Як фермеру вдалося отримати рекордний врожай сорго

У цьому сезоні завдяки  «Технології Бардина-Чикалюка вирощування сорго», розробленої спеціалістами ТОВ «НВТ «УКРСОРГО» з використанням препаратів «UKRAVIT», вдалося зібрати рекордний врожай зерна сорго.

Рекорд був зафіксований 20 вересня в с. Маківка на Київщині представником Національного проекту «Книга рекордів України» у присутності спеціалістів «УКРСОРГО», преси, представників громадських організацій, державних органів місцевого самоврядування та фермерів. Якість вирощеного зерна підтвердила сертифікована лабораторія м. Рокитне.

Усього з облікової площі у 6 га було зібрано 86 580 кг, що в перерахунку на 1 гектар становить 14,43 т/га. Для порівняння, середня врожайність зерна сорго по Україні становить 3,5 т/га.

За словами генерального директора ТОВ «НВТ «УКРСОРГО», к.б.н. Ярослава Бардина, сорго – перспективна для України культура; вже сьогодні вона є найближчим конкурентом зерновій кукурудзі. Однак для досягнення максимальної врожайності цієї культури необхідно дотримуватись розробленої технологію вирощування.

«У розробці технології вирощування сорго ми використали препарати виробництва ГК «UKRAVIT», а саме – гербіцид Варяг, інсектицид Хлорпірівіт-Агро та десикант Десикант. Вони відповідають найвищим світовим стандартам якості і забезпечують культурі максимальний захист від шкідливих організмів. Господарства, які частково або повністю перейшли на цю технологію вирощування, вже сьогодні отримують врожай від 6 до 12 т/га. Однак ми не збираємося зупинятися на досягнутому: мета ТОВ «НВТ «УКРСОРГО» спільно з «UKRAVIT»  – досягти врожайності не менше 20 тонн з гектара вже у 2019 році. Для цього ми спільно продовжуємо працювати над інноваційними системами захисту цієї культури», - зазначає Ярослав Бардин.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 140 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

З питань продажу та співпраці звертатися:

ТОВ «Укравіт Агро», м.Київ, пр-т Перемоги 42.

Гаряча лінія: 0 800 301 401

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Найбільший в Україні виробник помідорів завершив сезон збирання

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт компанії.

Фахівці компанії скаржаться на те, що сезон видався важким. Суха і тепла зима спричинила масове поширення совки та захворювання на бактеріоз. Затяжні дощі в липні знизили рівень сухих речовин у помідорів та затягнули строки збирання.

В 2018 році компанія виростила та переробила більш ніж 600 тис. т помідорів за середньої врожайності 92 т/га. Також компанія продовжує вдосконалювати продуктовий портфель ТМ Інагро відповідно до сучасних вимог ринку. Саме тому компанія вдвічі збільшила виробництво пасти SHB та розпочали будівництво заводу з сушіння овочів.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Syngenta анонсує запуск в Україні інноваційного інокулянта для сої

Україна стане першою європейською країною, що матиме доступ до цієї інноваційної технології завдяки ексклюзивному праву дистрибуції, наданому Syngenta компанією Rizobacter — лідером у виробництві інокулянтів у країнах Латинської Америки. Варто зауважити, що продукт уже посів чільне місце на ринку інокулянтів Аргентини.  

Це новітній інокулянт для сої,  що містить суміш штамів бактерій Semia 5079 та Semia 5080 роду Bradyrhizobium japonicum із титром не менш ніж 2 х 1010 КУО/мл, нанесення яких на насіння значно покращує здатність сої засвоювати азот, забезпечуючи збалансований розвиток здорової рослини протягом усієї вегетації і, як наслідок, збільшення врожаїв.

АТУВА™ завдяки  найвищій концентрації бактерій та суміші їх сучасних штамів забезпечує максимально рівномірне, у порівнянні з іншими інокулянтами, розташування бульбочок на кореневій системі рослини, а також кращу адаптивність  бактерій до погодних умов і здатність до симбіозу. Використання цієї технології дає змогу суттєво збільшити врожайність сої у широкому діапазоні умов вирощування — рівня зволоженості, типів ґрунтів, сортів і технологій вирощування.

«Із запуском АТУВА™ Syngenta надає Україні своєчасний доступ до новітньої технології, яка здатна значно підвищити врожаї та  посилити економічні прибутки сільгоспвиробників, які вирощують сою.  Соя стає дедалі важливішою культурою для України, і  ми прагнемо швидко та якісно задовольняти актуальні потреби вітчизняних аграріїв у інноваціях і технологіях. Зокрема, ми розвиваємо новий біологічний сегмент ринку — продукти на основі бактерій, корисних для сільгоспкультур», — повідомляє Крістіан Шлаттер,  керівник підрозділу Захист насіння в Україні та країнах  KAZBEC компанії Syngenta.

Препарат АТУВА™ рекомендований до застосування у комбінації з такими продуктами для обробки насіння, як МАКСИМ® XL, МАКСИМ® АДВАНС та СЕЛЕСТ® TOП, щоб краще розкрити генетичний потенціал сої.
 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» збільшують свою присутність на ринку Німеччини

У стаціонарній експозиції компанія презентувала коротку дискову борону-лущильник ДУКАТ-6 з шириною захвату 6 метрів. У лінійці ДУКАТІВ реалізований цілий комплекс унікальних конструкторських рішень, виконаних з урахуванням потреб європейського ринку.

В залежності від виду грунту і типу грунтообробки машини можуть комплектуватися змінними катками п'яти конфігурацій. За рахунок пружинної 3-D стійки і певних кутів нахилу диска знаряддя забезпечують стійку роботу на задану глибину з чудовим мульчивним ефектом. Крім того, техніка має оптимальну транспортну ширину.

Підводячи підсумки участі в Landwirtschaftliches Hauptfest, директор з продажу Агродивізіона Едуард Чудопалов повідомив, що «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» досягли низки попередніх домовленостей з потенційними партнерами. «Ми домовилися про співпрацю з найбільшим європейським дистриб'ютором Мінського тракторного заводу (МТЗ) компанією «BELARUS», що володіє розгалуженою дилерською мережею. Найближчим часом ми підпишемо дистриб'юторський договір. Передбачається, що в подальшому «BELARUS» буде представляти продукцію «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» на території Німеччини», – каже він. – Ми плануємо розширити географію присутності і продемонструвати нашу техніку на виставкових заходах північних і східних регіонів держави. У лютому з новим дилером ми намітили спільну участь в одній із наймасштабніших німецьких виставок в Лейпцигу».

Едуард Чудопалов також зазначив, що ринок Німеччини дуже перспективний, країна відрізняється за характеристиками ґрунтів і контурності полів і «ЛОЗІВСЬКИМ МАШИН» є, що запропонувати німецький аграріям.

«Ми орієнтовані на всю Німеччину, і маємо намір закріпитися на цьому ринку як надійний виробник сільгосптехніки. З сегменту ДУКАТІВ великий потенціал у борін з шириною захвату від 3 до 6 метрів. Ми також будемо розвивати серію зубопружинних борін ЛІРА, на яку сьогодні у європейських фермерів є попит», – підкреслив він.
 

Довідка:

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» – один з провідних українських виробників ґрунтообробної та посівної техніки, техніки для логістики і перевезень. Продукція компанії постачається більш ніж у 20 країн світу через офіційного дистриб'ютора – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» та мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Європи.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

«Росток-Холдинг» закликає прокуратуру розблокувати роботу елеваторів

Група компаній «РОСТОК-ХОЛДИНГ» закликає Генеральну прокуратуру України вжити заходів для розблокування роботи елеваторів компанії, щоб уникнути самозаймання соняшника, сої, кукурудзи, що зберігаються в  силосах елеваторних комплексів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наразі операційна діяльність компанії заблокована (відвантаження продукції заборонено). Дана ситуація може спричинити невиконання контрактів, укладених раніше, і відсутності грошових коштів, що зрештою призведе до припинення постачання газу та відключення електроенергії. Як наслідок, ми не зможемо контролювати температуру у силосах. При виникненні осередків самозігрівання,  не зможемо їх виявити та виконати необхідні операції для запобігання їх розростання», —  коментує директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Крім небезпеки виникнення пожеж на елеваторах, які наразі не працюють після того як господарська діяльність всіх підприємств групи була заблокована на підставі ухвали суду смт Покотилівка Харківської області, обладнання на елеваторах псується по причині неналежного зберігання збіжжя.

«Нам залишається тільки чекати результатів розростання осередків самозігрівання з повним знищенням  зерна та частини технологічного обладнання та спостерігати як «горить» зерно та перегрівається метал. Вартість соняшника у силосах на поточний момент сягає 86 млн. грн. Орієнтовна вартість обладнання, яке просто доведеться здати на металолом становить до 1,2 млн. доларів», —  коментує директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Зважаючи на 100% завантаження елеваторних комплексів в Ічні (Чернігівська область) та Глухові (Сумська область) операції з переміщення зерна із силосу в силос з доробкою неможливі.

«Єдиний варіант — висипати збіжжя на вулицю під опади, адже закладати на зберігання у поліетиленові рукава заборонено судом, оскільки у такому випадку товар вивозиться за територію елеватора», —  додає директор з розвитку елеваторів групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» Ярослав Штика.

Нагадаємо, 8 жовтня 2018 року робота всіх підприємств групи «РОСТОК-ХОЛДИНГ» була заблокована на підставі ухвали суду  смт Покотилівка Харківського району Харківської області. Активи компанії арештовані, збирання врожаю та його реалізація заборонені.

Наразі юристи групи та адвокати компанії «Ілляшев та партнери» працюють, аби робота компанії була відновлена.

Довідка: «РОСТОК-ХОЛДИНГ» — вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи близько 60 тис. га. До групи також належать 5 тваринницьких ферм, 3 елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview

Шахраї продають добрива від імені «Аграрного фонду»

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Аграрний фонд».

Встановлено, що ТОВ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 39732451) пропонує агровиробникам добрива на вигідних умовах, просить перерахувати аванс у розмірі 50% від загальної вартості товару на рахунок компанії, однак добрива не поставляє. Зокрема, такий випадок зафіксовано у Дніпропетровській області. Всі матеріали справи передані до Національної поліції України.

ПАТ «Аграрний фонд» (код ЄДРПОУ 38926880) просить агровиробників бути уважними з вибором компаній, які продають мінеральні добрива, укладають форвардні контракти, тощо, прикриваючись назвою лідера аграрного ринку України. Просимо також ретельно перевіряти всі документи, перш ніж укладати контракти.

 

 

Основні агро-події тижня в Telegram-каналі та на -сторінці AgroReview