Вражаюче відео: гіганти сільгосптехніки у полі

Робота сільгосптехніки у полі – дійсно вражаюче видовище, пише AgroPravda.com. Видання продовжує знайомити аграріїв з роботою нових зразків сільгосптехніки у відео-форматі.

На черзі - трактор Fendt в парі з Lemken Gigant 12 Kompaktor.

Обидві моделі сільгосптехніки належать до «гігантів»: Fendt 1050 - до «топових» модель в лінійці виробника ( незабаром вона повинна з'явитися в Україні). Lemken Gigant 12 - системний носій, що відрізняється не тільки розмірами, а й широтою можливостей.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні протестували перший промисловий сільськогосподарський дрон

Днями на полях KERNEL тестували перший промисловий сільськогосподарський дрон Kray Technologies, розроблений на зміну літакам і наземної техніки для внесення засобів захисту рослин.

Засновник і головний виконавчий директор проекту Дмитро Сурду розповів про тих численних проблем, які в сільському господарстві вирішує дрон. Гарного перегляду!

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Детектор стиглості томатів, якому не потрібні проби

Більшість аграріїв можуть з легкістю визначити стиглість класичних помідорів по його кольором і розуміють на якій стадії розвитку він знаходиться. Спочатку помідор зелений, потім починає повільно жовтіти, ставати помаранчевим і нарешті формується глибокий червоне світло. Але вченим здалося, що недостатньо такого визначення стиглості культури.

Для точного визначення стиглості вчені вирішили розробити портативний спектрометр. Він аналізує на молекулярному рівні такі характеристики як маса плода, відображення і розподіл світла для розвитку томата і імпульс. Аналіз кожного показника проводитися окремо, після цього прилад видає рекомендації, коли варто зривати плід. Таким чином, в майбутньому не доведеться брати проби або колоти продукти, досить буде піднести прилад до плоду для аналізу.

Поки що спектрометр може аналізувати лише стиглість томатів, але в подальшому вчені планують розширити число культур доступних для проведення аналізу.

 
 
Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview