Вітчизняний агрохолдинг інвестує 1 млн. дол. в розвиток свинарства

KSG Agro планує в 2019 р. інвестувати 1 млн. дол. в розвиток свинарського напряму, що є пріоритетним для діяльності компанії. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу з посиланням на голову Ради директорів KSG Agro Сергія Касьянова.

Одним з основних напрямків інвестування стане створення племінного репродуктора свиноматок, потужність якого на першому з трьох запланованих етапів складе 2 тис. голів. Створення репродуктора - один з кроків, спрямованих на збільшення поголів`я свиней, яке до кінця 2019 року зросте на 60% - з нинішніх близько 60 тис. до 100 тис. голів.

В ході зустрічі з інвесторами, яка відбулася у Варшаві (Польща), генеральний директор холдингу Андрій Скороход зазначив, що передбачувана частка компанії в проекті створення репродуктора складе 30%, решта 70% буде розподілена між іноземними та українськими інвесторами. На даний момент передбачається, що до їх складу також можуть увійти один з великих українських рітейлерів, виробник обладнання для свинокомплексів з Європи, два датських виробника племінних свиней та інвестфонд з Данії.

В агрохолдингу очікують, що переговори з партнерами створення репродуктора будуть фіналізовані на початку осені 2019 року.
 

Довідка: 

KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу внесені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливних пелет).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.

LOZOVA MACHINERY «дали бій» в Лінкольнширі

Єдиний на виставці український виробник грунтообробної техніки, LOZOVA MACHINERY нарівні з провідними світовими брендами, продемонстрував високу ефективність і продуктивність в реальних польових умовах.

Незважаючи на важкі погодні умови та тривалі дощі, дискові борони ДУКАТ зробили якісну поверхневу обробку грунту.

Додатковим тестом для агрегатів стала важкий глинистий перезволоженний грунт з великою кількістю органічної маси. Завдяки подвійним П-образним каткам машини легко пройшли по важкопрохідному грунту.

Місцеві фермери та експерти галузі проявили зацікавленість українською компанією і відзначили високу продуктивність лінійки ДУКАТ.

Великобританія один з найбільш вимогливих ринків. Прагнучи зберегти урожай і підвищити прибуток, місцеві аграрії вибирають найбільш вигідні рішення для свого бізнесу. LOZOVA MACHINERY підтвердили відповідність даним вимогам і отримали репутацію виробника надійної техніки.

Нагадаємо, у ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН вже є успішний досвід спільної роботи з однією із провідних британських компаній «Larrington Trailers». У 2017 році український бренд випустив перші універсальні трейлери англійської лінійки – ALBION - 26.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Компанія Vitagro Partner провела масштабний День Поля

Цей захід відрізнявся не тільки чисельністю гостів, а й креативною концепцією, яку розробили в команді Vitagro Partner. 

Перша частина заходу відбувалася  у будинку творчості, де присутніх ознайомив  з передовими технологіями вирощування гібридів к.с.н., начальник відділу насінництва  Микола  Сучек.

Друга частина заходу проводилася в полі. Гості відвідали полігони з демо -ділянками кращих сортів ТМ Semelita, та змогли переконатися у якості та потенціалі насіння. Після огляду демо-ділянок гостів чекав справжній сюрприз. Вони потрапили у світ Дикого Заходу! Всі елементи декорацій, дрес-код команди та моделі у образі Ковбоїв  створювали незабутню атмосферу свята.

Розважали гостей команда Ліги Сміху  «Ветерани Космічних Військ» та гурт Gandz. Родзинкою виступу було виконання українського кантрі стилю! 
Кожен з гостей залишив собі на згадку невід’ємний атрибут справжнього ковбоя – капелюх.

Компанія Vitagro Partner.   на цьому не зупиняється та запрошує аграріїв на День Поля, який відбудеться 22.06.2019 у  м . Козелець (вул. Московськая, 110 , р-н "Московський", координати  демополігону: N50°51.226', Е31°07.118').

Незабутні враження, нові знання та яскраві емоції всім присутнім гарантовані! 

 

 

 
Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.

Найбільший вітчизняний агрохолдинг істотно скоротив прибуток

Агрохолдинг Миронівський хлібопродукт Юрія Косюка за підсумками першого кварталу 2019 року одержав $33 млн чистого прибутку, що на 63% менше, ніж за аналогічний період 2018 року. Про це компанія повідомила на сайті Лондонської біржі, пише НВ.

Виручка МХП збільшилася на 42% - до $436 млн, експортна виручка — на 65%, до $268 млн (61% від загальної виручки).

Операційний прибуток холдингу Косюка скоротився на 19% - до $50 млн, валовий залишився на рівні попереднього періоду — $81 млн, EBITDA скоротилася на 7% - до $83 млн порівняно з січнем-березнем 2018 го.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

HARP представив новинки на АГРО-2019

Серед експонатів HARP представлені як традиційні лінійки підшипникової продукція, так і оновлена серія.

«На виставці ми представили підшипники і підшипникові вузли, завдяки яким сільгосптехніка ефективно виконує свою роботу, – розповідає менеджер з продажу Валерія Акіньшина. – Це лінійка спеціальних підшипників HARP AGRO c системою багатокромкових ущільнень X-SHIELD, що забезпечують високу герметичність і захист від зовнішнього впливу. При цьому зовнішня сторона ущільнення металева, а значить рослинна маса, пил, бруд при роботі сільгосптехніки не може пошкодити ущільнення або потрапити всередину підшипника, тим самим вивести його і всю техніку з ладу».

HARP представив оновлені ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT. У модернізованій лінійці ширина корпусу (спеціально для імпортної техніки) виконана в розмірі 60 мм і встановлено додатковий захист з боку диска. З такою вдосконаленою конструкцією необслуговувані рішення HARP стали ще надійніше.

Експозицію Харківського підшипникового заводу доповнила серія підшипників UC і лінійка ефективних корпусних вузлів HARP, які мають збільшений термін служби і зниження тертя.

Традиційно продукцією HARP цікавилися аграрії, дилери, а також виробники сільгосптехніки.

Наприклад, Машинобудівний завод «Sunfloromash», який спеціалізується на виробництві надійної сільськогосподарської техніки для збирання врожаю, комплектує свої агрегати підшипниками HARP.

Директор підприємства Віктор Петрушенко розповідає, що вони вже давно працюють з ХАРП на ринку: «До цього купували підшипники іноземного виробництва, але почастішали випадки з поставкою підробок, які одразу виходили з ладу. Проблема вирішилася, коли ми перейшли на підшипники HARP, якими успішно комплектуємо нашу техніку вже протягом трьох років. І проблем у роботі виробів немає, все відмінно. Бажаємо ХАРП розвиватися і далі!»

Харківський підшипниковий завод не тільки робить серійну продукцію, а й розробляє нові, інноваційні рішення для кожного клієнта. Маючи 70-річний досвід, інженерні і технічні компетенції, HARP вирішує виклики, які стоять перед аграріями і виробниками, тим самим підвищує їх конкурентоспроможність.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

LOZOVA MACHINERY демонструють 20-річний досвід та ефективні новинки на виставці АГРО-2019

На масштабній експозиції представлені новинки сільпхозагрегатів - результат технічних досягнень і комплексних рішень для українського і європейського ринків, який відповідає найвищим вимогам аграріїв.

2019 рік - показовий і ювілейний для компанії. 20 років ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН і легендарної зубової борони ЛІРА (яка є практично в кожному другому господарстві в Україні).

Також в цьому році лінійка дискових борін ДУКАТ відзначає свій 10-річний ювілей. Саме десять років тому перші борони ДУКАТ вийшли із заводських цехів і були презентовані на "АГРО-2009".

Сьогодні ДУКАТ це:
10 конфігурацій машин з шириною захвату від 2,5 до майже 17 метрів;
12 оформлених патентів унікальних вузлів і рішень;
понад 2000 господарств у більш ніж 20 країнах світу;

Новий вигляд LOZOVA MACHINERY

Компанія дбає, щоб техніка не тільки максимально якісно обробляла землю і була вигідним вкладенням коштів, але і щоб аграріям було зручно, естетично приємно працювати в полі. Новий дизайн LOZOVA MACHINERY, в основі якого закладено природна досконалість форм, в повній мірі вирішує цю задачу. Динамічний і потужний зовнішній вигляд агрегатів відповідає духу і технічним характеристикам ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН: швидкісний, міцний, інноваційний, сучасний і прогресивний.

“Ми вважаємо, що техніка повинна бути ергономічною і естетичною, а всі елементи зручними в експлуатації. Тому з 2019 року робимо рестайлінг всіх агрегатів: почали з глибокорозпушувачів і дискових борін. Ми думали близько півтора років - готували сотні скетчів, дизайнів, проб і відобразили потужність, прагнення, інноваційний дух ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН" - заявляє президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд.

ПРЕМ'ЄРИ LOZOVA MACHINERY

Найбільш очікуваною аграріями прем'єрою ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН став тракторний багатофункціональний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL. Це новітня розробка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН - трейлер, який може перевозити вантажі об'ємом до 43 м3. А унікальна система розвантаження - з допомогою стрічкового конвеєра - розвантажує трейлер за 2 хвилини.

Чудова маневреність, поліпшена прохідність, агрегатування з різними тракторами і тягачами, економна витрата палива. KELT може оснащуватися додатковими пристроями: стрічковий перевантажувач, розкидач органічних добрив, а також інноваційною системою регулювання тиску в шинах.

«Однією з переваг і відмінних особливостей трейлера є його повна відповідність правилам дорожнього руху за габаритами і навантаженні на вісь! Він спокійно і безпечно може їздити по дорогах загального користування», – розповідає головний конструктор ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН Олексій Гриненко.

Лідер сезону 2019 - дискова борона ДУКАТ з шириною захвату-9 метрів. Борона втілила в собі оновлений сучасний стиль ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН, новий дизайн і поліпшену конструкцію. Агрегат успішно пройшов випробування і вже восени його можна буде придбати у офіційних дилерів компанії.

“Я задоволений ДУКАТ, бо швидкохідна, допомогла нам у посівній. Якщо раніше з іншими дисками ми проходили 7-8 км/год, з вашими дисками - 14 км/год - в 2 рази більше і швидше закрили площа" - зазначає власник ДУКАТ-6, Ткаченко Андрій Миколайович, ТОВ МОРІС, Чернігівська обл., Козелецький район.

ДУКАТ-GOLD-6 - важка дискова борона з мінімумом обслуговування і максимумом продуктивності! Техніка створена для роботи з залишками великостеблових культур, ідеальна при обробці площ з пожнивной масою стебел кукурудзи і соняшнику. Випробування завершені і агрегат в серійному виробництві.

Глибокорозпушувач ФРАНК-3 із збільшеною до 3-х метрів шириною захвату. Оснащений твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які відрізняються самим тривалим терміном служби в своєму класі. Агрегат представлений в новому дизайні, у нього посилена рама, вбудовані необслуговувані підшипникові вузли.

ДЕНЬ ПОЛЯ LOZOVA MACHINERY

З цими та іншими новинками можна ознайомитися на ДНІ ПОЛЯ, який пройде традиційно, вже вп'яте, у Лозівському районі Харківської області 25 липня. Тут можна своїми очима побачити якість роботи техніки і з'ясувати всі найважливіші для вас питання по експлуатації ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН.

Агрегати, представлені на виставці, демонструють найважливіші характерні риси і всю вигоду використання техніки LOZOVA MACHINERY:
«нуль обслуговування» - коли агрегат за весь життєвий цикл практично не вимагає втручання людини для обслуговування;
мале споживання палива – що дає неймовірну економію протягом року;
максимально висока швидкість обробки грунту – в умовах скороченого агрономічного року набуває неймовірну важливість

Техніка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН цілком доступна українським аграріям - всі агрегати беруть участь у державній програмі 25%-ї компенсації вартості (40% для фермеских господарств).

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview
Ваш вибір 'Подобається'.