Виробництво нішевих овочів та фруктів стане трендом

Про це заявив економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак, пише kurkul.com.

«У 2019 році я очікую зростання інвестицій в заморозку та переробку ягід, стабілізації ціни на малину та її зростання, та зниження цін на лохину. Навесні наступного року я очікую також падіння цін на яблуко та активізацію експорту. Думаю, що Україна оновить рекорд експорту десертного яблука власного виробництва та покаже неймовірно широку географію такого експорту», — заявив він.

Крім того, експерт спостерігає в Україні зростання інтересу виробників до нішевих овочів та фруктів.

«Мій прогноз такий, що експортним овочем №1 в Україні за 10 років буде спаржа. Дуже сподіваюся на розвиток тепличних технологій та перехід вирощування черешні, наприклад, під плівку. Не бачу причин, чому б ми в Україні не почали активно вирощувати найкращі сорти столового винограду під плівкою, замість їх імпортувати», — сказав Андрій Ярмак.

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Скільки коштуватиме головна страва Святвечора

Напередодні Різдва, 6 січня, православні християни святкуватимуть Святий вечір. В цей день на столі повинно стояти 12 пісних страв, і одна з них – в обов'язковому порядку - святкова кутя, яка  є найголовнішою стравою Святого вечора та Різдва.

Українські Новини дізналися, у скільки обійдеться приготування куті українцям на Різдво-2019.

За традиційним рецептом куті для приготування цієї святкової страви потрібні пшеничні зерна, мак, волоські горіхи і мед. При цьому для більш "багатої" куті в якості альтернативи замість пшеничної крупи може бути використана рисова.

Так, за даними сайтів великих українських гіпермаркетів, станом на 4 січня пшеничну крупу продають за середньою ціною 10-20 грн/800 г.

При цьому є також імпортні пропозиції, ціна на які може сягати від 25 до 47 грн/400 г.

Рисову крупу в Україні можна купити за ціною від 21,40 до 23,30 грн/кг. Більш дорогі варіанти, які позиціонують як "преміум клас", коштують від 82 грн.

Харчовий мак в гіпермаркетах України пропонують за ціною від 28,90 грн/150 г.

Ціна на волоський горіх в Україні коливається на рівні від 130 грн/1 кг до 195 грн/1 кг. На сайті сервісу оголошень OLX можна знайти волоський горіх за ціною від 100 грн/1 кг

Останній обов'язковий інгредієнт куті – мед.

Так, ціна на мед в Україні дуже сильно залежить від міста і місця покупки. За даними Інформаційно-аналітичного центру "Шувар", на ринку "Столичний" мед продають за ціною від 150 грн/л, а на ринку "Шувар" – від 110 грн/л. На сайті сервісу оголошень OLX можна знайти липовий мед за ціною 100 грн/л.

Крім того, багато рецептів куті включають в себе ще й різні сухофрукти. У гіпермаркетах можна знайти готові набори з різними сухофруктами за середньою ціною від 60 грн/200 г.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Китайці доправили на зворотний бік Місяця бавовну, ріпак та картоплю

Приземлення відбулося 3 січня о 10:26 за пекінським часом (4:24 за Києвом). Про це пише propozitsiya.com.

Відзначається, що цей зонд став першим космічним кораблем, який вчинив м'яку посадку на зворотній стороні Місяця, яку не видно з Землі.

Спусковий апарат також ніс контейнер з шістьма живими видами з Землі - бавовною, ріпаком, картоплею, плодовою мухою, дріжджами і арабідопсисом (квітуча рослина) - щоб спробувати сформувати міні-біосферу, пише BBC.

Вчені планують поставити біологічний експеримент «Місячна міні-біосфера», щоб вивчити особливості дихання насіння і фотосинтезу на Місяці.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Виробництво соняшникової олії б'є рекорди

Він становить 1,47 млн тонн проти 1,34 млн тонн роком раніше, повідомляє Украгроконсалт.

Зокрема, в листопаді поточного сезону великі і середні підприємства випустили 517,5 тис. тонн соняшникової олії. 

Це майже на 3% нижче за показник минулого місяця (533,4 тис. тонн), однак на 8% більше порівняно з листопадом минулого року (478,5 тис. тонн).

Джерело: agrotimes.net

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Які мікродобрива представлені на вітчизняному ринку

Наше сільське господарство все більше інтегрується в європейський і світовий ринки і, відповідно до цього, виходить на новий якісний рівень виробництва. Він має на увазі використання високопродуктивних сортів рослин для отримання конкурентного співвідношення ціни і якості продукції. Крім того, за допомогою добрив необхідно компенсувати деградацію ґрунтів, викликану інтенсивним використанням, а також глобальним погіршенням кліматичних умов.

Сьогодні на внутрішньому ринку представлені мікродобрива як українського виробництва, так і зарубіжного.

Основними вітчизняними виробниками є «Укравіт», НПК «Квадрат», «Фрея-Агро». Імпортні поставки здійснюються переважно з Польщі, Німеччини та Великобританії і складають продукцію таких компаній, як Yara, Doctor Tarsa Tarim, Roiser, Valagro та інших.

За змістом мікроелементів у нас переважають полікомпонентні мікродобрива. Це пояснюється тим, що більшості українських фермерів поки недоступно визначення конкретного відсутнього в грунті мікроелемента, і вони використовують багатокомпонентні склади в якості профілактики їх дефіциту.

З підвищенням технічної та наукової оснащеності українського сільського господарства, поширенням методів точного землеробства, все більше господарств будуть використовувати мікродобрива. Обсяг їх ринку в найближчі кілька років продовжить збільшуватися поки не досягне стану насичення. У середньостроковій перспективі слід очікувати появи в Україні нових виробників мікродобрив, а також збільшення поставок даної продукції з-за кордону. Завдяки цьому, аграрний сектор нашої країни стане більш рентабельним і конкурентоспроможним.

Джерело: pro-consulting.ua

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Як зміняться ціни на алкоголь в 2019 році

Про це повідомив голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Так, пляшка вітчизняного пива 0,5 л і пляшка горілки 0,5 л подорожчали на 11%, тоді як столові вина українського виробництва - на 7%.

В гривнях за рік горілка подорожчала на 9,2 грн за 0,5 л, а пиво - на 1,5 грн за таку ж ємність. На початок грудня 2018 пляшка горілки 0,5 коштувала в середньому по Україні 90,4 грн, а пляшка 0,75 українського вина - 62,3 грн. Вітчизняне пиво місяць тому в середньому можна було придбати за 15,1 грн.

"Поціновувачі самогону знають, що за рік вартість цукру знизилася на 10%, а яблук на 44%. Надходження до державного бюджету від акцизів на алкоголь перестали збільшуватись останні роки через падіння офіційного споживання, за винятком пива та вина, та, відповідно, виробництва. Це і стало причиною через яку на 2019 рік не переглядались ставки акцизного збору, хоча в плані Уряду було підняття на 5%", - пояснив Олексій Дорошенко.

Експерт додав, що саме це дає підставу говорити, що суттєвого зростання ціни на алкогольні напої не буде, якщо Міністерство економічного розвитку не прийме рішення підвищити мінімальні роздрібні ціни. Вартість тоді буде рости тільки через збільшення собівартості продукції темпами нижче, ніж загальна інфляція.

Крім того, в серпні українець міг собі дозволити купити на середню зарплату 111 пляшок горілки по 0,5 л, тобто на три пляшки більше ніж на початку 2018 року. На кінець серпня 2018 українець міг придбати 151 пляшку вітчизняного сухого вина 0,75, або на одну пляшку більше ніж у січні.

"Ймовірно що і 2019 року купівельна спроможність нашої мінімальної та середньої заробітної плати вимірювана в алкоголі буде зростати через те, що його ціна буде зростати меншими темпами за рівень доходів. Тобто купити горілки, вина та пива ми зможемо більше. Що поверне частину українців до вживання легальних напоїв", - зазначив Олексій Дорошенко.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview