Українцям обіцяють багато дешевих яблук

Про це повідомляють в Українській плодоовочевій асоціації (УПОА).

Аналітики вважають, що врожай яблук в поточному році буде таким, що дозволив би експортувати майже вдвічі більше яблука, ніж прогнозується, однак зробити це буде складно внаслідок невідповідності сортів, що вирощуються в Україні, потребам споживачів поза межами Росії та інших країн колишнього СРСР. Іншими проблемами буде невисокий рівень оснащення виробників сучасними оптичними сортувальними лініями відповідної потужності та дефіцит якісної упаковки для яблук. Отже, скоріш за все, значна частина рекордного врожаю яблук в сезоні 2018/19 років потрапить на переробку, де, на жаль для виробників, ціни також залишаються відносно невисокими.

Позитивним моментом можна вважати лише те, що доступні ціни на яблука в поточному сезоні будуть сприяти збільшенню внутрішнього споживання цих фруктів в Україні. При цьому виробники, які мають яблуко високої якості, будуть продавати основну частину продукції на експорт, оскільки внутрішні ціни будуть відносно низькими протягом всього сезону.  Основними напрямками експорту українського яблука будуть країни ЄС, Близький Схід, Беларусь та Південно-Східна Азія.

Нагадаємо, ціни на яблуко в Україні протягом перших днів вересня постійно знижуються.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У США з'явилась нижня білизна для домашніх курей

Про це пише УНН з посиланням на HuffPost Weird News.

Бейкер розповіла, що її пташки могли частенько псувати килим або меблі в будинку. Тож вона власноруч виготовила перші підгузки, що закривають хвіст куркам і не дозволяють їм ходити під себе. Курячий памперс підтримує гумка, а фіксувати його можна за допомогою мотузки, що зав’язується на грудях птаха.

“Всі хотіли дізнатись, де ми їх отримали — і розпочалися замовлення. У мене багато клієнтів, які постійно тримають курчат у будинку, і вони в захваті від підгузок”, — сказав Бейкер.

Підгузки доступні в різних кольорах — “океанічний синій” , “папуговий зелений” та “фіолетова іржа”. Придбати один такий можна за 12.50 доларів на сайті компанії Бейкер Pampered Poultry, де також можна знайти курячі черевики та інші аксесуари для птахів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Зростанню експорту рослинних олій може перешкодити Укрзалізниця — Укроліяпром

Про це повідомили в асоціації «Укроліяпром», пише AgroPortal.

«Українська олія експортується в 124 країн світу з 200. Зокрема, реципієнтами номер один є Індія, Китай і ЄС. Це єдиний ліквідний товар, який продається з України», — повідомили в асоціації.

За прогнозом експертів, до кінця поточного року планується збільшення обсягів виробництва олії до 7,7 млн ​​т, оскільки збільшився збір соняшнику — 14 млн т і ріпаку — 300 тис. т.

«Всередині держави споживається близько 500 тис.т продукції, тому решта піде на експорт», — уточнили в асоціації, зазначивши, що в минулому році було експортовано 5,34 млн т соняшникової олії.

Сумарний дохід України від олійножирової продукції в місяць складає близько $500 млн.

«Однак, існує логістична перешкода на шляху до реалізації плану зі збільшення виробництва і експорту продукції. В «Укрзалізниці» є проблема непрозорості розподілу зерновозів, не вистачає вагонів для перевезення продукції, тому в будь-який момент всі плани можуть зруйнуватися», — відзначають в асоціації.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

ХАРП представить інноваційну продукцію в Китаї

ХАРП продемонструє надійні, необслуговувані і зносостійкі моделі підшипників і вузлів, призначених для різних галузей промисловості та аграрного сектору.

Експозиція буде включати в себе як стандартну продукцію підприємства – кулькові і роликові підшипники для загального машинобудування HARP і автомобільної галузі HARP AUTO з підвищеним терміном служби, так і зразки інноваційних підшипникових вузлів закритого типу для залізничного транспорту з збільшеним міжремонтним пробігом 8 років або 800 000 км – TBU HARP 1520, CRU Duplex, CRB HARP. Прем'єрою на виставці стане підшипник європейського типу WJ/WJP з параметрами 130x240 мм, розрахований на вантажні та пасажирські вагони «простору 1435».

Серед експонентів ХАРП також лінійки корпусних підшипників UC (YAR), ES (YET), EX (YEL) з ущільненнями нового покоління і вузлами на базі даних підшипників, підшипники HARP AGRO з герметичними ущільненнями X-SHIELD і необслуговувані ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Серед учасників заходу – найбільші гравці підшипникового ринку: виробники, дистриб'ютори, міжнародні дилерські мережі. Таким чином, участь ХАРП в найбільшій виставці Азіатсько-Тихоокеанського регіону дозволить харківському підприємству збільшити експортний потенціал і запустити нові інвестиційні проекти, відкривши можливості для розвитку і зміцнення ділових зв'язків з китайськими партнерами.

Запрошуємо відвідати стенд ХАРП на CIBIE 2018: № E236
Підшипники HARP – перевірені рішення для Вас!

Довідка:
Харківський підшипниковий завод  (ХАРП) – провідне в СНД підприємство з виробництва підшипників і підшипникових вузлів для підприємств сільськогосподарського машинобудування, залізничної галузі, транспортного машинобудування і автомобільної промисловості. Продукція заводу поставляється більш ніж в 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора ХАРП – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Східної Європи.

China International Bearing Industry Exhibition проходить з 1990 р. з періодичністю один раз у два роки. На території площею в 55000 кв. м. більше 1000 компаній зі всього світу представлять свою продукцію 60000 відвідувачів і покупців з 50 країн. Організатор виставки – Китайська асоціація підшипникової промисловості (CBIA).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні зростає попит на згущене молоко

Хоча вітчизняні торгові мережі поки не надто збільшили замовлення, багато імпортерів вирішили поповнити запаси консервів, активізувавши закупівлі, повідомляє ІНФАГРО.

Про зростання цін говорити поки рано, але девальвація гривні пішла на користь комбінатам, більшість з яких є експортерами.

Молочно-консервні комбінати, швидше за все, постараються у вересні підняти ціни на свою продукцію, але в основному для внутрішнього ринку.

Про збільшення попиту на згущене молоко свідчить також зростання його виробництва після істотного весняного скорочення. Минулого місяця випуск молочних консервів збільшився ще на 18% до 6,2 тис. т, що майже дорівнює обсягу випуску 2017 року. Це вже непогано, якщо врахувати, що в попередні місяці випуск продукції значно відставав від показників аналогічних періодів минулого року.

Оператори припускають, що в серпні-вересні тренд зростання виробництва консервів збережеться, хоча в цілому по року результати будуть однозначно гірше в порівнянні з 2017 роком.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Український фермер має планувати свої інвестиції на 3-5 років уперед - Гройсман

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, пише Укрінформ.

«У мене мета, щоб ми реально створили механізм підтримки українського фермерства та зростання кількості фермерів по всій Україні. Люди мають впевнено планувати на 3-5 років наперед свої інвестиції. Усе це має значення для української економіки», – сказав Володимир Гройсман.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview