Вже в 11 областях України розпочали посівну

Зокрема, посіяно:

- ярого ячменю – 103 тис. га (7%);

- пшениці – 6 тис. га (3%);

- вівса – 2 тис. га (1%);

- гороху – 48 тис. га (14%).

Також продовжується підживлення озимих культур на зерно, яке проведено на площі 5,0 млн га або 65% до прогнозу.

Так, підживлено:

- озимої пшениці – 4,1 млн га або 64%;

- озимого жита – 54 тис. га або 47%;

- озимого ячменю – 768 тис. га або 76%.

Крім того, озимий ріпак підживлений на площі 1,1 млн га або 86% (у 2018 р. – 332 тис. га).

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Російський суд продовжив арешт Липецької фабрики Roshen

Про це повідомляється на сайті компанії.

«Міра суду дозволяє фабриці експлуатувати заарештоване майно, але забороняє продавати його або здавати в оренду. Під арештом продовжують бути склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу, а також сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. метрів», — йдеться в повідомленні.

Корпорація Roshen відкрила своє представництво в Росії 2001 року, купивши Липецьку фабрику. 2017 року Липецька фабрика зупинила виробництво.

Roshen — один із найбільших виробників кондитерських виробів в Україні. Засновником є президент Петро Порошенко. У 2015 році Порошенко заявив, що передасть свій пакет акцій в управління інвестиційній банківській компанії Rothschild, яка належить родині Ротшильдів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Україна продовжує скуповувати пальмову олію

Про це повідомила Державна фіскальна служба України, передає УНН.

Найбільший обсяг пальмової олії було завезено з Індонезії - на 21,5 млн дол. З Малайзії було імпортовано пальмової олії на 2,5 млн дол., з Німеччини - на 211 тис. дол., з інших країн — на 286 тис. дол.

При цьому у січні-лютому 2019 року Україна поставила на експорт 76 тонн пальмової олії загальною вартістю 67 тис. дол.

Нагадаємо, за підсумками 2018 року показник імпорту пальмової олії в Україну становив рекордних 220 тис. тонн.

Українські депутати, тим часом, хочуть заборонити використання пальмової олії при виробництві продуктів харчування. Відповідний законопроект уже був проголосований парламентом у першому читанні.

За словами експертів, сьогодні українські виробники використовують пальмову олію з метою здешевлення виробництва продуктів харчування, зокрема, молочних.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На ринку з'явилося «кондитерське згущене молоко»

В Україні скорочується виробництво і споживання згущеного молока. Так, в 2012 р вітчизняними підприємствами було вироблено 105,1 тис.т згущеного молока, то в 2018-му - тільки 72 тис.т, пише lenta.ua.

«Криза, і, відповідно, зменшення купівельної спроможності населення, тут ні до чого. Змінюються споживчі переваги. Молодь взагалі не розуміє: що це за продукт такий - згущене молоко. Знають «нутеллу» - її можна на хліб намазати, і з'їсти як десерт до чаю. А згущене молоко все більше виступає як інгредієнт для випічки тортів, бісквітів та іншої кулінарної продукції, ніж як самостійний продукт. З'явилося таке поняття, як «кондитерська згущене молоко», до складу якої можуть входити молочна сироватка, знежирене молоко, рослинний жир (пальмова олія)», - розповідає директор аналітичного агентства «Інфагро» Василь Вінтоняк.

За його словами, в даний час 85% виробництва вітчизняного згущеного молока припадає на п'ять компаній. Найбільшу ринкову частку займає підприємство з Чернігівської області Ічнянський молочно-консервний комбінат (30%) з торговими марками «Iчня», Mama Milla і Milada. На другому місці Roshen (20%), який виробляє згущене молоко на новому заводі у Вінниці. Проте, на прилавках супермаркетів і магазинів її годі й шукати. Це як раз той самий випадок, коли вся продукція випускається для власного споживання кондитерських підприємств корпорації.

Первомайський МКК (Миколаївська область) займає 15% ринку. Як такої торгової марки у виробника немає - на етикетці тільки назва підприємства і зображення хлопчика з ложкою. Куп'янський МКК (Харківська обл.) має ринкову частку 12% з торговими марками «Молочна слобода», «Заріччя» і «Насолода». Нарешті, 8% - у підприємства «Імперіал плюс» з торговою маркою «Сладосвіт» (Черкаська обл.).

Решта частки ринку (15%) припадає на два десятки підприємств, найпродуктивніші з яких - група компаній «Альміра» (включає Овруцький МКК, «Техмолпром» і Білицький МКК), а також Кременчуцький і Лубенський молокозаводи.

Імпорт згущеного молока мінімальний. У 2018 р він становив лише 1,1 тис.т. При цьому, як розповідає заступник голови правління Ічнянського МКК Сергій Запорощук, 80% зовнішніх поставок здійснюють з Білорусі (в основному продукцію Рогачевского молочноконсервного заводу.). Іншу частку імпорту займають країни Євросоюзу, головним чином - Данія.

Експорт згущеного молока з України в минулому році склав 30 тис.т. (Більше 20% від всієї виробленої в країні) З них 55% припало на продукцію Ічнянського МКК, 21,5% - Куп'янського МКК і 7,6% - «Альміра». В даний час вітчизняна згущене молоко поставляється в 36 країн світу.

Але експорт, за словами Вінтоняка, теж падає. Так, обсяги зовнішніх поставок вітчизняної згущеного молока в минулому році впали в порівнянні з 2017-м на 16%. Втім, вважає експерт, це загальносвітова тенденція.

Однак наші підприємства не здаються. Винаходять нові рецепти. Якщо в радянські часи в продажу було два види згущеного молока: звичайна - так звана «молоко незбиране згущене з цукром», і «молоко згущене варене», то зараз у продажу є згущене молоко з кавою, какао і фруктозою. (Хоча звичайна «біла» все одно становить близько 85% від усього виробництва).

Змінюється упаковка. Вже 25% її - пластикова пляшка (що дуже затребуване при експорті), 10% - «дой-пак», пакетик з кришечкою. Винаходяться свіжі маркетингові ходи.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

В Україні подешевшала курятина

Про це свідчать дані "Інфляційного барометра" станом на 11 березня, передає УНН.

Зокрема, впали ціни на курятину - на 17,8%. Також подешевшала яловичина - на 10,6%. Поряд з цим зросла у ціні свинина - на 1,6%.

Станом на сьогодні курятина є найдоступнішим м'ясом для українців - 91,9 грн за кг. Кілограм свинини та яловичини українцям обійдеться у 102,6 грн та 133,9 грн відповідно.

Інші продукти харчування з переліку соціальних суттєво зросли в ціні. Капуста подорожчала на 71,7% - до 41,6 грн за кг, крупи гречані - на 6%, до 22,1 грн за кг, хліб житній - на 6,1% - до 279 грн за кг, морква - на 13,2% - до 10,4 грн за кг.

Незначно, але подешевшало борошно - на 0,7%, до 13,8 грн за кг, картопля - на 3,8% , до 10,3 грн за кг, рис - на 1,6%, до 27,4 грн за кг.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

На Волині брати розпочали цитрусовий бізнес

Зайшовши у цей лимонарій, одразу відчуваєш: від ароматів тут аж дух перехоплює. На зелених кущиках висять великі жовтобокі лимони. Подекуди вага одного сягає кілограма!

Про це пише "Експрес".

“Я давно захоплювався вирощуванням цитрусів, а коли в Нідерландах та Німеччині побачив теплиці для них — запалився бажанням і собі таку зробити, — розповідає  Володимир Болотін із села Княгининок. — Теплиця майже на два з половиною метри заглиблена в землю. Ми з братом зробили так, аби кущики не потерпали від будь-яких зовнішніх факторів. Її довжина — 25, а ширина — 6 метрів.

Температура в лимонарії упродовж року однакова — вісім-дев’ять градусів тепла. Холодної пори опалюємо теплицю дровами”.

Володимир і його брат Микола розпочали цитрусовий бізнес із купівлі п’яти дерев. Живцюванням виростили з них 50 нових. Крім лимонів, сьогодні плекають апельсини, лайми, фінгерлайми, пальчасті цитрони — їх ще називають “рука Будди”.

Запевняють: це неважко, але треба знати нюанси.

“Початківцям раджу пам’ятати, що у перші два роки потрібно вирощувати так звані скелетні гілки, — каже Володимир Болотін. — І лише згодом, коли на рослині буде хоча б 20 листочків, можна залишити одну квіточку. І з кожним наступним роком — на одну більше. Нерідко господарі залишають увесь цвіт. А це може призвести до виснаження деревця й навіть до загибелі”.

Пересаджують рослину раз на рік, навесні — доти, доки місткість горщика дійде до чотирьох-шести літрів. Грунт, кажуть господарі, можна купити у спеціалізованих крамничках або взяти землю з-під листяних дерев. Третину суміші для посадки має становити пісок. Також варто додати півлітра деревного попелу і перегною на кожне відро грунту.

Пересаджуючи рослину, на дно горщика обов’язково насипають три-чотири сантиметри дрібних камінчиків, а зверху — шар мокрого піску, щоби був добрий дренаж. До слова, поливати цитрусові можна лише тоді, коли земля в горщику зверху добре висохне. Воду брати відстояну, кімнатної температури.

А якщо вирощуєте лимон у помешканні, радять брати Болотіни, то горщик слід поставити на підвіконня із сонячного боку. Щоправда, у спеку доведеться притіняти рослину марлею, тюлем чи папером, щоби не перегрілися крона та коріння й не опало листя.

Господарі також радять регулярно обприскувати рослину теплою водою і підживлювати.

“Я віддаю перевагу органічному добриву, — каже Володимир Болотін. — Зокрема, підживлюю розведеним у воді конячим гноєм, а також час від часу розводжу деревний попіл і поливаю грунт. До слова, лимон любить воду, в якій мили м’ясо чи рибу”.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview