170513

«Укрньяк» або «бурштин»: в Україні обирають нову назву напою «коньяк»

В Україні почали обговорювати нову назву напою, який зараз називають коньяком. Пропонують понад 30 назв.

Таке голосування опублікував проект «Географічні зазначення в Україні», який фінансує ЄС.

Так, за Угодою про асоціацію з ЄС, Україна має до 2026 року відмовитись від захищеного географічного зазначення «коньяк» для власного продукту.

Замість цього терміну має вживатися інший, який буде поширюватись на українську продукцію, або просто «бренді».

Серед варіантів пропонують укрньяк, к’янок чи каннук та інші.

Джерело: zik.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні подорожчають крупи

Про це в коментарі ГолосUA повідомив директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

«В Україні на 15% подорожчає гречка, так як вона падала в ціні весь 2018 рік. Якщо перекриють постачання російської гречки, то ми побачимо зростання ціна на 30-40%»,- сказав О. Дорошенко.

Експерт зазначив, що будуть дорожчати найдешевші крупи - перловка, манка, ячна та кукурудзяна крупа. Всі крупи, які по країні в середньому обійдуться до 12 гривень за кг.

«Вони можуть подорожчати на 20% через зростання цін на картоплю. Крупи - найдешевший його замінник. Ціна на рис особливо підвищуватися не буде. Найімовірніше, що буде дешевшати пшонка, вона зараз коштує так дорого, як рис»,- резюмував О. Дорошенко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українці підсіли на авокадо: імпорт побив історичний рекорд

Аналітики EastFruit відзначають різке зростання імпорту авокадо в Україну в 2018 році. За 11 місяців обсяги імпорту авокадо в Україну подвоїлися і вже побили історичний рекорд імпорту. За підсумками року в Україну буде ввезено більше 4 тис. тонн авокадо, що в два рази перевищить обсяг імпорту в 2017 році.

Представники оптової торгівлі вважають, що мода на здоровий спосіб життя у сукупністю зі зростанням доходів населення в 2018 році стали двома визначальними чинниками зростання імпорту і споживання авокадо. Адже авокадо не є дешевим продуктом і в Україні продається в середньому за ціною близько 300 грн/кг (зазвичай поштучно), а зелений авокадо – в середньому вдвічі дешевше.

На думку дієтологів, авокадо є одним з найбільш цінних продуктів, оскільки він містить майже повний набір необхідних вітамінів і мінералів, а також корисні жири і клітковину. Найбільш відома властивість авокадо знижувати рівень холестерину в крові і сприяти кращому засвоєнню корисних речовин з інших фруктів. Тому його часто рекомендують людям з проблемами серцево-судинної системи.

Головними постачальниками авокадо в Україну є ПАР, Перу, Ізраїль і Кенія, на які припадає близько 92% всього обсягу імпорту. Суттєві обсяги постачають також Мексика, Іспанія і Чилі. Найбільший приріст імпорту авокадо стався з ПАР і Мексики.

На сьогоднішній день в середньому один житель України споживає менше 100 гр. авокадо в рік або менше одного плоду в рік. Тому, за умови подальшого зростання доходів населення, імпорт авокадо в найближчі 3-4 роки може подвоїтися.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українські фрукти скоро з’являться на малайзійських ринках

Дипломат відзначив розвиток відносин країн на всіх рівнях, пише uatv.ua.

“У 2017 році показники товарообігу між країнами досягли цифри 210 мільйонів доларів. Ми намагаємося активно просувати нашу співпрацю для збільшення цього показника. У червні 2018 року в Україну прибули представники Національного агентства зі сприяння торгівлі (Matrade), а раніше нашу країну відвідала група українських підприємців , щоб більше дізнатися про економічні можливості співпраці. Ми бачимо позитивні результати цих візитів! Наприклад, те, що найближчим часом українські фрукти з’являться на малайзійських ринках, адже Україна – один із найбільших сільськогосподарських виробників у Європі”, – сказав посол Малайзії в Україні.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Інтенсивний яблучний сад на другий рік дає 10-20 т яблук з гектара

Про це в інтерв’ю zerno-ua розповів Микола Олійник, керівник господарства «Яблуневий сад», що на Черкащині.

«20 тонн яблук – це 20 000 кілограмів. Беремо 5 грн/кг за середню відпускну ціну. 100 тис грн. коштує гектар закладки такого саду. Ми на другий рік повертаємо затрати. 120% рентабельність», — рахує він.

Олійник має 5,25 гектарів насаджень, в тому числі плодоносний сад на карликових підщепах, плодорозсадник, маточник. Вирощує інтенсивні низькорослі сорти. Основна товарна продукція — Голден Делішес, Джонаголд, Ред Делішес, Айдаред, Дельбарестівале, Еліза, Ренет Симиренка, Чемпіон та Гала.

«Середня врожайність яблук на Україні досі була 19 тонн. Ми знімаємо 40-45 тонн з гектара. Голландської Ерлі Квін 60 тонн з гектара на третій рік після посадки зняли», — згадує Олійник. І додає, що ранній Ерлі Квін – один з найкращих клонів Джонаголда. Але дорогий: одна брунечка в Голландії коштує 40 центів. Щоб привезти в Україну, треба купити ліцензію. Господарство завезло його за контрактом без права розмножувати.

Олійник розповідає, що при інтенсивному садівництві схема посадки передбачає отримати максимум урожайності з мінімальної площі землі. Тому, наприклад, Чемпіон висаджують в ряду через кожні 80 см.

Велике дерево накрило би площу в 6 метрів навколо себе. Але доглядати за таким проблематично, як і знормувати врожай. На противагу цьому, в інтенсивному саді можна зірвати зайві яблука, інші дорощувати.

Джерело: agro.guide

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні з’явилася чорна горілка

Як повідомляє компанія, півлітрова пляшка в мережевих магазинах коштуватиме 100 грн. Випускається продукт на лікеро-горілчаному заводі в смт Малинівка Харківської області, пише agro.guide.

Світовим аналогом української чорної горілки є британська Blavod . Чорний колір такого напою досягається харчовою витяжкою на основі екстракту акації Катехі, яка росте в Південній Азії та Центральній Америці. При цьому за своїми органолептичними показниками він нічим не відрізняється від традиційної горілки.

Горілку Blavod у 1996 р. винайшов Марк Дорман. Він першим придумав, як зберегти традиційний смак і запах та надати напою незвичайного кольору. При цьому рідина не мала бути мутною чи фарбувати ротову порожнину.

Зараз Blavod вживають самостійно або у складі коктейлів. Наприклад, суміш чорної горілки та апельсинового соку дає зеленуватий колір напою. Якщо її змішати з водою, то можна отримати сріблястий, а з журавлиновим соком — пурпуровий колір.

Популярність британського напою призвела до появи аналогів в інших країнах. В Чехії випустили Fruko Schulz, темний колір якій дають гумінові речовини. В Італії виготовляють Black Forty. А ще є французько-грузинська Eristoff Black на екстракті лісових ягід.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview