В Україні вироблятимуть гіпоалергенне молоко

Головна відмінність молока А2 від звичайного молока А1 в тому, що воно містить інший вид амінокислот, які не викликають побічних алергічних реакцій та порушень травлення в організмі людини.

Алергологи заявляють про те, що 15% населення страждає на той чи інший вид алергії, особливо діти. Лідером серед алергенів є такі, здавалося б корисні продукти як білок коров’ячого молока та яйця.

“В Україні, попри досить сумну ситуацію з алергією серед дітей таких ліній з виробництва молока нема. Відтак батьки дітей, які не перетравлюють звичайне коров’яче молоко або мають на нього алергію, змушені переходити на дороговартісні безлактозні суміші чи купувати козяче молоко у домашніх господарствах, нехтуючи вимогами санітарної безпеки”, — зазначається в повідомленні.

Наукові дослідження, проведені в Сумському НАУ показують, що розведення певних порід корів дає можливість отримувати безпечне та легко засвоюване молоко А2. Такими, наприклад, є корови лебединської породи, які визнані національним надбанням.

“Лебединська порода корів несе в собі багато генотипів із фракцією бета-казеїну А2. Виділення тварин з таким генотипом дозволить видоювати безпечне, гіпоалергенне молоко. При цьому селекційно немає жодних проблем у виділенні генотипу А2. В Сумському НАУ є все необхідне для цього обладнання”, — зазначив ректор СНАУ, доктор сільськогосподарських наук Володимир Ладика.

Наразі технічні умови для нового продукту повністю розроблені і проходять фінальну стадію рецензування. Тому скоро молоко А2 можна буде купити в українських крамницях.

 

Джерело: SEEDS.org.ua 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Через карантин в Україні знизиться пропозиція сільгосптехніки

Про це Traktorist.ua повідомив бренд-менеджер «Pöttinger Україна» Володимир Мірненко.

За його словами, дилерські склади в Україні не великі. Всі звикли «торгувати з коліс»: виготовили-привезли-продали.

"Сезон ніде не дінеться. Попри карантин сіяти все рівно потрібно. А от чим сіяти, якщо техніки просто немає? Брак техніки буде відчуватися на ринках всіх країн. Заводи будуть забезпечувати в першу чергу стратегічно важливі ринки (Західна Європа, США)", - зазначає Володимир Мірненко.

Фахівець підкреслює, що вже 6 місяців, як впав попит через очікування ринку землі. Падіння ж пропозиції через карантин стане відчутно вже за кілька тижнів, оскільки у більшості європейських виробників сільгосптехніки процес «виготовлення-доставка-розмитнення-поставка» займає 2-3 тижні. Під сезон весняної посівної заплановано не мало техніки, а терміни її виробництва перенесли на невизначений час.

"Техніка — це не сіль, сірники і туалетний папір. Скуповувати масово в карантин не варто. Паніка ще ніколи не приносила нічого корисного. Просто потрібно подумати про покупки раніше. Варіант «Добрий день, я Іван Іванович, мені потрібно на вчора» цього року буде проблематичним. Якщо розмови про покупку велися завчасно, то техніка вже запланована. Впевнений, що колеги по ринку будуть всіляко вирішувати подібні питання", зауважує Володимир Мірненко.

За словами представника компанії, центральний завод Pöttinger в Гріскірхені також закритий на карантин. Працює лише відділ відправки готової техніки. Склад запасних частин у Тауфкірхені роботизований, тому присутність працівників там мінімізовано і відправки партій запчастин проводять регулярно.

В Україні ж всі працівники компанії працюють з дому. У штатному режимі залишився працювати лише відділ запасних частин.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Імпортні продукти найближчим часом можуть подорожчати

Ціни на імпортні продукти найближчим часом можуть вирости через девальвацію гривні, яка відбулася на тлі епідемії коронавірусу у світі та Україні.

Про це повідомила прес-служба "Українського клубу аграрного бізнесу" (УКАБ).

"Внаслідок девальвації вітчизняної валюти ціни на імпортну агропродукцію найближчим часом, ймовірно, можуть вирости та втратити конкурентоспроможність на українському ринку", - йдеться в повідомленні.

За даними УКАБ, повністю залежить від імпорту наявність на внутрішньому ринку цитрусових і бананів - цієї продукції минулого року Україна закупила 358 тисяч тонн і 281 тисячу тонн відповідно.

Крім того, 96% всієї замороженої риби на українському ринку імпортного походження - у 2019 році до країни завезли 285 тисяч тонн цієї продукції. За підсумками минулого року Україна закупила за кордоном 83% замінників тютюну (60,6 тисячі тонн), 79% тютюнової сировини (45 тисяч тонн), 80% спирту етилового (66 тисяч тонн), 39% вина (58 тисяч тонн), 27% шоколаду (33,6 тисячі тонн).

Також на ринку України імпортне походження мають 83% насіння соняшнику і 2% кормів для тварин. При цьому наголошується, що імпортозалежність певної агропродукції частково виправдана, зокрема, зональністю вирощування окремих фруктів і промислу риби.

Також експерти УКАБ прогнозують, що споживачі почнуть шукати більш прийнятні за ціною альтернативи, що дасть перспективи вітчизняним виробникам насіння, вина, фруктів, овочів та інших продуктів.

Джерело: УНІАН

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Молоко допомагає боротися із COVID-19 - інформують науковці та урядовці Китаю

Провідні наукові установи, молочні та фармацевтичні асоціації Китаю, котрий тільки-но починає оговтуватися від епідемії коронавірусу, наполегливо рекомендують збільшити регулярне споживання молочних продуктів для підвищення імунітету під час запобігання та боротьби із COVID-19.

«Молочка» доведено підвищує опірність організму при спалахові нового коронавірусу COVID-19 та допомагає боротися із інфекцією – стверджують провідні спілки фармацевтів, нутриціоністів та виробників і переробників молока Китаю у публікації під назвою «Рекомендації зі споживання молока та молочних продуктів для громадян Китаю», --  повідомляє портал foodnavigator-asia.com

До розробки цих рекомендацій також долучилися урядові організації та комерційні компанії, серед яких Центр із контролю та профілактики захворювань  (Chinese Centre for Disease Control and Prevention, CDC), Національний інститут харчування та охорони здоров’я Китаю, Асоціація практикуючих лікарів Китаю та фахівці Mengniu - провідної молочної компанії КНР. 

«Із отриманого досвіду профілактики, контролю та лікування інфікованих коронавірусом, наукові дослідження підтвердили, що збалансоване харчування, збагачене молочними продуктами підвищує опірність організму до інфікування та забезпечує необхідні поживні речовини для боротьби з хворобою,» -- йдеться у офіційному повідомленні розробників рекомендацій, -- «Молоко та інші молочні продукти – ідеальне джерело високоякісного протеїну, а також вітаміну В2, вітаміну А, кальцію та інших надважливих для організму людини поживних елементів. Тому підвищення споживання молочних продуктів дійсно може допомогти посилити імунітет для боротьби організму із новітнім коронавірусом».

Китайські науковці та фармацевти наполегливо рекомендують своїм громадянам щодня споживати не менше 300г питного молока або еквівалентних цьому обсягу молочних продуктів, зокрема кисломолочних та із додаванням пребіотиків.

Причому щоденний мінімум для вагітних  і лактуючих жінок вищий --  500г, а для діток віком 2-5 років – від 350 до 500г. Під час загрози спалаху хвороби та епідемії наполегливо рекомендують грудне вигодовування немовлят, не відлучати діток до двох років, а в разі крайньої необхідності пріоритет віддавати спеціальним сумішам. Людям із непереносимістю лактози радять споживати безлактозні продукти.

Як молочні продукти сприяють підвищенню імунітету та опірності організму?

Низка компонентів молочних продуктів – імуноглобуліни, лактоферин, лактальбумін, глікопептиди та інші -- відіграють ключову роль у формуванні специфічних клітин імунітету.

Яскравий приклад – лактоферин, що має безпосередню імуномодулюючу дію, підтримує формування та функціонування таких клітин імунітету як лейкоцити та макрофаги, завдяки чому підвищує рівень опірності організму, попереджає розпізнавання та інвазію клітин вірусом: «Дослідження довели, що лактоферин інгібує вірусну інвазію, блокуючи HSPG (гепарансульфатний протеоглюкан), котрий є точкою зв’язування та проникнення вірусу у клітину, а отже, має надзвичайно важливу роль у боротьбі з інфікуванням, коли такий вірус як SARS-CoV атакує організм людини», -- стверджується у документі. – «Лактальбумін також допомагає підтримувати імунну систему шляхом регулювання мікрофлори ШКТ та стимулювання синтезу глутатіону, позитивний баланс якого в організмі визначальнйи для правильного функціонування лімфоцитів».   

Джерело: Асоціація виробників молока

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Агросектор в Україні найбільш економічно стійкий до коронавірусу

Таку думку висловив співробітник FAO Андрій Ярмак, пише landlord.ua.

Утім, при цьому фахівець зазначив, що номінальна та фактична вартість на продукцію в Україні можуть “як ніколи розійтися”.

“В такій ситуації, коли все надзвичайно невизначено, прогнозувати просто дуже важко. Але базові цінності навіть, якщо маємо найгіршу ситуацію з часів Другої світової війни, залишаться незмінними – продукти харчування потрібні щоденно, на відміну від майже всього іншого”, – вважає пан Ярмак.

На думку Андрія Ярмака, незважаючи на всі складнощі, агросектор перебуває у найвигіднішій позиції серед усіх. Навіть для IT час пандемії може бути дещо складнішим.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

​Через карантин дорожчає свинина живою вагою

Так, свині забійних кондицій в середньому подорожчали на 3%, повідомляє Олександра Бондарська, керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України», передає прес-служба АСУ.

Цьоготижневий діапазон закупівельних цін піднявся до 45-47 грн/кг, а середньоринкова позначка склала 46,14 грн/кг. Тож виробники реалізували живець на 0,5-2 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше.

Ключовим фактором, що вплинув на ціни наразі є двотижневі карантинні заходи. Зокрема, представники м’ясопереробної галузі відзначили значний сплеск споживчої активності на початку тижня. Активізацію попиту на м’ясо свиней пояснюють і переорієнтацією на роздрібні мережі постійних покупців стихійних ринків через тимчасове припинення роботи останніх.

Тож до завершення карантинних заходів купівельна активність саме у мережах роздрібної торгівлі буде одним з ключових факторів впливу на ціну закупівлі. Варто зазначити, що цінову ситуацію на ринку також «підігріває» як обмеженість пропозиції промислової свинини, так і конкуренція серед заготівельників.

Більшість представників м’ясопереробної галузі розглядають поточну ситуацію як «передчасний Великдень». На їх думку, таке бажання зробити достатні продовольчі запаси, в тому числі свинини, щоб її заморозити, можуть негативно сказатися на продажах та, відповідно, на ціні у передвеликодній період.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview