Мови

Вітчизняні аграрії повністю використали квоти на поставку агропродукції в ЄС за 7 позиціями

23 червня 16:16
Згідно з Угодою про асоціацію з ЄС, Україна може без мит поставляти в ЄвросоУкраїна станом на 9 червня 2017 року повністю використала тарифні квоти на поставку в ЄС меду, кукурудзи, цукру, ячмінної крупи, пшениці, оброблених томатів, виноградного і яблучного соку.юз 36 товарних позицій в рамках за

Поділитися

Україна  станом на 9 червня 2017 року повністю використала тарифні квоти на поставку в ЄС  меду, кукурудзи, цукру, ячмінної крупи, пшениці, оброблених томатів, виноградного і яблучного соку.

Згідно з повідомленням Міністерства економічного розвитку і торгівлі, частково використані квоти на поставку в ЄС солоду - 97,69%, ячменю - 91,5%, вершкового масла - 50%, м'яса птиці і напівфабрикатів - 50%, вівса - 28,44 %, інших цукрових продуктів - 28,02%, крохмалю - 23,18%.

Крім того, на 18,42% використана додаткова квота на м'ясо птиці та напівфабрикати, сухе молоко - 13,64%, яйця - 7,25%, етанол - 1,18%, молоко, вершки і згущене молоко - 0,27% .

Як повідомлялося, Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії про збільшення тарифних квот на мед, кукурудзу, ячмінь, овес, крупи і оброблене зерно, виноградний сік з України, в той же час депутатами не була підтримана пропозиція про підвищення квот на українську пшеницю, томати і сечовину.

Згідно з Угодою про асоціацію з ЄС, Україна може без мит поставляти в Євросоюз 36 товарних позицій в рамках затверджених обсягів тарифних квот.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Автор матеріалу: 
Agro Review
Загрузка...