178171
182818

В Україні дорожчають томати

Тільки з початку поточного тижня ця продукція в Україні подорожчала на 23-33%. Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА), пише landlord.ua.

«Вже сьогодні господарства ведуть відвантаження томату на внутрішній ринок по 16-18 грн/кг ($0,57-0,64 за кг) в залежності від якості та обсягу партії. Експортні ціні на цю продукцію тим часом сягають 18-20 грн/кг ($0,64-0,71 за кг). Для порівняння, минулого тижня виробникам не вдавалося продавати томати закритого ґрунту дорожче, ніж 15 грн/кг ($0,53 за кг)», — йдеться у повідомленні.

За словами представників тепличних господарств, більша частку експортного об’єму відправляється на ринок Білорусі. Крім того, український томат почали закуповувати і імпортери з Польщі, які за рахунок продукції з України намагаються покрити нестачу власного томату на польському ринку.

Зазначається, що наразі ціни на тепличний томат в Україні вже в середньому в 1,5 вищі, ніж на початку вересня 2017 году. Втім, аналітики УПОА відмічають, що зниження експортного попиту на цю продукцію може призвести до досить стрімкого здешевлення, адже в такому разі увесь обсяг господарства повинні будуть переорієнтувати на внутрішній ринок.

Ваш вибір 'Подобається'.


Фермер з Полісся вирощує велетенські органічні кавуни

За цей час він досконало оволодів секретами вирощування баштанних. Оскільки до вибору сортів ставиться прискіпливо, каже, що немає жодного року, коли кавуни не вродили б. Про це повідомляє SuperAgronom.com.

«Херсонські нам не підходять. Адаптовую сорти для умов Полісся. На цей час у мене є кавун–кабачок до півметра довжиною, білий медовий овальний, білий медовий круглий — ​усього шість сортів. Вирощую тільки ранні та середньостиглі. Для пізньостиглих у наших умовах не вистачає тепла», — ​розповідає Василь Гурський.
На зиму господар удобрює поле гноєм, навесні посіви кавунів удобрює деревним попелом і зрошує теплою водою.

«У середині квітня висіваємо під плівку. Тоді ж частину садимо розсадою, яку вирощуємо заздалегідь. Аж до червня тримаємо накритими, поки не починають плестися і цвісти. Тоді відкриваємо. Головне при вирощуванні кавунів — ​зловити перше тепло. ​Вони розвиваються при температурі 28-30ºС», — ​наголошує фермер.

За його словами, кавун любить дерново-підзолисті і зв’язно-піщані ґрунти. На глині кавуни не дуже ростуть, бо вона тримає багато вологи, а від цього загниває коренева система, починається фітофтора.

Посівний матеріал з плантації Василя Гурського користується попитом в Україні, насіння кавунів волинський фермер поставляє в 14 областей України.

Ваш вибір 'Цікаво'.


"В Україні корову можуть занести у Червону книгу" - про скорочення експорту яловичини

Про це повідомила заступник генерального директора з загальних питань групи компаній «Укрлендфармінг» Ірина Новікова, пише УНІАН.

«Масове вивезення худоби викликало дефіцит великої рогатої худоби у багатьох регіонах України. У даних умовах зростає собівартість і відповідно ціна на м'ясо яловичини», - сказала Новикова.

При цьому, за її словами, імпортери цієї продукції мають більш вигідні пропозиції за ціною з інших країн, таких як Бразилія, Аргентина, Білорусь, і тому зменшують імпорт м'яса від українських виробників.

«На жаль, Україна перестає бути одним із лідерів з експорту охолодженого і замороженого м'яса яловичини в світі. Досить згадати 1980-ті роки, коли в Україні налічувалося понад 27 млн голів ВРХ. Сьогодні ж цифри менше в 10 разів, і це вже дуже реальне майбутнє, коли корову занесуть до Червоної книги України», - підкреслила Новікова.

Крім того, на скорочення експорту значно вплинула переорієнтація світових ринків на імпорт великої рогатої худоби в живій вазі, зазначила заступник директора.

У підсумку, проблеми з експортом не обійшли і підприємства м'ясопереробки групи компаній «Укрлендфармінг».

«У минулому році було експортовано 2,3 тонн м'яса яловичини, до кінця 2018 року обсяг експорту не перевищує 1,5 тонн», - повідомила Новікова.

Згідно з даними Державної фіскальної служби, у 2017 році Україна експортувала 41,8 тис. тонн яловичини. При цьому, експорт мороженої яловичини склав 29,5 тис. тонн, а свіжої та охолодженої - 12,3 тис. тонн.

За сім місяців 2018 року Україна експортувала 16,9 тис. тонн свіжої та охолодженої яловичини.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Яка вартість картоплі на українських ринках

Як відзначають аналітики «АПК-Інформ: овочі і фрукти», основною причиною такої тенденції послужили масові збиральні роботи в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок. 

В результаті сьогодні українським господарствам вдається відвантажувати дану продукцію в середньому на 16% дешевше, ніж в кінці минулого тижня.

За даними щоденного моніторингу проекту, на сьогоднішній день в основних регіонах виробництва ціни на картоплю варіюються в межах 2,5-4 грн/кг (0,09-0,14 $/кг). Нагадаємо, що тижнем раніше угоди в даному сегменті полягали по 3-4 грн/кг (0,11-0,14 $/кг).

Відзначимо, що на даний момент ціни на картоплю на ринку України відповідають цінам першого тижня вересня 2017 року. Однак більшість великих гравців ринку впевнені, що ціни на картоплю будуть знижуватися і далі.

Ваш вибір 'Подобається'.


ТОП-10 брендів кави в Україні

Хоча українці все ще віддають перевагу розчинній каві, попит на зернову зростає дуже динамічно, пише pro-consulting.ua.

Його темп найвищий в Європі. І це не дивно, так як рівень споживання натуральної кави на одного жителя у нас в рази нижчий за європейські показників. Так, якщо українець випиває в середньому 3 кг меленої кави, то італієць - 5,5 кг, а швед або фін - 12,4 кг. Так що нам ще є куди рости.

Криза, що почалася в 2014 році, не сильно загальмувала зростання споживання кави, вона більше сприяла зміщення переваг покупців з сторону більш дешевих торгових марок. З початком деякого відновлення купівельної спроможності населення підвищився і попит на даний напій в середній і високій цінових категоріях.

Позитивно позначилися на розвитку ринку кави в Україні укладання договорів про вільні поставки з провідними країнами-виробниками - В'єтнамом і Бразилією, а також вступ в дію угоди про асоціацію з ЄС.

Найбільшими експортерами кави в нашій країні в минулому році були В'єтнам, Польща, Індія та Італія. Разом ці країни поставили 57,3% імпортної кави. Причому серед поточних постачальників успішно розчинилася частка Росії, яка в 2013 році була найбільшою - 18,4% від усього обсягу імпорту.

Найпопулярнішими ТМ в сегменті зернової кави на сьогоднішній день в Україні є Lavazza, Jacobs і Кава зі Львова.

https://pro-consulting.ua/uploads/files/Press%20centr/Inform-digest/analiz-rinku-kavi-4.bmp

При виборі конкретного виду кави, покупці в Україні орієнтуються спочатку на свої смакові уподобання, а потім - на країну-виробника, репутацію бренду і ціну. Останнім часом зміцнюються позиції кави як елемента швидкого харчування. Його все частіше купують в міських фастфудах на винос. Для кавових гурманів активно відкриваються авторські заклади, де практикуються особливі методи обсмаження і приготування напою, за які клієнти готові платити більше.

Збільшення фінансового добробуту наших співвітчизників буде сприяти зростанню попиту на каву в Україні, причому, чим більш заможними ставатимуть українці, тим більше вони будуть купувати якісні та дорогі сорти. Очікується подальше зростання споживання меленої кави і зниження частки споживання розчинної, яке сприяє розвитку кавової культури в країні.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Українські виробники відмовляться від назви "коньяк"

Про це йдеться у спільному коментарі виробників коньячної продукції, що надійшов до редакції "Європейської правди" у відповідь на статтю "Конфлікт, настояний на коньяку".

Представники ключових компаній-виробників коньяку стверджують, що вже розпочали роботу над створенням та введенням в обіг нової назви, що має замінити "коньяк України". Відмова від останньої назви із 2026 року є одним із зобов’язань України згідно з Угодою про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, у статті  йшлося про оновлені Правила виробництва коньяків України, які викликали занепокоєння ЄС. Зокрема, в ЄС звернули увагу, що за цим документом в уряді припускають можливість використання назви "коньяк" для української продукції після 2025 року. У Мінагро заперечують такий намір, пояснюючи, що планують змінити власний наказ згодом, коли буде обрана назва на заміну терміну "коньяк".

У листі-коментарі щодо даної проблеми виробники коньяку запевнили, що виконають вимогу Угоди щодо зміни назви.

"Ми, безумовно, готові виконати всі вимоги, які передбачені в рамках Угоди про асоціацію. Навіть (попри те, що) допускаємо, що для нас це загрожує можливим падінням прибутку. Розуміючи, що інтереси країни важливіші за інтереси бізнесу, ми будемо готові прийняти нову назву для коньяку, коли закінчиться термін перехідного періоду", - наводиться заява директора Одеського коньячного заводу Едуарда Городецького.

Надається також пояснення профільної асоціації про те, що роботу над створенням та введенням в обіг нової назви для "коньяку України" вже розпочато, у ній бере участь проект ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні".

Українські виробники коньячної продукції водночас занепокоєні, що критика нових правил з боку ЄС може бути використана для блокування ключової норми нових Правил – встановлення мінімальної частки спиртів вітчизняного виробництва для брендування продукції, як "коньяк України". Зазначимо, що така вимога не суперечить Угоді про асоціацію.

"Яку б назву в майбутньому не мав "коньяк України" як національний продукт, він повинен містити в собі вітчизняну сировину, як в усіх виноробних країнах світу,  в тому числі і в країнах Євросоюзу", - йдеться в коментарі галузевої асоціації. Там також послалися на норму про те, в разі реєстрації нової назви коньяку як "географічного зазначення" вміст української сировини в ньому має бути не меншим за 85%.