпечності харчових продукті та захисту споживачів Володимир Лапа.

Він зазначив, що закон передбачає, що будь-який оператор ринку харчових продуктів повинен бути зареєстрованим.

Процедура проста: форма А4, заповнити інформацію про своє підприємство, передав в територіальний орган Держпродспоживслужби і протягом 10 днів тебе вносять до реєстру. Це ліберальний режим, він також працює в Європейському Союзі, аби не створювати умови та складнощі для започаткування бізнесу. Зрозуміло, що після того як ти почав роботу, мусиш дотримуватися санітарного та ветеринарного законодавства та інших форм, - зазначив Лапа.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У світі зростає попит на українські ковбаси

Теґи: 

У перші п'ять місяців цього року з України експортували 176 тонн ковбас (на $522 тис.), Що на 181% більше ніж за аналогічний період минулого року ($287,4 тис.), пише Pro-Consulting.

Головними покупцями українських виробів традиційно для цього ринку стали країни СНД:
1) Грузія (39,66%);
2) Азербайджан (27,59%);
3) Молдова (16,28%).

В останні роки зростає зарубіжний інтерес до української напівкопченої ковбаси, в 2017 році експорт цього продукту, виріс в порівнянні з 2016 р. на 129% в натуральному вираженні.

Девальвація гривні і низькі зарплати сприяють тому, що українці починають купувати менше ковбасних виробів. Через зниження купівельного попиту продавці утримують ціни на свою продукцію на колишньому рівні, проте інтерес до нових ринків експорту, де виробники можуть заробити більше, зростає, вважають аналітики Pro-Consulting.

Виробництво варених ковбаси, в тому числі сардельок і сосисок займає практично 70% всього українського ринку. В першу чергу тому, що сосиски і сардельки відносяться до продуктів швидкого приготування і дешевше м'яса.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Замість могильника: "Гаврилівські курчата" побудують завод з переробки відходів

ТОВ Комплекс Агромарс (ТМ "Гаврилівські курчата") має намір побудувати завод для переробки біологічних відходів виробництва. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Для розробки проекту агрохолдинг планує залучити кошти ЄБРР. Будівництво об'єкта займе приблизно два роки. Повідомляється, що такий завод зможе переробляти в день 330 тонн посліду, виробляючи 4,4 МВт теплової та 6,2 МВт електроенергії.

У компанії відзначають, що це буде наступним кроком компанії щодо забезпечення безвідходного виробництва. На підприємстві вже працює завод, що переробляє відходи забою птиці.

Нагадаємо, на початку червня Генеральна прокуратура України затримала власників агрохолдингу Марину Сігал, Євгена Сігала і виконавчого директора Олексія Марченка за підозрою у створенні пташиного могильника і забруднення навколишнього середовища. Згідно з попередніми оцінками, збиток, нанесений навколишньому середовищі склав 200 мільйонів гривень.

Пізніше за рішенням Печерського суду всі вони були випущені під заставу, повідомляє UBR

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Білоруси розробили комбайн для збирання ягід

Про це пише kurkul.com.

«У нас розроблений комбайн причіпний, напіврядний для прибирання смородини, аронії, аґрусу та шипшини», — говорить завідувач лабораторією обробітку плодоягідних та овочевих культур Науково-практичного центру Академії наук Білорусі з механізації сільського господарства Антон Юрін.

На відміну від комбайнів-скребків, які на сьогодні заборонені бо дуже пошкоджують кущі, нова модель відрізняється абсолютно іншим принципом дії. Його робота заснована на тому, що машина має два механізми, які приводяться в дію за допомогою гідросистеми, та які струшують ягоди. Далі ягоди надходять по транспортерах в вивантажне вікно. Спеціальна пневмосистема з вентилятором висмоктує зайві домішки у вигляді листя чи паличок. Останній етап — ягоди надходять в ящик або контейнер.

Такий механізм дає змогу не тільки максимально делікатно зібрати ягоди, а й не пошкодити кущі.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview