182818
178171

Унікальна фотосесія домашніх тварин

Теґи: 

Професійний фотограф Роб МакІнніс (Rob MacInnis) звернувся до цікавого портретного напрямку: він робить приголомшливої краси знімки, на яких в якості моделей виступають... тварини. Затребуваність даного фотопроекту говорить про те, що майстри візуального мистецтва продовжують вести активний пошук нових тем і форм, пише Зерно.

МакІнніс звернув увагу на тих тварин, яких ми з вами можемо запросто зустріти на фермі. Це спроба заглянути в очі самій природі. І звичайно ж, роботи фотохудожника — це данина поваги друзям нашим меншим, які годують та зігрівають нас. І часто, ціною власного життя.Масло масляне (Інфографіка)

Якою є світова картина виробництва олії і які особливості розповсюдження цього продукту серед споживачів та переробників - AgroReview дізналися на міжнародному семінарі "Пальмова олія. Сучасні технології виробництва здорової їжі". Місце України у виробництві олії загалом і пальмової зокрема, оцінка експорту, імпорту і реекспорту вітчизняних потужностей - у чітких даних інфографіки.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Як налаштоване виробництво індичини в Німеччині (Інфографіка)

Йоахім Хольц, директор компанії Kartzfehn, поділився із AgroReview досвідом, як напрямок індиківництва представлений у Німеччині. Зокрема, експерт зазначив, що конкурентоздатність німецьких виробників індичини в Європі обумовлена цілою низкою факторів: ціною на готовий продукт, пакетом потужностей, інноваціями в технологіях та управління, а також гарними технічним та біологічними показниками.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

 

Ваш вибір 'Цікаво'.


Картина маслом: семінар, присвячений пальмовій олії

Наразі в готелі Hilton відбувається міжнародний семінар "Пальмова олія: сучасні технології виробництва здорового їжі", в рамках якого розглядаються тенденції світового ринку рослинної олії та застосування пальмової олії у харчовій промисловості.

У коло означених питань увійшли такі важливі теми:

  • Огляд світового ринку рослинної олії;
  • Світовий ринок пальмової олії;
  • Ринок пальмової олії України та країн СНД;
  • Масложировий комплекс України з огляду на використання тропічної олії;
  • Застосування пальмової олії у виготовленні сирних продуктів.
  • Потенціал України у реекспорті пальмової олії до країн Східної Європи.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Подобається'.


Індиківництво: прогнози експерта (Інфографіка)

Голова Спілки птахівників України Сергій Карпенко прогнозує, що у 2025 році світове виробництво м'яса птиці всіх видів виросте на 16% в порівнянні із середнім об'ємом виробництва в 2013-15 роках. При цьому в Україні вже спостерігається ріст промислового виробництва м’яса птиці, яке збільшилося з 2005 по 2016 роки у 3 рази. Це говорить про гарні перспективи розвитку напряму індиківництва в Україні на найближчі роки. Сьогодні індичкою займається всього біля 20 підприємств, перші 10 з яких дають 97 % ринку м’яса індички.

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview

Ваш вибір 'Цікаво'.


Найякісніше молоко українцям: «АВМ рекомендує» (ФОТО)

Повернення довіри споживача до молокопродуктів на полицях магазинів, а виробників і переробників — до кооперації у молочному секторі стало завданням прес-туру «Тернопільським молокозаводом». За підтримки Асоціації виробників молока, спільно з ФАО та ЄБРР, молочарі та переробники об’єднали свої зусилля для створення продукції під знаком якості «АВМ рекомендує». 

Дар'я Анастасьєва

Ексклюзивно для AgroReview