В Україні через використання агрохімікатів гинуть бджоли та корови

Про це повідомив голова Спілки пасічників України, екс-нардеп Володимир Стретович, пише agrarii-razom.com.ua.

 «Протягом останнього місяця, коли почався активний ріст сільськогосподарських рослин, землероби почали використовувати для обробки полів незареєстровані препарати, які шкодять бджолам. В окремих регіонах уже полягли корови. Є навіть інформація про людські жертви через використання агрохімікатів», — нарікає Володимир Стретович.

Голова Спілки пасічників каже, що така ситуація є неприйнятною у час, коли є все для сповіщення бджолярів. Фермери завжди можуть інформувати людей про майбутні обробки за допомогою мережі інтернет, телефонних дзвінків чи навіть СМС-повідомлень. Але поки дієвого діалогу між фермерами і пасічниками в Україні немає.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Ветеран АТО відкрив свою ферму, де вирощує і фарширує равликів

Колишній керівник будівельної компанії і учасник АТО Костянтин Касич після повернення із зони бойових дій вирішив зайнятися абсолютно новою для себе справою і в 2015 році заснував в м Буча під Києвом равликову ферму «Равлик Ельф», пише agroday.com.ua.

На ідею для бізнесу наштовхнула знайома, яка тримала вдома в якості домашніх улюбленців ахатинів. Тепер вона — партнер по бізнесу.

Інформацію, в основному, довелося черпати з інтернету. Українські фермери, що займаються подібним бізнесом, на контакт з Касичем йшли неохоче. У цілому, таких ферм в Україні близько десятка, але тих, хто займається не тільки вирощуванням, а й переробкою, бізнесмен серед співвітчизників не зустрічав.

«Равликовий бізнес для України явище нове, воно розвивається. Ця ніша не зайнята. Але люди хочуть заробити відразу і багато. Без урахування витрат на відкриття ТОВ, отримання дозволів, я витратив 20 тис. грн. Це на равликів і їх харчування», — говорить Касич.

За словами бізнесмена, у світі вважається, що равликовий бізнес — для ледачих. Насправді ж, роботи в ньому достатньо. За равликами потрібно доглядати, їх потрібно годувати, перебирати, чистити … Роботи вистачає і йому, і співвласниці бізнесу, і дружині, і колишнім колегам по зброї. Зізнається, іноді хочеться все кинути, але він любить свою справу, тому це бажання швидко проходить.

До розміру, коли з равликів можна вже щось готувати, вони доростає за півтора-два роки.

Касич вибрав для розведення виноградних равликів і ахатинів, яких можна утримувати вдома і, яких використовують в медичних цілях.

В основному ж, вирощені на фермі равлики йдуть на приготування делікатесів і основним серед них є ескарго, який можна спробувати прямо на фермі. Також тут можуть почастувати супом з равликів і найближчим часом з’явиться паштет.

«Порція з 12 штук у нас коштує 200 грн, в ресторані — 400 грн. Це дорогий продукт. Кілограм приготованих равликів коштує від 1,5 тис. грн. З них можна готувати не тільки салати і супи, — можна експериментувати», — говорить фермер.

Крім того, на фермі проводять майстер-класи з приготування равликів і проводять екскурсії. Для учасників бойових дій діють знижки, а для дітей, дружин загиблих — вхід безкоштовний.

Головною мотивацією в бізнесі для Касича є страх бездіяльності.

«Якщо я не буду займатися справами, мене знову захоплять думки про війну», — говорить він. Найкращими ліками від цього, на його думку, є бізнес.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українці не мають змогу споживати органічну продукцію

Теґи: 

Про це розповів гендиректор ТОВ "Ріттер Біо Агро" та ТОВ "Дедденс Агро" Віктор Щербачук,  пише propozitsiya.com.

"Попит на органічну продукцію є. Я почав вирощувати її у 2013 році. Зрозумів, що малину, полуницю, нут, цукровий буряк реально виростити і без хімії. Ми дійшли до того, що розробили урожайність не нижчу за хімічну. З гектара збираємо 5 тонн пшениці, 7 тонн кукурудзи, 2 тонни льону, 5-7 тонн вівса", - каже Віктор Щербачук.

Проте фермери, які хочуть вирощувати натуральне, залишені напризволяще.
"У Німеччині на 1 га дають 400 євро дотацій від держави, Китай виділив цілий острів на вирощування такої продукції і на гектар по 50 тисяч доларів дотацій. В Україні на початку розвитку нашого підприємства ми втратили 150 тисяч гривень євро, бо довгоносик поїв увесь засіяний буряк. Але в таких випадках важливо не зупинятися. У перспективі плануємо збирати 50 тонн буряка з гектара", - додав він.
Органіку за кордоном можна продавати у 5 разів дорожче.

"Знаю, що одна українська компанія вже продає молочні продукти у Дубаї. Що стосується карпатського регіону, то тут у більшості вирощують продукти екологічно чистими, але продають як звичайні і на цьому втрачають".
Для розвитку бізнесу на вирощуванні органічної продукції у Карпатах радить об'єднатися дрібним підприємцям. А з боку держави має бути створений єдині органи сертифікації і контролю.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Вартість оренди української землі продовжує зростати

Про що повідомили у Мінагрополітики з посиланням на дані Держгеокадастру, пише agro-business.com.ua.

Так, стартова річна оренда землі на земельних торгах за перші чотири місяці 2018 року була визначена на рівні 8,29% від нормативної грошової оцінки земель або близько 18 891,52 тисячі гривень.

Загалом за чотири місяці 2018-го Держгеокадастр на земельних торгах продав 639 прав оренди на землю сільськогосподарського призначення. Загальна площа цих ділянок складає 14,53 тисячі гектарів.
Найбільш активно торгувалися за землю на Тернопільщині (74 ділянки площею 858,22 гектари), на Сумщині (69 ділянок площею 2 087,04 гектари) та на Чернігівщині (57 ділянок площею 2 116,93 гектари).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні значний дефіцит агрономів

Про це повідомила директор Аграрної консалтингової групи Ліна Доценко, інформує 1NEWS.

На сьогоднішній день в Україні будь-яка кваліфікована професія – дефіцит, заявила Л. Доценко.

«Сьогодні в нашій країні відчувається гострий дефіцит агрономів, в аграрних компаніях зараз величезна проблема з агрономами», – підкреслила Л. Доценко.

Експерт додала, що аграрний сектор за роки незалежності дуже сильно піднявся, в рази, однак, на жаль, в Україні є величезний дефіцит агрономів.

Взагалі, у нас зараз спостерігається дефіцит будь-якої кваліфікованої робочої сили. Це проблема. Наприклад, для того, щоб до нас в компанію взяти людину, нам довелося чотири місяці проводити інтерв’ю кожен день. При цьому наші вузи, які щороку випускають фахівців для аграрного сектору, на жаль, випускають дуже слабо підготовлених людей», – пояснила Л. Доценко.

На думку експерта, наші університети абсолютно відірвані від українського аграрного бізнесу, і від світової науки. Вони взагалі не беруть участь у різних світових дослідженнях. У них старі підручники, викладачі, які ніде не бувають.

«Подивіться, на будь-якій серйозній міжнародній агрономічній конференції немає жодного українця», – підсумувала Л. Доценко.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українцям не вистачає грошей на фрукти і ягоди

Населення України споживає недостатньо плодів та ягід у порівнянні з раціональними нормами. Так, у 2017 році зерняткових плодів було придбано 28,2 кг на людину, зокрема, яблук - 22 кг. Хоча раціональна норма споживання яблук - 50 кг у рік.

Кісточкових фруктів у минулому році в Україні було придбано 11,1 кг на людину (норма - 16 кг), ягід - 2,5 кг (норма - 4 кг).

У 2018 році очікується незначне підвищення попиту на плоди і ягоди. Відставання України від західних країн за рівнем споживання плодів і ягід пояснюється не тільки культурою харчування, але і низькою платоспроможністю населення.

Споживання плодів та ягід в Україні, кг на людину/рік:

Високі температури призводять до стрімкого зростання поставок абрикосів на ринок, у результаті чого на даний момент пропозиція цієї продукції помітно перевищує попит. Крім того, тиск на ціни чинить досить велика пропозиція більш дешевих фруктів з господарств населення. Таким чином, вже сьогодні фермери незадоволені рівнем цін. Більше того, вони не виключають, що при такій ціновій динаміці вони можуть відмовитися від збору частини врожаю, враховуючи високі витрати на робочу силу, повідомляє UBR

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview