178171

В Україні рівень радіоактивного забруднення молока перевищує безпечний ліміт в кілька разів

Про це пише Independent з посиланням на результати дослідження вчених Університету Ексетера (Великобританія) та Українського інституту сільськогосподарської радіології, пише Фокус.

Вчені відбирали коров'яче молоко з приватних ферм і будинків у Рівненській області, приблизно в 125 милях від Чорнобильської атомної електростанції.

Вони виявили наявність радіоактивного цезію в молоці понад безпечного для дорослих рівня в 100 беккерелів на літр (Бк/л) у 6 з 14 досліджених поселень і перевищення дитячого ліміту в 40 Бк/л на восьми дільницях. На одному  рівень радіоактивності молока був перевищений в п'ять разів і становив близько 500 Бк/л.

"Через 30 років після Чорнобильської катастрофи люди як і раніше піддаються впливу радіоактивного цезію при споживанні вироблених на місцевому рівні основних продуктів харчування, у тому числі молока, в районах, постраждалих від Чорнобильської катастрофи», - розповіла  Ірина Лабунська з Університету Ексетера .

Вона зазначила, що жителі цих сіл, особливо діти, хронічно піддаються впливу радіації.

"Багато людей в області, яку ми вивчали, тримали корів для отримання молока, а діти є основними споживачами цього продукту. Хоча рівень забруднення грунту в досліджуваних районах не дуже високий, радіоактивний цезій продовжує накопичуватися в молоці та інших продуктах", - пояснила вчена.

Дослідники стверджують, що вирішити проблему можуть прості захисні заходи. Зниження рівня радіації до безпечного рівня буде щорічно обходиться в 10 євро на одного з 8 300 осіб, які проживають в шести селах з самим високим забрудненням. З кожним роком вартість цих заходів буде знижуватися.

Такі заходи передбачають введення коровам Ферроцина (препарат для виведення радіонуклідів), мінеральне добриво картопляних полів і годування свиней незабрудненим кормом.

Якщо ж ніякі дії не буде вжито, забруднення молока як і раніше буде перевищувати ліміт дорослого населення в 100 Бк/л в деяких регіонах України до 2040 року.

Ваш вибір 'Подобається'.

Корову чекає «смертна кара» за незаконний перехід кордону

Тварина втекла від господаря і, подолавши 20 км, перейшло на бік Сербії, пише zik.ua.

Через кілька днів сербський фермер повернув втікачку додому. Однак зараз тварина можуть приспати.

Оскільки Сербія не входить в ЄС, то, відповідно до закону, не можна залишати Євросоюз, минаючи митницю. Також у корови повинен був бути документ від ветеринара, який відповідає стандартам ЄС.

Господар Пінки не розуміє, як вона могла перетнути кордон непоміченою. Крім того, чоловік запевняє, що у нього є всі необхідні висновки про стан здоров’я корівки.

Власник корови збирає підписи на її захист. Чоловік сподівається, що Пенке пробачать проступок.

Раніше в Польщі корова по шляху на бойню вирішила втекти. Рятуючись від смерті, тварина протаранило кузов вантажівки і зламало руку помічникові фермера. Вирвавшись на волю, корова добігла до водойми і попливла на острів.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.

7 важливих правил для новачків у органічному фермерстві

Олена Дейнеко, директор Organic Business School розповіла agroinsider.com.ua про принципові нюанси органічного бізнесу на плодоовочевому ринку, які варто врахувати новачкам.

Досягти успіху в органічному бізнесі, не спираючись на досвід і знання профільних фахівців практично неможливо. Заручитися їх підтримкою — завдання не з легких. І справа не у вартості послуг цих експертів, а в тому, що їх дуже мало, одиниці в Україні. Фермери, які зараз вирощують продукцію без залучення агрономів, вчилися і розвивалися на власних помилках, протягом багатьох років.

Нижче — базові принципи органічного бізнесу, які допоможуть в ньому орієнтуватися.

Перше правило — стартовий аналіз. Перш ніж витрачати перші гроші на що-небудь і починати якусь конкретну роботу, потрібно хоча б півроку-рік занурюватися в тему. Поїздити, повчитися на тренінгах та семінарах, поспілкуватися з практиками, відвідати ферми, зробити розрахунки.

Органічний бізнес не дозволяє діяти за схемою «прийняв рішення — почав садити». Але, на жаль, зазвичай на цьому етапі втрачається дуже багато коштів, тому що люди починають відразу щось робити, не маючи знань, і на кожному кроці втрачають гроші.

Друге правило — твереза ​​оцінка ресурсів. Органіка — це досить специфічний і до того ж високо ризикований бізнес. Для ентузіаста без грошей, без ресурсів, без знань, без людей, без зв’язків — це не варіант. Органічний бізнес вимагає спеціальних агротехнологій, підходу, стійкості. І навіть особливого світогляду. Це специфічний бізнес, просто заради грошей його робити не вийде. Щоб вести органічний бізнес потрібно гармонійно поєднувати і бізнес-цінності та цінності органіки. Цей бізнес надовго, і потрібно тверезо оцінити свої сили, перш ніж починати їм займатися.

Вхідна вартість органічного бізнесу від 15 тис. доларів за один гектар ягоди. Це вартість проекту, системи зрошення і якісних саджанців.

Третє правило — знання агротехнологій. Існує поширена думка, що органіка зростає сама. Нічого подібного. Агробізнес — це створення промислового врожаю. Промисловий урожай вирощується тільки за допомогою спеціальних знань. Тобто, щоб бути органічним фермером, потрібно бути або фахівцем, або найняти фахівця. І це обов’язкова умова, тому що інакше можна все втратити через неправильну підготовку грунту, неправильну посадку, відсутність або неграмотне використання біопрепаратів, відсутність техкарти з грамотною технологією вирощування, відсутність фітомоніторингу, через хвороби та шкідників, що особливо актуально для органіки.

Як сказав один наш партнер, співвласник органічного ягідника: «Коли я чую питання, чи потрібно наймати агронома консультанта, у мене починається нервовий тик. Так, обов’язково наймайте агроспеціалістів!».

Четверте правило — враховувати людські ресурси майбутньої ферми. Коли фермер будує бізнес, наприклад, ягідний або овочевий, який має на увазі 100% ручне збирання, дуже важливо враховувати, скільки реально працівників може знайти і працевлаштувати ферма. Щоб створити ферму 50 гектарів, потрібно буде найняти до 60 осіб для збору врожаю (кількість необхідних складальників може доходити до 12 чол. на 1 гектар малини).

Не тільки в Україні, але і в розвинених країнах світу фермери скаржаться на дефіцит трудових ресурсів. Це світовий тренд. Ти можеш собі дозволити стільки гектарів, скільки ти можеш найняти людей. Це пряма залежність.

П’яте правило — довгостроковий підхід до бізнесу. Як сказав один власник магазину органічних продуктів: «Українські фермери хочуть через три місяці заробити на Феррарі». Створюючи органічний бізнес, не розраховуйте відбити свої гроші через два роки. Цей проект надовго.

Перш за все, в стратегічному плані, це створення зі своєї компанії надійного виробника, здатного якісно виробляти продукцію з постійною однаковою високою якістю. Це формування репутації — ферми, у якій захочуть купувати.По суті, це побудова на землі заводу з виробництва промислового врожаю.

Шосте правило — орієнтація на якість. Забезпечення стабільно високої якості має бути стратегією будь-якого українського фермера, не тільки органічного. Щоб заробляти в цьому бізнесі, треба або продавати продукцію на експорт, тобто по експортній ціні, або вкластися в маркетинг і продавати дорого в Україні, створивши бренд. І обидві ці моделі можливі лише за умови бездоганної якості. Продажі з поля, продажу оптом — це варіанти, при яких ціна завжди буде нижче.

Сама по собі органіка не є запорукою ні якості, ні безпеки. Що таке органічний сертифікат? Це сертифікат, який говорить про відстеження, контрольованість цього продукту. Але за те, щоб забезпечити високі стандарти на кожному з етапів виробництва, відповідає виробник, а контролюється це тільки лабораторними аналізами.

На недавній конференції з органічного ягідництва Organic Business і «Органік стандарт» всі українські та іноземні компанії-експортери говорили про це — дайте нам якість.

Сьоме правило — добийтеся найвищої врожайності і мінімізації собівартості. Ну, це як в будь-якому бізнесі — зменшити витрати, збільшити доходи. Органічні продукти не мають якоїсь спеціальної фантастичної націнки. Так, вони дорожче, ніж традиційні, але ціни мають тенденцію, і знижуватися через насичення ринку, і коливатися з року в рік. У органіці максимальної врожайності можна домогтися через кілька років впровадження грамотних агротехнологій. А мінімізації собівартості — завдяки досвіду, і побудові системного бізнесу і менеджменту.

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

Через брак робочих рук, велика частина врожаю ягід у Польщі може залишитися на плантаціях

Сьогодні вже є ризик, що врожай ягоди на найбільших плантаціях країни може залишитися незібраним, через відсутність працівників, пише Інфо-Шувар.

Фермери серйозно стурбовані тим, що ситуація може повторитися, коли настане час збирати врожай осінньої малини, - повідомляє портал sadyogrody.pl.

“Я не маю чіткого пояснення, чому маємо такий дефіцит на ринку праці. На мою думку, середній заробіток у 150 zl/день (35 EUR) є цілком пристойним, враховуючи той факт, що працівників забезпечують житлом та харчуванням” - розповідає Маріан Сментек, секретар Спілки садівників Польщі.

Як стверджують самі фермери, все менша кількість заробітчан, які їдуть до Польщі зголошуються працювати на плантаціях, оскільки їм це просто невигідно. Це також стосується і українців, які в попередні роки успішно компенсували брак робочих рук в країні.

“Додатково, ситуацію з працевлаштуванням іноземців ускладнили нові регулювання з боку держави, які вступили в дію із січня цього року.

Новий закон повинен був сприяти та скоротити формальності залучення іноземців. Однак на практиці процедура одержання дозволу на сезонну роботу значно ускладнилася”, - додає пан Сментек.

Нагадаємо, що за офіційними даними, у 2017 році в Польщі було зареєстровано більше 1,8 млн. заяв про намір працевлаштування іноземців. Близько 90% з цих заяв стосувалися саме громадян України.

Ukravit почав працювати в напрямку фармацевтики і харчових біодобавок

Теґи: 

Про це повідомив директор з маркетингу групи Анатолій Калантарян, передає Інтерфакс-Україна.

"У компанію Chemical Elements Ukraine ми зайшли власниками, партнерами. Це черкаський виробник і експортер сировини для фармринку, колишній Хімреактив. Ми увійшли в цю компанію з 30%. З цього року вже працюємо в новому для себе напрямку - фармацевтика", - розповів він.

При цьому Калантарян зазначив, що Ukravit намір виробляти біологічно чисті біодобавки, які в майбутньому будуть експортуватися.

"У нас вже тривають переговори щодо постачання з деякими країнами, зокрема з близькосхідними", - сказав він.

За його словами, інтелектуальна база для створення продуктів буде перебувати в науково-дослідному центрі, виробничі потужності будуть нові і територіально розташовані в Черкасах.

Крім того, Калантарян розповів, що з 2019 року Ukravit почне займатися селекцією своїх гібридів насіння, а також працювати над створенням біопестіцідов.

"При розробці продуктів ми маємо намір співпрацювати з міжнародними науковими інститутами. Вже працюємо з інститутом зі Швейцарії, ведемо переговори з Іспанією, Ізраїлем, США. У нас є стратегічні плани щодо співпраці зі світовим науковим співтовариством", - зазначив він.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

Ваш вибір 'Цікаво'.

Видано експортне портфоліо аграрного сектору України 2018

Презентація портфоліо відбулась 7 червня в рамках ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки АГРО-2018, під час експортної панельної дискусії «Ukraine: time to grow!»/«Україна: час зростати!». Модератором даного заходу виступала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

«Україна поступово нарощує обсяги експорту аграрної та харчової продукції в усіх регіонах світу, але при цьому питання диверсифікації товарної та географічної структури залишається пріоритетом нашої діяльності. Оновлена версія експортного портфоліо нашого АПК є чудовою презентацією тих товарів, які ми на сьогодні можемо запропонувати на світовому ринку»,- наголосила заступник Міністра Ольга Трофімцева.

Вона наголосила, що надзвичайно рада представити оновлену публікацію з актуалізованою статистикою щодо аграрної торгівлі України, в якій відображені найважливіші для нас ринки збуту, динаміка розвитку українського експорту за останні 7 років, існуючий експортний потенціал товару, кількість українських експортерів цього продукту та важливі контакти секторальних асоціацій та об’єднань. «Я впевнена, що оновлена версія експортного портфоліо буде користуватись таким же попитом, як і наша попередня публікація, яка успішно використовувалась для презентації галузі в багатьох країнах світу», резюмувала Ольга Трофімцева.

Повну версію експортного портфоліо можна завантажити за посиланням: http://minagro.org.ua/docs/GrowInUkraine_2018.pdf

Ваш вибір 'Подобається'.