Власникам паїв краще не поспішати продавати свої наділи

Після скасування мораторію на продаж сільгосп земель, її вартість злетить у ціні. Причому, як на продажу, так і при оренді. За прогнозами експертів, через кілька років вартість землі в Україні зрівняється з цінами Німеччини і Франції. Тому власникам паїв краще не поспішати продавати свої наділи, а почекати, і здати їх за хорошу ціну.

Зацікавлені в українських землях не тільки вітчизняні аграрії, але і закордонні. Особливо з тих країн, де землі не так багато, як в Україні.

Як буде дорожчати українська земля і хто зацікавлений у її купівлю UBR.ua розповів голова Комітету економістів України Андрій Новак.

«Під час дії мораторію власники землі здають в оренду паї «в сіру». Багато років вони отримували оплату бартером — продукцією, зерном, цукром, соняшниковою олією і т. д. А останнім часом — живими грошима, але зовсім небагато», — зазначив Новак.

Нагадаємо, в Офісі президента України до кінця 2019 року планують скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення і запустити ринок сільгоспземель.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Овочі подешевшали: актуальні ціни на ринку

За тиждень на гуртовому ринку "Шувар" відбулись зміни - майже всі овочі подешевшали, найбільше - помідор, ціна на нього впала у 1,5 рази. 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Актуальні ціни на фрукти та ягоди

На фруктовому майданчику збільшився асортимент персиків, а ціни вас потішать. Абрикосів стає менше, тож якщо хочете зробити запаси - поспішіть.

Тримають позиціїї кавуни, диня, лохина, виноград та слива. Стає більше яблук, з'явилися груші та полуниця.

Актуальні ціни на фрукти та ягоди  у відео від Інфо-шувар.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як правильно вибирати безпечну рибу?

Теґи: 

Риба має бути безпечною, свіжою та смачною. Як купити на ринку саме таку? Спитали у професіоналів.

Експерти ветеринарно-санітарної лабораторії на ринку "Шувар" розповіли:

- на що звертати уваги при купівлі риби
- зовнішні ознаки свіжої та безпечної риби
- які документи мають бути у продавців.
 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Актуальні ціни на фрукти: на ринку дешевшає виноград

Липень добігає кінця, і пропозиція на ринку змінюється. Зокрема, можемо назвати ТОП-3 позицій:

- персики, 
- виноград, 
- сливи.
Асортимент великий, а ціни - знижуються. Натомість з прилавків зникли черешня та чорниця, а ціна на вишню є стабільною.

Свіжий огляд актуальних цін від "Інфо-Шувар".

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Скільки заробляють на раках в Україні

Україна має великі перспективи для розвитку ферм з вирощування раків, оскільки в країні досить багато придатних для цього джерел води – річки, озера, занедбані зрошувальні канали, які ніким не затребувані, пише uatv.ua

“На початку двохтисячних я почав займатися дайвінгом. Мені було дуже цікаво спостерігати за підводним світом наших річок. Тоді я познайомився з таким дивовижним звіром, як довгопалий рак. Він є основним видом раку в наших українських річках. Я почав спостерігати за поведінкою раку, аналізувати, робити висновки і… закохався в цю справу. Так з часом прийшла ідея створити ферму з розведення. У 2015 році ми почали проект, спрямований на вивчення вирощування раків в природних умовах. Це складний, тривалий, але дуже цікавий процес”, – розповідає фермер Роман Ковальчук.


Рака можна вважати одним з наших національних надбань. Свого часу його завезли з України до Туреччини, де на сьогоднішній день дуже багато ракорозвідних ферм. І зараз вона – лідер із вирощування цих членистоногих.

“Починаючи своє господарство, я хотів поступово відновити цю галузь і в Україні”, – додав фермер.


За словами аналітика Андрія Мокрякова, в Україні виловом і розведенням раків зазвичай займаються дрібні господарства, великих ферм – не більше 5.

“Найчастіше їх виловлюють в натуральних водоймах. Якщо говоримо про штучні водойми, то це можуть бути рибні ферми, для яких вирощування раків є побічним бізнесом. За офіційними даними, в 2018 році було виловлено 20 тонн раків прісноводних”, – зазначив аналітик.

Для розвитку ферми Роману було потрібно немало часу. Зате тепер тут вирощують малька, сформовані ракові колонії і накопичено достатній рівень знань, яких вистачить для того, щоб починати великі проекти з відновлення популяції в різних річках, і щоб взагалі вийти на ринок. У Західній Європі попит на м’ясо раків в рази перевищує пропозицію. Ця обставина – великий плюс на користь тих, хто вирішить освоїти цей бізнес.


“З економічної точки зору, вирощування раку – це мега вигідно. Якщо порахувати в цифрах, то лише з 1 кг ікряної самки, а це 20 штук, через 3 роки ми отримаємо 30-40 кг товарного раку на продаж. Відповідно, вклавши в кожен кг по 6 євро, отримуємо 180 євро через 3 роки”, – говорить фермер.

Даний бізнес для України є перспективним, адже ці членистоногі не вимагають якогось особливого догляду, харчування, високих витрат на корми, оскільки харчуються в основному планктоном. Тому основними вимогами є наявність натурального або штучного водоймища, і потужності з вилову та зберігання раків до місця продажу.

“Перспективи вирощування раків обумовлені тим, що вони досить дорогі, 1 кг раків – від 9 євро, в перерахунку на чисте м’ясо вартість може скласти близько 60-70 євро за кг”, – говорить Андрій Мокряк.


Важливою умовою для розведення раку є підготовка водойми. Починати необхідно з розгорнутого аналізу хімічного складу води, перевірки її жорсткості, вмісту кисню, нітратів і нітритів. Рак чутливий до іонів заліза. Якщо рак живе в воді зі шкідливими речовинами, швидше за все, у нього буде погано працювати печінка, він буде повільно рости та розвиватися. Його зростанню сприяє сонце, тому навколо водойми споруджуються піщані насипи, щоб він міг на них грітися. Також вкрай бажані обривисті берега для побудови раками будиночків. Коли самки відкладають ікринки, вони ховаються кожна в свій будиночок, оберігаючи ікру від нападу інших раків або риб. Для раків також важлива проточність води.
В добре підготовленій воді за 3 роки рак може дорости до 80 грамів (хоча зазвичай він досягає 50).
“М’ясо раків можна використовувати все, крім травного тракту. Найбільше використовуються ракові шийки, черевце та лапки. Все інше просто не дуже естетичне, хоча теж вживається”, – розповідає дієтолог Євгенія Розум.

Цей продукт можна їсти людям з серцево-судинними захворюваннями, підвищеним холестерином. Єдиний недолік – це те, що м’ясо алергенне, дітям-підліткам потрібно обережно його куштувати, а маленьким дітям до 3-5 років воно взагалі не рекомендується.

“Не так давно ми з моїм товаришем створили програму з вивчення раків і відновлення ферм з їх розведення в Україні. Цю концепцію ми направили до Академії наук і отримали перше позитивне затвердження нашого проекту. Незабаром розпочнемо ще більш активну діяльність з вирощування малька. На базі нашого господарства буде створений науковий майданчик з вивчення довгопалого раку. Незабаром ми зможемо вийти на ринок з раком великого розміру і високим тоннажем”, – зазначив Роман Ковальчук.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview