М'ясник Пітер Классен з Рейнланд-Пфальца (Німеччина) винайшов цілих три різновиди напоїв з м'яса і запевняє, що нововведення сподобається всім. Про це пише Зерно.

Рідке м'ясо — це швидкий і поживний перекус для всіх, у кого не вистачає часу пообідати, для водіїв вантажівок, туристів або спортсменів. Пітер Классен планує продавати м'ясовмісні напої в магазинах роздрібної торгівлі, а також на автозаправних станціях.

Близько € 1 млн 55-річний м'ясник інвестував у виробництво м'ясних напоїв. В тиждень буде випускатися 10 тисяч напоїв, а в майбутньому кількість збільшиться до 30 000.

За словами розробника нового продукту, вже укладені договори з виробниками у Франції, Люксембурзі та Бельгії, а також подана заявка на міжнародний патент.

Три роки знадобилося Пітеру Классену, його синові Філіппу і кухареві Стефану Киммелю на розробку унікального продукту. Основна складність полягала в подрібненні м'яса до консистенції подібної напою какао, щоб зовсім не відчувалися волокна. Було проведено близько 100 експериментів, і в результаті вийшло 3 види напоїв: «Стейк», «Бомбейська яловичина» і «Королівська курка».

Для приготування напоїв м'ясо варять у великих казанах з овочами в бульйоні і доводять до пюреподібної консистенції. Потім рідину розливають у пляшки і стерилізують за допомогою температурної обробки. Таким чином, напій в охолодженому вигляді може зберігатися близько року. Розробник вважає, що м'ясний напій можна також використовувати для потреб збройних сил та гуманітарної допомоги.