В Україні стрімко дешевшає цибуля

Про це свідчать дані щоденного моніторингу «АПК-Інформ: овочі і фрукти».

Згідно з інформацією аналітиків проекту, тільки з початку поточного тижня ріпчаста цибуля на українському ринку подешевшала в середньому на 25%. Сьогодні виробники пропонують цю продукцію по 4-5 грн/кг ($0,15-0,19 за кг). Для порівняння: тиждень тому ціни в цьому сегменті нерідко доходили до 7 грн/кг ($0,26 кг).

За словами самих фермерів, причин для знижувальної цінової тенденції відразу декілька. Насамперед, цьому сприяє помітне збільшення пропозиції цибулі на ринку, оскільки більшість господарств змогли відновити повномасштабні прибиральні роботи після поліпшення погодних умов. При цьому більшу частину пропозиції становить некондиційна продукція, якість якої істотно знизилася із-за дощів та підвищеної вологості. Враховуючи це, фермери знижують ціни, щоб таким чином стимулювати темпи збуту і як можна швидше розпродати наявні обсяги.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Сільське господарство стало найбільш рентабельною галуззю економіки України

Про це заявив директор Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН Юрій Лупенко, коментуючи оприлюднені нещодавно Державною службою статистики України дані щодо прибутковості  підприємств за видами економічної діяльності.

За його словами, підприємства галузі одержали майже 79,1 млрд грн чистого прибутку, що є найвищим показником серед усіх видів економічної діяльності і майже на 25 млрд грн. перевищує прибуток промисловості.

Сільське господарство забезпечило 43,5% чистого прибутку усіх підприємств України. При цьому прибутки одержали 86,1% підприємств сільського, лісового та рибного господарства проти 72,5% в цілому по економіці, зауважив науковець.

Водночас торік прибутки  підприємств сільського господарства зменшилися проти 2016 року на 11,6 млрд грн, а частка збиткових підприємств зросла з 12,3% до 13,9%, наголосив академік.

Слід також враховувати, що на оплату праці у рослинництві витрачається лише 5,2% витрат на виробництво продукції рослинництва, а на продукцію тваринництва – 7,6%. Тобто відносно висока прибутковість сільського господарства поки що не забезпечує відповідного зростання доходів зайнятих у галузі і сільського населення, підсумував Юрій Лупенко

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Мигдаль може замінити виноград на півдні України

До того ж, вирощування мигдалю обійдеться дешевше, ніж вирощування винограду. Про це повідомляє agro-yug.com.ua.

«Хоча мигдаль стійкий до посухи, дуже важливо, щоб рослина мала зрошування під час формування плодів та їх дозрівання. Отримуючи досить вологи, плід швидко наливається та виростає до потрібних розмірів», — ідеться в повідомленні.

За підрахунками фахівців, в таких умовах та при гарному догляді можна очікувати врожаю до 2,5 т/га. Перший врожай можна збирати вже на другий-третій рік після посадки, а максимальний врожай мигдалевий сад дасть на п’ятий-шостий рік. Більшість виробників реалізують мигдаль в оболонці, так як це більш вигідніше.

«На думку експертів, за останні роки попит на мигдаль у всьому світі виріс приблизно на 200%, тому цей бізнес в південних регіонах має великий потенціал», — ідеться в повідомленні.

Наразі значна частина мигдалю в Україні — імпортна продукція.

За результатами досліджень, які проводилися в Нікітському ботанічному саду Національного наукового центру, рекомендується використовувати в селекційній роботі і для впровадження у виробництво в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях сорти мигдалю Антик, Аян, Делон і Центр, що відрізняються пізнім цвітінням і стабільною врожайністю.

Вирощування мигдалю можна дуже вдало поєднувати із бджільництвом. За даними досліджень на території колишнього СНД, завдяки бджолам його урожайність збільшується у 16 разів.

Джерело: kurkul.com

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні викорчовують сади через низькі ціни на яблука

Про це в ефірі «Громадського радіо» повідомив Дмитро Крошка, голова асоціації «Украсадпром», пише agroday.com.ua.

За його словами, так відбувається через те, що ринок переробки яблук дуже обмежений: на ньому існує всього три основні гравці, які фактично і встановлюють ціни. Вони є чи не єдиним каналом збуту яблук другого-третього сорту для фермерів.

«І тут фермеру потрібно визначатися: або здавати таку продукцію на переробку, або нікуди. Садівники півдня та західної України не те, що не збирають врожаї, а взагалі викорчовують насадження, оскільки не рентабельно на сьогоднішній день виробляти продукцію для переробки. Тому асоціація дуже активно підтримує нові канали збуту, нові види переробки та збільшення кількості суб’єктів, які є переробниками», — говорить він.

Також Крошка зазначає, що “Укрсадпром” звернулвся до Мінагрополітики та Антимонопольного комітету, щоб за їх підтримки посадити за стіл переговорів переробників і фермерів.

«Вони мають визначитися між собою, вислухали один одного, для того, щоб винайти ту формулу, яка дозволяла б заробляти усім, оскільки вартість продукції переробки, наприклад, яблучного концентрату, не так стрімко коливається як ціна закупівлі сировини», — говорить Крошка.

Також експерт зауважує, що українські виробники яблук, що мають змогу експортувати свою продукцію, змінили вектор експорту і вже більше 50% всього експортованого яблука минулого МР було поставлено до Європейського союзу. Проте для українського виробника на цьому ринку існує перепона, оскільки європейські виробники користуються великою кількістю дотацій і можуть запропонувати іншу ціну на свою продукцію.

«Тому останній торговий сезон був для нас сконцентрований на тому, щоб зробити максимальну кількість поставок. Навіть не по обсягу, а по кількості, просто, щоб вийти на цей ринок», — говорить він.

На чому особливо акцентує увагу Крошка, що саме за останні півтора тогрових сезони дуже підвищилася якість української продукції.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Жнива-2018: Ранніх зернових вже намолочено майже 31 млн тонн

Зокрема, вже зібрано:

– озимої пшениці – 22,8 млн тонн з 6,1 млн га (95%) при врожайності 37,4 ц/га;

– ярої пшениці – 285 тис. тонн з 87 тис. га (44%) при врожайності 32,9 ц/га;

– озимого ячменю – 3 млн тонн з 865 тис. га (99%) при врожайності 35,0 ц/га;

– ярого ячменю – 3,4 млн тонн з 1,3 млн га (82%) при врожайності 25,5 ц/га;

– гороху – 737 тис. тонн з 406 тис. га (94%) при врожайності 18,1 ц/га;

– жита – 278 тис. тонн з 107 тис. га (72%) при врожайності 26,1 ц/га;

– вівса – 151 тис. тонн з 68 тис. га (34%) до прогнозу при врожайності 22,3 ц/га.

Крім того, намолочено 2,5 млн тонн озимого ріпаку з 965 тис. га (99%) при врожайності 26,2 ц/га та 45 тис. тонн ярого ріпаку з 22 тис. га (34%) при врожайності 20,6 ц/га. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Чи може Україна бути надійним експортером овочів

Екстремальна спека та посуха спричинила в Європі наймасштабнішу за 40 років овочеву кризу, повідомляє Європейська асоціація виробників овочів і фруктів. Найбільше від посухи потерпають Франція, Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Велика Британія, Угорщина і Польща, пише НВ.

Третій рік поспільпосуха 

Представники Європейської асоціації виробників фруктів та овочів Profel дали розгорнутий коментар профільному виданню щодо стану урожаю влітку цього року. Аномальна спека негативно вплинула на частини Західної, Центральної та частково Східної Європи.

Найбільше постраждав сектор морожених та консервованих овочів. Втрати врожаю призвели до скорочення і нерегулярних поставок свіжих овочів на переробні підприємства. Це призвело до збільшення витрат виробництва і скорочення кількості оброблюваних продуктів. За даними Profel, 2018 рік є третім роком поспіль, коли овочевий сектор зіштовхується із серйозними проблемами, пов'язаними з погодою.

Повідомляється про значне скорочення врожаю гороху і бобів у діапазоні від 20% до 50%. У багатьох регіонах посіви культури шпинату, квасолі, цвітної капусти неможливі через засуху. Також постраждали посіви на півдні Європи, але вже через повені. Втрати врожаю цибулі склали до 50%, врожай кабачків і шпинату теж постраждав.

Відсутність умов для зберігання

Оскільки аномальна спека майже не торкнулась України - це не вплинуло на врожайність в країні, розповів заступник голови всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук. Посіви можуть повністю покрити потреби внутрішнього споживання. Не дивлячись на це, в України немає тепличних потужностей, тому вона вимушена імпортувати більшість овочів та фруктів в зимовий період, каже Марчук.

“У цей період ми залежні від іспанських помідорів, польської чи єгипетської картоплі. У липні-серпні ми маємо стиглі овочі під відкритим небом. За рахунок відсутності зберігальних засобів, складів, ми її більше вивозимо і продаємо”, - зазначив Марчук.

Сертифікати 

Як пояснив аналітик аграрних ринків Українського клубу аграного бізнесу Петро Лахай, навіть якщо б Україна мала більші аграрні потужності, вона би все одно не експортувала овочі та фрукти в ЄС.

Цей ринок дуже зарегульований і для того, щоб продавати свою продукцію там, потрібно мати спеціальні ліцензії та сертифікати. Подібні дозволи в Україні мають одиниці, тому нашої продукції практично немає у Європі, додав Лахай.

“Ми не маємо потужностей, щоб активно конкурувати. Можемо конкурувати з яблуками. У нас є великі промислові виробники, які мають гарну якість і сертифікацію. Решта продуктів набирають обороти. Часто європейці не знають українських продуктів. Вони не знають, що Україна може постачати якісну, достатню кількість певної продукції”, - зауважив Лахай.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview