В Україні відкрили перший сертифікований завод органічних олій (фото)

24 лис 15:43
Сьогодні, 24 листопада, запустили сучасний високотехнологічний виробничий комплекс, який спеціалізується на переробці насіння соняшнику та виробництві органічних олій «Укролія Органік».

Поділитися

Сьогодні, 24 листопада, запустили сучасний високотехнологічний виробничий комплекс, який спеціалізується на переробці насіння соняшнику та виробництві органічних олій «Укролія Органік».

Підприємство, розташоване в Диканьці Полтавської області, є першим в Україні заводом, сертифікованим за стандартом органічних продуктів Європейського Союзу № 17-0773-01.

«Наш завод стане першим в Україні сертифікованим виробником олії по Європейському органічного стандарту. Сертифікацію проводила компанія Organic Standard, що свідчить про визнання відповідності наших продуктів суворим нормам, застосовуваним до органічної продукції в Європі. З цим сертифікатом ми отримуємо доступ до європейських і світових ринків і в якості одного з лідерів галузі в Україні готові пробивати шлях української органічної продукції в Європу» – розповів Сергій Косвінцев, головний технолог «Укролія Органік».

Виробничий цех підприємства оснащений сучасним обладнанням, кращим у своєму класі пресом виробництва Хорольського механічного заводу, передовою установкою рафінації чернігівської фірми ТАН, унікальним для України пробовідбірником французької компанії HERON. Процес виробництва олії є безвідходним, ступінь автоматизації – максимальна для такого типу виробництва. Отримана олія характеризується гарантованою відсутністю в її складі пестицидів.

Заплановані виробничі показники:
переробка соняшника – 18000 т/рік, органічне соняшникова олія – 7020 т/рік, макуха – 7100 т/рік, лушпиння соняшнику – 3000 т/рік, переробка сої – 50000 т/рік, органічна соєва олія – 6750 т/рік, макуха – 39500 т/рік.

Старт продажів органічної олії намічений на грудень 2017 року.

Автор матеріалу: 
Agro Review
Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на Facebook-сторінці AgroReview
Загрузка...