XV Міжнародна агропромислова виставка "АГРОФОРУМ"

Щорічно, починаючи з 2004 року, на території Міжнародного виставкового центру - найбільшому в Україні виставковому майданчику, що забезпечує найсучасніший рівень та сервіс учасникам та відвідувачам, проводиться Міжнародна агропромислова виставка "АГРОФОРУМ".
Основні тематичні розділи виставки - нова та комісійна сільгосптехніка, техніка для транспортування продукції; засоби механізації для дачних ділянок; комплектуючі і запасні частини до техніки, супутниковий моніторинг транспорту; технології, техніка та обладнання для зрошення, системи крапельного зрошення; органічне землеробство; обладнання для переробки сільськогосподарської продукції; тепличне господарство, швидкомонтовані будівлі, склади та їх обладнання; вагове обладнання, контрольно вимірювальні прилади; пакування сільгосппродукції; технології, обладнання та матеріали для пакування; генетика, органічне тваринництво та птахівництво; машини та обладнання для утримання тварин та птахів; обладнання для виробництва кормів, раціони годування тварин і птахів; ветеринарна медицина; насіння, система насінництва, садівництво; засоби захисту рослин, добрива; органічні продукти харчування, органічна нехарчова продукція; агроекологія, енерго- і ресурсозберігаючі технології; аграрна наука та освіта.
Основна задача міжнародної агропромислової виставки "АГРОФОРУМ 2018" - сприяння розвитку ринкових відносин в агропромисловому комплексі України, подальшій інтеграції АПК України у міжнародні ринкові структури, забезпечення адекватної інфраструктури ринку, залученню внутрішніх та зовнішніх інвестицій до економіки країни, розгляд передових технологій, які забезпечують екологічно чисті продукти харчування.
Враховуючи важливість питань, які розглядаються, агровиставка привертає професійну аудиторію відвідувачів, більшість яких – це керівники сільськогосподарських підприємств і організацій, фахівці (агрономи, ветеринари, зоотехніки, механізатори) та інші зацікавлені особи.
Участь у XV Міжнародній агропромисловій виставці "АГРОФОРУМ - 2018" - це демонстрація потенціалу підприємства та сталості його позицій на ринку України, практична реалізація маркетингових завдань по розширенню сфери діяльності підприємств з виходом на міжнародне співробітництво, підвищення їх конкурентоспроможності та забезпечення оптимізації та стабільності ведення бізнесу.
В рамках ділової програми відбудеться Міжнародна науково практична конференція «Інженерія систем природокористування». Тематична спрямованість доповідей буде присвячена актуальним питанням розвитку вітчизняної агроінженерної системи, проблемам сучасного технічного забезпечення агропромислового виробництва, підвищенню рівня надійності та конкурентоспроможності складної сільськогосподарської техніки, підвищенню ефективності використання елементів точного землеробства, технологіям виробництва дизпалива з рослинних олій, забезпечення необхідних показників надійності робочих органів обладнання для післяжнивної обробки зерна, зменшенню собівартості та управлінню витратами тощо.
Запрошуємо Ваше підприємство взяти активну участь у роботі виставки та науково практичних конференцій!
Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"
Контакти:
тел.: (044) 201-11-68, 206-87-82
e-mail: [email protected]
Одеський припортовий завод запустив виробництво
Одеський припортовий завод запустив виробництво після тримісячного простою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник директора підприємства Микола Щуриков, пише РБК.
"Сьогодні почали запуск ОПЗ. ТОВ "Всеукраїнська Енерго Компанія" виконала свої зобов'язання з постачання газу для запуску і зробила передоплату за роботу заводу з переробки", - написав Щуриков. Він нагадав, що завод буде працювати за принципом давальницької схеми. Основні зобов'язання давальца - одноразово забезпечити до 3 млн куб. м. газу для запуску виробництва та щомісяця до 60 млн.куб.м газу як давальницької сировини. Планується ввести в експлуатацію один агрегат з виробництва аміаку і два агрегати з виробництва карбаміду.
Нагадаємо, в листопаді Одеський припортовий завод припинив роботу із-за виходу з ладу одного з агрегатів. Протягом жовтня-листопада минулого року завод зупинявся тричі.
Ціни на цукор падають через тіньове виробництво

Про це повідомляє на своєму Facebook Олексій Дорошенко, керівник Української асоціації постачальників торгових мереж, пише agroday.com.ua.
Попри відміну державного регулювання цін на соціальні продукти харчування уряд продовжує встановлювати мінімальні ціни на спирт, алкогольні напої та цукор. Зокрема, з 1 вересня 2017 року по 1 вересня 2018 року встановлено оптову ціну на цукор в розмірі 11 грн/кг.
Встановлюючи мінімальні ціни, уряд фактично дозволяє отримувати прибутки тіньовому сектору, пояснює Дорошенко. Наприклад, «Укрспирт», навіть за оцінками державних органів, виробляє не менше 50% продукції без сплати податків. З цукром — схожа ситуація.
«Якщо Кабінет міністрів дійсно хоче уникнути державного регулювання, то він повинен за прикладом ЄС укладати контракти з виробниками на купівлю цукру», — вважає Дорошенко.
На його думку, це створить рівні умови для виробників та споживачів: виробник гарантовано зможе продати свою продукцію державі за встановленою ціною, або на вільному ринку — якщо там ціна буде вищою.
Без тіньового бізнесу не обходиться і на ринку хліба. За оцінками «Укрхлібпрому», до 65% виробництва перебуває в тіні.
Нагадаємо, раніше Мінагрополітики запропонувало збільшити мінімальні ціни на цукор на 19% на 2018/2019 МР до 10,9 тис. грн за тонну (без урахування ПДВ). Водночас, граничний розмір квоти на внутрішнє виробництво цукру складає 1,6 млн тонн.
7 трендів агро аналітики 2018 року

|
|
В Україні з'явилася нова державна горілка

Про це повідомляє прес-служба підприємства, пише ubr.ua.
Спочатку весь алкоголь Луцького спиртзаводу повинні були випускати тільки для експорту в Німеччину, але керівництво планує випускати горілку і для внутрішнього ринку. Півлітрова пляшка луцької горілки коштуватиме 80 грн.
Нагадаємо, з 2015 року відзначається приріст горілчаних поставок з України на європейські ринки. Тепер українські виробники експортують в Латвію, Польщу і Німеччину. Зазначається, що одночасно відбувається зростання імпорту з країн Європи алкоголю високого цінового діапазону.
Продукти подорожчають ще більше: їжа в Україні коштує вже майже як в ЄС

Хоча ціни у нас на більшість продуктів нижче, підрахували фахівці Економічного дискусійного клубу (ЕДК). Причина в тому, що зарплати українців залишаються одними з найнижчих в Європі, а ось вартість нашого продкошика поступово наближається до середньоєвропейської, пише Сегодня.

Що почім
Як видно з інфографіки, наприклад, наше молоко вже дорожче, ніж у найближчих сусідів – поляків і білорусів, і всього вдвічі дешевше, ніж у французів. При цьому середня зарплата в Україні становить 18% від середніх заробітків у Польщі, 7,5% – від заробітків у Франції і 62% – в Білорусі. Ціни на курятину практично однакові з сусідськими, хоча і в 2,8 раза нижче, ніж у Франції. І поки тільки овочі і яблука у нас коштують набагато менше, ніж за кордоном. Експерти ЕДК впевнені, що наші ціни порівняно з зарплатами завищені.
"Показником того, що у нас найвищі ціни по відношенню до зарплат, є те, що українська сім'я зараз витрачає на харчування 57% місячного доходу, білоруська – 38%, а середньоєвропейська – всього 14-18%, – говорить виконавчий директор ЕДК Олег Пендзин. – Відомо, що країни з аграрними і сировинними економіками, до яких відноситься і Україна, багатими не бувають, тому що їхня продукція відрізняється низькою додатковою вартістю. Без розвитку високих технологій говорити про зростання заробітків до європейського рівня не доводиться".
Чому
На думку Пендзина, зростання цін останніми роками відбувалося тому, що після підписання Асоціації з ЄС був порушений паритет між низькими зарплатами і цінами на енергоносії, послуги ЖКГ, які дотуються за рахунок держави, і було скасовано держрегулювання на соціальні продукти. Експерт упевнений, що повертати держрегулювання цін на їжу і знижувати тарифи на компослуги безглуздо, але для родин з низьким рівнем доходів потрібно ввести цільові грошові виплати на покупку соціальних продуктів харчування. Це можуть бути платіжні картки, за допомогою яких можна буде купити такі продукти.
Прогнози
Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко прогнозує, що ціни на їжу в Україні навряд чи падатимуть.
"За багатьма позиціями вже досягнуто паритету з євроцінностей, тому можна очікувати лише уповільнення темпів росту, – роз'яснив нам Дорошенко. – Відносна дешевизна наших фруктів і овочів влітку і восени пояснюється тим, що середню ціну знижує несортова українська продукція, а наприклад, добірні імпортні яблука у нас вже зараз коштують, як у Європі. У середньому продукти подорожчають на 10-12% за умови девальвації на 7% і інфляції 9%. За окремими продуктами, наприклад, за м'ясом, вершковим маслом може бути зростання цін на 18%, за соняшниковою олією – навіть до 30%. А цукор навряд чи подорожчає, оскільки його наварили багато. Здешевлення інших продуктів може бути тільки сезонним, це овочі та фрукти, а також, наприклад, влітку ціна на яйця може знизитися на 15-20%. На 20-30% влітку подешевшає сало через зниження на нього попиту. А ось куряче філе наблизиться за ціною до свинини і яловичини – 120 грн/кг".
На думку Пендзина, зростання цін на продукти цього року може пом'якшити лише підвищення зарплат, викликане швидшою девальвацією гривні, ніж зростання цін. Але зарплати не підвищуватимуться повсюдно, тому продовжиться розшарування суспільства за рівнем доходів.