Мови

Уряд схвалив переведення документації Держземкадастру на технологію Blockchain

21 червня 18:24
Blockchain - це спосіб зберігання даних або цифрової реєстрації транзакцій, угод, контрактів. При його використанні цифрові записи об'єднуються в "блоки", які потім зв'язуються криптографично і хронологічно в "ланцюжок" за допомогою складних математичних алгоритмів

Поділитися

Кабінет Міністрів схвалив переведення ведення Державного земельного кадастру на технології захисту інформації Blockchain. Відповідне рішення було прийняте на засіданні Кабміну в середу, 21 червня.

Раніше повідомлялося про те, що Кабінет Міністрів схвалив впровадження системи зберігання та захисту даних Blockchain в роботі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та системи електронних торгів арештованим майном.

Нагадаємо, що Blockchain - це спосіб зберігання даних або цифрової реєстру транзакцій, угод, контрактів. При його використанні цифрові записи об'єднуються в "блоки", які потім зв'язуються криптографически і хронологічно в "ланцюжок" за допомогою складних математичних алгоритмів. Процес шифрування, відомий як хешування, виконується великою кількістю різних комп'ютерів працюють в одній мережі.

Автор матеріалу: 
Agro Review
Загрузка...