В Києві проходить діловий сніданок аграріїв з журналістами

06 лип 10:27
За сніданком обговорюється багатоукладність АПК України в ситуації, яка склалась на сьогоднішній день

Поділитися

Согодні, 06 липня, в Києві проходить діловий сніданок, на якому присутні представники агросфери країни. Про це повідомляє з місця події кореспондент AgroReview.

Зокрема, на сніданок запрошені: Леонід Козаченко, Президент Української аграрної конфедерації (УАК), Народний депутат України, голова «Аграрного об’єднання» в ВРУ та Вадим Бодаєв , віце-президент агрокомпанії AgroGeneration.

За сніданком обговорюється багатоукладність АПК України в ситуації, яка склалась на сьогоднішній день.

Як відомо, з переходом аграрного сектора України до господарювання в ринкових умовах та формування багатоукладної економіки постало питання співіснування великого та малого агробізнесу.

Акценти які сьогодні розставляє уряд, спричиняють цілий ряд суперечок між великими агрокомпаніями і  малими, середніми  формами господарювання.

Учасники сніданку  мають намір спільно знайти відповідь на наступні питання: На яку підтримку варто очікувати з боку держави всім гравцям? Чому умови ведення бізнесу так різняться для великих та малих агрофірм? Чи можуть в даних  умовах існувати рівні ринкові відносини? Що потрібно зробити аби знайти оптимальний вихід для всіх форм власності? Які кроки пропонують фахівці для прискорення розвитку реформ АПК?

Автор матеріалу: 
Agro Review
Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на Facebook-сторінці AgroReview
Загрузка...