178171
182818

В Україні побудували найбільший завод з виробництва пластівців

Агропромислова група Agricon Group закінчила будівництво заводу з виготовлення пластівців ТМ "Добродія", пише delo.ua.

Виробничий комплекс по виготовленню пластівців зернових культур і продуктів на їх основі розташоване у Чернігівській області. Потужність виробництва 1000 тонн в місяць.

На заводі проходять всі етапи виробництва пластівців: очищення і лущення вівса, лущення і шліфування пшениці, ячменю, жита, гідротермічна обробка, нарізка, прокатка і фасування в різні види упаковки.

У лютому 2018 підприємство отримало сертифікат відповідності згідно з вимогами схеми сертифікації FSSC 22000 на систему якості та безпеки харчової продукції. На заводі встановлено обладнання компанії Buhler. А планова кількість робочих місць становить близько 100 чоловік.

Загальна вартість проекту — близько 200 млн грн.

Agricom Group спеціалізується на виробництві і дистрибуції продуктів харчування з зернових культур, об'єднує сільськогосподарські, переробні й торговельні підприємства. Група опрацьовує 40 тис. га в Рівненській, Чернігівській та Луганській областях. Потужності по зберіганню на 63 тис. тонн представлені двома елеваторними комплексами на території Білокуракинського та Чернігівського кластерів.

Ваш вибір 'Подобається'.


Бельгійський фермер знищив скіфські кургани на Черкащині

Про це пише kurkul.com.

Ще у 2013 р. ТОВ «Гранекс Черкаси» уклало договір з державним органом охорони культурної спадщини на використання земель загальною площею 18 га, розташованих в адміністративних межах Деньгівської сільської ради. У межах зазначеної земельної ділянки знаходилися 12 курганів, територію яких заборонено використовувати для сільськогосподарських потреб. Компанія-орендар зобов’язалася виключити їх з орних земель та залужити.

Проте, перевірка державного органу охорони культурної спадщини встановила, що вимоги памʼяткоохоронного договору орендар не виконує. Кургани піддаються сільськогосподарському обробітку. Внаслідок зазначених дій розорані насипи 10 курганів. Державі завдано збитків більше ніж на 30 млн грн.

Як повідомила депутат Черкаської обласної ради Валентина Коваленко, головне управління нацполіції вже здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного незаконного знищення об’єктів культурної спадщини службовими особами ТОВ «Гранекс-Черкаси».На Херсонщині великий виробник молока перейшов на сонячну енергію

Компанія нещодавно встановила сонячні батареї, за допомогою яких буде економити значні суми на електроенергії, при цьому не завдаючи шкоди екології, йдеться в повідомленні «Асоціації виробників молока», пише agroportal.ua

Як зазначається, на Херсонщині, де знаходиться ТОВ «ТД «Долинське», переважно сонячно і спекотно. Це в свою чергу спонукало керівництво компанії ввести в господарстві альтернативні джерела електроенергії, які залежать від сонця.

«На сьогоднішній день можна виділити велике наше досягнення — запустили власну електростанцію. Сонячні батареї встановили на дахах корівників. Це дуже зручно, оскільки не довелося створювати додаткових об'єктів для установки батарей. Зараз є дві сонячні підстанції потужністю 2 мвт», — розповів директор ТОВ «ТД «Долинське» Володимир Хвостов.

 

Довідка: ТОВ «ТД «Долинське» — це сучасне господарство, яке є одним з лідерів молочної галузі в Україні. Налічує 1365 голів дійного.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Голландці вирощуватимуть високоякісну насіннєву картоплю в Україні

Теґи: 

Про те, як на вітчизняних ґрунтах розводять елітну, впізнавану у 80 країнах світу картоплю, виданню Latifundist.com розповів Микола Гордійчук, засновник компанії «Агріко Україна», пише superagronom.com.

«Агріко Україна» є єдиним офіційним представником кооперативу AGRICO в Україні. Компанія спеціалізується на розмноженні насіннєвої картоплі, імпортованої з Голландії.

У реєстрі компанії наразі налічується близько 22 сортів, проте флагманами є 5-7 з них. У їх числі — найбільш ранній сорт, який є в Україні, — Рів'єра. Урожай достигає через 45 днів після сходів отримуємо. Через 10 днів після неї дозріває сорт Імпала, потім — Арізона. Останнім часом «Агріко Україна» рухається у напрямку виробництва ранніх сорт столової картоплі. Окремі сорти вирощують для виробництва чіпсів та крохмалю.  

У користуванні «Агріко Україна» перебуває 600 га земель, окрім картоплі, вирощують сою, пшеницю та інші зернові, проте основний акцент роблять все ж на картоплі. За словами Миколи Гордійчука, ніша виробництва насіннєвої картоплі в Україні не заповнена повністю, у свою чергу «Агріко Україна» у цьому сегменті займає лідируючі позиції.

«Ми імпортуємо голландське насіння. Чому саме? Справа в тому, що Голландія — країна, яка омивається морями. Там дуже хороший клімат для виробництва якісної насіннєвої картоплі, низьке вірусне навантаження на культуру», — ділиться засновник «Агріко Україна».

Не обходить і без труднощів. За словами Миколи Гордійчука, проблемою на сьогодні є брак висококваліфікованих агрономів. Окрім цього, через застаріле обладнання та техніку, багато виробників переорієнтовуються на вирощування інакших культур. Попри це, світові потреби у картоплі з кожним роком зростають, потреби у якісному посадковому матеріалі наразі ще вищи.

Ваш вибір 'Подобається'.


На Київщині відкриють борошномельний комплекс

Про це журналу The Ukrainian Farmer розповів комерційний директор Grain Alliance Таір Мусаєв,  пише AgroTimes.

За його словами, комплекс будували не з нуля, а на місці будівель колишнього комбікормового заводу.

Номінальна добова потужність заводу з перероблення становитиме 200 тонн.

«І хоча ми створили певний запас для введення в експлуатацію виробництва вже навесні – у квітні-травні, на повну воно запрацює лише з початком наступного сезону й надходженням зерна нового врожаю», – зауважив Таір Мусаєв.

 

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


НАБУ взялось за ДПКЗУ

Також, за повідомленням прес-служби НАБУ, розшукується бізнесмен російського походження, Олексій Федоричев. Обидва підозрюються у завданні збитків корпорації.

Відповідно до повідомлення на сайті МВС, Вовчуку інкримінують зловживання владою, порушення закону за ч.2 статті 364 та одержання хабара за ч.4 статті 368.

Олексій Федоричев, який є громадянином Угорщини, уродженцем Красногорська Російської Федерації, а проживає у Монако, підозрюється у даванні хабара, ч.3 статті 369; шахрайстві – ч.4 статті 190 та відмиванні коштів – ч.3 статті 209 Карного кодексу України.

Ваш вибір 'Цікаво'.