174499

VITAGRO PARTNER розширює лінійку засобів захисту рослин

Компанія VITAGRO PARTNER розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®, які, за очікуваннями агроекспертів, можуть стати лідерами у своїх сегментах: ґрунтовий гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН®- комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® - двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР®- інсектицид контактної дії.

Препарати будуть презентовані 19- 21 лютого на виставці «Зернові  технології» та представлені у каталозі VITAGRO PARTNER на 2019 рік, говориться у повідомленні компанії.

Що спільного у цих препаратах? Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління посиленої ефективності.

Більшість препаратів мають розширений спектр дії  і гарантують дійсно тривалий захист культур. «Нові препарати BAYTON розроблені під авторські системи захисту  компанії VITAGRO PARTNER та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R&D департаменту Микола Сучек.

КЛІНЕР® (прометрин) — ґрунтовий гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу.

ОДІН ® (бентазон + ацифлуорфен) — двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів в т.ч. лободи білої у посівах сої. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

ТОР® (лямбда-цигалотрин) — інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КСЕОН®  (металаксил +цимоксаніл) — комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур  від комплексу хвороб: сіра та біла гнилі, фітофтороз, плямості, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, мілдь, несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату.

Довідка: Агрохімічна компанія VITAGRO PARTNER– сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу.

Насіннєвий завод з сучасним обладнанням "Cimbria" виробляє насіння під ТМ «Semelita».

У портфель брендів компанії входить:  лінійка засобів захисту рослин - ТМ «Bayton», мікродобрива «Energeen», інокулянти «Legume Technology».

Команда Vitagro  Partner щоденно працює над вдосконаленням якості продукції і стандартами сервісного обслуговування, разом з партнерами покращує стандарти агрономії та впроваджує нові системи захисту, невпинно збільшує асортимент згідно з найвищими стандартами агробізнесу.

 

Ваш вибір 'Цікаво'.

МХП отримав остаточний дозвіл на придбання словенського виробника курятини

Про це повідомляє БизнесЦензор.

"МХП вітає рішення словенського агентства із захисту конкуренції про дозвіл придбати компанію Perutnina Ptuj, найбільшого виробника м'яса птиці та продуктів із м'яса птиці в Південно-Східній Європі. Придбання вже дозволено регулюючими органами Австрії, Македонії, Сербії і Румунії. Операція буде завершена на зборах акціонерів Perutnina Ptuj в ці дні", - зазначено в повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі.

За даними на сайті словенського антимонопольного органу, відповідне рішення прийнято 14 лютого.

Як повідомлялося, в листопаді 2018 року МХП заявив про плани інвестувати 200 млн євро в виробничу базу Perutnina Ptuj протягом чотирьох-п'яти років.

Про намір придбати акції Perutnina Ptuj агрохолдинг повідомив 26 вересня минулого року на Лондонській фондовій біржі після повідомлення від Federal Competition Authority of Austriа про реєстрацію заявки на купівлю.

"Миронівський хлібопродукт" є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м'ясопереробки. На європейський ринок МХП поставляє напівтуші охолоджені курей, які переробляються в тому числі на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині. Земельний банк агрохолдингу станом на кінець 2017 року становив близько 370 тис. га.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Perutnina Ptuj - вертикально інтегрована компанія в Південно-Східній Європі. Володіє потужностями по вирощуванню бройлерів у Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині. Веде діяльність в 22 країнах. Налічує 3,5 тис. співробітників у восьми країнах. У Словенії компанія обробляє 4 тис. сільськогосподарських угідь.

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

На Дніпропетровщині агробізнес допомагає селянам відновити водогін

Соціально відповідальний агробізнес допомагає селянам відновити водогін, що забезпечує водою 2500 осіб на Дніпропетровщині. Підприємство Групи компаній "Укрлендфармінг" українського бізнесмена Олега Бахматюка профінансувало реконструкцію мережі водопостачання двох сіл в Нікопольському районі Дніпропетровської області.

Місцевому водопроводу, що забезпечує водою жителів сіл сіл Придніпровське та Мусіївка, більше 50 років. 70% труб уже вийшли з ладу, і постачання води мало от-от припинитись. Група компаній “Укрлендфармінг” долучилась до відновлення водогону на прохання селян. Всього користуватись водою з оновленого водопроводу будуть 900 домогосподарств з населенням 2500 осіб.

“У команді наших підприємств працюють місцеві мешканці, тому ми добре знаємо про актуальні проблеми сіл, - розповідає директор ТОВ «АП «Придніпровське» Олена Захарівна Храпунова. - Ми вирішили долучитись до збору коштів на реконструкцію мережі водопостачання й виділили більше 50 тисяч гривень на закупівлю труб. Вже в березні розпочнуться роботи із заміни труб на нові й сучасні, які довго прослужать. Добробут мешканців сіл у місцях присутності - одна з ключових задач компанії, а завдяки тісній взаємодії з головами територіальних об‘єднань нам разом це добре вдається”.

“Придніпровське” - наш давній партнер у вирішенні нагальних проблем регіону, - коментує в.о.старости Придніпровського старостату Червоногригорівської селищної ради Олександр Анатолійович Прокопенко. - Долучилось це підприємство “Укрлендфармінгу” також до проблеми водопостачання, яка непокоїть мешканців уже не перший рік. Ми на собі відчуваємо турботу не тільки через створення робочих місць і сплату податків, а й завдяки активній участі підприємства в житті громади”.

Нагадаємо, що “Укрлендфармінг” є найбільшою за розмірами земельного банку аграрним підприємством України і одним з найбільших платників податків. Як соціально відповідальна компанія «Укрлендфармінг» вкладає десятки мільйонів гривень в проекти, які впливають на добробут мешканців населених пунктів, в яких ведуть свою діяльність підприємства холдингу. 

Ваш вибір 'Цікаво'.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» готові до весняного сезону грунтообробки

«Весь цикл грунтообробки складається з трьох основних етапів: пожнивної, осінньої і весняної обробок. Перші два етапи аграрії вже виконали в минулому році. Найвідповідальнішим є весняний сезон. Найважливішою весняною операцією по обробці грунту є збереження вологи. Простий і ефективний спосіб запобігання втрати ґрунтом вологи – це боронування або дрібна культивація на глибину до 5 см», – розповідає головний конструктор УКБТШ Олексій Гриненко.

Так, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» розробили, опанували у виробництві та успішно протягом багатьох років реалізують на ринку продуктивні лінійки дискових борін «Дукат», пружинних борін «Ліра», культиваторів «Червонець», які забезпечують якісну весняну обробку грунту. Дана агротехніка руйнує ущільнений шар, що вирівнює поверхню грунту, припиняє капілярний відтік вологи з глибоких шарів, тим самим посилює мікробіологічний процес в ґрунті.

Крім цього, аграрії, які в осінній період не провели обробіток стерні, навесні здійснюють більш глибоке розпушування ґрунту – до 8-12 см. Технологічний процес розпушування і створення насіннєвого ложа на глибину загортання насіння виконується культиваторами «Шилінг».

Читайте також: «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять ефективну техніку для вигідного землеробства

Крім традиційної агротехніки для весняних робіт, в 2017 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» випустили інноваційну новинку – шлейф-борону «Ларі», основне призначення якої – передпосівна підготовка на попередньо зораному тлі. Шлейф-борона «Ларі» здійснює розпушування ґрунту та вирівнювання поля, щоб підготувати грунт до посіву, зберегти вологу, знищити бур'яни. За рахунок зручної конструкції робочих органів, ромбовидних зубів, «Ларі» практично не чутлива до вологості, виключаючи налипання і забивання. Це також дає можливість виїхати в поле за будь-якої погоди і набагато раніше інших агрегатів. Гнучке з'єднання секцій борони дозволяє ідеально копіювати поверхню поля, а ромбоподібні зуби забезпечують ефективний обробіток грунту на глибину від 3 до 8 см.

Для досходового та післясходового боронування з метою закриття вологи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» випускають ротаційну борону «Динар». Агрегат призначений для суцільної та міжрядної обробки зернових, просапних культур, а також овочів на всіх типах ґрунтів. При цьому особливо ефективно ці борони застосовуються для руйнування важкої грунтової кірки на глибину до 5 см.

«Основні причини низького врожаю складаються в неправильній технології опрацюванняі грунту та виборі техніки. Таким чином, ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ пропонують аграріям універсальні агрегати, які здійснюють кілька операцій за один прохід, тим самим створюючи ідеальний посівний шар для росту культур, що містить мінеральні та органічні речовини, достатню кількість води і повітря», – резюмує Олексій Гриненко.

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ і HARP запрошують на виставку «Зернові технології»

У цьому році на одній з найбільших експозицій виставки «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять новинки сезону і вдосконалені моделі ґрунтообробної техніки. Прем'єрним стане показ оновленого сучасного дизайну агрегатів, який відрізняється прогресивними лініями і ергономічністю.

19 лютого о 14.00 на стенді «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» відбудеться прес-конференція, в ході якої представники компанії представлять експозицію, оголосять підсумки роботи та розкажуть про плани компанії на 2019 рік.
Спікерами виступлять:
Гіршфельд Роман Анатолійович, віце-президент з маркетингу та продажу;
Гриненко Олексій Анатолійович, головний конструктор «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН»

Також відбудеться спілкування з фахівцями компанії.
Прохання підтвердити Вашу участь і присутність за тел. 057 766 02 95 , 050 4193327 або ел.поштою [email protected], [email protected]

Ефективні рішення для безвідмовної роботи сільгосптехніки продемонструє лідер української підшипникової галузі – Харківський підшипниковий завод (ХАРП), підприємство з більш ніж 70-річним досвідом. Вся техніка «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» укомплектована обслуговуваними підшипниковими вузлами HARP AGRO з ущільненнями X-SHIELD.

Дата і місце проведення: 19-21 лютого 2019 р. Міжнародний Виставковий Центр (МВЦ), м. Київ, Броварський пр-т, 15

Стенди «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» «HARP» – у павільйоні № 3

 

Ваш вибір 'Нічого сказати'.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» представлять ефективну техніку для вигідного землеробства

На одній з найбільших експозицій (300 м2) компанія презентує як нові модифікації, так і моделі, які давно зарекомендували себе.

Очікуваною прем'єрою сезону стане коротка дискова борона з шириною захвату-9 метрів – ДУКАТ-9. Цим агрегатом «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» остаточно заповнили лінійку коротких дискових машин з шириною захвату від 2,5 до 16 метрів.

ДУКАТ-9 буде виконаний в сучасному футуристичному дизайні – він відрізняється прогресивними лініями і ергономічністю. Оновлений зовнішній вигляд техніки повністю відповідає ідеології компанії – висока якість і ефективність грунтообробки для ефективних господарств.

ДУКАТ-9 агрегатується з тракторами потужністю від 300 л. с. і містить масу корисних опцій для аграріїв. Серед них вдосконалений механізм гідравліки, нова система складання, функція змінних ковзанок, адаптованих під різні види та умови землеробства, включаючи екстремальні. В цілому всі оновлення створять додатковий комфорт в експлуатації, дозволять скоротити терміни польових робіт і забезпечать дбайливе ставлення до ґрунту, знизивши його ущільнення.

Ротаційна борона ДИНАР 6,4 отримала цілий ряд поліпшень і оновлень. Знаряддя стало легше на 400 кг, що дозволить агрегатувати його з легкими тракторами, знизити витрати на паливо і вивільнити більш потужні трактори для інших сільгоспробіт.

У числі експонатів «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» також передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ укомплектований робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм, які допоможуть аграріям впоратися з різними типами грунтів та забезпечити високоякісну передпосівну підготовку по заздалегідь зораному фону.

Увазі відвідувачів будуть запропоновані комбіновані багатопрофільні агрегати – комплект з важкої зубової борони ЛІРА XL і шлейф-борони ЛАРІ. Дані знаряддя є незамінними помічниками в період весняних польових робіт. З допомогою ЛАРІ можна ідеально вирівняти оранку і забезпечити якісну передпосівну підготовку. ЛІРА XL дозволяє в найкоротші терміни закрити вологу по зораному фону, при необхідності перемішати і рівномірно розподілити по полю рослинні залишки, а також підготувати грунт до посіву. Купуючи одне знаряддя на спеціальній уніфікованій рамній конструкції, фермери отримують два знаряддя за ціною практично одного агрегату, тому що з «ЛОЗОВСКИМИ МАШИНАМИ» ГРОШІ ЗАВЖДИ – ОРЮТЬ!

Ваш вибір 'Нічого сказати'.