170513

Вітчизняні тваринники відбудували нові комплекси

Про це повідомляє УНН.

За останньою інформацією з МінАПК, дотації за будівництво (реконструкцію) тваринницьких об'єктів призначені 15 компаніям:

    "Прогрес"
    "Вінницька птахофабрика" (МХП)
    "Генетик-Інвест"
    "Урманське"
    "Аграрна компанія 2004"
    МВК "Катеринославський"
    ВК "Дніпровський"
    СФГ "Мрія"
    ТОВ "ДФУ Агро"
    ФГ "Персей Агро"
    ТОВ "Селекційній центр свинарства"
    ФГ "Агротрейд 2006"
    ТОВ "МАРЛЕН КД"
    ТОВ "Агро Рось"
    ТОВ "Кищенці"

Суми виплат різні, від 300 тис. грн до 800 млн грн, і всі вони становлять 30% від загальної суми інвестицій у будівництво (реконструкцію).

Агроіндустріальний холдинг "Миронівський хлібопродукт" (МХП), наприклад, цього року завершив будівництво відразу трьох нових тваринницьких об'єктів на базі "Вінницької птахофабрики". Обсяг його інвестицій в галузь становив понад 2 млрд грн. І це вважається найбільшим інвестпроектом в АПК за останні роки.

У той же час тваринники "Урманське", МВК "Катеринославський" і "Кищенці" скористалися програмою держдотацій для поліпшення "житла" великої рогатої худоби.

Так, МВК "Катеринославський", а це найбільший розплідник корів австрійської селекції "Brown Swiss", цього року ввів в експлуатацію майже 16 тис. квадратних метрів тваринницького комплексу (160 середніх трикімнатних квартир) для телят віком до 2 місяців.

Загальний обсяг інвестицій в нове "житло" сягнув більше 7 млн грн. Сума дотації - трохи більше 2 млн грн.

Агродотації отримали навіть ті, хто раніше вважав їх шкідливими і навіть корупційними. Йдеться про українського фермера нідерландського походження Корнеліс Хузінхе.

Він переїхав в Україну 17 років тому, освоївся у Черкаській області та відродив там занедбану молочну ферму, створивши фермерське підприємство "Кищенці".

Не так давно Хузінхе критикував дотації, а себе називав їхнім ярим противником.

"Нестабільність і постійні зміни в законодавстві змушують постійно підлаштовуватися під українські реалії. Для мене як для фермера важлива підтримка. Звичайно, є і якісь дотації, але я їхній затятий противник, адже, на мою думку, саме вони породжують корупцію", - говорив він у січні цього року.

Але вже до кінця року свою думку він змінив і таки подався на держдотації.

"1 листопада 2018 року "Кищенці" отримало компенсацію з державного бюджету обсягом 23 млн 394 тис. грн (30% від загальної суми інвестицій)", - повідомив Хузінхе.

Відзначимо, що на реалізацію держпрограми з часткової компенсації будівництва та реконструкції тваринницьких комплексів у цьому році було виділено 2,5 млрд грн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Холдинг Ахметова купує агрокомпанію колишнього міністра аграрної політики

Теґи: 

Як повідомили в АМКУ, відомство надало дозвіл на засіданні у вівторок, передає БизнесЦензор.

У HarvЕast повідомили, що "Агро-Холдинг МС" займається рослинництвом, обробляючи більше 25 тис. га землі в Київській і Житомирській областях, сума угоди не розголошується.

Harveast Holding Limited є холдинговою компанією аграрного холдингу HarvEast, який займається вирощуванням пшениці, соняшнику, ячменю і кукурудзи, молочним тваринництвом, виробництвом комбікормів та насіннєвим рослинництвом. Земельний банк холдингу – 97 тис. га.

Холдинг створений в 2011 році на базі сільськогосподарських активів ПАТ ММК ім. Ілліча. Акціонерами HarvEast Holding є група СКМ і група "Смарт-Холдинг", кінцевим бенефіціаром – Рінат Ахметов.

ТОВ "Агро-холдинг МС" зареєстроване у 2006 році. Його власником вказана кіпрська компанія Agrotime Invest Limited, керівником – екс-міністр аграрної політики у 1997-2000 роках Юрій Карасик, кінцевими бенефіціарами – його сини Михайло та Сергій.

"Агро-холдинг МС" має три дочірні підприємства –  підприємство "Новий Когород-Агро", "Бородянське хлібоприймальне підприємство" та ТОВ "Бурштиновий Лан". Виручка "Агро-холдинг МС" в 2017 році зросла на 24%, до 416,8 млн грн, чистий прибуток скоротився вдвічі – до 9,95 млн грн.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Roshen виділить 160,4 млн грн на другий етап реконструкції київської фабрики

Теґи: 

Про це повідомило ПАТ "Київська кондитерська фабрика "Рошен", пише Інтерфакс-Україна.

За інформацією підприємства, кошти будуть використані на благоустрій та озеленення території з облаштуванням фонтану на території кондитерської фабрики на пр.Науки, 1 e Голосіївському районі столиці. Генпідрядником робіт виступає ТОВ "Європейські технології будівництва".

Як повідомлялося, "Рошен" у 2018 році заявив про інвестування 90 млн грн у створення громадського простору на території фабрики. Умовна назва проекту реконструкції - "Рошен Плаза".

За інформацією компанії, фабрика не припиняє свого існування, але потужності її зменшені. На території фабрики залишиться частина виробничих приміщень, в одному з корпусів буде офіс компанії, а також об'єкти громадського призначення.

Перший етап благоустрою фабрики передбачає демонстраційний центр з лінією виробництва шоколаду, благоустрій площі та відкриття безкоштовного сезонного катка площею понад 2 тис. кв. м. Другий етап маэ завершитися в 2019 році, він передбачає установку динамічного фонтану і створення технічного комплексу для відео-проекції і світло-музичного шоу. Роботи із реконструкції, імовірно, завершать до 2020 року.

Читайте також: Roshen відклала відкриття нової фабрики під Києвом

Корпорація "Рошен" входить до топ-30 найбільших виробників кондитерських виробів в світі. До її складу входять Київська, Кременчуцька, дві Вінницькі кондитерські фабрики і Вінницький молочний завод (Україна); Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) і фабрика BonbonettiChoco (Угорщина). Виробничу діяльність Липецької фабрики (РФ) було зупинено з 1 квітня 2017 року.

Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує 50 магазинів в п'яти регіонах України. Перший відкрився в 2009 році в Києві. Корпорація щороку відкриває в середньому 5-6 фірмових магазинів.

Згідно з підписаним П.Порошенком у січні 2016 року договором, він передав свою 85-відсоткову частку в корпорації до незалежного сліпого трасту (blind trust) компанії Rothschild Trust. Банк-управитель трасту має також чотирирічну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеславу Москалевському належить 13% через інвестфонд "Кондітерінвест", ще чотирьом топ-менеджерам - по 0,5%.

Читайте також: Roshen знову судиться з Київхлібом

Відповідно до звітів Київської кондитерської фабрики "Рошен", її виторг із 2013 року до 2016 року скоротився в 2,1 рази - до 232,31 млн грн, а чистий прибуток - у 4,1 рази - до 3,92 млн грн, зокрема в 2016 році скорочення цих показників становило відповідно 7,3% і 2,8 рази. Середня кількість працівників за чотири роки скоротилася вдвічі - до 846 чоловік, хоча в 2016 році було зафіксовано зростання персоналу на 11,8%.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні почали вирощувати фісташки

За словами 30-річного фермера, в Україні є ентузіасти-любителі, котрі, сповнені цікавістю, кілька років тому стали першопрохідцями у висадженні фісташкових дерев. Це був справжній новаторський крок, тому що, як правило, до країни завозять уже оброблене насіння (хімічним і термічним способами). Воно є нежиттєздатним, і з нього нічого не можна виростити. Однак ентузіасти завезли насіння із сонячного Узбекистану й одразу з’явилася можливість для незвичайних дослідів, пише golos.com.ua.

Андрій Петков дійшов висновку, що кліматичні умови на півдні Одеської області фактично подібні з погодними умовами Центральної Азії, і вирішив, що теоретично є всі шанси сподіватися на успіх цього проекту.

У селі Броска було взято в довгострокову оренду 3,5 га. З урахуванням, що на 1 га можуть розміститися 300 фісташкових дерев, у червні цього року було висаджено понад три тисячі саджанців, вирощених із закупленого в Узбекистані насіння. Очікують, що перші горішки будуть років через шість.

А взагалі, за словами Андрія, одне дерево в десятирічному віці має давати до 10 кг товарної фісташки.

"У мене є всі підстави вважати, що мій вдалий досвід стане відправною точкою для масового вирощування на півдні України цих недешевих горішків", — упевнено заявляє Андрій.

Як пояснив молодий фермер, ці рослини двостатеві (відповідно, є чоловічі й жіночі). На десять жіночих рослин для того, щоб вони запилювалися, необхідна одна чоловіча. Фісташкові дерева — справжні рослини пустелі, і вони чудово пристосовані до посухи й засоленості ґрунту. Також вони спокійно переносять коливання температури від -10 градусів за Цельсієм у зимовий час і до +40 улітку.

До слова, Андрій спеціально поки що не створив полив цього поля, щоб у справжніх спартанських умовах максимально перевірити фісташки на пристосовність до нашого клімату.
Ґрунт культивують мотоблоком. Ще рослини необхідно оберігати від усіляких хвороб, здебільшого вони грибкового характеру. Є певна загроза з боку так званого американського метелика — карантинного шкідника дерев. Однак, на щастя, метелик-шкідник (його помітили в Одеській області) ще не розвідав поля у Бросці. З метою профілактики Андрій застосовує хімічні речовини — фунгіциди та гербіциди.
Використовують тут і сітку для захисту від всюдисущих зайців.

Фісташка — це культура з дуже тривалим періодом комерційного використання. І, як зазначають фахівці, її рентабельність у Європі порівняно з традиційними кукурудзою, томатами, буряком, мигдалем набагато вища, адже собівартість вирощування досить низька через невибагливість до ґрунтових умов, потреби у воді та елементах живлення.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Купити якісну і свіжу рибу в Україні – велика проблема

Незважаючи на широкий вибір, представлений на наших прилавках, купити якісну і свіжу рибу – велика проблема.

Про це повідомляє Асоціація рибалок України, пише zik.ua.

«На риб’ячих фермах рибу напихають кормами з барвниками і стимуляторами росту, а так само щоб вона не хворіла, їй дають антибіотики, на рибопереробних підприємствах її заморожують застосовуючи небезпечні поліфосфати або коптять хімічним шкідливим рідким димом, в магазинах відверту тухлятину видають за свіжий продукт... Що і говорити, купити сьогодні якісну свіжу рибу – велика проблема, і впоратися з нею може лише той, хто знайомий з прийомами виробників і продавців. Необхідно пам’ятати, що риба «другої свіжості» небезпечна для здоров’я Вас і Ваших родин!», – попереджають в Асоціації рибалок України.

Асоціація рибалок України б’є на сполох, адже, щоб провести перевірку якості товарів, які продаються в супермаркетах, державним контролюючим органам необхідно за два тижні повідомити керівництво торгової мережі про плановану перевірку. Мало того, що потрібно вказати крім числа і часу коли відбудеться перевірка, але також і мету.

«Ясна річ, що такі перевірки перетворюються на фарс. Що можна виявити, якщо інспектор повинен чітко в запиті вказати коли, у скільки і що він буде перевіряти. Недобросовісним продавцям такими нормами значно полегшили «роботу». Здавалося б ринки і базари, ось де «розсадник» торгівлі неякісним товаром... Але виявляється, що пальму першості в поширенні неякісного, простроченого, а то й відверто «лівого» товару сьогодні тримають великі торгові мережі, на увазі складності їх перевірки. Базари відкриті для перевірок інспекторів в будь-який час «дня і ночі». І тому все рідше можна виявити на них товар без документів. Інша справа супермаркети... Весь нелегал переїхав в них», – повідомив глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков

Риб часто запускають в «брудний» акваріум, вони тут же починають хворіти. Риба плаває в струпах, з відпалою лускою, покрита наростами.

Якщо рибу не купили в живому вигляді, і вона заснула, то її, як охолоджений рибний продукт викладають в льоду на прилавок.

Охолоджена риба починає шукати свого покупця на прилавку з білосніжним льодом. Але якщо вона його не знайшла і у неї потемніли очі і зябра, з’явилися запах і слиз, відшаровується луска, то продавець його реанімує і все одно намагатиметься збути. Поганого запаху рибку промиють марганцівкою, приберуть слиз, відріжуть голову і знову викладуть на прилавок. Якщо в такому вигляді її знову ніхто не купить, тушку заморозять або розріжуть на стейки і загорнуть в плівку. Але якщо вона і в такому вигляді не знайде свого покупця, то зіпсований делікатес віддають у відділ кулінарії, де його гарненько замаринують, поллють соусом і підсмажать. А можуть просто пустити на фарш. І це не дивлячись на те, що риба швидкопсувний продукт. Білки, амінокислоти і мінерали, які знаходяться в рибі дуже корисні організму людини. Але мова йде про якісну, свіжу рибу. Неякісний риб’ячий продукт може бути смертельно небезпечний!

«Інший варіант на який йдуть недоброякісні продавці – перетворити «лежалу» рибу в підкопчене філе, – розповів фахівець з переробки продуктів харчування, доктор наук, член Асоціації рибалок України Сергій Мартинюк – Засолка і копчення взагалі улюблений спосіб приховати дефекти риби. Спеціальний харчовий барвник «під лосось» зробить філе яскравим і свіжим, а аромат рідкого диму, в який занурюють рибу, заб’є будь-який запах тухлятини і забезпечить продукт ароматом копчення. Щоб не нарватися на подібний товар, в рибному відділі варто бути дуже уважним».

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У "ДНР" зізналися, що згноїли на полях більшу частину овочів

Про це в сепаратистських ЗМІ повідомила прес-служба окупаційного уряду "ДНР", пише ostro.org.

Основна частина овочів знаходиться в полі і не підлягає прибиранню, - йдеться в повідомленні.

«Солодкий перець не зібрано на площі 2,8 гектарів, на площі 2 гектари не прибрані гіркий перець і перець ратунда, пекінська капуста не прибрана на площі 0,4 га», - уточнюється в повідомленні.

В результаті перевірки виявлено також порушення строків посіву пекінської капусти.

«Збирання врожаю, незважаючи на сприятливі погодні умови в жовтні, проведене не було. В результаті цього капуста вимерзла, на частини врожаю виявлені рослини, уражені попелиць. Для реалізації населенню капуста непридатна. Очікувана врожайність капусти могла б становити понад 26 тонн, в той час як прибрано (згідно з даними ДП «Теплиці Донбасу») тільки 8,417 тонн. Таким чином, орієнтовний обсяг урожаю, який залишився в полі, і міг бути повністю реалізований на ринку, становить 17,6 тонн», - визнали горе-господарники.

Крім цього, повідомляється, що розсаду пізньої капусти висадили не вчасно. Майже половина врожаю пізньої капусти не прибрана.

Частина врожаю солодкого перцю повністю дозріла, але не прибрано в середньому близько 7 тонн.

«Причиною несвоєчасного прибирання міг стати низький рівень організації виробничого процесу», - визнали в "уряді" "ДНР".

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview