Власники шоколадного бізнесу продають бракований товар

Некондиційною називають продукцію, яка не відповідає нормативним вимогам, не придатна для застосування за призначенням або підлягає переробленню чи утилізації. Прямої заборони на продаж бракованого товару, який не загрожує життю та здоров’ю людей, в Україні немає. Саме цим, заради власного збагачення, і користуються українські верховоди шоколадного бізнесу - і продають бракований товар, йдеться в сюжеті ТСН.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Без ґрунту і на риб'ячому посліді: на Київщині освоїли унікальний метод вирощування зелені і овочів

Аквапоніка - це високотехнологічний спосіб ведення органічного сільського господарства, що поєднує аквакультуру (вирощування риби) і гідропоніку (вирощування рослин без грунту).

Основою аквапоніки є природний баланс між вирощуванням риби і рослин, що дає можливість вирощувати органічну продукцію і дбайливо використовувати природні ресурси.

Першою українською компанією, що освоїла метод аквапоники, стала «AQUAFARM», розташована у Київській області, передає прес-служба підприємства, пише atmagro.ru.

Суть методу, який освоїла компанія «AQUAFARM», полягає в тому, що риба збагачує воду органічними добривами, і така вода з розчиненими органічними мікроелементами використовується для вирощування рослин (зелені і овочів).

Проект «AQUAFARM» вже дав перші плоди: томати, вирощені без використання пестицидів, гербіцидів, шкідливих хімічних добрив і добавок. Соковиті стиглі овочі та зелень, вирощені завдяки методу аквапоніки, є екологічно чистими, мають справжній, натуральні смак і аромат незалежно від пори року.

Крім овочів на аквафермах вирощують смачну, корисну рибу:  сома і тилапію. Компанія співпрацює з кращими ресторанами Києва.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Єдина на Коломийщині страусина ферма може закритися

Єдина на Коломийщині страусина ферма, що у Спасі, може закритися, інформує WestNews.

Про це розповів господар Роман Сухарук. 6 років тому чоловік мав амбітну мету – вирощувати страусів та годувати українців дієтичним продуктом. Купив пташенят, але згодом з’ясувалося, що нікому страуси не потрібні. Готується птахів продати та й на тому все закінчиться.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Тернопільщині фермер зібрав радіокеровану електротачку

У Тернопільській області фермер Петро Головатий за два місяці сконструював радіокеровану тачку для сільськогосподарських робіт, пише korrespondent.net.

Вона складається з двох частин – моторного блоку з електродвигуном і причепа, повідомляє видання Про.те. Відзначається, що тачка може їхати вперед і назад, а також має велику вантажопідйомність.

«Рама з металу, електромотори і батареї з електровелосипедів, керуюча електроніка саморобна з китайських і не тільки радіодеталей, ланцюги та зірочки від різних мотоциклів, колеса від авто. До міста у мене душа не лежить, а до техніки лежить. Дуже люблю щось випробовувати на городі, щоб полегшити працю», – розповів фермер.

Керується тачка за допомогою пульта.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

У Шотландії закоханий фермер освідчився коханій у незвичний спосіб

Допомогла в освідченні корова на прізвисько Кучерява, йдеться у сюжеті ТСН.

Напис на ній "Чи вийдеш ти за мене заміж?" маркером написав шотландський фермер Кріс Госпел. Та покликав на пасовище свою дівчину. Шокована, але розчулена дівчина відповіла коханому "Так!".

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Українські вчені розробили нешкідливу органічну упаковку

Співробітники Сумського національного аграрного університету розробили екологічно чисті пакети під назвою «Фудбіопак». Вони створені не з пластика, який забруднює наші водойми і грунт, століттями не розкладаючись, а з органічних рослинних продуктів – полісахаридів (найвідоміший полісахарид – крохмаль), пише atmagro.ru.

Ці пакети поки що не досконалі і не дуже дешеві – можуть витримати трикілограмове навантаження, і коштують 5 гривень. Але вчені працюють над підвищенням міцності і обіцяють знизити собівартість мінімум в три рази.

До речі, «Фудбіопак» - це не перша екологічно безпечна упаковка, створена фахівцями СНАУ. До цього тут розробили тару, яку можна вживати в їжу.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview